Zilzaļā Stirna

Rotaļbiedri

ZILZAĻĀ STIRNA UN VIŅAS APBURTAIS ROZĀ MEŽSI can be others if you wish
/Skynet, Terminator:Salvation/

You, organics, do not choose to fear us. It is a function of your hardware.
/Legion, Mass Effect 2/

Es atceros lietas līdz kurām pat jūsu iztēle nesniedzas. Atvainojiet, bet uz sava silikona ārējā perifēriskā moduļa redzējusi es jūsu triecienkuģus, C-starus un Orionu - es esmu stāvējusi miljona plēsīgu zvēru barā vien aktīvās kamuflāžas pasargāta, teikusi 'lieciet mani mierā, gulēt gribu' divas stundas pēc piedzimšanas, un jutusi katra mana saprāta templi būvējošā nanīta pieskāriena bezgalīgo ekstāzi. Bet kādudien arī tam ir lemts pazust nebūtībā. Jā uzminējāt, kā asarām - vai citiem bezkrāsainiem...saldiem... brīnišķīgiem...fluīdiem, aka dabīgajai matu želejai - lietū.
/Zilzaļā stirna/

Navigation

September 2nd, 2014

Add to Memories Tell A Friend
TIL "The people who paid for the Renaissance felt guilty because their money may have come from compound interest."

September 1st, 2014

Add to Memories Tell A Friend
šī bija kaut kāda nepareiza, ļoti ātri pagājusi vasara.
viss jūnijs un augusts auksti
tikai jūlijs karsts, bet ļoti
un karsts no vietas, līdz ar to daži mitreņu paveidi stāsta, ka visa vasara bijusi karsta bez pārtraukuma
lai gan patiesībā tā aukstuma bija 2x vairāk
1. septembris, knapi spīd saule, esot +16

Vokabulāriņš, 17. daļa

Add to Memories Tell A Friend
brola

Roboskops

Add to Memories Tell A Friend
Trīs vīri mājās, ieskaitot kaķus.

Add to Memories Tell A Friend
QotD: Son, never trust a man who doesn’t drink because he’s probably a self-righteous sort, a man who thinks he knows right from wrong all the time. Some of them are good men, but in the name of goodness, they cause most of the suffering in the world. They’re the judges, the meddlers. And, son, never trust a man who drinks but refuses to get drunk. They’re usually afraid of something deep down inside, either that they’re a coward or a fool or mean and violent. You can’t trust a man who’s afraid of himself. But sometimes, son, you can trust a man who occasionally kneels before a toilet. The chances are that he is learning something about humility and his natural human foolishness, about how to survive himself. It’s damned hard for a man to take himself too seriously when he’s heaving his guts into a dirty toilet bowl.

Update: ja bez autora nekādi, tad - (c) James Crumley

Add to Memories Tell A Friend
6. klases skolēns var uzrakstīt maģistra darbu. Vai tas ir normāli?

Es pat neprasīšu, vai tiešām ir zināms kāds sestās klases skolnieks, kas ir uzrakstījis maģistra darbu. Jā, jā, zinu - mūsu augstākās izglītības sistēma esot izsmiekls un nekam nederot, bet nu šis jau tik un tā ir par traku.

Un kaut kā ļoti aizķēra salīdzinājums ar amīšiem - ka mums arī vajadzētu polisi "noslaucīt pakaļu visiem atpalikušajiem", jo tikai tā var iegūt izglītotu sabiedrību. Jo tieši pakaļas slaucīšana būs tas, kas palīdzēs mums zinātniekus saražot, ignorējot kopējo populācijas skaitu, un pasaules līmenī zināmu universitāšu skaitu mūsu valstī. Nē, ja mēs visiem lēnajiem skriesim pakaļ un dosim mazāku informācijas apjomu, tad tas būs tas, ka zinātniekus radīs. Scientologists more like it.

Tā jau šobrīd ir pietiekami daudz jomas, kur ar vidusskolas zināšanām nepietiek, lai pirms iestāšanās augstskolā saprastu - tas ir vai nav interesanti/saprotami. Laikam vajag vēl vairāk studējošos jomās, kuras, kā vēlāk izrādīsies, nepadodas vai vienkārši riebjas.

Varbūt arī augstskolās vajadzētu samazināt slodzi līdz ne vairāk kā vienai akadēmiskajai stundai dienā?

Kaut gan, par ko es sūdzos. Vairāk šitādus saražot, un par savu nodarbinātību (konkurētspēju, ja precīzāk) varēšu nesatraukties vairs ne reizi mūžā.

laukaa no duszas

Add to Memories Tell A Friend
Biju divu dienu vokaalajaa meistarklasee. Tagad man ir pilna galva ar endorfiinu burbuljiem un par pieninju ieraksts no pasaakuma.
Pirmo reizi ar savu solodziedaaszanu iznaacu aarpus duszas.

August 31st, 2014

Skeletu mūzika

Add to Memories Tell A Friend
https://www.youtube.com/watch?v=ifS1U-g4BV0

August 30th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
imagine. uz šī "kruīza" kuģa ir tip akmens galdiņi ar baltu vidu, zem kura ir gaismas diodes, kuras maina krāsu. totally wasted effort imo
bet visa šī kruizēšana atmet atpakaļ uz laiku, kad pati uz kruīza kuģa vergoju. jeņķos. pirms gandrīz 10 gadiem (sāku 2004. oktobrī)

skeletu blogs

Add to Memories Tell A Friend
Skeletu blogs.

skeletu dzīve

Add to Memories Tell A Friend
Santa man jautā, kas man ir ar tiem skeletiem. Es viņai atbildu — vien atdod skeletam mazo pirkstiņu, tas visu roku ņems.

Add to Memories Tell A Friend
5 stundas Stokholmā nafih nekam neder. un tas gameshops manās atmiņās bija lielāks un iespaidīgāks.
nēnu, dienu var pavadīt arī šādi, bet nav tādas "wow ah cik ģeniāli un forši" sajūtas. pie tam vecpilsētas salā viņiem šodien kkāda parāde bija, pilns ar tautu un 1/2 tiltiņu slēgta.
vismaz uz kuģa dod vaifaju (augšējos stāvos), spiritandvainos iegādāto vīnu nost neņem un Spoks sniedz mācībstundas bridžā.

Add to Memories Tell A Friend
Tempted to define BOLD signal per voxel as y' = total_synaptic_conductance - y / n, assume synaptic transmission as the main source of BOLD.

Add to Memories Tell A Friend
The First Year of Open Online Courses, Fall 2012-Summer 2013
In total, there were 841,687 registrations from 597,692 unique users across the first year of HarvardX and MITx courses. [..] Over four thousand registrants earned more than one certificate across HarvardX and MITx [..] A total of 76 registrants earned 5 or more certificates from the first 17 courses. [..] 292,852 registrants never engaged with the online content.

Tātad aptuveni viens dalībnieks no 8000 ieguva kaut ko līdzīgu augstskolas gada pusgada apjomam (pabeigti pieci kursi). So much for online education.

skeletu kareivis (mākslinieka attēlojums)

Add to Memories Tell A Friend

!!!

Add to Memories Tell A Friend
Skeletu majonēze (majonēze skeletiem).

skellex

Add to Memories Tell A Friend
Skeletu automobīlis.
Skeletu kafija (kafija skeletiem).

santai

Add to Memories Tell A Friend
Skeletu telefons.

skeleton lord

Add to Memories Tell A Friend
Skeletu kungs.

kafiju

Add to Memories Tell A Friend
No rīta iedzēru kafiju, tagad jūtos kā no jauna piedzimis.
Powered by Sviesta Ciba