- 6/16/26 01:40 pm
-
Man nebūtu iebildumu arī pret kasešu deku, bet vai tad šodienas bēda nav tajā, ka krutās lentas neražo/būtu baisi dārgas lietotājam?
Kā vispār skan šodien albumi kasetēs, salīdzinot ar FLAC un pieņemot, ka lietotājam ir vidējas klases deks vai vismaz labs mūzikas centrs kā JVC?
Tā lentas ieraušana - pieņemu, ka ar normālu deku tā parādība neeksistētu, ja ik pa laikam patīrītu rullīti...