Judžius (santech)

glp

vakar, 11.02.2016 @8:58 pm | Judžius ([info]gribam_zinaat)

Pastāsti, lūdzu, par savu pieredzi ar 4G internetu no Bite/Tele2/LMT un Godīgas Lietošanas Politiku. Cik bieži tev ir apgriezts internets dēļ FullHD video skatīšanās visu brīvdienu garumā? Vai WOWa spēlēšanas, vai interneta radio klausīšanos, par ko tu esi samaksājis, lai klausītos maksimāli translējamā kvalitātē. Vai par Twitch strīmošanu. Vai par kursa darba videogrāfijā uploadošanu uz Youtube vai failu apmaiņas servisiem. It īpaši, ja tu plašākā apkārtnē nevienam nejauc internetu ar savu lietošanu.
Stileta (melnaa_maashele)

Grāmatas

aizvakar, 10.02.2016 @9:15 pm | Stileta ([info]pa_leeto)

Sveiki!
Pārdodu grāmatas, kas manā grāmatu plauktā ir dubultā vai nav īsti manā gaumē.
Cena 2.50 euro par grămatu vai 10 euro par 5 grāmatām.
Atrašanās vieta Rīgas centrs.
Saziņai: stileta (pie) inbox.lv

http://foto1.inbox.lv/stileta/GRAMATAS
mafia (mafia)

Ak nē, bēgļu mentors..

aizvakar, 10.02.2016 @12:54 pm | mafia

Ak nē, bēgļu mentors saņems 1000-1400 pirms nodokļiem! Ak, kāda netaisnība, jo tās īgnās bābas panstionātos saņem uz pusi vai vēl mazāk! Tas nekas, ka pilnīgi citas prasības, prasmes vajadzīgas un ka to vispār sponsorē 85% Eiropa. Galvenais piekliegt portālus ar rasistiskiem komentāriem par netaisnību. Man no šiem tautiešiem gribas vemt. Kā var būt tik stulbi, aprobežoti, tumsonīgi kretīni??!
mm (jeezinj)

dīvāns

pirmdien, 8.02.2016 @10:02 pm | mm ([info]par_velti)

ieraksts ar bildi pazuda. rakstu vēlreiz.
atdodu izvelkamu stūra dīvānu sarkanā krāsā.
+ liels 1.75 x 2.25m
+ izvelkams ar veļas kasti
+ stūra daļā stingrs muguras balsts. ērti, lasot grāmatas.
- viena kāja ielūzusi. var saremontēt.
- sintētisks audums. elektrizējas.

ja interesē bilde, tad sūti sms vai whatsapp uz 28-321-331 ar epastu.
pašizvešana no Sarkandaugavas asap (vēlākais 3dien). pirmais stāvs. palīdzēšu iznest. dīvāns ir divdaļīgs.
Birjuza (ninona)

Kalnu divritenis ar 21" rāmi

pirmdien, 8.02.2016 @1:21 pm | Birjuza ([info]pa_leeto)

Vīrs pārdod savu velosipēdu.
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/hjhlj.html

Darba kārtībā.

Atsaucoties uz SviestaCibu, var dabūt lētāk :)
Zebra (zebra)

žurnāli

svētdien, 7.02.2016 @4:34 pm | Zebra ([info]par_velti)

Atdodu kaudzīti žurnālu - 14.-15. gada žurnāli IR skaitā ap 50, dažiem nav vāki, krustvārdu mīklas atrisinātas, daži KLUBi, varbūt vēl kaut kas. Ja kādam vajag intelekta spodrināšanai, aplikācijām vai suņu vajadzībām. Imantā.
ублюдок (racoon)

Par investigatīvo žurnālistiku

piektdien, 5.02.2016 @2:59 pm | ублюдок

Priekšvārdam varu teikt, ka mani mūždien ir izbrīnījuši delfi.lv joku slejas tēli, to izdarības dažādos klubos un apšaubāmā publicitāte. Visādi tie Raspopovi, dročīšanas eksperti un tas te pamuļkītis Kiops ar Kombuļu Inesi. Nē, to ka garā vājie mums valstī netrūkst, par to esmu pārliecinājies jau sen, vairāk izbrīna tā ballēšanās un nekādīgi neatbildamais jautājums - par kādu naudu?

Pusdienojot skrollēju telefōnā feisīti un nezkāpēc uzdūros šim rakstam
http://www.tvnet.lv/zinas/regionos/594812-engure_mola_ipasnieks_bloke_pieeju_attirisanas_iekartam_pasvaldiba_ielauzas_teritorija

Īsumā, Engures kanalizācija plūst uz SIA"Unda" piederošajām attīrīšanas iekārtām, kas uzbūvētas uz kādam Mārtiņam Dzenītim piederošās zemes - Engures mola, ko tas pats Mārtiņš Dzenītis nesen nopircis izsolē. Tagad jaunais īpašnieks no SIA"Unda" grib 18k EUR gadā par savas zemes nomu. Unda nepiekrīt, tas uzliek barģūru. Unda netiek klāt savām attīrīšanas iekārtām un Engures kanalizācija iet pār malām jūrā. Par maniem secinājumiem pēcāk. Tagad turpināsim ķēdīti.

Šī raksta šērīte pie manis nonākusi čerež - čerez ar pirmavotu - tādu Kasparu Cauni. Pēdējais savukārt savā FB pēc visiem virsrakstiem liek noprast ir ļoti pietuvināts vai pats arī tas krāvējs nožogojumam, kura dēļ tagad kanalizācija tek jūrā. Pats viņš to dēvē par "cīņu". Vēl ir šāds komentārs, datēts ar 9.janvāri - "Šodien bloķejam pilsētas kanalizaciju Engure. Engures iedzīvotaji un dome nesaprot neko pa labam. Kā var but tik stulba tauta. Tagad nečurās un nekakas vairāk".

ļoti interesants feisbūks, starp bildēm no Maldiviem , Abu Dabi un citām eksotiskām vietām tiek bramanīgi eksponēts Landkruīzers, kas it kā piederot viņam, un dikti liela priecāšanās par sodu nemaksāšanu, jo auto apkrāmēts ar LT numuriem un tajā LT reģistrēts uz kaut kādu UAB. Pēc komīšiem spriežot jaunietis ir sarūpējis sev kaut kādu olu laizītāju svītu, kas viņu par visiem šiem varoņdarbiem dikti slavē.

Tur pat arī rodams tāds Dairis Vnk Dairis, kuram laikam arī pieder lendkruīzers no Lietuvas, un abi kopistiski priecājās par bildēm ar šādu virsrakstu: "Dairis Vnk Dairis cik liels ir prieks, kad tu ēd vakariņas, bet arā stāv policists un salst -20 un raksta sodus no kuriem nav jēgas, par Lielu Latviju". Komentos kāds Toms jautā
Toms Zaķis Kapēc nav jēgas?
1 · 6. janvāris plkst. 20:18
Dairis Vnk Dairis
Dairis Vnk Dairis Mēs godīgi mums nav jamaksā.
Kaspars Caune Renģēdāji to nekad nesapratīs:)


Kaspara feisbukā zem virsraksta "Beidzot cilvēki saņem pēc nopelniem:) " rodams arī šāds raksts - Saitehttp://skaties.lv/latvija/bez-tabu/kaimina-izdaribu-del-miera-ielas-iedzivotaji-spiesti-dzivot-sudos-lidz-ausim/?utm_source=twitter&utm_medium=link&utm_campaign=social . Pēc virsraksta tulkoju, ka Kasparā mājo ļauns prieks par notiekošo un neizslēdzu iespēju, ka Kaspars pie šā "projekta" stāv tikpat tuvu cik pie Engures. Es neesmu Miera ielas komūnas fanāts, bet ja mana kaimiņa kafetērijā ienāktu kaut kāds čmošņiks un izdarītu to, kas redzams rakstā pievienotajā video, lietas notiktu savādāk, nevis ar bez Tabū. Labticīgo miera ielas iedzīvotāju taisnības cīņas šādā formā nekad nenovedīs pie viņiem vēlama risinājuma un būtu beidzamais laiks to saprast. Krievu valodā pat ir tāds vārds :"терпила".

Tad visā tajā bezgalīgajā "pavei cik es kruts" bilžu jūklī pavīd arī pa kādai galerijai no ballītēm un restorāniem kur līdzās ietagots arī uzminiet kas? Latvijas seksa eksperts Edgars Toreto. Paskrollēju. Nu jā, nu, es pat nezinu. Dikti patika Dairis Vnk Dairis ieraksts par edžiņu kad tas esot kaut kādu vecu bmw atdabūjis :"Viss beidzās veiksmīgi!!! Auto atgriests un atradās stāvietā, Viļņā. Auto zagļi auto atgrieza, jo bijuši pagātnē saistīti ar tādu dzīves veidu. Nav te nekāda sakara ar to ,ka kāds nobijās, bet pastāv nerakstīts likums visiem, kam bijušas saistības ar tāda veida dzīves veidu. Tiem, kam ar to nav bijis sakars, tie to nesapratīs!" Dikti patikās šis :"nerakstīts likums visiem, kam bijušas saistības ar tāda veida dzīves veidu" . Savā laikā ieslodzījuma vietās bija zināms segments ar ļaužiem, kuri savu alumīnija bļodiņu un krūzīti nēsāja piesietus sev pie jostas, lai viņu alumīnija bļodiņas un krūzītes netīšām kopgaldā nesajauktos ar citām, un kāds cits netīšam no tām neuzēstu. Visticamāk šis pats likums attiecas arī uz lietotām automašīnām. Neviens normāls nebrauks ar gaiļa mašīnu un ja dzīvo pēc "likumiem", viņam savu auto vajadzēja piesargāt, vai kaut kādīgi nomarķēt, lai tajā netīšām neiekāptu neviens kas nav bijis nolaists. Attiecīgi, par šitādu huiņu, ka uztaisa padstavu normāliem džekiem pašam ekspertam vajadzēja dabūt taurē. Tātad, ja edžītis ir no "tiem" un tusējās ar "šiem", tad loģiski sanāk, ka "šie" arī ir ārlietu ministra domubiedri un tas izskaidro no kurienes edžītis dabū fuņķikus ballītēm. Тема сисек разкрыта!

Tagad nedaudz par nopietno. Mani interesē kāpēc un kādā sakarā Engures pašvaldība nav izmantojusi savas pirmpirkuma tiesības. Otrkārt, kāpēc izsolē nav atnākusi pati SIA"Unda" un to gabalu nopirkusi. Kā ir izveidojusies situācija, ka pašvaldības infrastruktūrai nozīmīgs objekts nokļūst kādas trešās personas valdījumā tādā veidā radot augsni šantāžai, kuras sekas mēs šodien redzam? Varbūt būtu vēlams uzdot jautājumu ZTI kas rīkoja izsoli, vai prasītājam, kādas konsultācijas un ar ko ir notikušas pirms izsoles un kā tas nākās ka iznākums ir šāds. Es pieļauju, ka SIA "Undai" pirms izsoles piezvanīja kāds svešinieks un piedāvāja samaksāt kaut kādu naudiņu, lai viņš nepiedalītos izsolē un neceltu cenu. Gan jau ka SIA šo priekšlikumu noraidīja un uz izsoli gāja. Attiecīgi svešinieks arī, nosolot summu kas Undai un pašvaldībai nav pa spēkam. Turpinājumā, tā kā SIA neiedeva uzreiz atkāpšanos naudu, to ar soda procentiem un iztērēto investīciju vajag atsist ilgtermiņā. Nu i zēni izmantojot savas likumīgās tiesības nosprauž tādu nomas maksu kas nav pa zobam. Konflikts eskalējās un šodien Engure slīgst mēslos.

Skumji. Divtik skumji ir tas, ka mazie sēž VID intervijās, katru mēnesi maksā nodokļus un tiek drāzti par niekiem, kamēr gomosjaķina var ballēties un likt rakam veselas dzīvokļu ēkas un pat pašvaldības. Un to ka PVNšiki , tas jau no pirmajām bildēm redzams. Es vot nesaprotu, kur Temīda?
mafia (mafia)

Tā jābūt atkal pavasara..

piektdien, 5.02.2016 @9:51 am | mafia

Tā jābūt atkal pavasara zīme, sapnī redzēju dzērves. Mēs staigājām manos laukos, gājām lejā pa kalnu uz dīķi un pļāpājām. ♡
mafia (mafia)

True Blood ir sliktākais..

piektdien, 5.02.2016 @2:52 am | mafia

True Blood ir sliktākais seriāls, ko es esmu redzējusi. Ja neskaita Ugunsgrēku, protams.
ублюдок (racoon)

Par ziņām, kas nedaudz iepriecina

trešdien, 3.02.2016 @8:24 am | ублюдок

http://www.delfi.lv/auto/modelu-jaunumi-testi/skoda-apvidus-auto-prototips-visions.d?id=47015155

Ja gala produkta formas būs kā bildēs, tad tas būs viens skaists auto, jo no Jeti man burtiski gribas vemt.
SirWhat (batou)

atkal par F4

svētdien, 31.01.2016 @12:13 pm | SirWhat

ok tad par falloutu 4.

netā pašlaik ir populārs viedoklis, ka dialogu sistēma f4 ir sliktāka nekā f3, kas manuprāt ir tīrs bullšits. ja es pareizi atceros, f3/nv bija sistēma ar atbildēm, kurās varēja redzēt skaitļos iespējamību survival/sience/charisma/str/agi utt utml checkiem, līdz ar to tas bija tikai laika jautājums kamēr tu varēja "pielauzt" svarīgus NPC. whoopity effin doo, such hard much options. f4 būtiski neatšķiras, vienīgi charisma cheku iespējamība ir noslēpti aiz krāsām (red - hard/brigth red - medium/yellow - easy). būtisks uzlabojums personīgi man ir voiced protagonists (jā, diemžēl viens voice aktieris uz šo) kas man palīdz "iegrimšanas" faktorā. personīgi neierunāti varoņi der tikai party based RPG (vai dark souls), manā skatījumā.

tagad par to, ka ir tikai 4 atbildes. jā, mazāk nekā f3/nv. nē, tas man absolūti netraucē, jo bethesdai vienmēr ir bijuši sūdīgi writeri. tas pats new vegas savu virsotni sasniedz tikai old world blues nevis main game. jā obsidianam ir labāki waiteri. man liekas te diži nav ko piebilst. atbilžu skaits - t.i 4 vai over9000 nemaina būtību, ka svarīgs ir kontents šajā ziņā nevis skaits.

pārejā ziņā ļoti liels mīnuss ir grafiskais dzinis (draw distance) un nevajadzīgais settlement craftings. vecie lockpickinga un hackinga minigeimi no f3, kas paspēj apnikt aptuveni 10 minūtēs. bet ir arī ļoti daudz uzlabojumu - bruņu un ieroču craftings, enemy tiers - t.i sadale parastajos un tālāk advancētajos, līdz pat legendary ar random lootiem (kas gan prasītu lielāku dažādību, bet nu tā ir problēma, kas attiecas uz lielāko daļu lietu falloutā - visu varētu vēl lielāku/dažādāku/krāsaināku, tauta prasa action). beidzot lokāciju dažādība, kas salīdzinot ar f3 ir vienkārši milzīgs solis uz priekšu (viss ko atceros no f3 ir metro tuneļi un konstantais zaļais filtrs). radiation storm, kuriem vajadzīgs labāks balanss (ko es nešaubos, modi jau noteikti ir paveikuši) - vajadzētu lai būtu kā stalkerā, nevis nedaudz radiācijas ko var neitralizēt ar 1 radaway. nu ar balansu vispār ir lielas problēmas, pēc aptuveni 20 lvl sasniegšanas, spēle paliek pārāk viegla arī uz augstāko grūtības pakāpi. joprojām idiotiskā bethesdas loot sistēma, ka pieveicot/pabeidzot kādu lokāciju, ja vien tur nav predefined items, tad ir iespēja, ka pašiem monstriem būs labāks loots nekā lokācijā (tas pats ar augstākās grūtības seifiem/termināļiem). vēl viena lieta - mūzika, paldies bethesdai par classical radio ar lieliskiem gabaliem (štrausa blue danube valsis fonā kamēr priekšplānā notiek deathclaw slaktiņš), bet tomēr dažādību. nevar spēlei kurai vismaz kā minimums ir vajadzīgas 20h (pilnīgi iespējams, ka kaut kādiem speedrunneriem tas aizņems mazāk) atstāt 2 radiostacijas ar pārdesmit dziesmu playlisti. nu vēl noteikti ir visādi sīki plusi mīnusi, bet es šito txt tā lielos vilcienos (choo choo mf)

rezumējot manu dārgais todd hovard - tavs art/design komanda ir līmenī, bet grafiskā dziņa un balansa komandai vajadzētu tā kā iespringt. īpaši balansa komandai.
Tags:
t (tiga)

varbūt kādam vajag galda..

piektdien, 29.01.2016 @2:04 pm | t ([info]par_velti)

varbūt kādam vajag galda kalendāru, mums te darbā sasūtīti.
tāda tipa: Saitehttp://www.e-doma.lv/products/lv/452/345346/sort/1/filter/0_0_0_0/Galda-kalendars-EKO-TENT-EKO00070000.html
tikai bildes tur nav, vnk zils fons uz kura uzdrukāti dažādi priekšmeti baltā krāsā. Izmērs 15cm augustumā un 21cm platumā.