CopyLeft
CopyLeft
novembris, 2007
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
«Senākie / Svaigākie»
Rakstu skapis
Iežurnalēties
Ierakstīt ko jaunu
Saites
Žūrnāls Draugi Info
Trešdiena, 2007. gada 14. novembris
9:21 pm
Vai es spēšu kaut kad saņemties un izlekšu ar izpletni? Ļoti gribas, bet bails, sasodīti bails no augstuma.
Piektdiena, 2006. gada 27. janvāris
8:01 am
Laiks atvadīties no tapetēm, sienu stūriem, vadiem un citiem niekiem. Nemiera cēlāja Saite1. un Saite2. epizodē.
Otrdiena, 2006. gada 3. janvāris
12:16 am

Sniega masa.C71cK M3 )

Sestdiena, 2005. gada 14. maijs
8:32 pm
Šodien sanāca nedaudz pabraukāties ar velo. Un ko es jums teikšu - vasara ir atkal mūs apciemojusi.diezvai tālāk gribēsi lasīt )
Pirmdiena, 2005. gada 9. maijs
12:59 pm
Sanāca te neliels pasāciens no sestdienas uz svētdienu. Jāsaka, ka Drumm'n'bass )
Trešdiena, 2005. gada 6. aprīlis
7:06 pm
Esmu daļēji dzīvs! Es turpinu dzīvot dzīvi, bet pagaidām kāda cita vadītu. Varbūt vajag pārmaiņas, bet varbūt nē. Who cares anyway?!
Dabūju te dienās vienu spēļmantiņu, praktiski useless protatīvais IBM Thinkpads '97 MMX un tādas lietas... cik daudz man vajag lai tiktu nodarbinātam ;) un vēl, iespējams, ka ielikšu pāris bildes no jūras krasta kalniem.
Pirmdiena, 2004. gada 13. decembris
1:14 am
Paranoja. Jāmeklē robeža starp saprātīgu un pārspilētu drošības sajūtu.
Svētdiena, 2004. gada 29. augusts
8:49 pm
Jūtos vienkārši piekāsts. Neskatoties uz mēģinājumiem satvert vasaru aiz papēžiem tā nu ir prom. Steiga, darbi, citas problēmas - tas viss aizēnoja šo jau tā izplukušo vasaru. No rīta var sajust nodevīgo rudens drēgnuma un slapjas zemes smaku. Tā 'smird' rudens. Nu un nafig tāda vasara, ja nekas no viņas nav jūtams. Nav atpūtas nedz miesā, nedz prātā. Muš nākamo vasaru uzspļaut visiem augstajiem mērķiem un doties atpūsties. Kas to lai paredz? Wasara (zaļā ziema) screwed me...līkas rokas )
Sestdiena, 2004. gada 7. augusts
7:26 pm
Heh, lai nekristu par izsmieklu sev un citiem sadomaaju, ka ar riteni uz Siguldu nebraukshu ;) Rīta piedāvājumu (tu vari ņemt auto) es atmetu uz reizi, braukt šādā sutā ar auto... brrrr, ne priekš manis. Atlika tas pats velo. Nu tad arī devos tuvākās apkārtnes apsekošanā. Ko lai saka, garām Kaņiera ezeram, garām Slocenei, ceļa segums vis dažādākais no laba asfalta līdz lauku grants ceļam. Brīžiem pat grutāk pabraukt pa taisnu ceļu nekā pret kalnu. Grants ceļš nav tas slitākais... Nesēžam mājās, paskaties pa logu, vasara ir sākusies, lai arī tikai dažiem ;/
Svētdiena, 2004. gada 27. jūnijs
4:35 am
Muusdienu cilveeki biezhi "atdod" savas ruupes zaljajam puukjim... taa ir nespeeja pretoties stresam, nespeeja atraisiities vai veel kaut kas... es nezinu, bet skaidrs, ka ar vien vairaak cilveeku pieveershas glaazes dibena peetishanai. Sad but true. nu pamurgo veel )
Ceturtdiena, 2004. gada 20. maijs
3:44 am
Klusums... Kāds tas vispār ir? Dienas garumā sanāk nepamanīt visas kūsājošas skaņu plūsmas. Tās ir zemapziņā nofiltrētas. Fons, jau nosaukums vien apzīmē trokšņus. Varbūt klusums anāk tikai naktī, kad viss apklust un aizmieg. Ausis nav pieradušas pie klusuma. Dzirdama viegla šņakoņa, pat tukšuma sajūta, miers. Es laikam klusumā sajuktu prātā. Dikti spiež uz psihi, galvā nav nevienas domas. Dabā nepastāv vispārīgs klusums. Tā vienkārši nav, ja kaut kas eksistē un kustas. Nakts ieskautā mežā nav klusuma, milzīgā laukā nav klusuma, tikai mākslīgos veidojumos tas iemājojis. 4 sienas kā ekrāns atfiltrē skaņas. Murgs.
Piektdiena, 2004. gada 9. aprīlis
9:00 pm
Daudz muļķību ir redzēts pasaulē apkārt... un arii daudz izdariitu :) muļķība ir laba, ja tās fakts ir saprasts un nākotnē tā varētu nenotikt...brr, vai tas bija par kļūdām. Viena alga. Bet iespējams, ka muļķības ir paredzētas lai tās darītu, varbūt muļķība ir kļūdas turpinājums. Jāmeklē sevī atbildes, apkārtne var tikai norādīt uz tām.
Piektdiena, 2004. gada 13. februāris
2:24 am
[p class="pokemonu"] Šodien pavadīju kārtējo 'senseless' dienu. No rīta aizgulējos, pa dienu neko jēdzīgu neizdarīju. Tuvajiem cilvēkiem mīļus vārdus nenovēlēju....
Patreiz nesaprotu, ko vēlos un ko esmu gatavs tam ziedot. Kinda pārejas periods, kurš ir 'nedaudz' ieildzis. Riskēt ir bails, bet neko nedarīt vienmēr nevarēs. Jāsper kāds solis, bet kur un kad? Labi, ka ar šo sviestu es neesmu apmāts un negruzos, citādi varētu visādi iet ;>
P.S. atslodzei pikantas un neķitras anektdotes Saitehttp://www.gribu.lv/anekdotes/
P.P.S. mikrlis, kas iebaxtītcs simbolu savirknējumā
Pirmdiena, 2004. gada 2. februāris
3:55 am
Esmu vēl pārāk zaļš, lai kaut ko te labotu... samocīju vienu stilu, kas manu kaut cik patikās, bet beigās nejauši izdzēsu to ;/
1:57 am
Šodien visu dienu uzjautrinājos par tā saucamajamiem "haksoriem (h4x0ri)". Šeit neliela atkāpe, šis nosaukums ir cēlies no vārda hakeri ("urķi" latv. val. :D), jebšu datorspeciālisti ar padziļinātu interesi un praksi šajā jomā. Haksori, jeb "l337 h4x0ri (elitaarie haksori :D)" ir pārsvarā jaunieši tīņu vecumā, kas grib nodarboties ar to pašu ko hakeri (tātad uzlaušana/izpēte/un vēl daudz kas), bet nevēlas neko mācīties.neticami... )
Pirmdiena, 2004. gada 19. janvāris
12:08 am
Es jau sāku uztraukties par sevi :D Man attīstas vecuma marazms: palieku izklaidīgs, runāju/raxtu sviestu... ar manīm laikam ir cauri. Ja nav nekādu blakus faktoru (mīlestība vai bēdas), tad šādu parādība man iedveš bailes... jāsāk meklēt sievu, kas par manīm parūpesies :D lol. vēl viens marazms, vsjo. Dīvaini, ka tas mani neapbēdina, bet gan izraisa smaidu. Dzīvosim redzēsim...
Ceturtdiena, 2004. gada 15. janvāris
4:47 am
Nolēmu šeit iegrizties pēc kāda klusuma brīža...
Daudz kas ir mainījies pa šo laiku, bet daudz kas palicis nemainīgs. Uzliku SaiteFreeBSD uz pc Saite(patreiz krāmējos ar darbavisrsmas izskatu), apmeklēju dažus ekšus, izklaidējos etc... ak, jā, iekārtojos darbā uz pusslodzi. :>

Lielu problēmu, atskaitot sesiju, man patreiz nav. Ir mazas problēmiņas, kuras būtu jāatrisina. Aktuālākā man patreiz ir LV valodas atbalsta instalēšana uz FreeBSD. Pat šo textu es ievadīju tikai ar Saitepods.lv palīdzību, nošmaucoties, un izmantojot komentāru ievietošanas translīta funkciju...(FrēBSD :)

Upd: LV atbalsts atrasts.. Xfree arī Āfrikā ir Xfree.
Otrdiena, 2003. gada 16. decembris
12:20 am
Šodien mēģināšu itkā jaunu zobu pastu. Itkā izgatavotājs ir Col***e, bet apskatoties tuvāk, uz iepakojuma ir itkā trīs krāsas lenta uzzīmēta... ahā, nu protams, triple action. Cik atminos, šī ideja jau labu laiku agrāk tika manīta uz aqua****h darinājumiem. Acīmredzot, kārtējais triks. Itkā perkot vienu zobu pastu jūs iegūstat 3 dažādus efektus... Varbūt kāda firma iemanīsies iebāzt vienā tūbiņā vairāk? piem, skūšanās kremu, abrazīvo pastu, klozetpoda tīrāmo, rūsas noņēmēju etc... Līdz ar cilvēces attīstību gandrīz viss kļūst komplicētāks, kautvai tā pati iešana uz veikalu. Agrāk (padomju laikos :) ) ejot uz veikalu nevarēja zināt ko varēsi nopirkt, cilvēks vienk. gāja uz veikalu, jo bija vajadzīgas kaut kādas lietas, ja paveiksies, tad nopirks ko vajadzēja, ja nē - tāpat nopirks, jo vvz kad atkal pie tādas lietas tiksi. Tagad, atnāc uz veikalu un izvēlies jebko pēc sirds patikas, galvenais, pēc saviem līdzekļiem. Uz ko es vispār bīdu? Par to, ka civilizācijas lietotāji paliek pārāk komplicēti... bieži vien aizmirst vienkāršas lietas, tādēļ būtu jāatgriežas pie vienk dabas. Visi marš uz laukiem! Nost no komunikācijām, lielveikaliem, steigas un komplicētības. KIS (Keep It Simple).
Pirmdiena, 2003. gada 15. decembris
2:31 am
Droši vien, ka jau ir bijis postēts, bet tomēr...


Как произвести впечатление на женщину:
- говорите ей комплименты;
- уважайте ее;
- ласкайте ее;
- обнимайте ее;
- защищайте ее;
- тратьте на нее деньги;
- поите ее вином и кормите в ресторанах;
- покупайте ей то, что она хочет;
- слушайте ее;
- оставайтесь с ней;
- поддерживайте ее;
- идите ради нее на край света.
Как произвести впечатление на мужчину:
- разденьтесь и приготовьте пожрать.
Piektdiena, 2003. gada 12. decembris
5:15 pm
Galīgi neko negribas darīt, bet ir jādara...
«Senākie / Svaigākie»
Rakstu skapis

dizains ©x-f, 2004