Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
man kādreiz tik ļoti gribas uzrakstīt par savu darbu, kurš vairs nav necik jauns nemaz, bet nevaru. jo iestāde ir tik specifiski atpazīstam, ka nevaru. nebūs ētiski. bet gan jau tāpat salūzīšu. kurš gan pacients izlasīs un atpazīst. lai gan man nav šaubu, ka daži no cibas ir vai būs mani nākotnes pacienti.
* * *
salīdznoši ar mani, kundziņš pelna pāris reizes vairāk, bet vienalga, kāzām grūti atlikt. tēriņi ik daudz. un man žēl vīriešu. viņiem tas naudas spriedzes pienakums tik daudz. jādara viss no savas puses, lai liktu viņam justies labi. aiz katra vīrieša tak stāv sieviete.. un es zinu, ka neesmu tāda viekārša.
šodien neaizgāju uz darbu, tie cilvēki atņem tik daudz spēka, esmu drusku saaukstējusies, turklāt man apriebies, ka man uzkrauj visus kolēģes pienākumus un viņa pat neuzskata par vajadzīgu pa 10 dienām pacelt telefonu vai atbildēt uz sms. nu labi. kas zin, kas tur vispār notiek.
katrā ziņā. drīz mana dzimšanas diena un mana jaunā apņemšanās- vairāk domāt par sevi. lutināt, mīlēt un darīt sev labas lietas. plus lutināt arī savu virieti.
* * *
vakardiena bija tieši tik sievišķīga, kā iedomājos. mazliet medžiks sajūta. kāzas noteikti būs ļoti smukas. žēl, ka nemāku braukt- izbrauktu jau tagad visas maksimas utml uteņus, jo zinu, ka tur par labām naudām varētu atrast smukus dekoriņus.
* * *