Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
dzīvokļa meklēšana ir vienkārši elle.
* * *
yo.
nu es zinu, kas ir diska trūce un cik afigennas sajūtiņas dod. ja nu kādam interesē, vakar pēc trenniņa berzu podu, pagriezos un turpat arī sastingu. nakts perfekta pavadīta mocoties no viena gultas stūra līdz otram, neatrodot normālu pozu un mirkstot aukstos sviedros.
iešu pie manuālā un ceru, ka līdzēs.
vot tev, fizioterapeitiņš. sev līdzēt nesanāk.
* * *
atziistos, ka neko daudz no datoriem nerubiju un neprotu noblokjeet vienu kaitinoshu useri.
* * *
idealizejot
īres dzīvokli, kuram:
2 vai 3 īstabas. Virtuve + studio.
Logi uz pagalmu, pa tiem redz debesis un koku galotnes.
Vanna
Krāsotas sienas, bez liekām detaļām
Iebūvēta virtuve
Koka grīdas
Nav mēbeles
Bieži iespīd saule
Dzīvoklis atrodas centrā
Tuvumā normāls pārtikas veikals, sporta klubs.
Normāla kāpņu telpa, durvju kodi.

Viss minētais man ir šeit, bet tā kā jāizvācās, meklēju savu jauno miera ostu.

* * *
opiiti, tu buusi juuras viljnjos, mezza suunaas, rudens lapaas un bruuklenju meetraas. tur es tevi vienemer vareeshu satikt un zinu, ka tu tur buusi.
* * *
omg. kaa man negribas paarvaakties un mekleet jaunu dziivokli. iireet varam no 300-350 plus komunaalie. un tie, kas ir zem 300 ir vnk grausti! nu ko, buus pagruuti.
* * *
es tomēr nevaru...:( ir tik sasodīti grūti. redzēju opīša pasi un to, cik odprātīgi pildījis pilsoņa pienākumu. visi vēlēšanas zīmodziņi, austrālijas vīza. nu kā lai izdara, lai nebūtu tik sasodīti skumji...? kur aizbegt no skumjām pie miera. grūti atlaist, lai kur tu būtu.
* * *
man bija un ir vislabākais opis pasaulē.
ar savām atslēgu asināmajām un taisāmajām mašīnām, ar savu jancīgo saliekamo laivu un ntajām makšķerēm. ar mīlestību pret sēņošanu un mežu. zināšanas par sēņu un zivju vietiņām. aj, opīt, kā es būtu gribējusi, lai piedzīvo manus bērnus, savus mazmazbērnus;/
mīļo opīt, lai tev tur labi un zini, ka vienmēr paliksi kā daļa no manis.
* * *
jaaklausaas plaani par opiisha beereem..kaa man nepatiik tas viss. visvairaak jau nepatiik,ka nav..ka nevaru piezvanit un satikt un vispaar gruuti savaakties.
* * *
nekas nav garlaicīgāks par notikmiem manā draugiem.lv profilā. un ir tik patīkami celties tad, kad tu vienkārši bez modinātaja piecelies. enerģija atgriežas, punķi gan vēl nav atkāpušies. saprotu, ka vajag lauku rehab. nogale tieši tāda solās būt. jātaisa ābolu sidrs:)
* * *