Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
janvaaris un februaaris vienmeer bijushi briesmiigaakie meeneshi gadaa. tad jau novembris veel ir labs. un augusts arii vienmeer beediigs, jo zin, ka priekshaa buus taa garaa tumsa. bet manaa topa augshgalaa noteikti ir janvaaris. tik suudiigi besiigi, ka gribas tikai izlidot no valsts.
* * *
gribu celjojumus. siltumu.
* * *
vīram paveicies- baigi neesam ar šito aizrāvušies, bet trenere ir blakus istabā un berzē rokas, lai viņu kārtīgi trenniņā izmocītu:) galu galā, cilvēki man par šito maksā naudu, vīram varu bez maksas novadīt un vēl minets pēc tam. ha. agāk, kad viņš nesportoja, par šito par neiedomājos
* * *
tā arī uz mežu, jūru netiku saelpoties svaigu gaisu, jo mašīnai aizsala rokasbremze vai kkas tml. vakar vīrs kā uz adatām gribēja uz to savu magnētu (es tur joprojām neiederos, jūtu sevī par daudz sievišķības, lai pa krūmiem saskrāpēta lauztos spīdīgās zeķubiksēs , vai arī sēdētu mašīnā bez bandanas kā visiem). tā nu sanāca elpot tikai vēl smirdīgāku lielveikalu. visu uztveru dramatiskāk kā ir, jo nāk pilnmēness un mēnešreizes , roku rokā sadevušies, un plosa mani no iekšām un ārām abi kopā:) viens liek būt raudulīgai, otrs uzpūš kā balonu un bez apstājas bāž rīklē visādus garšīgumus.
* * *
veljasmashiina naak pretii pati pa koridoru, puteklu suuceejs ne vella negrib suukt, es joprojaam gribu celojumu un kops vakardienas arii vienu jaunu, nejeedziigi daargu, sominu. izskataas, ka vajag naudas dievu vai beidzot to loterijas billeti. zb.
* * *
man besī tie pacienti, kuri atnāk ar, manuprāt, nebūtiskām traumiņām un čīkst tā, it kā roka kristu nost, bet tad, kad izlienu no ādas, iedodu visu ko zinu- viņš mājās pats nav darījis pilnīgi neko no tā! es arī neesmu dievs, vainu ir miljoniem un man vajag sagatavoties pēc tam, papildus palasīt, ja kaut kas specifisks, bet nu var tak izdarīt vismaz mazumu no tā, ko prasa.
raksta man brīvdienā, ka nenormāli kaut kas sāp, kad atnāk, tad izrādās pa pusei pārgājis un vairs nevar atrast, kuā vietā tas bij, bet nepadodas, ārstēt vajag.
šis man atgādina, ka kāds vīrietis bija atvilcies (narciss) pirmo reizi pie kolēģes kosmetoloģes uz sejas procedūru un pēc tam histērijā zvanīja un nāca atkārtoti, jo viņam ''kaut kas'' esot uz sejas- proti, mazs melnumiņš- putīte parādījusies. wtf. nu nevajag pārspīlēt.
ir lietas, kuras ārstē piparu plāksteri, silta vanna un mīlestība:)
* * *