Veata


Izdomāta meitene

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Citēju
I received a letter
from a full moon last night.
it was too dark to read
so I turned on the light.
as I did this, the letter
at once disappeared
and stars started to laugh
so loud I could hear.
* * *
Sarkano lukturu kvartāli
Tikko iekš travelnews.lt izlasīju, ka vispārējais finansiālais pasaules stāvoklis ietekmējis arī sarkano lukturu rajonus. Tūristu agrāk iecienītie sarkani apspīdētie kvartāli Hamburgā, Amsterdamā un Berlīnē ir neierasti klusi. Daudzas meitenes savas vitrīnas aiztaisījušas. Sarkano lukturu kvartālos peļņa samazinājusies par piecdesmit procentiem. 40% dāmu slēdza savu biznesu. Lai gan pakalpojumu cenas samazinājušās par 30%, sarkano lukturu rajoni acīmredzami tukšojas. Savukārt tas ceļ nemieru viesnīcu īpašniekos.

Interesanti, par ko šīs meitenes un sievietes ir pārkvalificējušās. Ar ko nodarbojas šobrīd?

* * *
* * *
Problēma – cietuma siena
Justīna Beinora (Justinas Beinorius) interneta žurnālā ir ieraksts "Problēma – cietuma siena". Man tas šķiet skaists, tādēļ iztulkoju bet, ja nu kāds prot lietuviešu valodu, tad var lasīt oriģinālu .

Es vienmēr meklēju problēmas risinājumu veidu un mēģinu to oriģināli atrisināt. Iedomājos, ka esmu cietumā un te man vajadzēs būt līdz savas dzīves galam. Man ir vesela mūžība un varu to aizpildīt tikai ar grāmatu lasīšanu un filmām, kuras te rāda katru mēneša pēdējo piektdienu.

Ikviena problēma man ir cietuma siena. Es kasu tuneli. Centīgi kasu, uzlieku milzīgu meitenes plakātu un vēl kasu, kasu... Es cilvēks, kurš ieslodzīts cietumā – esmu nevainīgs, tādēļ no šejienes bēgšu. Man nav svarīgi, cik laika tas aizņems – nav citas izvēles.

Ikvienai problēmai ir kāds risinājuma veids. Pārdomā un risinājums pats tevi atradīs. Raksti, zīmē, domā par brīvību, bet aizmirsti laiku. Tu cietumnieks, kuram laika nebūs ne šodien, ne rīt.

Izspriedis problēmu, iziesi brīvē. Nebaidies sapņot un ik stundas ar karoti strādā.


Kadrs no filmas "The Shawshank Redemption"

P.S. Droši vien filmu noskatīšos, jo iekš IMDB tās vidējais novērtējums ir 9.2 (vērtējuši 373,900), kā arī šajā fimā tēlo Morgans Frīmens un tā ir ieguvusi 11 balvas, bet vēl bija nominēta 13.

* * *
Uldis Zariņš: "..pamazām izzūd apgaismības laikmeta cilvēka ideāls, “personība-katedrāle”, kuru cilvēks mērķtiecīgi veido savas dzīves laikā; to aizstāj “cilvēks-pankūka” ar plašām, taču ļoti seklām zināšanām, gatavs uzņemt papildus nepieciešamās zināšanas ar vienu peles klikšķi.""
Tags:
* * *
Closets are for clothes!
Tags:
* * *
Vai tiešām?
* * *
Alternatīvā pasaule
Cilvēki radīja sava veida alternatīvo pasauli, bet pietuvināja to arvien vairāk reālajai dzīvei.
Tags:
* * *
* * *