Piefiksējumu portfolio [entries|friends|calendar]
//

[ website | Mana lapa ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

* [26 Jul 2011|08:59pm]
I wrote you a song. But you will probably never hear it.
post comment

2011. gada 23. & 24. jūlijs [25 Jul 2011|09:43pm]
[ mood | sirreāli ]
[ music | Amy Winehouse - Back to Black ]

Bija žēl uzzināt, ka Amy W. vairs nav starp mums. Savā ziņā tādēļ, ka, dzīvojot netālu no Camden Town, gaidīju, kad nejauši viņai saduršos, daļēji tādēļ, ka nepaguvu viņu redzēt uz skatuves. Bet lielākoties tādēļ, ka nedzirdēšu viņas jaunos darbus. Skaistus, netīrus, skumjus, patiesus, cilvēcīgus.

Runājot par Anders Breivik, viņa foto tik ļoti atgādina kādu no Call of Duty spēles avatar-iem, tik sirreāli. Un ir bailīgi, jo nekad nevar zināt, kurā pasaules malā, no kuras ticības un kurā pilsētas vai lauku nomalē esi drošībā. Skatoties 12 minūšu garo youtube video, kuru viņš augšupielādēja pāris stundas pirms viņa real-life-call-of-duty, man tirpas skrēja pār muguru. Godīgi sakot, es ticu, ka visi cilvēki ir traki, there are only different degrees of it. Cilvēka prāts ir bailīga ierīce.

Lai nu kā, šķiet, ka par šīs nedēļās nogales notikumiem kādu dienu rakstīs grāmatas.


PS Breivika vecāki arī izšķīrās.

post comment

Motivācija [24 Jul 2011|01:07am]
Šodien skatījos īsfilmu par liftu, kurā ik dienas nāk un iet dažādi cilvēki. Filmētājs uzdeva jautājumu "What makes you wake up in the morning?" Un es sapratu, ka man nav, ko uz to atbildēt. Man īsti nav nekas, kas mani motivētu mosties. Es varētu gulēt visu dienu, nedēļu un gadu. Ja neskaita bailes par to, ka nebūs ēdiens vai, par ko samaksāt īri. Laikam jau šī varētu būt tā motivācija. Bet negatīva motivācija jau īsti neskaitās.

Kas motivē Tevi, ik dienas mosties?
1 comment|post comment

[21 Jul 2011|11:26pm]
[ music | Imogen Heap - Hide and Seek ]

happy. lonely.

post comment

Balsis [18 Jul 2011|11:30pm]
[ music | Imogen Heap - Hide and Seek ]

Šodien biju uz fantastisku koncertu - London Contemporary Voices - koris, kurš tika izveidots Imogen Heap muzikālā darba 'Love the Earth' pirmizrādei. Iepriekšējā mājokļa (Chalk Farm/Camden) dzīvokļa biedrs dziedāja. Tik fantastiksi, ka tauriņi un tirpas skrēja pār muguru, nespēju atraut skatu un acīs pat riesās asaras. Jā, tik traki 'sad' es esmu, ja ir runa par mūziku.

Zinu, ka diezgan ambiciozi, un viņiem pat šobrīd nav vakanču, taču šīs dienas mūzika mani tā satricināja, ka nosūtīšu savu muzikālo CV. Un, ja nesaņemšu atbildi, sūtīšu vēlreiz. Un vēlreiz. Un tad vēl vienu reizi.

Tagat tikai ķeršos klāt pie sava muzikālā CV formēšanas. Un, ja izdosies, mani uzaicinās uz noklausīšanos un pāris muzikāliem pārbaudījumiem. CV rakstīšana vien, šķiet, būs traki patīkams piedzīvojums.

**

Tas-būtu/būs-vienkārši-fantastiski!

post comment

Sketch [04 Jul 2011|07:20pm]
35 dienas Londonā.

Šodien manam uzņēmumam ir 25 gadu dzimšanas diena. Izaudzis no pāris tūkstošiem līdz miljoniem. Un uzņēmuma vadītājs, 72 gadus vecais Džons, kurš savu privāto lidmašīnu vēljoprojām regulāri lido uz Vāciju un pat Honkongu un ir enerģiskāks nekā liela daļu divdesmitgadnieku (mani ieskaitot), mums visiem 110 sniedza rīta uzrunu ar šampanieti un kūkām. Bija arī dzimšanas dienas krūzes un četru stundu garš pikniks parkā ar spēlēm, kurās es gan nepiedalījos, bet tas nav svarīgi.

Londona ir fascinējoša (par to šobrīd gan detaļās neieslīgšu). Taču arvien biežāk es jūtos, ka man jābrauc atpakaļ uz Latviju. Kaut vai tikai uz pāris nedēļām. Savā ziņā man šķiet, ka mentalitāte ir neviltojama lieta, un, lai arī es īsti nevēlos neko viltot, tomēr ik pa laikam jūtos neiederīga. Bet var jau būt, ka tā ir tikai man.

Un tagad dodos atpakaļ pie darba. Ceturtdien preses šovs!
post comment

Kāds ir vispriecīgākais vārds latviešu valodā? [07 May 2011|10:15pm]
[ mood | Nevarētu būt labāks ]
[ music | Calm radio - Sleep ]

Ak vai, cik jauki.

Vakar pēc ilgiem laikem bija tik jauki! Runājām, smējāmies, stundām ilgi staigājām, dejojām, muļķojāmies. Runājām par politiku, mārketingu, biznesu, mūziku, sportošanu, kulināriju, veselīgu uzturu. Tik nesamāksloti, brīvi, patiesi. Nespēju beigt smaidīt! Tik nopietni nenopietns viņš, burvīgi.

Es beidzot vedu kārtībā sevi un savu dzīvi. Arvien vairāk saprotu, ko vēlos un ko nē. Un tik patīkami detoksikēt sevi no nevajadzīgām vielām, idejām, domām un nodarbēm. Tik patīkami ir sevi disciplinēt, vingrot, plānot, veidot mērķus un pēc tiem tiekties.

Pēc tik patīkama vakara, šodien ar savu igauņu draudzeni devāmies uz viņas sporta klubu. Skrējām, vingrojām, stiepāmies, peldējām, svīdām saunā, atpūtāmies džakūzī. (Un brīžiem arī mazliet papriecājāmies par skaistajiem puišiem.)

Ak vai, šī diena ir ideāls sākums manai burvīgajai nākotnei.

(Un man ir vienagla, ka izklausos pēc spiedzošas piecgadīgas meitenes! Man vienkārši ir tik priecīgi skaisti burvīgi jauki mīļi silti jaurti sajūsminoši pozitīvi!)

1 comment|post comment

5/5/11 [06 May 2011|01:56pm]
[ mood | visu varu, jo jāvar ]

It feels good to be tired, it feels good to be single
It feels good to be heart broken and sacked somehow
It feels good to be honest, to be open and truthful
It feels good to accept the facts and mistakes
Feels good to feel the bottom and to desire a change
Somehow, strangely enough it feels good

post comment

* [26 Apr 2011|02:30am]
Create more consume less
post comment

* [16 Apr 2011|01:00am]
Milzum liels paldiesuserinfokernel!
post comment

London love [16 Apr 2011|12:45am]
[ music | http://www.youtube.com/watch?v=oRdbvGgPPiw ]

Es esmu iemīlējusies Londonā. Tā brīvība, dažādība, izvēles iespējas un vispārējas iespējas, fantastiskā infrastruktūra, pārsteigumi uz katra stūra. Tik daudz, ko iepazīt, tik daudz, ko atklāt. Un kaut kādā ziņā tā atturība mani piesaista. Galu galā, arī Rīgas mentalitāte šķiet līdzīgi atturīga.

Esmu izlēmusi, ka Londona ir tā vieta, kuru man iekarot.

post comment

Newcastle - London [12 Apr 2011|06:24pm]
Es gribētu izvedot īsfilmu par vilcienu – tieši koncentrējotiesu uz pašu vilcienu, nevis cilvēkiem. Cilvēki būtu fonā, pavisam niecīgas un nenozīmīgas būtnes. Vilciens būtu pašā centrā – tā skumjās gaudas un haunted svilpieni, basi fonā, un ilgie saucieni. Tos varētu pierakstīt, un vēlāk sēlēt uz klavierēm, mazliet kā Eric Satie bet vēl īpatnējāk. Vagonu durvis, kuras laiku pa laikam atveras un aizveras bez iemesla, it kā izklaidēdamas pašas sevi un žēlotos par savu nolemtību. Kā tādi gari, kas ir iesprostoti šo metālu un tērauda plāksnēs. Kustoties pa labi un kreisi, it kā skumji dejojot, cenšoties iegūt kāda uzmanību. Gaismas, kas laiku pa laikam krīt caur logiem uz monotoni sarkanajiem soliņiem un gaiteni. Krīt un pazūd, veidojot tik vieglas, maigas un mazliet rotaļīgas dejas. Tas milzīgais troksnis un fiziskais blieziens, kad strauji pabrauc garām vēl viens ātrvilciens. Sirds mazliet saraujas. Un tā turpinas – tās švīkājošās, svilpojošās skaņas, tik ilgas un gausas, tik bezcerīgi skumjas un tomēr neatlaidīgas. Spokaini kompleksi un skaisti.
post comment

ew [31 Mar 2011|05:23pm]
Man šķiet, ka man ir izveidojusies alerģija pret kafiju.
post comment

Two wolves story [31 Mar 2011|01:12pm]
Es izvēlos barot to labo vilku.
post comment

30/3/2011 [31 Mar 2011|12:43am]
[ mood | [mazliet] skumjš ]
[ music | Nelly - Only Just a Dream ]

Šīs dienas '-'
* Ejot mājās no tikšanās ar savu igauņu draudzeni, uz ielas satiku Viņu (savu 'ex'). Pamanīju tikai tad, kad viņš jau gandrīz bija pagājis garām. Izlikās, ka mani neredz, un runāja pa telefonu. Mugurā viņam bija jauki pelēks cardigan. Tāds pavisam skumjš nobeigums citādi pavisai jaukai dienai.

Šīs dienas '+'
* Ik pa laikam man piezvana par kādu no tuvu dream job un saka, ka ir izredzes intervijai. Neko vairāk arī nesola, bet ar to šobrīd pietiek. Manā prātā vietas nav nevarēšanai.
* Jauks vakars ar pavisam jauku igauņu meiteni.
* Ir patīkami nedoties uz darbu, kuru ienīstu, un ir patīkami mosties vienpadsmitos.


Citādi manas pēdējā laika vismīļākās lietas ir sporta zāles skrejceļš, kuru pēdējā laikā apmeklēju gandrīz katru dienu (5-6 reizes nedēļā); omega 3-6-9 un Acai berry supplements (pavisam aizmirsu latvisko vārdu!), mana jauki sarkanā, siltā un mīkstigludi mīlīgā gulta, motivējošo elektronisko nozīmjlapiņu pārklātais desktops un mana jaunā bedtime story grāmata - "The World's Greatest Places" (īsi kopsavilkumi par pasaules dārgumiem).

Labu nakti! 

*Viss būs labāk un vēl labāk. Tā tam vienkārši jābūt.
1 comment|post comment

* [29 Mar 2011|11:22pm]
Kādu dienu man būs skaista pasaka, es to zinu. Tagad tikai par to jācīnās.
post comment

[27 Mar 2011|11:27pm]
"Success is the ability to go from failure to failure without losing your enthusiasm" - Winston Churchill
post comment

[27 Mar 2011|11:19pm]
Ak, vai. Man tiešām ir jāatbrīvojas no šī pesimisma!
post comment

<3 [27 Mar 2011|02:21am]
Es gribētu kādu, kurš ir emocionāli nosvērts un pēc rakstura stiprs.

Laikam jau tam vēl nav laiks. Jo vēljoprojām es jūtos tā, ka viņs, mans princis, atbrīvos mani no visām nepatikšanām, liks man saprast, kas es esmu, ko man vajadzētu darīt, un palīdzēs man atrast un sasniegt manu vēlamo nākotni. Bet to jau man pašai jādara, vai ne?

Tik ļoti pietrūkst mīļuma. Gandrīz vai gribas ņemt rokā telefonu un zvanīt savam kādreizējam princim. Bet tā laikam nebūtu labi. Pietrūkst.
post comment

Divi robi [26 Mar 2011|01:48pm]
[ mood | - - - ]
[ music | Katy Perry - Fireworks ]

Tātad, kas ar mani notiek? Pavisam biju aizmirsusi par šo vietu.

Esmu pazaudējusi puisi un darbu, vēljoprojām dzīvoju turpat, vēljoprojām ilgojos pēc mūzikas un vēljoprojām neesmu sapratusi, kā lai (sasodīts!) es kļūtu laimīga.

Esmu pierakstījusies vietējā sporta zālē, kur arī pavisam drīz došos, lai izlādētu savu negatīvi sakrāto enerģiju. Ik pa laikam kaut ko jauku gatavoju ēst. Pēdējā laikā man it īpaši patīk japāņu ēdiens.

Intereses pēc pierakstījos pāris on-line dating vietās. Protams, bez sava foto vai jebkādas lietderīgas informācijas. Vienkārši gribēju lai manu eksistenci tomēr kaut kur kaut kādā veidā akceptē.

Vēl nesen ik pa laikam satikos ar draugiem, ēdu veselīgi, plānoju savu karjeras izaugsmi un Singapūras ceļojumu rudenī. Taču pēdējo divu nedēļu laikā no manas ikdienas tikai izrauti divi milzīgi robi (puisis & darbs). Zinu jau, ka viss uz labu, laikam jau.

Lai nu kā, visglāstošākās lirikas man pēdējā laikā ir šīs http://www.youtube.com/watch?v=QGJuMBdaqIw. Repeat, repeat, repeat ...

2 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]