Citi [entries|friends|calendar]
//

[ website | Mana lapa ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[28 Sep 2016|01:46pm]

etalonfunkcija
Skumīgi lūkojos dienu plānotājā, ka tuvākā tikai mana "neko nedaru" brīvdiena gaidāma 8. un 9. oktobrī. Un arī par šiem datumiem man jau bija kaut kādas idejas.

Pārsātinājums it visā. Laikam kaut kā jāiekonservējas, jāpietaupa enerģija, citādi šobrīd tāds jūklis visriņķī, ka vāks.

Pie tā visa vēl - nesen nācu mājās nakts vidū un sastapos "aci pret aci" ar vienu no savām lielākajām murgu situācijām, kuru esmu iztēlojusies neskaitāmas reizes (ja ne katru reizi, pārrodoties mājās) - dzīvokļa durvis bija vaļā. Nu, tā, ka pilnīgi un līdz galam. Tā kā biju labi sadzērusies, neko daudz par to nedomāju, tikai paskatījos, ka kompis vēl uz vietas. Padomāju, ka caurvējš atpūtis slikti aizvērtās durvis. Tomēr pamazām situācija uzsūcas manā prātā, un kļūst arvien neomulīgāk, jo izskatās, ka dzīvoklī tomēr kāds bijis, izzvejojis maku no dzīvokļa biedra somas, kas stāvēja priekšnamā. Nu, labi, ka ļaundaris nav gājis tālāk pārbaudīt istabas. Tfu, tfu, tfu.
2 comments|post comment

[27 Sep 2016|08:42am]

etalonfunkcija
Beidzot jūtos nogurusi un slima. Varbūt tādēļ, ka es esmu nogurusi un slima.
post comment

[26 Sep 2016|12:09am]

etalonfunkcija
Oj. Kā trešdien sāku ballēties, tā šorīt tikai beidzu. Nupat jau šķiet, ka par traku. Divas pēcpusdienas recepcijā sēdēju pilnīgi zaļā ģīmī un nesapratu, vai man galva griežas no tā, ka paģira velkas līdz pat pašam vakaram, vai no tā, ka pēdējā laikā, šķiet, pārtieku no želejkonfektēm un ķīniešu makaronzupām. Ne jau tādēļ, ka es neko citu nevarētu atļauties, bet tādēļ, ka parūpēties par sevi, acīmredzot, neprotu.

Ceturtdien mani uzaicināja uz ļoti netālo veco hipiju krogu uz koncertu. Beidzot es zinu, kur pulcējas visi garmatainie čehi! Grupa, kuru gaidīju, neuzstājās, toties pa skatuvi lēkāja apmēram piecdesmitgadīga lēdija ar pilnīgi pazaudētu balsi, kura tāpat te esot kurinājusi pirms 22 gadiem. Pēc kādas pusstundas viņas aizsmakušās balssaites iesildījās, un tad pat bija diezgan forši. Vai arī man alus beidzot iedarbojās un viss sāka patikt.

Piektdien ar biedriem atkal gājām izpriecāties 80.-90. gadu disenē. Mājās nākot, mirkļa iedvesmā, nopirkām čehu ruma izstrādājumu, kuru bieži izmanto Ziemassvētku olu liķiera gatavošanā. Nevajadzēja. Sasvinējāmies Ziemassvētkus tā, ka nākamā diena recepcijā bija ļoti neizturama. Toties mājupceļš bija jautrs. Beidzot arī es esmu taurējusi piemājas tunelī, kurā katram caurgājējam mostas briesmīga nepieciešamība ālēties.

Nu, un pēc tādas briesmīgas dienas atkal vajadzēja iet uz krogu. Aizveda mani uz tādu kā geju bāru, tādu kā mājīgu ūķīti. Viss jau labi, bet vienā reizē, kad gāju uz meiteņu tualeti, tur priekšā bija divi džeki. Samulsu, nesapratu, vai man tagad būtu jāiet uz puišu tualeti, vai kā, bet izrādījās, ka viņi tur tikai zāli tirgoja, fjuff.

Šovakar dzeru kumelīšu tēju un skumstu. Dzīve ir skaista un dzīve ir sviests.
2 comments|post comment

[21 Sep 2016|11:41pm]

etalonfunkcija
Foršs vakars ar draudzeni, pa riteņbraucēju celiņu aizgājām līdz kārtējai vietējai hipsteru tusētavai - pļaviņā sakarinātām ķīniešu rīsu lampām un spoļu galdiem, izrunājāmies par visu, kas uz sirds, pēc tam vēl piesēdām krogā "Alus klubs" ar sešām dažādām dzirām no krāniem un miljons pudeļu piedāvājumu, tagad vēl nav divpadsmit, bet es jau mājās, un rīt - tadā! - vēl viena brīvdiena! Esmu priecīks, ka vai nu!

Ko es rīt darīšu? Kādi jauni piedzīvojumi mani sagaida? :)
post comment

[20 Sep 2016|08:34am]

etalonfunkcija
Nekas tāds jau nav noticis, bet jūtu, ka iestājusies beša tumšā svītra. Cerams, ka drīz atlaidīs.
Vakar aizgāju uzlakot, kā viņus tur sauc, gēla nagus laikam. Ir ok.
Vēl es dēli aizbraucu un nopirku. Veltīju tam divas stundas. Toties tagad ir plaukts drēbju skapī. Mans skapis ir mans prieks un acuraugs šajās dienās.
2 comments|post comment

[17 Sep 2016|12:59pm]

etalonfunkcija
Man šodiena nepatīk. Jūtos nogurusi un besīga. Un nervoza. Vakar viesnīcā bija tāds mērens pilnmēness, šodien galīgi negribas uz turieni iet. Man liekas, ka es gribu pārāk labi strādāt, jānomierinās. Sāku darīt sev pāri.
Naktī bija negaiss. Pamodos piecos no briesmīga blīkšķa, iespēra kaut kur netālu. Apstaigāju tumšo un tukšo dzīvokli, paskatījos, vai aizvērti logi. Uz blakus mājas balkona kāds pīpēja. Vismaz kāda dzīva dvēsele. Protams, tieši šajā tumsā un tukšumā man vajadzēja atcerēties nesenos spoku stāstus cibā. Palīdu zem sava guļammaisa un spicēju ausis, baidoties izdzirdēt čīkstošas grīdas. Šis tomēr ir vecs dzīvoklis. Aizmigu.
Brokastīs kafija un banāni. Aizmirstu par sevi parūpēties.
post comment

[16 Sep 2016|01:21pm]

etalonfunkcija
Garastāvokļi iet un nāk, un pāriet, bet es tik eju uz darbu. Gribētos piesēsties un ko garāku uzrakstīt, bet nav laika domāt.
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]