LETA

ceturtdien, 10.12.2009 @4:29 pm

Kādu Zviedrijas pilsētas Sēderteljes iedzīvotāju otrdien pamatīgi izbiedējis agresīvi noskaņots, turklāt vēl piedzēries alnis, vēsta interneta izdevums "The Local".

Kā laikrakstu "Länstidningen Södertälje" informēja likumsargi, iereibušais dzīvnieks bija paslēpies aiz maiznīcas, kad pēkšņi uzbrucis kādam garāmgājējam.

Neparastā uzbrucēja savaldīšanā iesaistīta ne tikai policija, bet arī vietējais mežsargs, kurš atklāja, ka alnis ir rūdīts likumpārkāpējs.

"Mežsargs alni atpazina. Viņš parasti klīda apkārt, ēda ābolus, piedzērās un kļuva agresīvs," pastāstīja policijas pārstāvis Bjērns Engstrems.

Pēc kārtējā aļņa pārkāpuma varasiestādes pieņēmušas lēmumu dzīvnieku nosūtīt uz labākiem medību laukiem.

Par komunikāciju internetā

trešdien, 18.02.2009 @11:57 am

Atskaitot formulu "normāls cilvēks + internets + auditorija + anonimitāte = pilnīgs čaiņiks", ir vēl viena lieta, kas mani tracina globālajā tīmeklī - nespēja piešķirt rakstītajam tekstam pareizo intonāciju. Rezultātā labākajā gadījumā sanāk kliba komunikācija, bet sliktākajā - pilnīgi pārpratumi. Lūk, lielisks piemērs no krievu aneca:

Жена-мужу пишет sms-сообщение: " Дорогой, детей отвезла к бабушке, на все выходные. Так не хочу готовить ничего сегодня. Давай ты после работы купишь курицу-гриль, да и поужинаем?... Открою вино, свечки зажгу".
Муж: " Целую".
Жена порхает от счастья, за восемь лет ничего подобного не слал, настроение, наверное, такое у него игривое… Думает, белье новое надену, красное, а то все случая подходящего не было.
Пишет мужу: " Я тоже тебя целую, скучаю, мой зайчик".
Муж: " Курицу ЦЕЛУЮ покупать или нам половины хватит???"
_
Tags:

Par krīzi un parādiem

otrdien, 17.02.2009 @6:27 pm

Man šķiet, ka ļaunās ekonomiskās krīzes pamatā ir lietu nesaukšana īstajos vārdos.

Treknajos gados cilvēki kā traki skrēja pēc līzingiem, hipotekārajiem kredītiem un EGO kartēm. Šie nosaukumi jau paši par sevi ausīs liegi čukst pasaku par rietumu labklājības pīrāgiem. Tāpēc piedāvāju savu ne-anglicēto vārdnīcu krīzes apstākļiem.

Līdzingi, kredīti - parādi!
Kredītiestāde - parādmāja!
EGO, Parex Blue - svešas naudas kartes!
Procentu likme - obligātais ziedojums!
Piemērs: Nevis "es paņēmu hipotekāro kredītu uz četrdesmit gadiem mājokļa iegādei", bet "es paņēmu svešu naudu, lai būtu parādā 40-mit gadus, kuru laikā maksāšu obligātus ziedojumus bankai, kas man pensijas vecumā piešķirs dzīvokli."

Pieļauju, ka, lai atdzesētu ekonomiku, Kalvītim vienkārši vajadzēja runāt latviski! :)

P.S. Par lietu saukšanu īstajos vārdos vienkārši ģeniāls ir SaiteGeorge Carlin
_
Tags:

jejeje

ceturtdien, 5.02.2009 @6:16 pm

¡Hola! Comienzo estudiar español. ¿Sabe cursos buenos y libres en el internet? Ahora estudio lecciones de Michel Thomas todos los días.

Mūsdienu Asteriks

ceturtdien, 29.01.2009 @2:35 pm

Spārnoti

trešdien, 14.01.2009 @4:36 pm

Kāda no demonstrantēm, aptuveni 15 gadus veca meitene, kas katru Saeimas ēkas logā lidojošu bruģakmeni pavadīja ar sajūsmas saucieniem "Izsist logus! Atlaist Saeimu!", sacīja, ka atbalsta šādu rīcību, jo "viņi atlaida manus vecākus", "viņi atlaida manas draudzenes māti, kas viena audzina meitu".
(c) TVnet

Ha! Izrādās, ka vārdi..

trešdien, 10.12.2008 @6:23 pm

Ha! Izrādās, ka vārdi gramatainais un politiķis tomēr ir savienojami. Iepazīstieties ar manas frizūras īpašnieku, Zviedrijas finanšu ministru Andersu Borgu )

MJ

svētdien, 7.12.2008 @5:48 pm

Jēzus, kā es varēju šo palaist garām:
Michael Jackson converts to Islam
Apturiet pasauli, es gribu izkāpt.

Skatoties kādi dināri tiek..

piektdien, 14.11.2008 @5:26 pm

Skatoties kādi dināri tiek tērēti 90gades jubilejai, mani sāk mākt šaubas, vai mūsu valsts vīri un sievas vispār cer sagaidīt Latvijas 100gadi.

Lielais brālis

ceturtdien, 13.11.2008 @2:01 am

"It looks like you have a Google account. Would you like to link your YouTube and Google accounts?"

It looks like somebody just desn't give a shit about my PRIVASEEH!!

Si se puede

trešdien, 5.11.2008 @1:02 pm

Man patiess prieks par Baraku Obamu.

Vai nākotnē Savienotās Valstis būs gatavas prezidentam-indiānim?


_

heh

otrdien, 7.10.2008 @1:00 pm

Ja Dievs grib vīrišķi tiesāt, tad atņem prātu un iedod bābu.

Cieņa un mīlestība

ceturtdien, 18.09.2008 @11:34 am

Nesen redzēju vienu ne īpaši labi situētu džentlmeni ar interpegro maisiņiem.
Lūk, to es saucu par vides aizsardzību un dabas nepiesārņošanu ar polietelēnu!

Avio

ceturtdien, 21.08.2008 @11:55 am

Nu nav forši pirms došanās atvaļinājumā uz siltajām zemēm uzzināt par lidmašīnas avāriju ar simt nezcik bojā gājušajiem. Un vēl tas, ka reiss bija Kanāriju salas - Madride, nevis kaut kāds Mogadišu - Makaka-Mambuda plezīrs pašdarinātā divplāksnī uz saules baterijām.
Jā, es zinu, iespējas mirt aviokatastrofā ir 100 reizes mazākas nekā autoavārijā, no sirdstriekas pasaulē mirst cilvēks katru sekundi utt. utt. utjp.

Vai man tas liek justies labāk? NĒ!

Генштаб..

piektdien, 15.08.2008 @7:48 pm

Генштаб намекнул, что Польшу могут накрыть ядерным ударом

Польша ожидала экономических санкций, но первым на размещение американской ПРО отреагировал Генштаб. Такие цели, какой теперь стала Польша, уничтожают в первую очередь. А доктрина России разрешает превентивный ядерный удар.

"США занимаются противоракетной обороной собственного государства, а не Польши. А Польша, размещая (элементы ПРО), ставит себя под удар. Это 100%. Становится объектом воздействия. Такие цели уничтожаются по приоритету в первую очередь", - заявил в пятницу заместитель начальника Генштаба Анатолий Ноговицын комментируя подписание соглашения Польши и США по ПРО.
(c) NEWSru

Lai gan NEWSru jādala ar 3, manas samierinošās pozīcijas ar Krievzemi (Ребята, давайте жить дружно!) sāk manāmi šķobīties.

UPD>

Re, kā vecais populists Žirinovskis pateica.
http://www.youtube.com/watch?v=QP9QhNQHj1U&feature=related
Gudri un neslēpti, it īpaši pēdējie 2 teikumi.

Turās!

piektdien, 8.08.2008 @5:06 pm

Sakartvelos gaumardzhos!

HABA

trešdien, 6.08.2008 @10:15 am

Jūsu dzīve ir sakārtota - ir zināma dzīves pieredze, stabili ienākumi, jauns mājoklis un prieks, ka esat paveicis visu, lai varētu justies stabili un droši par savu ikdienu. Bet vai esat padomājis, kā šo sajūtu saglabāt arī nākotnē?

Kredītņēmēja dzīvības apdrošināšana ir kā drošības spilvens neprognozējamās dzīves situācijās.


Cik mīļi! Nu gan es varēšu mirt mierīgi, zinot, ka pēc aiziešanas citos medību laukos, manu auksto miesu sildīs siltais un pūkainais kredītņēmēja dzīvības apdrošināšanas spilvens (no kura uzvārīsies gan banka, gan apdrošinātāji).

Kāpēc gan es nevarēju piedzimt mežonīgajos rietumos, kur tā vietā, lai sarūpētu savai potenciālajai ģimenei naudīgas vecumdienas, es ar savu reputāciju varētu sarūpēt sev stilīgu kapakmeni? Piemēram, tādu:

Here lies Tom Burrito

Had six guns, needed seven
Now he's in heaven


Lūk tas būtu mantojums visiem maniem bastardiem brīvajā zemē, nevis kaut kādas nullītes, kas palēnām pat sāk palikt pilnīgi virtuālas

Es zinu, ko man vajag! Man..

ceturtdien, 31.07.2008 @1:48 am

Es zinu, ko man vajag! Man vajag SKAITĻOŠANAS MAŠĪNU!!! Atceros, ka mazi būdami vēl jaucām tādas ārā, lai dabūtu "krutos gredzenus ar cipariem". Kur tādu var dabūt mūsdienās ?

Gramatika

trešdien, 30.07.2008 @4:27 pm

Mani tracina tilde.

Neonacistus grib pataisīt par nenacistiem, bet Balkānu miesnieku, par balkonu miesnieku. ;(