wensdy (wensdy)

Darbs uz nenoteiktu laiku briežu dārzā.

vakar, 30.07.2014 @8:13 pm | wensdy ([info]darbs)

Steidzami!

Meklēju palīgu darbam tūrismā briežu dārzā Zemitāni Kokneses novadā Iršu pagastā.

Darba apraksts: briežu dārzā notiek ekskursijas. Tūristi ar mašīnu tiek izvesti cauri, gids, kurš sēž pie tūristiem pikap daļā, pastāsta interesantus faktus. Tātad galvenie veicamie pienākumi ir uz maiņām Nissan Navara vadīšana un  būšana par gidu. Mazāk galvenie pienākumi ir kopīgi nomazgāt mašīnu un iztīrīt telpas, kurās ieiet tūristi (gaitenis, wc, neliela telpa).

Prasības: B kategorijas vadītāja tiesības, fiziska un īpaši psiholoģiska noturība, jo darbs ar daudz cilvēkiem tūristiem, pārstāvot galīgi nesakārtotu uzņēmumu. Droši vien nepieciešams zināms briedums (Jo darbs ar briežiem :) Labi, joks.) un pilngadība.

Darba laiks: vēl nav noteikts, bet ir visas iespējas palikt līdz tūrisma sezonas beigām 1.septembrī. Pašlaik ļoti nepieciešama palīdzība 2. un 3.augustā, taču ierasties te var kaut rīt, doties prom arī var, kaut 3.augusta vakarā). Šajās brīvdienās darba laiks no pl.8 līdz pl.21. Citās dienās atkarībā no ekskursiju grafika.

Darba vieta: dzīvošana briežu dārzā uz vietas labiekārtotā, divstāvu Līvanu tipa mājā kopā ar mani un kaķīti. Ir izolēta istaba un sauna (ja nu paliek aukstāks). Tuvākais veikals 5 km. Tuvākais lielveikals 35 km.

Ieguvumi: darbs laukos svaigā gaisā kopā ar briežiem, dīķis, vēl palikušas dažas ogas, āboli, dārzs ar zaļumiem un dārzeņiem, brieža gaļas izstrādājumi, samaksa atkarībā no palikšanas laika, stundas likme nav. Par ieguvumiem precīzāk, lūdzu, zvanīt man.

Priecāšos par ātro palīdzību!
Zvani: 26525466
Mani sauc Ilze.
mafia (mafia)

Tik jocīgi dzirdēt kaut ko..

vakar, 30.07.2014 @1:41 pm | mafia

Tik jocīgi dzirdēt kaut ko pirmo reizi platē, kad esi to iepriekš tikai diskos klausījies tik daudz, ka jau zini no galvas. ^_^ Jaunas skaņas un savādāka sajūta!! Cits dziļums!
annu (annu)

Datorgaldi, biroja galdi, krēsli

vakar, 30.07.2014 @11:01 am | annu ([info]pa_leeto)

Lieku vēlreiz, jo rezervējušie pazuda, un vēl aizvien ļoti aktuāli un steidzīgi - varbūt kāds palaidis garām.
Pa lēto tiek pārdoti biroja/māju rakstāmgaldi/datorgaldi + atvilktņu bloki + administratora galds + krēsli.
Zemāk bildes un cenas )

Ja ņem vairākus, izdomāsim arī lētāk kaut ko.
Visi komentāri, apskates, jautājumi šepat vai elga-b inboksā. Atrodas viss Rīgas centrā.
Filips (quizer)

Man vajag vairāk!

aizvakar, 29.07.2014 @9:48 pm | Filips

Man vajag vairāk!
mafia (mafia)

To, ko es kādreiz mocījos..

aizvakar, 29.07.2014 @9:24 pm | mafia

To, ko es kādreiz mocījos Photoshopā stundām ilgi, Corelī var izdarīt 5 sekunžu laikā!! Šī patreiz ir noderīgākā lieta, ko esmu izvēlējusies apgūt! /uzsitu sev pa plecu par turēšanos pie lēmumiem
Filips (quizer)

Šodien nopirku vairākas..

aizvakar, 29.07.2014 @7:31 pm | Filips

Šodien nopirku vairākas jaunas bikses, jo vecās vairāk neder. Pedējās nedēļās domāju tikai par savu svaru, un esmu kļuvis tik smags, ka pa naktīm galīgi neguļu. Vienīgais, kas mani mierina ir Laba Daba, zināms, ka šogad esmu nolēmis debitēt futbola čempionātā un varbūt arī izcīnīt kādu medaļu, šajā sakarā par dārgām naudām iegādājos Brazīlijas izlases kreklu, pieredze rāda, ka tā ir gandrīz puse no uzvaras. Komandu esam jau nokomplektējuši (visi, izņemot mani un Juri būs profesionāli futbolisti) vienīgais, kas vēl vajadzīgs būtu kruts treneris, viņam būtu jāzin visas fiškas un protams jāprot skaļi bļaut uz tiesnesi, tas gadījumā, ja sataisam sūdus. Varbūt varat kaut ko ieteikt?
mafia (mafia)

Sommer gut, alles gut.

aizvakar, 29.07.2014 @3:56 pm | mafia

Sommer gut, alles gut.
Fatālists (art_fatal)

Ādamam bij' 7 dēli un visai..

aizvakar, 29.07.2014 @1:11 pm | Fatālists

Ādamam bij' 7 dēli un visai vājas zināšanas par kontracepciju
mafia (mafia)

Nskatījos Blue Jasmine,..

pirmdien, 28.07.2014 @11:54 pm | mafia

Nskatījos Blue Jasmine, priekškars krīt, es sajūsmā laužu krēslu... Nē, nelaužu, bet tik spēcīga filma, un aktieri! Vienk sajūsmā.
mafia (mafia)

šodien mana laimīgā diena..

pirmdien, 28.07.2014 @5:05 pm | mafia

šodien mana laimīgā diena - tiku pie pēdējā laima restorānā, lai mans mohito būtu pareizs, tiku pie pēdējās ledus piena kafijas kafejnīcā, un vēl tirgū tante atdeva visus pēdējos "dārgos" ķiršus par lēto ķiršu cenu un vēl uzmeta pa virsu, cik bija palikuši ^_^ Veiksme nebeidz sākties! Un vēl no rīta kursos univesitātē pusstundu pirms beigām ieslēdzās signalizācijas, un visi vienbalsīgi nolēma tāpēc beigt ātrāk un doties mājās, jo ko tad tur gaidīs kaut kādu trauksmes iemesla atklāšanu... Rīt jau redzēs, vai ēka būs savā vietā :D (pie mums tas te populāri - draudēt ar neesošiem spridzekļiem sabiedriskās ēkās, lai gan šis varbūt nebija tas gadījums).
nebukadnecars (nebukadnecars)

spička!

pirmdien, 28.07.2014 @4:15 pm | nebukadnecars ([info]gribam_zinaat)

kāds nav gadījumā kaut kur manījis pārdodamies sērkociņus "Sports"? Ar to zirģeli virsū?
šausmīgi sen neko tādu neesmu redzējusi un nesen bija diskusija vai viņus vispār vēl ražo un, ja ražo, tad kur iegādāties..
droši vien varētu būt kaut kādos mikrorajonu mazajos veicīšos, ne?

spēle pasaules brīnumi,..

pirmdien, 28.07.2014 @3:14 pm | evia vind ([info]pa_leeto)

spēle pasaules brīnumi, labā kārtībā, nekā netrūkst - 8eur.

raksti uz admin at eviavind.lv
Nefermerita (nefermerita)

Biļete uz Laba Daba

svētdien, 27.07.2014 @1:13 pm | Nefermerita ([info]pa_leeto)

Pārdodu biļeti uz Laba Daba (uz visām festivāla dienām), cena - 20 EUR (šobrīd pārdod pa 30). Klāt ir arī čeks. Kontakttālrunis: 29575321
Zvanīt, jo nebūšu pie datora, šeit nekomentēšos.
mafia (mafia)

Tik smieklīgi, kur tās..

sestdien, 26.07.2014 @10:07 pm | mafia

Tik smieklīgi, kur tās vardes pa nakti lec :D plokš plokš pāri lievenim, plunkš iekšā ūdensbļodā, plunkš ārā.
Filips (quizer)

Kamēr Ervīns guļ, es..

sestdien, 26.07.2014 @4:17 pm | Filips

Kamēr Ervīns guļ, es rakstu traktātu par Naftu, esmu tik excited, ka atveru vīna tetra paku.
Judžius (santech)

provaiderz

piektdien, 25.07.2014 @10:36 pm | Judžius ([info]gribam_zinaat)

Pronets vs Lattelekoms
plz padalieties ar persōnīgo vai citu pieredzi, tur plusi, mīnusi utt.
jo šobrīd ir pronets ar kkādu vecu izcenojumu un derētu atrast kko izdevīgāku. un pastkastē iespamojas Lattelekoma piedāvājums. vienīgais, ka tajā optika ir visu laiku kopā ar interaktīvo televīziju, bet vai to var skatīties arī kompī? vai tad, ja grib tikai optisko netu, tas nav kā lieks pakalpojums,. par kuru pārmaksā? kā tur īsti ir?
fukitols (fukitols)

Atvaļinājums sasniegts. ..

piektdien, 25.07.2014 @4:43 pm | fukitols

Atvaļinājums sasniegts.

Var ieslēgt tukšumu galvā :D
Lapsiņš (viper)

Novusa galdi

piektdien, 25.07.2014 @3:27 pm | Lapsiņš ([info]pa_leeto)

Pārdodu Saite2 novusa galda virsmas un vienas kājas. Ir jau sakrājušies ar puteklīšiem un labu laiciņu nav lietoti, bet domāju ka varbūt kādam viņi interesēs, jo pašai telpas neļauj viņus izmantot pilnvērtīgi.
Par nelaimi kijas un kauliņi nav, tādēļ tos piedāvāt nevaru.

Par galda virsmu 10 eiras, bet ja kājas un galda virsma- 15 eiras.
Pašsavākšana no Vecmīlgrāvja, jo nav iespējas nogādāt tuvāk centram :(

Interesenti- rakstiet uz vipera_aspis@inbox.lv
mafia (mafia)

Pienāk karsta vasaras diena,..

piektdien, 25.07.2014 @2:42 pm | mafia

Pienāk karsta vasaras diena, es esmu autobusā, ceļā uz laukiem un austiņās pēc pārāk ilga pārtraukuma atgriežas 16Horsepower. Kas var būt piemērotāks!? Folklore un Low Estate albumi uz riņki ^_^ kantrī folks sāpju pilnā balsī ar nolemtības virsnoti.
annu (annu)

Sapņu darbs

piektdien, 25.07.2014 @1:37 pm | annu ([info]darbs)

Tā kā man patīk rakstīt, un daru to jau ilgstoši, turklāt pēdējos 9 mēnešus mans darbs ir tieši saistīts ar reklāmtekstu, uzņēmuma bloga rakstu un sociālo tīklu sīkrakstu rakstīšanu, tad nolēmu padalīties:
Piedāvāju tekstu rakstīšanu mājaslapām, blogiem, sociālajiem tīkliem. Reklāmteksti baneriem, afišām, reklāmām meklētājos u.c. Tāpat varu nodrošināt tekstu rakstīšanu un/vai tulkošanu arī uz krievu valodu.
Elga-b inboksā.
mafia (mafia)

Reizēm patīk izslēgt visas..

ceturtdien, 24.07.2014 @10:27 pm | mafia

Reizēm patīk izslēgt visas skaņas, visas ierīces, datorus un mūzikas, un sēdēt pie atvērta loga vasaras vakarā un klausīties rajona skaņās, skatoties saulrieta iekrāsotās debesīs. Lēnām iedegas ielas gaismas, pēc karstas dienas, kad prāts saguris un atslēdzies un ķermenis izmisīgi cenšas notvert vakara atdzisušā gaisa vēsmas, sajūta kā kāda argentīniešu rakstnieka romānā, kur nekas nenotiek un viņi cauru dienu dzer mate tēju... Un kaut kur kaimiņi klausās tādu 50to gadu džezu, atpeld tikai dažas pūšaminstrumentu augstās notis... Burvīga noskaņa arī pilsētā.
Tags:
mafia (mafia)

Ak, jā, un vēl viena lieta..

ceturtdien, 24.07.2014 @2:30 pm | mafia

Ak, jā, un vēl viena lieta - ir pagājuši 3 mēneši kopš aizgāju no darba, bet nu tikai sāku pierast, ka normāla darba nedēļa sastāv no 5 nevis 6 dienām! Katru ceturtdienu man tagad tāds patīkams pārsteigums, ka vēl tikai viena darbīgā diena palikusi. Prieks un laime, un jau rīt uz laukiem pie dzērvēm un bebriem atkal ^_^
mafia (mafia)

Viena meitene lielījās ar..

ceturtdien, 24.07.2014 @12:47 pm | mafia

Viena meitene lielījās ar savām fotogrāfes spējām, pajautāju, cik gadi sievietei bildē (izskatījās uz 35), viņa uzmeta man skatu un atteica: "Kādi 30." Win! Jo neteica - "tik, cik tev" :p Tomēr pasi man vairs pie kases neprasa, lai gan aizdomīgi paskatās.
ублюдок (racoon)

Par ГАВНО

trešdien, 23.07.2014 @1:04 pm | ублюдок

Katru dienu ir kaut kas interesants saistībā ar mūsu lielo kaimiņu Krieviju.

Vietējā tirgus aizsardzība un "poza" protams ir spēks, es tiešām gribēšu redzēt kā tas izpaudīsies dabā: Krievijas premjera Dmitrija Medvedeva rīkojumu, valsts un pašvaldību iestādēm aizliedzot iegādāties ārvalstīs ražotu tehniku, tostarp automobiļus, ko var aizstāt ar vietējās izcelsmes produkciju.

Pilns raksts šeit:
http://www.delfi.lv/auto/zinas/avtovaz-vadibu-piespiez-pasu-braukt-ar-lada.d?id=44752156#ixzz38HfvJ0Sh

Savukārt šeit, ko par savu produkciju saki paši Krievijas iedzīvotāji:
http://youtu.be/-e00TPb9HmI
december (december)

Mainu!

otrdien, 22.07.2014 @11:49 pm | december ([info]pa_leeto)

Mainu šo 100% vilnas mētelīti (M izmērs) http://fotki.lv/lv/december/comments-41247355/ pret guļammaisu vai mugursomu.