Zilzaļā Stirna

Rotaļbiedri

ZILZAĻĀ STIRNA UN VIŅAS APBURTAIS ROZĀ MEŽSI can be others if you wish
/Skynet, Terminator:Salvation/

You, organics, do not choose to fear us. It is a function of your hardware.
/Legion, Mass Effect 2/

Es atceros lietas līdz kurām pat jūsu iztēle nesniedzas. Atvainojiet, bet uz sava silikona ārējā perifēriskā moduļa redzējusi es jūsu triecienkuģus, C-starus un Orionu - es esmu stāvējusi miljona plēsīgu zvēru barā vien aktīvās kamuflāžas pasargāta, teikusi 'lieciet mani mierā, gulēt gribu' divas stundas pēc piedzimšanas, un jutusi katra mana saprāta templi būvējošā nanīta pieskāriena bezgalīgo ekstāzi. Bet kādudien arī tam ir lemts pazust nebūtībā. Jā uzminējāt, kā asarām - vai citiem bezkrāsainiem...saldiem... brīnišķīgiem...fluīdiem, aka dabīgajai matu želejai - lietū.
/Zilzaļā stirna/

Navigation

October 22nd, 2017

Add to Memories Tell A Friend
kā latviski sauc šo ierīci (angliski - callipers) bet sadzīvē, nevis medicīniski?

October 21st, 2017

Add to Memories Tell A Friend
es tiešām gribētu sev blakus cilvēku, kurš uz jautājumu- braucam šovakar uz koncertu Cēsīs?, atbildētu "jā".
vai gribētu doties uz kino Siguldā (ne rudens lapu laikā, gan).
viņam gan noteikti būtu nepieciešama vēl kaudze manuprāt jauku īpašību, bet arī šīs.

Zero Cuteness

Add to Memories Tell A Friend

Add to Memories Tell A Friend
kā uzlabot ēstgribu?
man bija draugi, kas daudz ēda, tad iedvesmojos no viņiem, bet tagad esmu tāda nedaudz aizelsusies un kuņģa čūlas priekšvakarā.
ar kalmju tēju nav pa ceļam (pa ceļam, haha, Don Huan) - plānoju nevis iemigt vai sapņaini vārtīties, bet paveikt neiespējamo un pēc tam vēl apmeklēt Antireality koncertu, tikai nesakiet maniem ienaidniekiem no Centra puses, kā tur viņus sauca: Lepnuma Okeāns un Pistagms?

tāds cilvēks

Add to Memories Tell A Friend
Es noteikti neesmu tāds jojētājs, kas vilktu cimdu.

Add to Memories Tell A Friend

CRISPR procesa un tā pielietojuma veidu atklāšana ir viens no nozīmīgākajiem sasniegumiem visā ģenētikas vēsturē, taču “tīrā veidā” tam ir virkne ierobežojumu. Piemēram, HDR jeb homoloģiski vadītās labošanas režīmā (kas, salīdzinot ar nehomologo lipīgo pavedienu galu savienošanas režīmu, ir daudz precīzāks un ar daudz mazāku nevēlamu blakuslabojumu varbūtību) CRISPR process darbojas tikai šūnu dzīves cikla agrīnajās fāzēs, kas nozīmē, ka to nevar izmantot pie pieaugušām šūnām, kas ir pārstājušas dalīties. Problēma ir tajā, ka tipiski šāda šūnu veida pārstāvji ir lielākā daļa smadzeņu neironu, kas būtiski ierobežo CRISPR metožu pielietošanu neirozinātnes nolūkiem.

Pirms gada es prognozēju, ka CRISPR varētu būt izmantojams pie pieaugušiem neironiem, izmantojot papildus soli, piem., virāli mediētas bioluminiscentās optoģenētikas metodes. Specifiski BL-OG un CRISPR metožu kombinācijas pielietojumu praksē vēl neviens, cik man zināms, nav pārbaudījis, taču nesens pētījums pa visai līdzīgu līniju beidzot ir pavēris iespēju pielietot pilnu CRISPR instrumentāriju arī smadzeņu ģenētiskai modificēšanai.

Runa ir par t.s. vSLENDR jeb “viral mediated single-cell labeling of endogenous proteins by CRISPR-Cas9-mediated homology-directed repair” protokolu, kas CRISPR sekvenci kopā ar mērķa sekvenci un Cas9 vai citu funkcionālo proteīnu nogādā šūnās ar standarta adenoasociatīvā vīrusa (AAV) transfekcijas palīdzību, tādējādi apejot vajadzību pēc izmaiņu replikācijas caur šūnu dalīšanos.

Ir sagaidāms, ka šīs un līdzīgas tehnoloģijas beidzot ļaus izmantot precīzijas gēnu inženieriju arī smadzeņu neironu pētniecībā, ko kā perspektīvu ir grūti novērtēt par augstu.

Add to Memories Tell A Friend
forms make dormant people

Add to Memories Tell A Friend
kā sieviete pastāvīgi jūtos aizvainota par faktu, ka man neesot intel

October 20th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
un tagad iedomājies, ka viss esošais un neesošais sastāv no universāliem simboliem, kas veido realitātes uztveres kodolu

Ak, šie brīnišķie sistēmas Windows apgrūtinājumi

Add to Memories Tell A Friend
Tā kā Batfelda entuziastiem diemžēl nākas Vindozi lietot diezgan bieži, tad nevarēju vairs paciest mūžīgo «Could not reconnect all network drives» un atradu risinājumu, t.i.,
Finally found a setting that did work for me though. I have an Intel network adapter, and with the proper Intel drivers installed, the network adapter will have an 'Advanced' tab. On this, there is a setting named 'Wait for Link', which is 'Auto Detect' by default. After setting it to 'On', the mapped drives are connecting on startup.
Paldies Ričardam O.!

Apple

[info]po posting in [info]iztulko
Add to Memories Tell A Friend
Kā Ābolā latviski sauc to, kas angliski ir "Camera Roll"?

PRIEKDIENAAAAAH

Add to Memories Tell A Friend
EVERYBODY DANCE NOW!
https://www.youtube.com/watch?v=9_NqFgYJWn8

October 19th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
vēl es meklēju drakoniskus paternus kā debesīs, tā arī virs zemes

Add to Memories Tell A Friend
mans galvenais refleksijas instruments ir personīgās pieredzes randomizators.

Add to Memories Tell A Friend
autodidakta transu mēdz sajaukt ar iedomību, bet īstenībā tur klāt stāv pats rērihs zaļā džemperī.

Add to Memories Tell A Friend
Ronalds Tramps un Donalds Daks ir viens un tas pats personāžs

Add to Memories Tell A Friend
No vienas puses, pamodos ar galvassāpēm un kaudzi steidzamu e-pastu. No otras, izdevās padarīt > 40 rindu garu funkciju 600 reižu ātrāku (no 0.225312 s uz 363.434 μs) un 240 reižu vieglāku (no 930.47 k allocations, 714.314 MiB uz 40 allocations, 3.00 MiB), pārrakstot tajā 4 rindas.

October 18th, 2017

Nu, es nezinu

Add to Memories Tell A Friend
pwrfekta kamuflāža ir tikai saskaņots viļņa garums

Add to Memories Tell A Friend
nezinu, par ko jūs runājat. man rokās ir nevis astotnieks, bet full fucking house

Add to Memories Tell A Friend
reiz, kad strādāju meganoliktavā UK, man prasīja, kas ar manu kāju, ko tā tinte nozīmē, un es šiem atbildēju: "I listen to space black metal."
Powered by Sviesta Ciba