Zilzaļā Stirna

Rotaļbiedri

ZILZAĻĀ STIRNA UN VIŅAS APBURTAIS ROZĀ MEŽSI can be others if you wish
/Skynet, Terminator:Salvation/

You, organics, do not choose to fear us. It is a function of your hardware.
/Legion, Mass Effect 2/

Es atceros lietas līdz kurām pat jūsu iztēle nesniedzas. Atvainojiet, bet uz sava silikona ārējā perifēriskā moduļa redzējusi es jūsu triecienkuģus, C-starus un Orionu - es esmu stāvējusi miljona plēsīgu zvēru barā vien aktīvās kamuflāžas pasargāta, teikusi 'lieciet mani mierā, gulēt gribu' divas stundas pēc piedzimšanas, un jutusi katra mana saprāta templi būvējošā nanīta pieskāriena bezgalīgo ekstāzi. Bet kādudien arī tam ir lemts pazust nebūtībā. Jā uzminējāt, kā asarām - vai citiem bezkrāsainiem...saldiem... brīnišķīgiem...fluīdiem, aka dabīgajai matu želejai - lietū.
/Zilzaļā stirna/

Navigation

August 22nd, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Francijā ir īsta, dzīva vasara. ar siltām naktīm un tveicīgām pēcpusdienām.
un, man vienmēr ir patikušas balonu sacensības šeit, ar visa cita starpā sassodīti labu pārtiku un vīniem vakariņās.
ja viss būtu mazliet savādāk, es ar prieku noīrētu auto un dotos izbraukumā pa Luāras ieleju, kuras sākumā patreiz atrodamies, virzienā uz okeānu. un vēl kaur kur mazliet pablandīties apkārt..

Zīmīte Tomam Grēviņam

Add to Memories Tell A Friend
Jāsamiksē
https://www.youtube.com/watch?v=0SPmMMqNC4oun
https://www.youtube.com/watch?v=4TV_128Fz2g

Add to Memories Tell A Friend
#23270: Allow Tor relays to be configured to block selected hidden services, including racist hate sites

Sveiciens no Kanādas padomēm!

Add to Memories Tell A Friend
https://www.youtube.com/watch?v=yzjoArxwW2E

Add to Memories Tell A Friend
"In the short term, what's not to like? But there comes a point when you realize that you've been funding this on credit, that you've been depending on external assistance, and that your productivity has fallen further and further behind until you've got to the stage that we've now reached where it takes 4 Germans to work the same hours as 3 Americans. And that in the long term that is just not sustainable. Europe now that it's in a globalized economy competing against China and India and indeed North America, finds that it is shrinking precipitously. In the 1970s, in 1974, Europe accounted for 36%, or Western Europe, for 36% of World GDP. Today it's 25%, 10 years from now it will be 15%. That is an extraordinary decline, over a period when the US share of world GDP has remained pretty steady, round about 26%. So there was always going to be a reckoning and I'm afraid that reckoning has come now."

-- Daniel Hannan https://youtu.be/Ufyov9RO8I0?t=648

August 21st, 2017

Add to Memories Tell A Friend
gadiem meklēju tos savus zaļos kerzus, bet, re kā - izrādās, vecā laikmeta spox bija piesavinājies.

Par toleranci

Add to Memories Tell A Friend
Jo lielāka cilvēkam pieredze, jo vairāk tolerances.

Tāpēc visnetolerantākie ir jaunieši (jo neko daudz nav vēl pieredzējuši) un veci cilvēki (jo paspējuši aizmirst).

Add to Memories Tell A Friend
the truth is a terrible thing but not compared to falsehood

Čīk čīk

Add to Memories Tell A Friend
Kaitinošākās dziesmas, ko piegādā Diskovers Vīklijs, lieku pleilistē «Kaitinošākās dziesmas pasaulē», bet viņš to laikam uzskata par īpašu godu un tamlīdzīgi skaņdarbi pamazām parādās aizvien biežāk. Kāpēc DW nav pogas «Nepatīk»?

Add to Memories Tell A Friend
pieFrancijojos.
bija dīvaini un jauki reizē, dzirdēt draudzīgu balsi caur iekšējo izziņošanas sistēmu :)
džeks lidostas tūrisma info stendā gan bija pretīgs un rasistisks kroplis.
gaidot autobusu papļāpāju ar uk pilsoņiem, tagad plānā nokļūt līdz dzelzceļa stacijai un atrast brokastis.
diemžēl, šis brauciens tāds fast in fast out, nesanāks izsaukt Mārtinu uz tikšanos, ja vien nesadomāšu nafigizēt atpakaļceļa biļeti

Add to Memories Tell A Friend
note to self: saldumi tomēr jāpērk ārpusē, lidistas vekalā fkn dārgi.
un, es absolūti neredzu nepieciešamību būt te stundu agrāk.
šorīt tapu izvēlēta par randim čeka personu. par laimi, uz korķu viļķi tikai apskatījās, neatņēma.
off to Brissac, stāsta, tur būšot Eiropas čempis gaisa balonu sportā.

August 20th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Laukos ir vairāk konservatīvo. Kāpēc? Neesmu dzirdējis pieminam vienu iemeslu, kas man liekas viens no svarīgākajiem. Varētu to saukt par izvēles trūkumu.

Iedomājieties modernu pilsētu. Mēs reti komunicējam ar blakus dzīvojošajiem. Proksimitāte nenozīmē draudzību. Cilvēki ir sadalījušies savās sociālajās grupās un socializējas to ietvaros - ir "darba grupa", ir "hobija grupa", bet parasti nav "kaimiņu grupas". Visas grupas ir zināmā mērā brīvi izvēlētas vai vismaz atbilstošas konkrētā cilvēka līmenim un iespējām. Tā sākas jau bērnībā, kad bērni skolās un ārpusskolas nodarbēs noslāņojas, atrod paši savus kontaktus.

Laukos: pirmkārt, kaimiņi joprojām viens otru pazīst. Otrkārt, ja visā pagastā ir 20 viena vecuma bērnu, ir grūti izvairīties no būšanas vienā klasē ar vismaz 15 no šiem pārējiem. To, kurš vai nu vienreiz izdara "kaut ko traku" vai arī regulāri uzvedas un ģērbjas nekonvencionāli, 14 no viņiem uzskatīs par muļķi, ar ko labāk nekomunicēt. Atlikušais viens varbūt neiebildīs, bet lielākā daļa komunikācijas ikdienā tapāt sanāks ar pārējiem 14 gluži praktisku iemeslu dēļ.

Pieņemsim, ka vidējais laucinieks ir tikpat skeptiski noskaņots pret "kaut kā traka" darīšanu nekā vidējais pilsētnieks. Pēc manas teorijas, pat šajā gadījumā "kaut kā traka" darīšana laikus tiktu sociāli sodīta daudz lielākā mērā nekā pilsētā! Nav vajadzīgs, lai vidējas cilvēks būtu atšķirīgs - pietiek ar atšķirīgiem komunikācijas paterniem. Tāpēc laukos dzīvojošie daudz retāk dara kaut ko traku. (Piedzeršanās utt., ar ko lauku jaunatne izceļas, te neskaitās, jo tas nav nekas pa īstam jauns - "to dara visi", "mēs paši tādi bijām"...) Un cilvēkus, kas nedara neko traku, sauc par konservatīviem. QED.

Protams, ir arī citi iemesli, kaut vai klasiskais "visi tenko par visiem", kas šo izvēles trūkuma efektu palielina.


Viena no konservatīvākajām jebkad dzīvojošajām sabiedrībām, iespējams, bija Grenlades vikingu kolonizatori viduslaikos. Dzīvojot tādā Grenlades ciematiņā - vispār nekādu izvēles iespēju! Galu galā Grenlandes kolonizācija bija neveiksmīga. Patiesību sakot, Grenlandes vikingi beidza ar pilnīgu un galīgu izmiršanu (nevis asimilāciju) - tik slikts iznākums, līdz kuram ļoti reti kurai kultūrai sanāk tikt. Skandināvijā ierastā tradicionālā uzvedība jau sākotnēji bija bad fit Grenlandes klimatam un videi. Pēc klimata izmaiņām un valzirga ilkņu cenu krituma Eiropā nespēja adaptēties, izmēģināt jaunas idejas un izdzīvošanas stratēģijas, izrādījās nāvējoša.

August 19th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Vajadzētu atsākt foldot. Nav darīts aptuveni gadu.

Add to Memories Tell A Friend
Pink Floyd - High Hopes

Add to Memories Tell A Friend
Mļa, nav vairs tas vecums, lai spētu dzert visu nakti.

Add to Memories Tell A Friend
Izdzēstais OP.
Jo tuvāk ir nāve, jo vairāk gribas dzīvot.

Add to Memories Tell A Friend
The Ultimate Irony - rebeļus, kam riebjas sistēma un lielākie interneta giganti, var visbiežāk sastap jūtūbē, redditā un (especially lol) twitter'ī.

Add to Memories Tell A Friend
I have a dream that my fellow people will one day live in a world where they will not judge news by their origin, but by the verifiable proof they offer won't have to doubt the origin/proof of news since it's all true.

Let the contradictions sink in.

Add to Memories Tell A Friend
Naivā cerībā, ka būs publikas dalība.
Eksperimenta vārdā, gribētu ielikt sev ķeksīt dažādās standarta politiskajās asīs (liberāls / konservatīvs / brīvs / kontrolēts / citās(?)).

Kādi, jūsuprāt, būtu Jā/Nē jautājumi, kas būtu sev jāuzdod, un par ko liecinātu kura no atbildēm?
Apkopojums būs, ja būs gana interesanti un daudz jautājumi (as in at least five).

August 18th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Gaujarts -- Svītriņas
Powered by Sviesta Ciba