Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
labrīt. pa ilgiem gadiem pirmais pirmais septembris bez iešanas uz augstskolu. nav tā, ka nepatīk :) ir savādāk. šis gads izskatās pavisam spraigs un taisniba, ka pirmais septembris jau ir kā mazais jaunais gads. tad nu- uz priekšu. no rītdienas nav atpakaļceļa :)
* * *
es varētu pagalma bomžus informēt , vai tikko jau kāds cits nav racies pa misenēm, jo visu ļoti labi var dzirdēt. es gan nezinu, kas kuram tur skaitās vērtīgs un ņemams. šodien viens ar ķieģeli mēģināja saplacināt vecu makšķerspoli. nav loģijas.
* * *
es zinu, ka tas vairs nav stilīgi- publiski par to sajūsmināties, bet man patiešām ļoti patik prāta vētras koncerts. baigais prieks par to smukumu
* * *
es smu tik loti dusmiiga. dusmiiga uz to telefonu , uz datoru, uz planeseti, uz tv tik dusiiga. kaa man tas viss ir pieriebies. taas muusdienu tehnologijas, kas aizvieto visu. visu. ieskaitot normaalu runaashanu.
* * *
mums beidzo ir mājas. savas. gaišas un saulainas. tādas, kur varu kārtot un iekārtot, kur varam eksperimentēt un kaut visu sienu sacaurumot. savējās. mūsējās. jā, ir jau tā, ka grīda nav perfekta, bet katrs koka dēlītis ir unikāls. tieši tā kā mēs gribam. un pieļauju, ka ziemā pa šiem logiem noteikti pūtīs vējš. pamazām nomainīsm, norestaurēsim vecās durvis un būs perekti:) jau tagad tā ir.
* * *
ir ko darīt
+pārvākties, iekārtot jauno māju
+būt perfektam darbiniekam jaunajā un vecajā darbā
+sakārtot fizisko formu
+gatavoties kāzām (principā visam- vietai, laikam, datumam.. )

par pārvākšanos- pilnīgi nav ne jausmas, no kura stūra un ko lai sāk pakot

* * *
mēģināšu nafigizēt pusi skapja. pārvākšanās ir superlabs iemesls, lai to izdarītu :)
* * *