xcoda's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 10 friends' journal entries.

  Tuesday, September 22nd, 2020
  pajautaa
  [ lavendera ]
  9:35p
  Ja Frīda Kalniņa-Saulīte apprecas ar Žani Lauriņu-Kalnbergu un grib gan pieņemt vīra uzvārdu, gan paturēt savējo, vai viņa turpmāk sauksies Frīda Kalniņa-Saulīte-Lauriņa-Kalnberga?
  pajautaa
  [ dailiga ]
  8:55p
  autoskolas Rīgā - labās un ne tik labās?
  Kuru autoskolu iesakāt 2020.gada rudenī? Un kuru noteikti ne?
  pajautaa
  [ grao ]
  9:14a
  Ereader
  Esmu sabriedusi pirkt e-lasītāju. Tikai kādu? Pārsvarā lasīšu zagtus epubus. Vai Kindle vispār ar tādiem sadarbojas? Ir arī lētākas alternatīvas? Kādi ir jums un vai patīk?

  Kāpēc viņi visi ir tik maziņi, vai tas nav šausmīgi neērti?
  Monday, September 21st, 2020
  pajautaa
  [ pelnufeja ]
  10:47a
  atkal par to gudrības zobu
  Sveiki! Kā jums šķiet, vai, ja sešas dienas pēc gudrības zoba izraušanas tā vieta sāp ar asām, durošām sāpēm, un sāpju intensitāte un biežums tikai pieaug, tas varētu būt normāli? Citādi: pampums ir pazudis, un, cik varu spriest, ar brūci viss ir ok (kad skaloju muti ar sālsūdeni, nekas necērt, no kā sliecos domāt, ka diez vai ir iekaisusi). Vai jūsu pieredzē tā ir bijis, ka sāpes arī pēc nedēļas ir ļoti stipras? Domāju, vai šis ir adekvāti un vienkārši jāpiecieš/kaut kā jāmenedžē ar pretsāpju zālēm, vai arī šis izklausās pēc situācijas, kas prasa med uzmanību?
  Sunday, September 20th, 2020
  pajautaa
  [ emi ]
  10:13p
  Labvakar!

  Kā lai uz mac atver .bkz failu? Es pirms pāris gadiem uztaisīju backup caur Filefort un tagad kad mēģinu to atvērt, man saka, ka nav neviens application, ar kuru tas būtu iespējams...
  pajautaa
  [ gwendolina ]
  7:08p
  Pirts
  Interesē ieteikumi pirts iesvētīšanai. Ir uzcelta pirts un gribētos, lai ēku iesvēta latviskā garā, tā teikt, lai dodam svētību. Iztēlojos, ka tie varētu būt dievturi vai kāda folkloras kopa vai kas tāds, kas atbrauktu ar kādu "rituālu" un dziesmām. Vai kādam ir ieteikumi?
  Saturday, September 19th, 2020
  pajautaa
  [ teja ]
  8:06a
  Vai Rīgā ir kāds labs stick&poke tetovētājs?
  Thursday, September 17th, 2020
  pajautaa
  [ data ]
  6:08p
  Medus kūka
  Ineses tortes vai Lāču taisītās medus kūkas - garšīgas? Kura labāka?

  UPD. Nopirku Lāču, vīlos. Atgriežot vaļā tur ir briesmīgi samačkāti trīs biezi un nekārtīgi slāņi (nevis smalkie daudzās kārtās, kā būtu jābūt) un garšo sintētiski. Pēc skata kā Latvijas Maiznieka medus kūka.
  Tuesday, September 15th, 2020
  pajautaa
  [ svesinieks ]
  11:19a
  Flīžu meistars
  Sveiki!
  Meklēju krietnu flīžu meistaru nelielam darbiņam Rīgā, iespējams varat ko ieteikt?
  Ja nevēlaties likt publiski, rakstiet uz sve6iniex [at] inbox [punkts] lv

  Lai laba diena.
  Friday, September 11th, 2020
  pajautaa
  [ dominika ]
  11:38a
  Ģimenes strīda risināšana/mediācija?
  Sveiki! Vai kāds/a varētu ieteikt, varbūt no personīgas pieredzes, speciālistu un/vai rīcības plānu smaga, ieilguša ģimenes strīda risināšanā?
  Konkrētāk, runa ir nevis par laulāto vai dzīvesbiedru attiecībām, bet gan vecāka attiecībām ar pieaugušu bērnu un viņa laulāto. Situāciju sarežģī tas, ka pastāv aizdomas, ka vecākam varētu būt nediagnosticēta psihiska saslimšana (ir manīts nepamatots, pārspīlēts aizdomīgums, delūzijas, sašķobīta realitātes uztvere), un tādejādi nav zināms, cik lielā mērā vecāks būtu gatavs iesaistīties konflikta risināšanā. Taču tā kā sadzīves apstākļi liek samērā regulāri tikties, vecākam nav pastāvīga darba (zināmā mērā finansiāli atkarīgs no bērna, ko noliedz), kā arī vecākam un bērnam pieder kopīpašums, būtu ļoti nepieciešams speciālista padoms, kā tai pusei, kas ir gatava kaut ko darīt, rīkoties, uzvesties, lai mazinātu emocionālo stresu un vismaz nepasliktinātu, bet, ja iespējams, uzlabotu situāciju, līdz otra puse ir gatava iesaistīties konflikta risināšanā un kopīga kompromisa atrašanā. Diemžēl attiecības ģimenē nav pārāk emocionāli tuvas un atklātas, tādēļ situācija ir ļoti samilzusi, tik tālu, ka ir nepieciešama kaut kāda intervence, jo pastāv bažas, ka vecāks var rīkoties neadekvāti, apdraudot sevi vai citus. Būšu pateicīga par jebkādu noderīgu ieteikumu.
About Sviesta Ciba