Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
in jūr feis. es māku ierakstīt mūziku cd. nezinu vai to procesu var atkārtot, bet ierakstījās. agrāk- iebāza kompī un rakstījās. tagad tik stilīgs un modīgs viss, ka jāmežga smadzenes ārā tādām blondīnēm kā man. bet nu- ir! :D
* * *
atkal tumsa.. neredzu nekādu prieku mājas tirīšanai, pati esmu apslimusi, ļoti slikti gulēju un nav vispār nekādas motivācijas kustēties.
* * *
varu palepoties ar savu piektdienas sasniegumu, kas tika izdarīts max nogurumā. sūtīju druškai sms ''esmu tepat rīgā. ko tu? vīnu?'' un nosūtīju jaunajam trenerim. smukam, atlētiskam trenerim. 100% netīšām. un šis tagad noteikti domās, ka esmu pilnīgi vājprātīga milfa piektdienas vakarā. a ja nu... a ja nu!! pfff.stienis man:)
* * *
vells kā sāp rokas. masāža ir kā maizītes mīcīšana. nekad nebūs divu vienādu ķermeņu, ko masēt. katram pilnīgi cita pieeja. bet vispār jau esmu nogurusi no cilvēkiem mazliet. noderētu lauki, lai attīrītos. un es zinu, ka tur neko nevar mainīt, bet ļoti, ļoti gribas sauli. grūti saņemties un iztīrīt māju šitādā kurmja alas tumsā.

p.s. kaķis vienmēr kakā ap 6.30 no rīta. un vienmēr tik skaļi kašā kasti, ka es nevaru nepamosties.

* * *
ex bojfrendiņi
kā būtu, ja būtu.. nu ja būtu bijušas savādākas izvēles.. iespējams man jau būtu savs dzīvoklis, nevajadzētu strādāt, vairākas mājas utt. nekad neko nevar zināt.

p.s. juutu, ka būs atkal jāraksta bieži, jo pukiņš komandējumā. ilgi. nu dikti ilgi. tāpēc jāļurina ar kompi.

* * *
labi, ka ir tādi cilvēki, kas necik nav muzikāli, bet ārkārtīgi vēlas muzicēt un dziedāt un labi ir tas, ka nevis viņi tādi ir, bet tas, ka parasti tā viņu muzicēšana un pašdarbība paliek kultūras namu un pagrabu sienās. ne viss, kas nāk uz āru ir klausāms un vajadzīgs dzirdēt.
* * *
pasaulīgās lietas
man ir jālūdz, jāciena un jāuzklausa mājokļa un darba dievi. viss mainās un jāļauj lai plūst, jo ar domāšanu nekur tālu netieku.
* * *