Zilzaļā Stirna

Rotaļbiedri

ZILZAĻĀ STIRNA UN VIŅAS APBURTAIS ROZĀ MEŽSI can be others if you wish
/Skynet, Terminator:Salvation/

You, organics, do not choose to fear us. It is a function of your hardware.
/Legion, Mass Effect 2/

Es atceros lietas līdz kurām pat jūsu iztēle nesniedzas. Atvainojiet, bet uz sava silikona ārējā perifēriskā moduļa redzējusi es jūsu triecienkuģus, C-starus un Orionu - es esmu stāvējusi miljona plēsīgu zvēru barā vien aktīvās kamuflāžas pasargāta, teikusi 'lieciet mani mierā, gulēt gribu' divas stundas pēc piedzimšanas, un jutusi katra mana saprāta templi būvējošā nanīta pieskāriena bezgalīgo ekstāzi. Bet kādudien arī tam ir lemts pazust nebūtībā. Jā uzminējāt, kā asarām - vai citiem bezkrāsainiem...saldiem... brīnišķīgiem...fluīdiem, aka dabīgajai matu želejai - lietū.
/Zilzaļā stirna/

Navigation

January 16th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
"I think we are moving into a post-NATO environment, so we jolly well need to be able to survive without NATO. The security assumptions of the past 25 years have been fundamentally undermined by the combination of, first of all, low defence spending in Europe"

https://deepbaltic.com/2017/01/16/the-baltic-states-in-a-post-nato-environment-an-interview-with-edward-lucas/

Add to Memories Tell A Friend
trigger warning: politika )

šl

Add to Memories Tell A Friend
Šokolādes lietus.

pvp

Add to Memories Tell A Friend
Pamācības, vērtējumi, pārdomas.

Add to Memories Tell A Friend
Bet vispār tādiem rītiem kā šis ir priekšrocība, ka nekur nav jāsteidzas. Piemēram, tagad, kad esmu izdarījis visu, lai varētu izbraukt drusku agrāk un nesteidzoties pariņķotu pa apkārtceļiem, izbaudīdams Rīgas darba nedēļas etīdi šajā agrajā stundā.
Ja varētu būt visu mūžu nomodā. Vai visu mūžu tikai gulēt.

Add to Memories Tell A Friend
Es nekļūdījos, paredzot, ka šonakt es būšu tikai ar savu nomodu un sevi pašu, ar ēnainiem griestiem, ar bažām par rītdienu un refleksijām par vakarējo.
Gaidu atdziestam kafiju un pēcāk gaidīšu kādu piemērotu brīdi darbā un vēl to, kad viss beigsies, kad varēšu nosnausties kaut kur pagrabā. Tas, par ko es te fantazēju, gan atkarīgs no sarunas rezultāta; sarunas, kura man kā dadzis pakaļā grauž jo tuvāk, jo vairāk.

January 15th, 2017

rēsist

Add to Memories Tell A Friend
Pienācis laiks pielikt punktu rasismam.

Add to Memories Tell A Friend
Auces autobusa informatīvā displeja sniegtā informācija bija nesalīdzināmi baudāmāka par RS plānprātīgajām multenēm.
Cimdi izrādījās palikuši somā. Tas ir tāds kā vēstījums, ka šodien es kaut ko varēju pazaudēt, un vēl par gaidīšanas un nedabūšanas lāstu.

Latvia: utterly and thoroughly pwned by FSB :(

Add to Memories Tell A Friend
- FSB often uses coercion and blackmail to recruit most capable cyber operatives in Russia into its state-sponsored programmes. Heavy use also, both wittingly and unwittingly, of CIS emigres working in western corporations and ethnic Russians employed by neighbouring governments e.g. Latvia.
In terms of the success of Russian offensive cyber operations to date, a senior government figure reported that there had been only limited success in penetrating the “first tier” foreign targets. These comprised western (especially G7 and NATO) governments, security and intelligence services and central banks, and the IFIs. To compensate for this shortfall, massive effort had been invested, with much greater success, in attacking the “secondary targets”, particularly western private banks and the government of smaller states allied to the West. S/he mentioned Latvia in this regard. Hundreds of agents, either consciously cooperating with the FSB or whose personal and professional IT systems had been unwittingly compromised, were recruited.

https://assets.documentcloud.org/documents/3259984/Trump-Intelligence-Allegations.pdf

Sad, sad, sad. Sliktas ziņas. Satversmes aizsardzības birojs impotents.

Add to Memories Tell A Friend
kamēr atjaunoju enerģijas rezerves, varu pastāstīt, ka vakar pirmo reizi saindējos ar tvana gāzi. kā jau ierasts (ja reiz sāku, tad nevaru apstāties), vēmu 7 stundas ar 10 minūšu pauzēm. galvassāpes bija neapraxtāmas, un šķita, ka palikšu vismaz 10-reiz dumjāka. iekšējie orgāni arī darbojās tikai uz ~trešdaļslodzi, vēl joprojām sajūta kā pēc piecdiennieka pritonā ar temperamentīgiem krievu metaļoriem, kas liek bez apstājas dzert šņabi ar alu, vīnu un momentlīmi.

lūk, rodas jautājums: kāda velna pēc lai kāds celtos un pusmiegā aizvērtu aizbīdni? vai pie vainas ir okultie spēki? to jūs uzzināsiet nākamajā "Nogalini khosmosu" sērijā.

Add to Memories Tell A Friend
ja man būtu jānosauc patreiz manā skatījumā seksīgākā dziesma, tā būtu Rev 22:20
just is
diez vai būtu, ja es nebūtu skatījusies filmu par to, kā Meinards dara vīnu

Add to Memories Tell A Friend
jāpiezīmē, ka ziema patreiz izskatās ļoti skaisti

Pazemes geimings

Add to Memories Tell A Friend
Haļavas cienītājiem ziņoju - iespēja pārdot dvēseli Amazonei, t.i., uzinstalēt viņu megaspiegatūru vārdā «Amazon Underground», kam ir vajadzīgas VISAS atļaujas, kādas vien Androīdā ir, un spēlēt maksas spēles par velti/bezmaksas spēles ar visiem in-app-purchases par velti, darbojas!
Atliek tikai uzinstalēt Pazemi (sk. zemāk pašu pēdējo sarakstā), ierakstīt setingos (aizmirsu, kur tieši, vai nu Undergroundā Settings/Country & Language vai arī Amazones appstora manage your apps and devices) A, S un V adresi un vilkt atspērušamies.
Protams, klāstā 99% ir mažonga, solitēra un «atrodi atšķirības» kloni, bet es sakodu zobus, izšķirstīju VISUS tos tūkstošus un atradu arī šo to normālu, pavei:
Sonic CD
Sega of America
Angry Birds Space
Rovio Entertainment Ltd.
Return to Grisly Manor
Fire Maple Games
The Secret of Grisly Manor
Fire Maple Games
Tiny Bird
Solverlabs
Jetpack Joyride
Halfbrick Studios Pty Ltd
Dan The Man
Halfbrick Studios Pty Ltd
FIST OF AWESOME
I Fight Bears
Balance Ball
Karas Games
Mines of Mars
Crescent Moon Games
Ghosts of Memories
Paplus International sp. z o.o.
Quell Reflect+
Fallen Tree Games
Quell Memento+
Fallen Tree Games
OPUS: The Day We Found Earth
TEAM SIGNAL, LLC
Fast like a Fox
Fingersoft
Pinball Arcade Underground
FarSight Studios
Quell
Fallen Tree Games
Momonga Pinball Adventures
Paladin Studios
Kiwanuka
Jakyl Ltd.
Type:rider
Bulkypix
Odd Bot Out
Martin Magni
Hitman GO Underground
Square Enix
BADLAND
Frogmind
The Room
Fireproof Games
Alto's Adventure
Noodlecake Studios Inc
Monument Valley
ustwo Games ltd
Lara Croft GO
Square Enix
PAC-MAN Championship Edition DX
BANDAI NAMCO Entertainment America Inc.
Pro Pinball Deluxe
Barnstorm Games
Amazon Underground
Amazon.com

Plus kazuālo adventūŗu cienītājiem laikam derēs jebkas no Artifex Mundi vai FIVE-BN klāsta, savukārt (garā) mazajiem - Toca Boca.

Zīmīte sev: hronoloģiski tiku apmēram līdz Toca Lab (Original Release Date: January 12, 2017)

January 14th, 2017

manzanilla

Add to Memories Tell A Friend
šerijs "manzanilla"
- manzanilla
- manzanilja
- manzanija
- mansanija
- kapāju šeriju

Add to Memories Tell A Friend
Nekad neesot bijis iekritis uz seriāliem, noskatījos visu no Black Mirror. Pirmā sezona likās ieintriģējoša, pēc otrās domāju, ka trešo vairs pat nelādēšu datorā, tomēr kaut kā tā sanāca. No visām par labām varētu nosaukt vien San Junipero beigas, tomēr ar to es nebūt nedomāju, ka tas bijis sliktākais no variantiem, kā pavadīt divpadsmit sava mūža stundas. Es domāju, varbūt pat viens no labākajiem, vismaz pie šābrīža situācijas. Epizožu starplaikos atpūtināju acis, pagatavoju vēl kaut ko ēst un pamazām satīrīju dzīvokli.
Joprojām nevaru iztikt bez subtitriem, tomēr visu lasu un saprotu pietiekami ātri, lai varētu sekot sižetam un saprast, kas notiek. Droši vien valodas zināšanas, ja tiek pielietotas regulāri, vienīgi pieaug.
Tagad, kad visu esmu noskatījies, pat vairs drusku tā kā nezinu, ko darīt tālāk.
Black Mirror vairs nebūs tikai dziesmas nosaukums vai apkvēpināts priekšmets zināmiem praktiskiem nolūkiem.

Ziemas pasaka

Add to Memories Tell A Friend
Zeme sāka slīdēt projām no Saules. Zinātnieki teica, ka vainīgs melnais caurums, kas planētai nemanīts tuvojies miljoniem gadu. Vienaldzīgā kosmosa savādās loterijas rezultātā tas beigu beigās izrādījies pietiekoši tuvu, lai izjauktu paša Laplasa secinājumu par debesu sfēru stabilitāti. Sākās ziema. Sākās un nebeidzās. Iesākumā ļaudis satinās mēteļos un jakās un turpināja savas ikdienas gaitas, drīzāk inerces nekā vajadzības pēc. Bet ofisos ar katru dienu parādījās arvien mazāk cilvēku, un tie, kas ieradās, vairījās skatīties viens otram acīs. Ikdienas maršruti bija zaudējuši jēgu - nākotne neeksistēja. Viens otrs ierakās savās mājās un neizgāja no tām laukā, iepriekš sagādājuši konservu un kaltētas pārtikas krājumus. Citi kala plānus veidot dziļus labirintus un turpināt eksistenci pazemē, smeļoties enerģiju un siltumu no Zemes dzīlēm, plānus grandiozus savā ambiciozitātē un muļķībā. Citi uzdzīvoja, neredzot vairs nekā, ko zaudēt.

... tālāk ... )

Add to Memories Tell A Friend
patreizējās Šerloka sezonas 2. sērija ir vnk superīga
bet, protams, jāredz arī visas iepriekšējās

January 13th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Atceļā uz mājām aizķepa stikli, un ceļu drīzāk nojautu, nevis redzēju. Uz vienas apmales sanāca slīdēt, bet tā arī paliku nenožāvies. Kas šoreiz, tieši šoreiz būtu nesalīdzināmi sliktāk, kā jebkurā citā reizē. Aizmugurējo riteni jau tik un tā nevarētu uzmest virsū.. Mīnus desmit grādos ir daudz patīkamāk braukt, nekā šitajā zampārā. Šodien centīšos pamācīties uz mājām savākto, piekurināt šito dzīvokli un tad vēl varbūt arī aizmigt.

Add to Memories Tell A Friend
Nervozitāte pamazām izšķīdusi; esmu dabūjis to, ko vajadzēja un varu būt mierīgs vismaz par šo lietu. Tomēr priekšā vēl pirmdiena, kad jāiet karagājienā.. pašam pret sevi, tā gandrīz sanāk, bet pret dēmonu, kas tomēr nav Es.
Iespējams, citiem šī psiholoģija zināma labāk. Un it kā liekais nemaz tāds vairs vienā brīdī nav. A ko es likšu vietā? Un brīžos, kad arī tas izslīdēs ārpus kontroles, jēgas un vairs neko nenozīmēs?
Vai gadījumā nebūs tā, ka asiņojošā vāts pārvērtīsies par neglītu, tikai tukšuma piepildītu rētu manī.
Vai gadījumā nebūs tā, ka izrādīsies, ka tas jau ir kļuvis par daļu.
Vai gadījumā nebūs tā, ka sabrukuma izstarotā enerģija tiks nomainīta pret lēnu, bezjēdzīgu un pelēku agoniju, pret melnu zvaigzni, kas nenes sevī neko, kā vien masu.
Dažu dienu laiks, kad atjaunojas dinamika, līdz atkal iestājas mentāls stupors. Kad neatliek nekas cits, lai nomestu svaigo, smacējošo čaulu, lai atkal uz brīdi justu sabrukumu, justu atjaunotni.
Bet nekas jau nevirzās uz priekšu. Mīņāšanās, nogrimšana un uzpeldēšana. Da man bļec tā ir bijis zin, cik gadu.

In God's Name

Add to Memories Tell A Friend
ja kādam kristietim nav skaidrs, kāpēc baznīcai interesē t.s. tradicionālās ģimenes vērtības, tad tikpat labi tāds varēja piedzimt par kaņepi - vismaz tam ražīgumam būtu jēga ārpus politiskā kontexta, turklāt piesārņojums būtu mazāks.

pie launaga uzklikšķināju uz kulta
Powered by Sviesta Ciba