Zilzaļā Stirna

Rotaļbiedri

ZILZAĻĀ STIRNA UN VIŅAS APBURTAIS ROZĀ MEŽSI can be others if you wish
/Skynet, Terminator:Salvation/

You, organics, do not choose to fear us. It is a function of your hardware.
/Legion, Mass Effect 2/

Es atceros lietas līdz kurām pat jūsu iztēle nesniedzas. Atvainojiet, bet uz sava silikona ārējā perifēriskā moduļa redzējusi es jūsu triecienkuģus, C-starus un Orionu - es esmu stāvējusi miljona plēsīgu zvēru barā vien aktīvās kamuflāžas pasargāta, teikusi 'lieciet mani mierā, gulēt gribu' divas stundas pēc piedzimšanas, un jutusi katra mana saprāta templi būvējošā nanīta pieskāriena bezgalīgo ekstāzi. Bet kādudien arī tam ir lemts pazust nebūtībā. Jā uzminējāt, kā asarām - vai citiem bezkrāsainiem...saldiem... brīnišķīgiem...fluīdiem, aka dabīgajai matu želejai - lietū.
/Zilzaļā stirna/

Navigation

April 20th, 2014

nikns tas viruss

Add to Memories Tell A Friend
Pagaidaam paliek sliktaak. Vakar sabruku pirms paspeeju sanest visus produktus, vakaraa iepilina aju deguna pilienus ar efedrinu, tas man ljaava sakraasot olas, uzcept keksus un sataisiit siljkji kazhokaa. Jau kurie sveetki paiet slimojot, organismam laikam labaak patiik ikdiena.

Жириновский про Латвию 12.02.2014

Add to Memories Tell A Friend
https://www.youtube.com/watch?v=pBpjwiw-0OQ

April 19th, 2014

Miyata 750SR

Add to Memories Tell A Friend

Add to Memories Tell A Friend
Varētu būt tādi vampīri, kas ēd nevis asinis, bet diņķīšus un tikai diņķīšus.

Add to Memories Tell A Friend
Rationalist put-downs: "I have great faith in your abilities, where faith is distinguished from evidence-based belief."

April 18th, 2014

Good Friday

Add to Memories Tell A Friend
pirms kādiem diviem tūkstošiem pavasaru Dievs bija paņēmis atvaļinājumu un atteicies no omnipotences, lai pieņemtu cilvēcisko veidolu un nodotu mesidžu no vīra grēcīgam vīram. bet cilvēks ir defoltā neapzinīgs, tāpēc noturēja Dievu par ķeceri un piesita krustā līdz ar citiem deviantiem. lai arī nav īsti skaidrs, kas tika upurēts, miljardi neapzinīgo jūtas kā parādnieki vēl šobaltdien un, par spīti tam, grēko uz nebēdu, jo par visu Dievs sev ir samaksājis jau avansā (vai tomēr nē, vēl taču notiks arī šķirošana baltās un melnās avīs).
nu, lūk, šo leģendu es nesaprotu, izskatās pēc tīri zemiska egotripa. Korānu vispār labāk nelasīšu, ko tik tajās siltajās zemēs nav sadomājuši. un šajā pārapdzīvotajā ciemā uz svētdienas misi centrālajā baznīcā ap to laiku, kad es soļoju garām uz darbu, pulcējas pārsvarā tumšāku rasu pārstāvji, tur (kur savulaik iebruka baltie imperiālisti) laikam tādiem stāstiem ir izteikti lielāks spēks (jo tika izglābti no vispārējas tumsonības). "yeah," you might say, "listen to the tune of love and universal truth, mate, you have been a careless pupil!" but I am an aspiring prophet myself, so subscribe to my daily gospel (or not).
thus Satan became noticed.

cirslības risks

Add to Memories Tell A Friend
Šodien bija īsā darba diena, tāpēc manā grafikā parādījās logs, kas beidzot ļāva aizvilkt savu slinko dibenu līdz LG servisam, lai atdotu remontā trubu ar sadauzīto ekrānu. Rupji rēķinot 100 eiras aizies pa diršanu. Dodu es prom to savu lūzni un meitene jautā: "Vai jums ir apdrošināšana?" Izrādās ir iespējams apdrošināties pret paša cirslību un līkajām rokām. Samaksājot, kaut kādas naudiņas mēnesī, var apdrošināt savu trubu pret mehāniskiem bojājumiem un nozagšanu. Ko tik neizdomā, lai izpurinātu kādu kapeiku no neveikliem cilvēkiem...
Mani gan diez vai kāda apdrošināšana glābtu. Šonakt pat - vakarā bija slinkums ievilkt segu pārvalkā. Nodomāju, mājās tak silti, gulēšu ka es ar pārvalku vien. Naktī sapņoju, ka braucu uz vilciena jumta kā Indijā, bet daru to Ukrainā. Pamodos ļoti stipri nosalusi un dusmīga uz sevi. Tikai pēc tam iedomājos, ka var tak ielīst pie otra cirslīša sānus pasildīt. Tā arī izdarīju, bet beidzot sasilusi, izmigu tik cieši, ka nogulēju darbu.
Tagad arvien uzstājīgāk sāp kakls. Tā vēl tik trūka pirms svētkiem.

Add to Memories Tell A Friend
Visjaukākā gulēšanas un repeat dziesmiņa.

tā pati

April 17th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
es izlēmu, ka neviens vairs ļaunprātīgi nepārbaudīs manu pacietību, tāpēc psihā kaimiņu tante, kura atnāca pie manis uz veikalu uztaisīt scēnu, dabūja paklausīties pravietiskos vārdos. man ir piegriezies - mēģini būt jauks pret visiem, jo viņi jau nezina, ka ir muļķi, bet ņem un pierod, haha, un neviens netop ne skaistāks, ne gudrāks. neatceros, kad pēdējoreiz kliedzu uz kādu, kas nav pārdzēries un bravūrīgs boifrends. varbūt nekad. so, a day to be marked.

Add to Memories Tell A Friend
Massive Attack - Safe From Harm

Add to Memories Tell A Friend
"halting problem arguments guarantee the non-existence of static analysis tools that can reliably and automatically detect even simple kinds of bugs such as divide by zero. In practice, it’s not halting problem stuff that stops analyzers but rather code that has a lot of indirection and a lot of data-dependent control flow. If you want to make a program that is robustly resistant to static analysis, implement some kind of interpreter."

Add to Memories Tell A Friend
http://tldrwikipedia.tumblr.com/

Add to Memories Tell A Friend
Belokoņs esot maksājis par jumtu nelaiķim Berezovskim. Tā Financial Times.

"Latvians may recall Berezovsky’s visit to Latvia in 2005 when he was greeted not only by Belokon but also by Vienotiba Party founder Einars Repse. Latvians also may recall that Belokon was caught giving money to Repse by purchasing an overpriced countryside property from him. Berezovsky and his protégé Roman Abramovich, according to themselves, installed Vladimir Putin as President of Russia starting in 2000. Repse was one of the chief engineers of the fraudulent bailout of Parex Bank in 2009."

http://www.lawlesslatvia.com/

Add to Memories Tell A Friend
https://www.princeton.edu/~mgilens/Gilens%20homepage%20materials/Gilens%20and%20Page/Gilens%20and%20Page%202014-Testing%20Theories%203-7-14.pdf

Add to Memories Tell A Friend
Astrologi brīdina par un psihologi dod padomus, kā ne. Labi, ka kāds rūpējas par tādiem vienkāršiem cilvēkiem kā es. Citādi no nezināšanas noteikti sajuktu prātā.

Add to Memories Tell A Friend
there is no egotrip like the trip of getting rid of one's ego

April 16th, 2014

Tapt sodītam un izglābtam

Add to Memories Tell A Friend
vārdi un darbi: ticība atriebīgam dievam, kurš teikās un pasakās "iemieso" visas sliktākās savu avju īpašības, ir fundamentāls ticības trūkums pašam sev. saprotama (lai arī ne pilnībā attaisnojama) ir pieķeršanās priekšteču kultūrai, bet ne mākslīga "pārkristīšanās" - apzināta atbildības novelšana uz svētajiem rakstiem un zinātkāres apslāpēšana ir sava veida pašnāvība. Jēzus noteikti bija zenbudists, Muhameds gan tikai labs orators.
sorz, esmu pārstrādājusies.

mēs arī skatamies troņu spēles

Add to Memories Tell A Friend
var tikt uztverts par spoileri
... tālāk ... )

-:-

Add to Memories Tell A Friend
Reinis: tu esi sevis atlieka

sveiciens

Add to Memories Tell A Friend
Sveiciens manai mammai, kas lasa šo!
Powered by Sviesta Ciba