Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
ta visi miillie labie, man vajag loti daudz visu labo un stipro speeku, kas pasaulee atrodas. ljoti, ljoti shoreiziit. un es zinu, ka viss buus labi:)
* * *
nāku mājās no darba. 12 h kājās. kārtējo reizi apsveru braukt ar taksi to nelielu attālumu. rokas smeldz, kājas smagas, grūti uzvilkt bikses un aiztaisīt apavus.sāp jauniegūtā hidroma/glijoma hvz kas uz rokas. uz pleciem uzlikta tonna smaguma. starp lāpstiņām dur. atnāku mājās un apguļos uz grīdas. izkrakšķinu visus blokus. ''sazemējos''? iededzu sveci. jau pa ceļam domāju par vīnu. alkoholu. jebkādu. un es nezinu kāpēc man to vajag. vai tiešām garšo vai arī tikai tā māku atslābt no visām šodienas problēmām, no kurām man kūp galva?
brīvdienas liekas tik īsas. pietrukst īstuma. pietrūkst redzēt jēgu. apnikuši čīkstīgie cilvēki.gribu mežu, smieklus. svaigu gaisu, suņus. dabu.
ik pa laikam atveru kādu ss sludinājumu un atļaujos pasapņot, cik ļoti gribu savu māju ar pagalmu un terasi.
un ja kaut viens no tiem pacientiem, kas ntos gadus nāk piektdienas vakarā kaut reizi atnestu tulpītes vai šokolādi? jo vairāk naudas, jo mazāk paldies.
* * *
ir daži cilvēki, kuri var tā pierunāt galvu, ka tā sāk pulsēt, sanēt. kā odi pie auss īd bez apstājas. gatavā sodība.
* * *
mmm pavasariiga saule
eju tikai pa ielas saulainaako pusi
peerku tikai vislabaako zewu, ar podaa metamo viduciiti
greekoju ar laachu rupjmaizi
sochkoju treninjus
meerjis izmest lieko un uztaisiit vel lielaaku harmoniju maajaas
* * *
kad tu aizbrauc, paliek tava siltā kafijas krūze un spilvens. un gultā iegulēts silts palags. zobubirste vēl mitra, uz dušas aizkariem lāsītes. tagad man atkal sava saimiecība jānovada. uz griķīšiem.
* * *
nekas jau paari nepaliek. vien kaulu chupinja. ribas sakriitas. un paliek liela galva tikai. joprojaam vajag miljonu.
hipstermeitenes un paargurushaas hipstermaaminjas arii izskataas peec chupinjaam. lielas, nekjemmeetas matu chupas, haotiski sasietas ar to, kas pagadaas pa rokai (dushas frizuuraa). kankaru kankariem savinkjeleetas shalles, beebju slingi pa vidu, rati, kjeseles un peleeka, nogurusi seja.
neskatoties uz to visu, es arii ljoti gribu beerninju. tikai centiisos nebuut kankaru mamma. un mati ir jaakjemmee.
* * *