Citi [entries|friends|calendar]
//

[ website | Mana lapa ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

Vējonis kulinārijas nodaļā [25 Nov 2015|09:15pm]
acs
[venjamins]
Pusdienas laikā ap 3pm pie Krasta ielas Sky motoru rūcināja prezidenta mašīna ar karodziņu un ģērboni uz numura. Iekšā kulinārijas nodaļā iepirkās prezidents Vējonis.
Divi apsargi vēroja patukšo veikalu. Starp plauktu rindām nopietnu seju staigāja vietējais Security.
Vējonis paņēma vēl kaut ko piena nodaļā, samaksāja (pārējie pircēji drošības pēc metās maksās citā kasē) un aizbrauca.
post comment

[25 Nov 2015|12:59am]

jim
Konflikti jau neizceļas oriģinālāku iemeslu dēļ kā tā pati vecā labā fight or flight reakcija. Katrs sitiens no sitēja perspektīvas ir tikai "sitiens pretī", tikai aizstāvēšanās, uzbrucējs vienmēr ir otrs. Mazliet brīnos, kāpēc visi šie refleksijas un mērķtiecīgās, lai arī nesistemātiskās psiholoģiskās pašizglītošanās gadi nav iemācījuši konflikta brīdī izslēgt automātiskās ķirzaku smadzenes, dziļi elpot, noskaitīt līdz desmit vai piecdesmit, atdarīt acis un ieraudzīt, ka abi "uzbrucēji" patiesībā guļ sarāvušies kamoliņā un raud, bet turpina dūšīgi un sekmīgi pievilt otru, ka ir lieli un bīstami, tieši tikpat lieli un bīstami kā izbīļa pārņemta kaķa piepūstā aste.
15 comments|post comment

Morisejs ciemos pie Miķeļa [23 Nov 2015|10:00pm]

jim


Miķelis (no kreisās) ir vienacains dzīvespriecīgs runcis, kas dzīvo Briāna ielas klīnikā. Morisejs tur nonāca šodien ar četrdesmit grādu temperatūru. Pēc pagulēšanas pie sistēmas palicis labāk, bet rītā vienalga aizvedīšu viņu parādīt dakterim F. Ziepniekkalnā. Es nelieku uz to daudz cerību un man apriebies vērsties ar šo lūgumu pie cibas (just grow up and get your own car, woman), bet varbūt kāds mani rīt no rīta ar runcīti azotē varētu aizšoferēt no Pētersalas uz Vienības gatvi? Tas man ievērojami atvieglotu dzīvi. (Pieraksts ir uz desmitiem. Par nobraukto benzīnu samaksātu.)

atj. Paldies, mīļie, sarunāts. Pilna ciba labu ļaužu.
19 comments|post comment

[21 Nov 2015|05:07pm]

etalonfunkcija
Šajā nedēļas nogalē paliku mājās, lai veiktu visādus varoņdarbus, nevis devos atpūsties un draudzēties kalnos. Protams, ka varoņdarbi vēl nav veikti.

Pagājušajā nedēļā uz četrām dienām atkal ar mūsu grupas multinacionālo priekšnesumu biju Polijā. Noguru. Bet Polija patiesībā ir tīri forša. Pirmo reizi biju Krakovā, visiem iesaku. Domāju, ka kādā siltākā sezonā vajadzētu aizbraukt vēlreiz, visu tā lēni izstaigāt un apskatīt, jo cik tad es redzēju, ar koku pār plecu un graudu spaini rokā bizojot no mēģinājuma uz priekšnesumu. Tāda miniatūra Prāga, kā izskatījās, lai gan cik nu miniatūra - 850 tūkst. iedzīvotāju - tikpat, cik Rīgā. Tomēr viena nelaime gan tai Krakovai ir, lai cik arī skaista viņa būtu, tur ir drausmīgs gaiss. Poļi aizvien aktīvi kurina ar oglēm, līdz ar to visa pilsēta smird, ir smogs, cilvēki šņaukājas, pazaudē basis, suņi pēc dzeršanas no peļķēm vemj. Visādi citādi gan vilinoša, lai viņā padzīvotu.

Nu, tā. Gaidu, kad beigsies šis gads. Pēdējā laikā dzīvoju tādā haosā, ka ir aizlaists ķermenis, māja, draudzības un viss cits. Tajā pat laikā - nevarētu teikt, ka man nav forša un ērta dzīve ar visu šo, bet kādēļ vienmēr tāds stress un neapmierinātība? Es tak varētu priecāties, ka varu šitā hipijot, bet nē - nesanāk atslābt. Laikam biežāk jāstāv uzvarētāja pozā, lai paceltu testosterona līmeni un optimismu.
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]