31. Augusts 2009
- virtuve
- 31.8.09 14:29
nesen lolot bij sarīkojis rauzas mini virtuves prezentāciju. lieliski, ka arī LV domā šajā virzienā. atļaušos būt īsta latviete un piebilst, ka dizains gan nepārsteidza un atstāja klišejisku iespaidu.
tāpēc ieraugot šo eksemplāru acīs priekā iemirdzējās un iemirdzējās vēl vairāk, uzzinot, virtuve esot ekoloģiksa un pārstāv enerģijas nezūdamibas likuma piekritējus. no ēdiena atliekām audzē atkal jaunus garšaugus.
vairāk šeit
pašai vēlreiz jāpārlasa, kā tur tas viss darbojas, jo neesmu īsti pārliecināta par efektivitāti ikdienā. pat ja izrādītos neefektīva ekoloģikā dizaina pārstāve, šādu virtuvi sev mājās gribētu.
- 4 rakstair doma
- 31.8.09 14:55
atceroties rasbainieka pārspriedumus par mantības glabāšanas vajadzību un citām niansēm
sapratu, kāda ir mana atieksme:
pie viena vēlējos parādīt, lentu kā mebeli kopā saturošu elementu var izmantot haotiskāk, radot drīzāk instelāciju ne mēbeli.
pieminēšanas vērtas ir dažādās atvilknes. katrai no jauna uztaisīta "ādiņa" - profesionāls galdnieka darbs un līdz ar to vairs nav īsts DIY, bet var noderēt, ja saglabājušās vai atradušās skaistas atvilknes un negribas izmest
- 0 rakstair doma
- veltijums pudeles brāļiem un māsām
- 31.8.09 15:39
eh! ja rīgas šampanietis šādi iepakotu brutu ..
autors no baltkrievijas Igor Solovyov
materials koks
- 1 rakstair doma