24 January 2021 @ 03:18 pm
 
Netraucējošais komentārs.

Kāpēc mums būtu obligāti jākļūst par ko vairāk, kā "atsevišķi organismi ar zināmu neatkarību, personību un gribu." ? Attīstība uz gaišo nākotni var notikt dažādi.

Ja kāds izvēlas kļūt par daļu no kolektīvā saprāta, tā ir viņa izvēle, pārējos liec mierā, viņiem ir katram pašam sava izvēle.

Pārspīlēta kolektīvā saprāta vizualizācija nākotnē - borgi no stārtreka.
 
 
24 January 2021 @ 02:43 pm
ikea pojene  
Tags: ,
 
 
24 January 2021 @ 12:13 am
 
vakarā gājām gar kapiem - īstajiem, nevis Lielajiem. Simo pamanīja "sarkanu uguntiņu" un bija tāds "ejam ejam skatīties, kur Sātans nāk" un ievilka mūs kapos pie svaigi raktām kopiņām

Tags: ,
 
 
23 January 2021 @ 11:33 pm
 
Simo: mamma, kāpēc policistus sauc par kruķiem? mamma, ja es būtu cietumā, tu mani izglābtu? mamma, zini, ka man nepatīk Halks?
 
 
23 January 2021 @ 07:54 pm
 
izrādās, ir tādi manekeni.lv
 
 
23 January 2021 @ 12:00 am
 
Finally, we stress that our study is observational and therefore should be interpreted with great caution. From a completely agnostic point of view, our findings uncover predictive effects (association) of observed policies and behavioral changes on future health outcomes, controlling for informational and other confounding variables.
 
 
22 January 2021 @ 05:44 pm
 
Eižens 5 h bija ārā ar draugu, nevarēju sadzīt atpakaļ. esot gājis jautri - daudz runājuši par dzīvi.
"es viņam pastāstīju, ka gejiem neļauj precēties un adoptēt. viņš bija tāds - bet kā, tas taču ārprāts, vīrieši nevar dzīvot kopā! tad viņš pastāstīja, ka Sallija tic dievam - un arī teica, ka tas taču ārprāts - nekada dieva nav! tad runājām, kur gribētu nonakt pec nāves. es teicu, ka gribu būt spoks. nē nē, es viņu mēģināju pārliecināt, ka viendzimuma laulības ir normālas,es novirzīju sarunas tēmu uz sarunu par toņiem, dizainu"
Tags: ,
 
 
22 January 2021 @ 02:32 pm
 
Lūdzu, iesakiet labu psihiatru, kas spēj komunicēt ar klientu angliski!
 
 
22 January 2021 @ 09:59 am
: es jau biju aizmirsusi, cik ļoti mani, nebīšos šī vārda - besī - ierēdņi  
saņēmām, tātad, vēstuli no vsaa (sen jau, tik nebija pamanīta), ka izvēle, saistībā ar to, kam pienāksies pensija, ir "lalala bla bla bla la lal la vēl arī la la la un la la la un la la la". karoče, teikums no kādiem 27 vārdiem, no kuriem es neko nesaprau, jo sākotnējā daļā pateikts, ka paliks valstij, pēc tam pateikts, ka kaut kādam apgādniekam, which doesn't make sense, un beigās es jau aizmirsu, kas. karoče, domāju, mazums, nokļūdījāmies ar to, kurā vietā ielikt ķeksi, piezvanīšu ka es vsaa un paprasīšu, lai paskaidro cilvēcīgā valodā, ko nozīmē tas, ko ir uzrakstījuši.

zvanu, jautāju, nolasu to teikumu, otrā galā klusums.
pēc brīža:
- bet kam jūs izvēlējāties nodot pensiju?
- dēlam.
- nu tad tas tur ir rakstīts!
 
 
22 January 2021 @ 01:54 am
Satori diskusija  
https://youtu.be/b5SEPcc15T4
 
 
21 January 2021 @ 08:58 pm
divas lietas  
1. Varbūt kādam ir lieks, pārdodams un neatvērts IKEA melno galda piederumu komplekts? Ikea pašlaik nav pieejams. Pērku!
https://www.ikea.lv/lv/products/virtuve/galda-piederumi/galda-piederumi/tillagd-galda-piederumi-24-gab-melna-krasa-art-40343001

2. kur Rīgā var nopirkt Toblerone?
 
 
21 January 2021 @ 03:03 pm
l  
"nedomā, dārgā, ka tavam daiļajam augumam un rožu vainadziņam par mani tāda vara, mani pievelk tavi veselīgie uzskati"
("viņa tam apķērās ar savam liliju rociņām un viņu lūpas satikās debešķīgā bučiņā")
(1896, "Mēnešraksts")
Tags:
 
 
20 January 2021 @ 11:05 pm
 
šodien savukārt bijam uz Mēness
 
 
20 January 2021 @ 10:11 pm
 
ok, es vairs negaidu Valentīna dienu, bet 8. februāri. Jau pakoju somas un pērku ķermeņa eļļu, lai dotos tropiskā piedzīvojumā. (nezvaniet, nerakstiet, dedlainus nepildīšu)
HuniePop 2 būs KLĀT!

2x vairāk čiksu, 2x vairāk seksa, viens transiks un double dates

 
 
20 January 2021 @ 08:03 pm
dindinIZPĀRDOŠANA  
Powerbank par piecīti, Adidas botes, Fjällräven legingi, IKEA mājlietas, psiholoģijas grāmatas, guļammaiss, sarkanā dzīpara aproce, sloksnes zobu balināšanai, drēbju stanga, vaskadrānas sieram, dūnu čības, stilīgi šņorzābaki, mēteļi, tunikas u.c. labumi. 

Apskati visu piedāvājumu!  

Droši raksti mani, ko izvēlējies ;)
Sūtu ar OMNIVA.
 
 
20 January 2021 @ 07:57 pm
 
līdz manīm nonāca runas, ka kāds vai kādi nav apmierināti ar to, kā strādāju. saņēmu pat bridīnājumu, ka varu iedzīvoties ienaidniekos, diemžēl šim trauksmes cēlējam nebija laika pastāstīt tālāk. nezinu, par ko tieši, nezinu, kurš tieši, bet zinu, ka noskaņojums, kopš to uzzināju, ir sabojāts un staigā pa kā lai to izlabo, vai to vispār vajag labot, vai to var izlabot, kā attiekties, ko darīt, un - varbūt iet prom and be done with this shite.
 
 
20 January 2021 @ 07:03 pm
Veļas mašīnas pārvešana  
Vai veļas mašīnu var droši pārvadāt, ja nav pārvadāšanas/cilindra turēšanas etc. skrūvju un kronšteina? Drošu sirdi var kraut auto vai doma slikta?
 
 
19 January 2021 @ 07:50 pm
 
domādama, ka piesakos uz šūšanas kursiem, esmu pieteikusies uz kārtīgu apmācību ar praksi un eksāmenu, un beigās pat kaut kādu 3. līmeni, acīmredzot, var dabūt. nu, ja es tomēr kļūšu par pasaulslavenu dizaineri, which is never going to happen, jo - kā gan tas var notikt, ja tu uz to neej no bērna kājas (iztēlē - neskaitās), tad šis varētu būt īstais sākums. ja es iemācīšos tikai šūt, piemēram, krutas žaketes, tas arī būtu kinda cool.
 
 
19 January 2021 @ 08:01 pm
Slidu asināšana  
Kur lai Purčikā/Teikā aiznes uzasināt slidas? Vai šajos pandēmiskajos laikos tāds pakalpojums vispār ir pieejams?
 
 
19 January 2021 @ 04:24 pm
instruktors B kategorija  
vai ir kāds autoinstruktors B kategorija, manuālā kārba, ar ko pavizināties pa Rīgu šajā aukstajā laikā