Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
tikai pateicoties superveiksmīgai stratēģijai man sodien nav zila acs. mazliet ietriecos nosūcējam asajā stūrītī. vai nu aci satraumētu, vai nu visas iespējas uz megasīni acs vietā. tiku cauri ar brūcīti un sarkanu plankumu.
* * *
diivaini. cilveeki ir tik dazzaadi. un nav pat jeegas meegjinaat kaadu paarmaaciit. tikai pasham sevi. akcepteet nesanaak, pienjemt varbuut. drauga braalim un draudzenei veel ir kur augt un augt...
* * *
ja man kaut kas dziivee besii, tad taa ir gaidiishana. un gaidiishana aukstumaa un mitrumaa. es ljoti slikti juutos shitaados laikapstaakllos. nerunaajot par atrashanos sabiedriskajaa transportaa vai pieturaa shitaadaa laikaa uz ielas. miilu segu, savu murraajosho kakji un maajas!!!
* * *
teetis iemaaciijies lietot skaipu un tikiidz parados online, taa man ir zvans:D haha, stiliigi miilli
* * *
paldies par katru skaisto dienu vasaraa un pavasarii, kuru pavadiiju kopaa ar saviem miillajiem un forshajiem. taadu laiku atliek tikai noveertee. welcome rudeniiti.
* * *
dilemma. rīga mani rutinē. kad nav mājas puika, viss ir savādāk. zinu, ka šodien darbā nenormāli nogurušu.7 h stundas pēc kārtas jāmasē un jārunā un jāklausās. un ir jau iespēja tikt uz saldu pie draugiem, bet vai būšu pusizvārīta un vai vispār ko gribēsies- tāds ir jautajums. bet skaidrs ir viens, ka rīga jau mani smacē. un bez minkas te nav ko darīt. visas ''uzticamās'' draudzenes, kuras ar mani kaut ko kopā darīja, jo viņām pašām nebij puiki un izmisums, ir pazudušas rozā briļļu mākoņos. negribu ne kino, ne veikalus, kur ir viena vienīga naudas izšķiešana..gribu savu vīrieti un darīt ar viņu vienalga ko. var pat būt blakus izstabā. bet viņš ir mans miers, mans prieks un vispār manējais.
* * *
dzru henessy un kārtoju samtenes vāzē. dievinu to dzīvo krāsu un vispār jebkurus ziedus, izņemot mārtiņrozes.
* * *