Judžius (santech)

provaiderz

vakar, 25.07.2014 @10:36 pm | Judžius ([info]gribam_zinaat)

Pronets vs Lattelekoms
plz padalieties ar persōnīgo vai citu pieredzi, tur plusi, mīnusi utt.
jo šobrīd ir pronets ar kkādu vecu izcenojumu un derētu atrast kko izdevīgāku. un pastkastē iespamojas Lattelekoma piedāvājums. vienīgais, ka tajā optika ir visu laiku kopā ar interaktīvo televīziju, bet vai to var skatīties arī kompī? vai tad, ja grib tikai optisko netu, tas nav kā lieks pakalpojums,. par kuru pārmaksā? kā tur īsti ir?
fukitols (fukitols)

Atvaļinājums sasniegts. ..

vakar, 25.07.2014 @4:43 pm | fukitols

Atvaļinājums sasniegts.

Var ieslēgt tukšumu galvā :D
Lapsiņš (viper)

Novusa galdi

vakar, 25.07.2014 @3:27 pm | Lapsiņš ([info]pa_leeto)

Pārdodu Saite2 novusa galda virsmas un vienas kājas. Ir jau sakrājušies ar puteklīšiem un labu laiciņu nav lietoti, bet domāju ka varbūt kādam viņi interesēs, jo pašai telpas neļauj viņus izmantot pilnvērtīgi.
Par nelaimi kijas un kauliņi nav, tādēļ tos piedāvāt nevaru.

Par galda virsmu 10 eiras, bet ja kājas un galda virsma- 15 eiras.
Pašsavākšana no Vecmīlgrāvja, jo nav iespējas nogādāt tuvāk centram :(

Interesenti- rakstiet uz vipera_aspis@inbox.lv
mafia (mafia)

Pienāk karsta vasaras diena,..

vakar, 25.07.2014 @2:42 pm | mafia

Pienāk karsta vasaras diena, es esmu autobusā, ceļā uz laukiem un austiņās pēc pārāk ilga pārtraukuma atgriežas 16Horsepower. Kas var būt piemērotāks!? Folklore un Low Estate albumi uz riņki ^_^ kantrī folks sāpju pilnā balsī ar nolemtības virsnoti.
annu (annu)

Sapņu darbs

vakar, 25.07.2014 @1:37 pm | annu ([info]darbs)

Tā kā man patīk rakstīt, un daru to jau ilgstoši, turklāt pēdējos 9 mēnešus mans darbs ir tieši saistīts ar reklāmtekstu, uzņēmuma bloga rakstu un sociālo tīklu sīkrakstu rakstīšanu, tad nolēmu padalīties:
Piedāvāju tekstu rakstīšanu mājaslapām, blogiem, sociālajiem tīkliem. Reklāmteksti baneriem, afišām, reklāmām meklētājos u.c. Tāpat varu nodrošināt tekstu rakstīšanu un/vai tulkošanu arī uz krievu valodu.
Elga-b inboksā.
mafia (mafia)

Reizēm patīk izslēgt visas..

aizvakar, 24.07.2014 @10:27 pm | mafia

Reizēm patīk izslēgt visas skaņas, visas ierīces, datorus un mūzikas, un sēdēt pie atvērta loga vasaras vakarā un klausīties rajona skaņās, skatoties saulrieta iekrāsotās debesīs. Lēnām iedegas ielas gaismas, pēc karstas dienas, kad prāts saguris un atslēdzies un ķermenis izmisīgi cenšas notvert vakara atdzisušā gaisa vēsmas, sajūta kā kāda argentīniešu rakstnieka romānā, kur nekas nenotiek un viņi cauru dienu dzer mate tēju... Un kaut kur kaimiņi klausās tādu 50to gadu džezu, atpeld tikai dažas pūšaminstrumentu augstās notis... Burvīga noskaņa arī pilsētā.
Tags:
mafia (mafia)

Ak, jā, un vēl viena lieta..

aizvakar, 24.07.2014 @2:30 pm | mafia

Ak, jā, un vēl viena lieta - ir pagājuši 3 mēneši kopš aizgāju no darba, bet nu tikai sāku pierast, ka normāla darba nedēļa sastāv no 5 nevis 6 dienām! Katru ceturtdienu man tagad tāds patīkams pārsteigums, ka vēl tikai viena darbīgā diena palikusi. Prieks un laime, un jau rīt uz laukiem pie dzērvēm un bebriem atkal ^_^
mafia (mafia)

Viena meitene lielījās ar..

aizvakar, 24.07.2014 @12:47 pm | mafia

Viena meitene lielījās ar savām fotogrāfes spējām, pajautāju, cik gadi sievietei bildē (izskatījās uz 35), viņa uzmeta man skatu un atteica: "Kādi 30." Win! Jo neteica - "tik, cik tev" :p Tomēr pasi man vairs pie kases neprasa, lai gan aizdomīgi paskatās.
ублюдок (racoon)

Par ГАВНО

trešdien, 23.07.2014 @1:04 pm | ублюдок

Katru dienu ir kaut kas interesants saistībā ar mūsu lielo kaimiņu Krieviju.

Vietējā tirgus aizsardzība un "poza" protams ir spēks, es tiešām gribēšu redzēt kā tas izpaudīsies dabā: Krievijas premjera Dmitrija Medvedeva rīkojumu, valsts un pašvaldību iestādēm aizliedzot iegādāties ārvalstīs ražotu tehniku, tostarp automobiļus, ko var aizstāt ar vietējās izcelsmes produkciju.

Pilns raksts šeit:
http://www.delfi.lv/auto/zinas/avtovaz-vadibu-piespiez-pasu-braukt-ar-lada.d?id=44752156#ixzz38HfvJ0Sh

Savukārt šeit, ko par savu produkciju saki paši Krievijas iedzīvotāji:
http://youtu.be/-e00TPb9HmI
december (december)

Mainu!

otrdien, 22.07.2014 @11:49 pm | december ([info]pa_leeto)

Mainu šo 100% vilnas mētelīti (M izmērs) http://fotki.lv/lv/december/comments-41247355/ pret guļammaisu vai mugursomu.
mafia (mafia)

Atcerieties, bija tāda..

otrdien, 22.07.2014 @12:43 pm | mafia

Atcerieties, bija tāda anekdote par puisīti, kas piedzima, bet tā arī nesāka runāt. Viņa ģimene pieņēma, ka viņš nabadziņš ir slims un tā rūpējās, tā rūpējās par viņu, lai viss viņam būtu un lai viss būtu ideāli. Un tad vienu dienu, kad puisītim 7 gadi, viņi sēž pie pusdienu galda un viņš pēkšņi saka: "Manā zupā ir muša!" Visi pilnīgā šokā, prasa viņam: "Bet kā! Tu spēj runāt? Kāpēc tu visu laiku neko neteici!" Un viņš atbild: "Līdz šim viss vienmēr bija kārtībā."

Reizēm man gribās kaut kā līdzīgi - lai jau tie cilvēki ir apkārt, bet lai nav ar viņiem jārunā. Sevišķi ar svešiem cilvēkiem visas tās neinteresantās small-talk sarunas. Jo reti kad uzpeld tiešām interesantas personības, ar ko gribētos iedziļināties kādās kopīgās tēmas vai vispār, kuri izraisītu vēlmi tērēt enerģiju intereses jušanai :D /egocentriķa piezīmes obvsly :)
Gamall (gamall)

dažādi krāmi

otrdien, 22.07.2014 @11:28 am | Gamall ([info]par_velti)

puzles, mīlīga krājkase, burciņas, angļu valodas mācību grāmatas, basketbola bumba. bildes un info. )
annu (annu)

Rakstāmgaldi, datorgaldi, krēsli

otrdien, 22.07.2014 @10:59 am | annu ([info]pa_leeto)

Pa lēto tiek pārdoti biroja/māju rakstāmgaldi/datorgaldi + atvilktņu bloki + administratora galds + krēsli.
Zemāk bildes un cenas )

Ja ņem vairākus, izdomāsim arī lētāk kaut ko.
Visi komentāri, apskates, jautājumi šepat vai elga-b inboksā. Atrodas viss Rīgas centrā.
ублюдок (racoon)

Par sankcijām - vol2

pirmdien, 21.07.2014 @11:01 pm | ублюдок

Tagad vēlreiz, jo pirmais ieraksts bij tā teikt fiksais – kā atnācu mājās, kā vakariņas ēdot izlasīju tā izšāvu. Tagad vēlreiz.

Es, gluži tā pat kā visa rietumu sabiedrība uzskatu, ka Ukrainas austrumi - tā ir Kremļa spēle, CIP neatbalstīja maidānu un visas patiesās vērtības, Končitu ieskaitot sākās uz rietumiem no Dagdas. Kaut ko kādam aizliegt, tādā veidā pievēršot sev uzmanību protams ir loģiski, pie tam ņemot vērā mirkļa struktūru – Jaunais Vilnis, estrādes mākslinieki, krievu kūrorts, tautas naids pret „bagātajiem krieviem”, tas viss sumējas un noteikti dod labas dividendes. Bet hei, sūda šlāgeristus? Pasākuma priekšvakarā? Tas ir tik banāli, tik lēti! Kāpēc neapcietinājāt Šķēli, kad tas Vešņakovam roku bučoja un neiemetāt blakus politiskajam ekstrēmistam Benesam Aijo? Kāpēc Magonis vēl staigā uz brīvām kājām jo sajaucis asinis ar „kremļa aģentu”? Kāpēc Šeflers var izmainīt Daugavgrīvas ielu? Kur ir brāļu Rotenbergu uzvārdi, Kiseļovi, Mamantovi? Tam laikam griba par vāju, tur nauda, politika, attiecības. Savukārt šeit – spektaklis, sabiedriskās attiecības, prožektoru gaismas un virsraksti avīzēs. Vāji, no politikas viedokļa vāji, no izrādes – lieliski. Tauta uzgavilē, kur guni zaimotājoiem un bauda atriebi.


Valstiskai pozīcijai ir jābūt, par to šaubu nav, bet to var parādīt ar gudru iekšpolitiku, pārdomātu sociālo politiku, fiskālo un citām politikām, ja vien tām ir prievārds – gudra vai vismaz pārdomāta, ne ar spektakli.

Atdodu dīvānu

pirmdien, 21.07.2014 @8:44 pm | aliibii ([info]par_velti)

Atdodu dīvānu ļoti, ļoti sliktā stāvoklī. Gulēt uz viņa var, bet viss materiāls lobās nost un ir jau krietni nolobijies. Saitehttp://failiem.lv/u/seznxuo
fukitols (fukitols)

Sestdien esmu tā atpūties..

pirmdien, 21.07.2014 @1:04 pm | fukitols

Sestdien esmu tā atpūties, ka sekas jūtu vēl šodien.

Kautkā jānovelk līdz piektdienai un tad jau 3 nedēļas gara slaistīšanās :D
mafia (mafia)

Mans kaķis humānists :)

svētdien, 20.07.2014 @10:35 pm | mafia

Nikija māk sagādāt pārsteigumus. Nesen tā bija pele, kam viņa laipni ļāva baroties no savas bļodiņas, kamēr pati labvēlīgi noskatījās. Tad tagad jaunums - atbraucu pēc 2 dienu prombūtnes laukos, neko nenojaušot, dodos uz wc un pamanu, ka kaķis pienāk un tā dīvaini par kaut ko interesējas zem poda... paskatos un izbailēs gandrīz noveļos, jo tur kaut kas liels un melns un ar putna spalvām? Tā kā vannasistaba manā dzīvoklī vispār atrodas aiz diviem stūriem un vispār galīgā tupikā, ja skatās no logu puses, tad pirmajā mirklī biju pilnīgā apjukumā, kā tur varēja gadīties putns?! Kaķis tik šo paostīja, vērsa manu uzmanību uz faktu un pats aizdevās ņaudēdams prom :D Vilku cimdus, atvēru logu un aiznesu apjukušo putnu nolikt uz palodzes. Verandā bija palicis logs uz vēdināšanu, laikam kāds bezdelīgu jaunulis būs trāpījis iekšā un pavadījis vienu vai divas dienas ārdoties pa dzīvokli :D Brīnums, ka dzīvs, un kā vispār var aizpsihoties līdz vannas istabai, kas pret ielidošanas logu sanāk U-veida dzīvokļa otrā galā... Katrā ziņā lepojos ar savu labi paēdušo kaķi-humānistu :) Putniņš vēl brīdi pasēdēja uz palodzes, spārnus izpletis, pilnīgā šokā, bet kad gribēju nobildēt, žirgti aizlaidās un lidojumā satika sev pazīstamu putnu, ar ko uzreiz sāka laidelēties kopā ^_^ Daudz laimes 2.dzimšanas dienā, putniņ!
mafia (mafia)

Kādus no jaunajiem..

piektdien, 18.07.2014 @12:48 pm | mafia ([info]gribam_zinaat)

Kādus no jaunajiem seriāliem skatāties un ko iesakāt? Ne-zombiju un ne-slepkavmaniaku tēmas (detektīvi utml neskaitās slepkavmaniaku tēma) :D Es drīz pabeigšu 30 Rock un jāsāk meklēt atkal kaut kas!
mafia (mafia)

Visas reizes, kad paturu pie..

piektdien, 18.07.2014 @10:54 am | mafia

Visas reizes, kad paturu pie sevis kādu lietu, par ko varētu dusmoties, bet varētu arī taupīt enerģiju un nedusmoties, problēma pēkšņi brīnumainā kārtā atrisinās! Pilnīgākā mistika!!
ro (roncijs)

grāmatas ir no papīra

trešdien, 16.07.2014 @10:44 am | ro ([info]pa_leeto)

khem.

piedāvājumā
* dažas bērnu grāmatas(pārsvarā) - Saitehttp://puu.sh/adzvO/d67bca1e70.JPG ; Saitehttp://puu.sh/adzuO/e33de1c7d9.JPG
* kā arī 2 gab. cilindrveida krājkasītes(augstumā 17.5cm, diametrā 5.5cm) - Saitehttp://puu.sh/adzvg/fa5d298ae8.jpg
[nav vairs] pleca soma, kas pirkta tai patriotu veikalā uz tallinas ielas blakus degvielai un asarielas krustojuma. paspēju gan priekšu nospeķot. - Saitehttp://imgur.com/a/u0uAO#0

par krājkasēm 1 eypo, normāla izmēra grāmatu apmēram tikpat
ja ņem kārtīgu kaudzi, esi aicināts savākt pļavniekos. ja ne, tad pa rīgas vidieni/centru varētu mēģināt ar velo piebraukt. spēkā līdz 19. jūlijam, ieskaitot.
jauna un kaislīga (nrk)

Tvnet.lv: NHL veikti..

otrdien, 15.07.2014 @11:27 am | jauna un kaislīga ([info]notikumi)

Tvnet.lv: NHL veikti vērienīgi hokejistu darījumi
Delfi.lv: Brīvdienās Milzkalnē notiks vērienīgi Pirts svētki
Alūksnes Novada Vēstis: Alūksnes centrā vērienīgi rekonstrukcijas darbi
LSM.lv: Dzintaru koncertzālē vērienīgi noslēgsies Latvijas kokļu dienas
Marupe.lv: Skultē norisinās vērienīgi ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstības darbi
Tvnet.lv: Rīgā norisināsies vērienīgs militāro orķestru salidojums
Delfi.lv: Latgales baznīcās šonedēļ sākas vērienīgs ērģeļmūzikas festivāls
LSM.lv: Grīziņkalnā risināsies vērienīgs «slam dunk» konkurss
Singriga.lv: Vērmanes dārzā notiks vērienīgs gadatirgus
Kultura.riga.lv: Augusta pirmajās dienās gaidāms vērienīgs festivāls – “Telavivas pludmale Rīgā”
Baltictravelnews.lv: Izklaides centrs Go Planet tiek slēgts uz vērienīgu rekonstrukciju
Sieviesuklubs.lv: Vērienīgi Zvejnieksvētki Mangaļsalā
Dzirkstele.lv: Svētki izskan vērienīgi
Kuldiga.lv: Vēl tikai nedēļa līdz vērienīgajam festivālam „Dzīres Kuldīgā”
Rits.lv: Rīgā notiks vērienīgs Maikla Džeksona šovs
safe (safe)

nahui brīvības ielas..

otrdien, 15.07.2014 @9:52 am | safe ([info]gribam_zinaat)

nahui brīvības ielas statoilā nemāk taisīt burgerus?!


(ļoti garšīgi bet tikpat ļoti neproporcionāli)
Judžius (santech)

nodokļi

pirmdien, 14.07.2014 @11:51 pm | Judžius ([info]gribam_zinaat)

Kas tur ar to likumu par kaut kādu parādu nodokli, kas pieņemts laikā, kamēr tauta fanoja par futbolu un bēdājās par Ukrainu?
Inde (auksts_entelekt)

izskaidrojiet, lūdzu,..

pirmdien, 14.07.2014 @10:11 pm | Inde ([info]gribam_zinaat)

izskaidrojiet, lūdzu, vienkāršiem vārdiem, kāpēc visa tā sāga ar Strīķi un Streļčenoku? Kurš no viņiem sliktais?
fukitols (fukitols)

Divas nedēļas līdz..

pirmdien, 14.07.2014 @9:59 am | fukitols

Divas nedēļas līdz atvaļinājumam.

Izskatās, ka šogad izdosies līdz tā sākumam izdarīt visus iekrātos darbus.