Vår tid er nå
Vår tid er nå
Jaunākais
Arhivētais
Draugi
Par sevi
4. Aprīlis 2008
4.4.08 14:44
tagad, kad lasu cibu, zemestrīces liekas tik pat pašsaprotamas kā negaisi
0 raksta
ir doma
4.4.08 16:03
uzradās skumjas par to, kas ir bijis un nekad vairs nebūs
1 raksta
ir doma
Iepriekšējā diena
|
Nākošā diena