Vīpsnas Kakts -

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi

Oktobris 17., 2013


Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
12:00
Vakarvakarā, es lēni nācu no veikala. Nebiju ārā bijusi 3 dienas, elpoju gaisu un lēnām ēdu 10 gramīgo šokolādīti (60 kkal, diētiķa prieciņi), un savā prātā apcerēju, cik tieši kg man jāzaudē, lai tiktu vaļā no riepas, bet pārējo paturētu.. Manas domas pārtrauca viens melnais, kas ar tādu tipisku british akcentu uzvaicāja, vai uzcienāšu viņu ar cigareti.
"i don't smoke", atbildēju.
šis sāka ko man teikt, bet es viņu pārtraucu ar "and i'm not interested".
"I just wanted to talk" viņš taisnojās.
Es ievilku plaušās gaisu un, sakopojot visu savu vismaz gadu nelietoto angleni, viņam teicu: "I have a small baby at home, and he's teething, I haven't slept for three days, and this is the only alone-time I get in two weeks. So.. I'm not interested in a conversation either. No offence."
Un tad viņš mani pārsteidza, piemiedzot ar aci un pasakot: "Some other day then".

Bet es vispār saprotu Nacionālo apvienību, kur tie melnie ar british akcentiem rodas, man nav skaidrs. Blakus vietējas nozīmes Maximai ir atvēries "UK pizza, kebab & karsta maize" (tieštā arī rakstīts), kur pie letes stāv bārdaini arābi.
Šodien bērnam vairs nav temperatūras, un man spīd pastaiga dienasgaismā (ja nesāks līt). Un es gan nezinu, no kā viņam tā temperatūra bija - vai kāds sūda vīruss, vai (patiešām atkal) zobi.. neviens jauns nav nācis klāt, cik vien no tālienes var apskatīt.

(m?)


> Go to Top
Sviesta Ciba