Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
man piedāvāja darbu. lētu kabinetu. Nomīzu. haha. kā parasti:)
* * *
mežs bija tik maģisks ar savām zaļajāmm, vilinošajām sūnām. un apšukundziņi, kas visās malās izslējuši savas oranžās cepurītes, tik skaisti! tu pietupies un griez un skaties, ka tālumā ir vēl un vēl. sales stari lauzās cauri koku galotnēm, mežs bija vecs un pieredzējis un ar savu kontrastaini zaļo un melnajiem trūdējošiem kokiem likās pasaka. purvaini ezeriņi un tikko dzimušas baravikas bez neviena kaitēkļa.
daba, tu esi mana mūza, patvērums un miers.
* * *
šodien sliktā diena.
varētu jau vainot mēness fāzes utt, bet tad man jāveic pētījums gada garumā. ir tādas sliktā garastāvokļa dienas kā šodien, kad riebjas pati un vsi citi un negribas iet ārā uz ielas, jo negribas nevienu satikt. a biju spiesta iet 3x un satiku visus. vēl būtu pietrūcis satikt kādu ex desertā, bet visu jau var šodien paspēt.
jutos izplūdusi, nesmuka, pumpaina un ar pelēku sejaskrāsu. un pieņemu, ka tas viss ir ļoti stipri pārspīlēts.
* * *
Paldies, Jūlij, ka tu biji. Tu biji mana labākā vasara:)
* * *
Vakar palikām savā meža mājiņā, ēdot garšīgas lietas, dzerot sidru un guļot uz matrača bučojāmies un skatījāmies krītošās zvaigznēs un to ka tumsā talumā zibeņo, bučojāmies, uzkurījām gandžu pie ugunskura, bijām pirtī un tam sekoja lielisks sekss, kas pilnībā norāva jumtu. Gluži kā jaunibā. Nu var būt divi laimīgi cilvēki jau 10o gadu:)
* * *
es to neesmu pelniijusi.
es esmu labs cilveeks un man apriebies njemties ar to veseliibu.
man nav veezis un zajbala njemie ar taam analiizeem.
cik var mani biedeet.

un tie gjeniaalie dakteri un maasinjas, kas piezvana piektdienas vakaraa pus7, lai pazinjotu, ka analiizes nav ok .. paldies par kuukaam.. vai tad nezin, ka ir pirmdienas. sho dienu vareeshu pavadiit kaucosha dushkabiinee.

* * *