Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
mmm hormonu vētriņas.
bet cilvēki ir tiiiik ego. nu tad ejat dilles, es esmu tikai devusi pēdējos gadus visiem pēc kārtas savu spēku, patiesību un darījusi no sirds.
* * *
mmmm, taa raushana uz augshu gan nav kuul
* * *
visu laiku kaut kāda debila attaisnošanās un skaidrošana kādam. kad es iemācīšos to nedarīt? vienīgais, kam man kaut kas patiešām ir jāskaidro ir priekšnieks, ja noķer uz aci, kas gandrīz nav iespējams. bēt kāpēc es visām tām lišķīgajām pakaļām skaidroju, kāpēc atceļu puspierakstu un eju mājas? to nu gan es gribu iemācīties. beigt taisnoties! domāt par sevi! vai es vispār kaut kad to esmu mācējusi?
es negribu būt resna sieva, tas ir skaidrs. un vismazāk es gribu pārvērsties par tanti, bet jūtu to konservatīvismu, pareizumu sevī. un nenoliedzami lielisku apetīti. kāds iekšā nepārtraukti kaut ko grib un pieprasa nenoformulējamas lietas dīvainās kombinācijās zem 37 grādiem. bail svērties. un bail badoties.
būs vien man ar jāaiziet pie psaiho. jāsakārto sevi, lai varu atdot labāko un iemācīt kaut ko arī otram.
* * *
top: viss uz maizes baazes, kellogs, sausinji, kartupeli, kivi, zemenes, pomelo,banāni, bio lakto jogurti.
antitop: viss kas smird, kafijas smaka, sevišķi no citu mutēm, sviedri, sastāvējušās drēbes, spēcīgas smaržas, wc smaržināmie, veļaspulveris, viskas gļotains, zivis.
ko nedrīkst, bet gribas: lasi un prosecco.
* * *
vai dieninj, ku es juutos vaajinja un zzeelojama. tikai to neviens cits bez manis nedariis
* * *
ir diivaini buut balliitee, kuraa visi dzer un paliek arvien un arvien skallaaki, bet mana doma ir novilkt taa fakin zekjubikses un izstiept kaajas. shkjiet palikshu par budzi, kursh nekur neiet, jo vnk ir par gruutu.
* * *
es laikam neesmu normāla, bet man patiešām riebjas bērni. uz pasaules ir tikai kadi trīs, kuri man liekas mazliet ok. es laikam būšu briesmīga māte? vai ar savējo ir citādi?
citi visu laiku uķinās gar sīkajiem un man sķiet, ka esmu vienīgā tāda, kurai viņi liekas neaudzināti puņķutapas. visi.
* * *
vakariņās aukstā zupa...ar grauzdiņiem, kuros iekšā rozīnes (waaatafak) un aveņu zaptsmaizi. viss kopā. tā normāli. hahaha.
* * *