Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš
Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš

Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš - December 16th, 2010
December 16th, 2010
- pff
- 12/16/10 07:50 pm
- Sapņoju, ka
martcore organizē muzikālu grupējumu (grupu). Atceros, ka sapnī lasīju izgriezumus no mIRC čata, kur viņs apgalvo, ka esmu bezmazvai basģitāras dievs (viņš pat diezgan precīzi argumentēja savu viedokli) un tāpēc man obligāti jānāk spēlēt. Biju apmierināts ar ideju, jo argumenti tiešām bija labi (laba mūzika un tā). Vienīgi beigās (kā beigās?) piebilda: "Vispār
rasbainieks arī labi spēlē. Ai, nu, ja viņa negribēs, tad varēsi nākt."
-
5 atstāja kaut koatstāj kaut ko
Powered by Sviesta Ciba