|
Feb. 17th, 2021|06:49 pm |
tikpat labi var aiziet uz restorānu, paskatīties uz cenām un apgalvot, ka dārgi. gemosā pajēmu indijas riekstus 3 kg pa 12 eur. blenderī uztaisīt "pienu" neprasa gandrīz nekādu piepūli. pašizmaksa centi par litru. ja veikalā skaties uz procesetu paiku ar birku vegāniskis, tad dārgi. ja skaties uz produktiem, kas sastāv no augiem (maize, piemēram) vai ir augi,tad super lēti. |
|