18 April 2021 @ 02:00 pm
 
Tags:
 
 
18 April 2021 @ 11:15 am
 
Simo ir pac-man pidžama un sonica zeķes, viņš uzmostas ar saullēktu un iet geimot
Tags: ,
 
 
18 April 2021 @ 10:06 am
sludinājums  
Draugi, mamma ir rudenī izretinājusi mūsu ķiršu biežņu un pierakusi pie 20 ķiršu stādiem un tagad bēdājas, ka nevienam nevajag. Šķirne ir “leišu parastā” ja tas kādam kaut ko izsaka. Ja ir interese, pierakstaties pie manis komentāros, mēs šodien paķersim uz Rīgu un tad būs jāatnāk līdz mums izņemt.

/upd. ja jūs interesē šādu ķiršu pielietojums, tad varu izstāstīt, ka mums no viņiem sanāk izcilas želejas. pašas ogas nav lielas, bet ar plānu miziņu un sulīgas, mēs parasti, cik ir pacietība atkaulojam, bet neaizraujamies ar beršanu cauri sietam utt, bet vienalga sanāk, ka burciņā puse, vai vairāk beigās ir tīra želeja, bez biezumiem. (lietojam ievārījumu cukuru)
 
 
17 April 2021 @ 04:41 pm
: piena paviljons  
bet vispār nesaprotu cepienu par piena paviljonu, piedodiet, padomju laikos vienīgais veikals, ko redzēju, bija pie vecmammas laukos, plaukti tukši un gumijas dzīnieki vien plauktos, sveša tante man nopirka vienu tādu zosi, kas man likās vienkārši wow. un tas veikals neizskatījās kā piena paviljona tā viena nofotografētā daļa. tur tas sāls? ka izskatās tāpat kā titāniks un vēl kaudzēm citu novadu tirdzniecības centros? vai tas, ka piena paviljonā nav piena (kaut gan par to pēc vienas bildes nez vai var spriest? īsāk sakot, apgaismojiet mani, kamēr es no ziņkārības neesmu nobeigusies!
 
 
17 April 2021 @ 04:38 pm
 
aizbrauksim rīt uz zoo rezidenci, lai 20 grādi neiet pavisam zudumā.
 
 
17 April 2021 @ 04:09 pm
 
Vakar piemēram man bija 37.2, man bija skaidrs, ka es mirstu, nekāda datora, guli un lasi.
37.9 temperatūra acīmredzot nāk ar "es mirstu, bet lielākoties tāpēc, ka esmu impostors, kas nemāk darīt zinātni tāpēc man tagad jādara zinātne"

Bet vispār šis gads-ar-astīti, kurā man nav bijis sezonālās gripas, ir padarījis mani par totālu nīkuli. Agrāk taču bija tāds "yeah fine iedzer theraflu un mauc uz priekšu, tev taču patīk pseidoefedrīni", tagad sirgstu un ciešu kā tāds vīrieša stereotips.
 
 
16 April 2021 @ 09:55 pm
 
Es kaut kā pamanījos uztaisīt stundu garu zoom interviju. Kas, man šķiet, pat ir laba intervija.

Bloody AZ, no vienas puses, forši, ka novakcinējos, no otras, visa diena padirsta un nav pārliecības par rītdienas produktivitāti.
Bet nu tas chillax kas iestājās uz visu dienu totāli ir sāpošo muskuļu un lauzošo kaulu vērts. Noteikti ir cilvēki, kas šito dabū ar kaut kādām zālēm vai narkotikām? Un kāpēc man bija jānodzīvo līdz 40 gadiem, lai iedomātos, ka forši ir nevis "oooo mainīts apziņas stāvoklis", bet gan "oooo, visu dienu sēdi un lasi grāmatu nevis histēriski rosies"?

(Instinktīvi ieliku šo te uz friends only, bet tad sapratu, ka var vnk izdzēst vienu sensitīvu teikumu, so take that, "ja tev liekas ka es esmu uzmācīgs un kaitinošs, raksti zem atslēgas" personāži)
 
 
16 April 2021 @ 07:24 pm
Astrassvētki  
ūuu, ūuu, bloody hell, effing bastards!

antivakseru pareģojumi nepiepildījās - cilvēki paši nāk un potējas
Tags:
 
 
16 April 2021 @ 06:09 pm
 
mamma, es tev pateikšu, kāpēc tu esi pasaule! jo pa tevi staigā mazas ērcītes

(rāda zīmējumu ar gadalaikiem) šis ir rudens koks, šis ir ziemas koks, šis pavasara koks un šis ir o-mega-pavasara koks.
Tags: ,
 
 
16 April 2021 @ 05:09 pm
 
Не доверять друзьям позорнее, чем быть ими обманутым.
 
 
16 April 2021 @ 02:01 pm
 
negribu, lai kāds mūs pamanītu trijatā. kā saka kihelkonna - no soc t.
 
 
16 April 2021 @ 11:28 am
social stamina atrophy  
nekādi nespēju atcerēties suņa īpašnieces vārdu, bet atceros suni, sāra vārdā. tas laikam bija mans pirmais mēnesis londōnā, kad dzīvoju uz viņu dīvāna, ar pusizgāztu čemodānu blakus. sāras īpašniece strādāja par auklīti kāda rakstnieka ģimenē un bieži vien nāca mājās šausmīgi vēlu. sāra tikmēr grozījās pa viņas istabu un skumji dīca. man suņi tolaik vispār nemaz nepatika, kā jau bērnībā vairākkārt sakostam cilvēkam, un sāra bija sevišķi nesmuks plušķis - vienmēr izskatījās drusku nošmurkusi savā nenosakāmajā krāsā un mūžīgi izspūrusi. tomēr vienvakar es sāras saimniecei piedāvāju sāru izvest vakara pastaigās taj's vakaros, kad biju mājās pirmā. nezinu, kura kuru tur bija iedresējusi, bet, pārnākot mājās un izlaižot sāru brīvībā, viņa vienmēr visupirms nostājās ar priekšķepām pret sienu - kā gaidot, ka likumsargs pārmeklēs kabatas un stakli. tas bija nekaunīgs veids kā izkļančīt nebeidzami garu muguras kasīšanas sesiju, kas viņai šausmīgi patika, un tā bija laba sasveicināšanās pēc mana tālaika emocionāli smagā darba. tā nu mēs gājām pastaigās, kur sāra pārmaiņus priecīgi ļepatoja, rēja un raka bedres, un vakaros sāra mēģināja iešmaukt pie mana siltā sāna, manā pagaidu guļvietā. viņa bieži slēpās starp dīvāna atzveltni un manu gurnu, nolika purniņu uz ķepām un raudzījās manī izmisīgas mīlestības pilnām acīm, un es viņai bubināju visus pasaules mīļvārdiņus visās valodās. un tad parasti bļaudama nāca viņas saimniece, kura sāru trenca atpakaļ uz savu suņa vietu, un es samiernieciski protestēju, ka sāra man netraucē. man tikai vēlāk pieleca, ka runa nebija par manu komfortu, bet par greizsirdību un vientulību.

praktiski visi manu draugu zvēri ir arī mani draugi, bet sāra laikam ir vienīgais izņēmums un es nekad neuzzināšu, kā viņai iet. joprojām mēdzu iztēloties, ka viņa vienkārši kaut kur priecīgi rok bedres un rej uz lapām :)

aizvakar satiku īstu, dzīvu cilvēku, visā trīs dimensiju krāšņumā - keita bija atbraukusi ciemos. izgājām garā pastaigā ar jo garu pikniku. atzīšos, ka tas bija grūti. keita ir lieliska, bet tik pēkšņa un liela deva komunikācijas nebija viegli panesama. sarunājām tikties pēc vēl pāris nedēļām uz īso vakara pastaigu, un uz manu dzimšanas dienu keita ir izplānojusi braucienu uz peak district ar visu tradicionālo pasēdēšanu iekš tea room. jūtos kā sunītis :)
 
 
Current Mood: :))
Current Music: Angel Olsen - True Blue <3
 
 
16 April 2021 @ 12:29 pm
 
Vakardienas noguruma līmenis: uz kārtējo bērna sūdzību par kaut ko atbildēju ar izjustu "Bļēzus!"
 
 
16 April 2021 @ 12:12 pm
ņāmiņu dienu  
caur mācību kambara durvīm skan audzinātājas spalgais: "Eižen, tu uz māmiņu dienu sacerēsi par savu māmiņu dzejoli, bet tam jāpaliek noslēpumā"
 
 
16 April 2021 @ 11:13 am
 
mans pašnodarbinātā slogans varētu būt:
tulkoju un rakstu visiem woke pa lēto un nenožēloju neko!
 
 
16 April 2021 @ 10:39 am
#Antitēze  
Jāatzīst, ka Tavs entuziasms ir salīdzināms ar pašu pasākuma vaininieku.
 
 
15 April 2021 @ 08:29 pm
 
Jaunais netaktiskais veids, kā pajautāt sievietei viņas vecumu: "Tu vakcinēties iesi?"
 
 
15 April 2021 @ 06:00 pm
: mūžizglītība  
un ir noticis acīmredzamais neticamais - šūšanas kursi ir iepauzēti līdz turpmākajām izmaiņām! teorētiskās nodarbības esmu izvilkusi, praktiskos darbus un testus izveikusi (eksāmenā bija vienīgajai visas atbildes pareizas, tas gan bija uzņēmējdarbības, nevis šūšanas tests, bet tik un tā, sen nebija neviens desmitnieks nekur dabūts, tas ir ļoti patīkami, murr), tagad palika praktiskās nodarbības, un tās tad gaidam, līdz varēs.
 
 
15 April 2021 @ 05:24 pm
 
Klau, a rīt var vnk braukt un dabūt poti? Neredzēju ziņās atslēgas vārdu “dzīvā rinda”, bet tā sapratu.
 
 
15 April 2021 @ 11:12 am
google sheets -> xls  
Kā varu eksportēt Google sheets dokumentu (ar pievienotāt bildēm "Insert in cell") uz .xls formātu, lai bildes nenobrūk no savām piesaistītajām šūnām. (Bildes samazinās mazas un sastājas kolonnā un mazas)

Eksportējot uz PDF, viss strādā lieliski.

Lietoju Mac, .xls atveru tikai ar Numbers, Openoffice vai Quickpreview.