epiks feils (affair)

Ir vairāki cibsteri, kas man..

pirmdien, 24.10.2016 @9:33 am | epiks feils

Ir vairāki cibsteri, kas man objektīvu vai subjektīvu iemeslu dēļ konkrēti besī. Piemēram, besī seja, vai vienkārši ir lohi. Vadoties pēc senās parunas par sūdu kustināšanu, ļoti sen nebiju viņus lasījis, bet tagad iemetu aci un pašķirstīju pāris cibas, mazums – būs izauguši par patīkamiem, pašpietiekamiem cilvēkiem.
Tomēr – ne nieka. Dirstu, ja teiktu, ka nav savdabīgi patīkami redzēt, ka ir cilvēki, kas palikuši precīzi tādi pat lohi, kādi bija pirms teju desmit gadiem. Pacēla garīgo.
Skabičevskis (begemots)

Bērna pieskatīšana

pirmdien, 24.10.2016 @8:05 am | Skabičevskis ([info]darbs)

Sveiki.

Meklējam kādu, kas var pēc vajadzības ik pa brīdim atnākt pa dienu pieskatīt 1,5g.v. bērnu.
Centrā.
Samaksa pēc vienošanās.

Rakstīt uz Saiteprofila epastu.
Filips (quizer)

Ulvis un Ritvars @..

svētdien, 23.10.2016 @1:39 pm | Filips

 photo f2da1f9f-2574-4acb-a042-5e9bcad6fde4.jpg

Ulvis un Ritvars @ Difūzija, raidījuma ieraksts klausāms Saitešeit.
feita_kleita (feita_kleita)

Suņu lietas.

sestdien, 22.10.2016 @7:32 pm | feita_kleita ([info]par_velti)

Labvakar.
Varbūt kāds no jums bieži/plāno brauc/-kt uz suņu patversmi un būtu ar mieru turp nogādāt 1 Saitekrūšu siksnu suņiem līdz 20 kg un Saitešāds "iemaukts" lieliem suņiem (50 kg), kā arī helovīnu kostīmīņš - apmetnis "bizbizmārīte" sunītim līdz 15kg. Tāds nieks vien ir, bet tomēr varbūt noder.
Saziņa komentāros.
Illumine (illumine)

Adidas Pure Boost X skriešanas apavi

sestdien, 22.10.2016 @6:50 pm | Illumine ([info]pa_leeto)

Adidas Pure Boost X sieviešu skriešanas apavi, 41.izmērs, bet drīzāk derēs kādai ar 39.-40., jo man ar 41.spiež
Jaunas. Veikalā bija 85 eur, atdošu par 50 eur, izskatās tā: Saitehttp://www.prodirectsoccer.com/productimages/V3_1_Main/135271.jpg
Uzmērīt var Rīgā.
svesinieks (svesinieks)

Labdien, sakarā ar mierpilnu..

piektdien, 21.10.2016 @5:47 pm | svesinieks ([info]gribam_zinaat)

Labdien, sakarā ar mierpilnu piektdienas iestāšanos vēlos pajautāt:

Ko nozīmē teiciens "Paldies par kūkām"? Vai jūsu paziņu lokā kāds tā mēdz teikt?
Filips (quizer)

Difūzija - Gatis Ziema

svētdien, 16.10.2016 @3:16 pm | Filips

Pagājušajā nedēļā Gatis Ziema paguva atnākt ciemos un pastāstīt par lietām, kuras jau sen interesēja. Raidījums "Difūzija" klausāms Saitešeit.
ублюдок (racoon)

Par mazā uzņēmēja spaidiem

piektdien, 14.10.2016 @9:25 am | ублюдок

Ļoti populārs šērošanas temats pēdējā laikā ir kāda vai kādu niekklabju gaudas, ka viss ir slikti, jāpārvācās uz Igauniju, VID laužot rokas uz muguras un visādāk citādāk slikti izdaroties ar mazo uzņēmēju - Latvijas ekonomikas mugurkaulu. Vienam nabagam pat flautas iemuti divreiz ar nodokli aplikušu un nu viņa mērs esot pilns. Tik ļoti gaužas ka man tas jau sāk atgādināt mērķtiecīgu kampaņu, tik pagaidām vēl netopu gudrs kā interesēs un ar kādu mērķi.


Kādu laiku atpakaļ manā redzes laukā nonāca viens mazais tīrradnis. Iztiksim bez detaļām, bet nu no “koka sūdiņi ar latvju zīmēm” vai “batikotais lakatiņš” sērijas. Kaut kā aizrunājāmies līdz tam, ka apvaicājos, cik tad tos lijas projektus uzrakstījis, kādas izstādes apmeklējis, varbūt kāds gūsts jānoalgo un tā. Tad bija gara vāvuļošana ka viss ir slikti, viss dārgs un tā tālāk. Un sarunas gaitā es sapratu, ka tā sūda niecība ir sasniegusi savu komforta zōnu – dzīvot noskretušā divniekā LT projektā, ķimerēt to sūdu savam etsy veikalam 5 stundas dienā un visu pārējo laiku veltīt “augstajam”. Tas ir test vīniņus un gudri dirst. Viss. Savukārt vāvuļošana ka valsts vainīga ir vairāk tāda kā aizsargreakcija mirkļos, ka viņam apvaicājas – kad Tu beidzot izkāpsi no savas komforta zonas un sāksi strādāt??
Filips (quizer)

Rīt andergraundā divi..

ceturtdien, 13.10.2016 @10:17 pm | Filips

Rīt andergraundā divi svarīgi notikumi. Židrūnam Saiteiznāk albums un Ādmiņu ielā notiek izlases sumināšanas Saitekoncerts. Pēc tam, protams, afterītis Aleponijā.