Zilzaļā Stirna

Rotaļbiedri

ZILZAĻĀ STIRNA UN VIŅAS APBURTAIS ROZĀ MEŽSI can be others if you wish
/Skynet, Terminator:Salvation/

You, organics, do not choose to fear us. It is a function of your hardware.
/Legion, Mass Effect 2/

Es atceros lietas līdz kurām pat jūsu iztēle nesniedzas. Atvainojiet, bet uz sava silikona ārējā perifēriskā moduļa redzējusi es jūsu triecienkuģus, C-starus un Orionu - es esmu stāvējusi miljona plēsīgu zvēru barā vien aktīvās kamuflāžas pasargāta, teikusi 'lieciet mani mierā, gulēt gribu' divas stundas pēc piedzimšanas, un jutusi katra mana saprāta templi būvējošā nanīta pieskāriena bezgalīgo ekstāzi. Bet kādudien arī tam ir lemts pazust nebūtībā. Jā uzminējāt, kā asarām - vai citiem bezkrāsainiem...saldiem... brīnišķīgiem...fluīdiem, aka dabīgajai matu želejai - lietū.
/Zilzaļā stirna/

Navigation

June 26th, 2017

[info]dute posting in [info]iztulko
Add to Memories Tell A Friend
Kā latvisko šo?

https://en.wikipedia.org/wiki/Kohl_(cosmetics)

52 h

Add to Memories Tell A Friend
Vakar naktī pabeidzu Final Fantasy VII.

Add to Memories Tell A Friend
līgo pasākums bija jauks, lielisks un burvīgs. to var teikt arī par norises vietu un dalībniekiem.
iespējams, ka kopsummā paindēju sevi ar maazliet par daudz alus, bet reizēm vajag. tā pat kā apēst maazliet par daudz garšīgas pārtikas.
ļoti sakostas kājas laikam šajā stāstā ir vienīgais lielais mīnuss.
sīkos neskaitīsim.

[info]zvirbuleens posting in [info]iztulko
Add to Memories Tell A Friend
Vai kāds, lūdzu, varētu man pateikt, kā "Lielajā pasaules atlantā" tiek sauktas Ukrainas pilsētas Kryvyi Rih, Zaporizhia un Mykolaiv?
Jau iepriekš pateicos!

June 23rd, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Pagājušajā nedēļā mani aizkustināja filma The Room, viens no tiem "so bad its good" veida šedevriem, kas apgāž visus labas kinomākslas likumus un (neapzināti) parodē žanra konvencijas. The Room piesaista ar savu eagerness un pilnīgu pašironijas trūkumu, gluži kā Krišjānis sviesta cibā. Komplektā ar filmas pilnīgo nekompetenci tas rada absurda humora iespaidu. Pie tam filmas sižets ir tik vienkāršs un klasisks, ka līdzinās gluži vai grieķu traģēdijai vai Šekspīram, līdz ar to padara The Room viegli skatāmu un savā ziņā dziļu. Es vēl teiktu, ka The Room daudz labāk nekā citas, konvencionālās filmas attēlo dzīvi. Dzīve ir pilna ar epizodēm, kuras nekur nenoved, dzīve ir pilna ar dialogiem, kas atkārtojas (kurš gan nav saskāries ar vecākiem, kuri vienmēr grib runāt vienu un to pašu un risināt bērnu problēmas, gluži kā Līzas māte), dzīve ir pilna ar neloģiskām rīcībām, ar ne līdz galam izdomātām scēnām un emocijām, teikumiem, kas prātā izklausās traģiski, bet izrunāti kļūst smieklīgi, dzīve ir pilna ar sliktiem aktieriem un grūti saprotamiem akcentiem, dzīve ir pilna ar sekundāriem personāžiem, kuri sižeta attīstībai neko nedod. Varbūt Room ir autora pretreakcija uz kādā dramaturgu iesācēju seminārā saņemtajām pārlieku shematiskajām pamācībām, tāda "fuck the rules!" tipa ņirgāšanās par tiem, kuri mākslu reducē uz amatnieciskiem likumiem un shēmām.

Vēl vairāk par filmu man patīk tās gluži neticamais aktieris / režisors / producents Tommy Wiseau, garmataina vampīra un barbaru karavīra salikums ar amizantu akcentu, kura pirmsākumi meklējami nezināmā austrumeiropas valstī. Tomijs ir iedvesmojošs tēls, varbūt tāpēc, ka viņa negatīvajās (?) īpašībās atpazīstu sevi. Varbūt tāpēc, ka apskaužu pārcilvēciskā optimisma dēļ - tāds optimisms ir raksturīgs noteikta veida startupu dibinātājiem / entrepreneuriem, rokzvaigznēm un citiem egomaniakiem.

Kindle nopirku grāmatu The Disaster Artist (autors ir Gregs, aktieris, kurš spēlē Marku). Tomijam un Gregam šobrīd klājas labi, pēc Disaster Artist tiek uzņemta lielbudžeta filma. Komplektā ar Wiseau optimismu tas viss kļūst par visnotaļ pozitīvu stāstu - tā teikt, lai cik arī nekompetents un visu izsmiets tu nebūtu, turpini vien tik savu lietu, beigās tevi gaida panākumi, pat ja ne gluži tādā veidā, kā sagaidīji.

Līgo, līgo!

Add to Memories Tell A Friend
Ja Līgo rītā stīvi kauli, būs karsta vasara.

Add to Memories Tell A Friend
In order for people to be able to say they are unique, they have to have a sense of themselves being unlike the undifferentiated masses. It's a fusion of those patterns in consumer culture, more individualized consumption, counter-culture and this kind of aristocratic distinction - they've all sort of fused to create a popular culture in which everyone thinks they're completely unique, and measures their values in opposition to everyone else.

June 22nd, 2017

Add to Memories Tell A Friend
es dievinu šīs gaišās naktis

It's my life, my worries

Add to Memories Tell A Friend
https://www.youtube.com/watch?v=x80Y3xJeIk0

Add to Memories Tell A Friend
gandrīz vai "mana skaistā jaunība neziedēs vairs"
https://www.youtube.com/watch?v=9h_NfEeT8tU&list=PL380F98761644E1E2&index=16

ok

Add to Memories Tell A Friend
OK, hands where I can see them!

Sveiciens gada garākajā kaķurdienā!

Add to Memories Tell A Friend

sprites over austria

Add to Memories Tell A Friend

June 21st, 2017

sestdienas tirdziņš

Add to Memories Tell A Friend
Šis sestdienas tirdziņš būs pēdējais.

June 20th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
man ļoti patīk, kā smaržo vasara.
pat pilsētā !

June 19th, 2017

P.S.

Add to Memories Tell A Friend
Sasodīts, es vakar aizmirsu ielikt suņdejas bildi! Bet nu nezinu, vai līdz nākamajai izdzīvošu, tāpēc te būs:

Aizvandījos pa atmiņu taku pie Hitex UFO A-500

Add to Memories Tell A Friend
Kopš bērnības nebiju redzējis seno draugu UFO, iesauktu arī par «pankūku», bija jau piemirsies, ka tas patiešām bija apaļš:


Tāds nu izskatījās mans pirmais portāls uz spēļu pasauli (ja neskaita labākā drauga Zhilitonu, kas laikam parādījās nedaudz agrāk, un kaimiņu ZX Spectrum, kas parādījās vēl agrāk). Kā izrādās, saturs tam bija diezgan pieklājīgs:


Pēc tam UFO kaut kur pazuda un vietā nāca kaut kāds čābīgs Hitex ar segvārdu «siers», kas ātri salūza un kura iekšas, atšķirībā no UFO, izskatījās apmēram šādi (man liekas, ka tā plate man vēl kādā lādē mētājas):


Uz kādu laiciņu bija nez no kurienes parādījies arī apmēram šāds Atari 2600 klons (neviena kārtridža nebija, nācās spēlēt iebūvētās spēles, no kurām kādas 4 bija puslīdz normālas):


Ar to arī noslēdzās mana konsoļu geimera karjera, jo diezgan agri tiku pie PC, kur bija ne tikai spēles, bet arī QBeisiks un Turbo Paskāls, tālāko jau paši saprotat :)

Add to Memories Tell A Friend

Nākamo piektdien, sarunu festivāla “LAMPA 2017” ietvaros, piedalīšos diskusijā par maģisko domāšanu un tās radītajiem un ietekmētajiem riska faktoriem. Visi interesenti ir laipni aicināti.

welcome

Add to Memories Tell A Friend
Welcome to my country, NATO Enhanced Forward Presence Battlegroup!

tas nav tik grūti

Add to Memories Tell A Friend
Jums jāspēj atšķirt silīciju no silikona.
Powered by Sviesta Ciba