Jungler never ganks wtf (batou)

https://www.youtube.com/watch?v=qNNj1MjicQU

šodien, 21.05.2019 @8:30 am | Jungler never ganks wtf

oh babe tramps iespējams sapisīs manu buildu, jo tie ķīnas tarifi iespējams atsauksies uz daļām (ne visām, es nezinu cik un kas ir taivāna utml). this past year, this whole past fuckin year. pagaidām it kā nekas nav diži mainījies cenās, dažas lietas pat krītas: ddr4 3000 rams un 660p 1tb.

varbūt arī nesapisīs un paliks lētāk? jo es godīgi sakot nezinu no kurienes mūsējie izplatītāji iepērk, caur štatu amazoni it kā ir baigie nodokļi ja šipo uz lv un vācijas amazonē godīgi sakot man cenas likās lielākas nekā no vietējiem "kaktu" kantoriem. gaidam to 3000 rizenu un tad šīgada E3 amd sola arī to jauno karti parādīt (lai gan es esmu vienmēr bijis teamgreen)
Tags:
feita_kleita (feita_kleita)

Kuģis

ceturtdien, 16.05.2019 @8:45 am | feita_kleita ([info]gribam_zinaat)

Izabella vai Romantica???

vecs kuģis vai jauns???

Neesmu nekad kuģojusi, ir bail, ļoti.
presiite (presiite)

HP printeris

svētdien, 12.05.2019 @4:47 pm | presiite ([info]par_velti)

Vai kādam nevajag HP LaserJet 1150? Beigts USB ports - darbojas tikai ar printerportu. Ir rezerves kartridžs/i. Nav tā figņa, uz kuras liek papīru (https://failiem.lv/u/64aa27n6#/). Pēdējo reizi darbināju pirms pāris gadiem - tad viss strādāja. Tagad galvot nevaru - nav datora ar pintera portu.
Filips (quizer)

Mana šī brīža mīļāka..

piektdien, 10.05.2019 @5:28 pm | Filips

Mana šī brīža mīļāka podziesma ir SaiteCharli XCX - ILY2. Dziesma, kura bieži skan vienā no Daily pusdienu plejlistēm. Manuprāt, dziesma līdz galam nav novērtēta, tai nav pat miljons klausījumu, lai gan tā ir inčīgi producēta un dzied par tādām aktuālām tēmām kā milestība un mazrunība. Tāpēc to pareklamēšu arī šeit.


Jungler never ganks wtf (batou)

es visu laiku mainu buildu un..

ceturtdien, 9.05.2019 @3:47 am | Jungler never ganks wtf

es visu laiku mainu buildu un nekādi nevaru palikt pie viena, kas ir labi. visus iepriekšējos gadus sākot no tālā 97 kad pirmo reizi tiku pie savas pirmās bēšās kastes (ugh toreiz keisi bija vienkārši pizģec, tagad keisi ir arī pizģec tikai biš citā virzienā - LED karuseļi acis griež ārā) neesmu interesējies par dzelžiem tik daudz cik šos pēdējos 2 mēnešus. par cik ir doma šoreiz pašam stellēt laika nositēju kopā, tad šoreiz tiešām jāpaskatās ko grasies pirkt. + šoreiz arī vecais 22 (p)inču monitors tiks mainīts tā ka builds arī tāds nedaudz ierobežots 1200-1400 robežās. un lūk tad šajās robežās arī konstanti mainam silīcija plaknes telpā.
Tags:
marule (marule)

Birkenstock sandales

trešdien, 8.05.2019 @3:33 pm | marule ([info]pa_leeto)

Pārdodu Birkenstock Arizona apavus/sandales. Šie ar mīksto iekšu - korķa koks, kas pārklāts ar kaut ko zamšveidīgu. 43 šaurais vai normālais platums. Kā nu kurš skata. 
Maz valkātas, tikai telpā. Vīrs mēģināja savu pēdu pieradināt, bet saprata, ka nav viņam. Tik cik dažu pirkstu nospiedumi mīkstajā klājumā. Citādi viss ok. 

Foto I
Foto II
Foto III

Kādi 15 eur būtu patīkami. Stāv skapī, žēl ārā mest.
marule (marule)

Polaroid saulesbrilles

trešdien, 8.05.2019 @3:15 pm | marule ([info]pa_leeto)

Polaroid saulesbrilles, polarizētas (samazina atspīdumus), aviatora tipa. Pirktas saulainam divnedēļu ceļojumam, bet citādi stāv atvilktnē. Pie mums nav tik saules spiedīgi un ikdienā nekādas brilles netīk valkāt. 
Foto I
Foto II
Foto III
Foto IV
Foto - polarizācijas tests
Foto - polarizācijas tests


Labprāt pa 25 atdotu.