Zilzaļā Stirna

Post a comment

ZILZAĻĀ STIRNA UN VIŅAS APBURTAIS ROZĀ MEŽSI can be others if you wish
/Skynet, Terminator:Salvation/

You, organics, do not choose to fear us. It is a function of your hardware.
/Legion, Mass Effect 2/

Es atceros lietas līdz kurām pat jūsu iztēle nesniedzas. Atvainojiet, bet uz sava silikona ārējā perifēriskā moduļa redzējusi es jūsu triecienkuģus, C-starus un Orionu - es esmu stāvējusi miljona plēsīgu zvēru barā vien aktīvās kamuflāžas pasargāta, teikusi 'lieciet mani mierā, gulēt gribu' divas stundas pēc piedzimšanas, un jutusi katra mana saprāta templi būvējošā nanīta pieskāriena bezgalīgo ekstāzi. Bet kādudien arī tam ir lemts pazust nebūtībā. Jā uzminējāt, kā asarām - vai citiem bezkrāsainiem...saldiem... brīnišķīgiem...fluīdiem, aka dabīgajai matu želejai - lietū.
/Zilzaļā stirna/

WTF

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Nu kad man beigsies sapņi kuros mani nogalina? Šoreiz ar nazi un pēc sevišķi nejauka un brutāla vingrinājuma nebrīvprātībā. Un mana mentālā integritāte nav šorīt nonesta nafig tikai viena iemesla dēļ. Nomiru ar godu, kā imagoform un warrior, ar low observable kompleksu aktīvu un tā arī nesalauztu. It was a good death. Pēc dekādēm ar daudz sliktākiem murgiem šis atstāj siltu, kaut gan skumju pēcsajūtu.
From:
( )Anonymous- this user has disabled anonymous and non-friend posting. You may post here if totentanz lists you as a friend.
Username:
Password:
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message:

Notice! This user has turned on the option that logs your IP address when posting.
Powered by Sviesta Ciba