Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
logi nomainīti, vecajiem šarms bija tikai vasarā un svaigā gaisā, jo citādīgi visu laiku sala, ja ņem verā, ka mums ir nonstop novembris visu gadu.
baltais puteklis gan ir pilnīgi visur un cik reižu jāmazgā grīda, lai to aizvāktu, nav ne jausmas.
gribas pirms maziņā visu sagatavot. braukšu pie mammas uz laukiem padzīvoties un atslābt bez pienākumiem un dižajiem plāniem.
* * *
Adieu tristesse ! Bonjour tristesse!
* * *
laikam nevar pasūtīt kopā logus un nesmirdīgos večus, kas viņus ieliek. jo nāk kopā tik ar smaķeli. kā lai šito pēc tam izvēdina? un nokavēt pusotru stundu no rīta arī taču ir pilnīgi normāli
* * *
dekrēta pirmā dieniņa. ne dekrēta, bet pēdējais atvaļinājums pirms dekrēta. tas retais brīdis, kad valsts tev maksā un tu nestrādā. nekad tā nav bijis. jūtos gan traki nogurusi. vakardienas darbs, logu maiņa un kaņepes koncerts ar maksimāli daudz cigaretēm apkārtun šausmīgi jauniem cilvēkiem un hipsteriem. joprojām ir modīgi nemazgāt matus, neķēmmēt tos un izskatīties pēc psihiatrijas cienīga pacienta.
* * *
bij tik daudz plānu, ka aizmisu, ko gribēju darīt un esmu gultā ar klēpīšdatoru.
* * *
esmu gatava un man vajag lūgt ekstrasensu palīdzību- kur ir tas gredzens????
* * *
tāda sajūta, ka visi, kuri ir cibā kādreiz ir konsultējušies vai joprojām ārstējas pie psihiatra un lieto tabletītes. tas kā tads modes kliedziens?
* * *
nolikt prom silto segu nogalē bij pārdrošība un muļķība. cit gad vienmēr esmu gulējusi tikai ar gultas pārvalku un plānu plediņu uz rīta pusi.
* * *