Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
nu fantastiski, atliek tik vēlēties. pa nakti saņēmu sms telefonā par laimētu pusotru miljonu no uk. protams, tūliņ zanīšu un nosūtīsu viņiem visu info. haha.
* * *
cīņa par pagalma un sētas labiekārtošanu liekas bezgalīga un bezjēdzīga.. laikam visu laiku būs jāiet cauri tumšam, bedrainam tunelim un peļķainam pagalmam. baigi skumji, ka dažu idiotu dēļ grūti to visu sakārtot. un visur birokrātija. pilnīgs sviests!
* * *
baac, joprojaam ir cilveeki- it kaa pieaugushi viirieshi ar baardaam, kuri iet un tirinaas hc koncertos. man visu laiku tomeer liekas, ka tas taads pusaudzzu protesta variants, bet nu laikam jau daudziem taa muuzika sagaadaa baudu. kad man kundzins speeleeja (auroja) vienaa hc grupaa, biju jau toreiz dzilli nelaimiiga, ka jaateelo gruupija un jaabuut tajos koncertos. labi, ka tas viss ir garaam. bet kaada man dalla, lai jau sasviidushie teevainji priecaajaas un gruusta viens otra miesas (mosho, haha)

p.s. bet vispaar man shkjiet, ka hc publika vnk gaida, kad buus jaabeidz sataisiit nenormaali intelektuaalaa seja, jaabeidz kaa stabam staaveet un augstaakajaa pilotaazaa shuupot liidzi galva, lai bauroshana beigtos un vnk vareetu viens ar otru normaali pakomuniceet:)

* * *