Zilzaļā Stirna

Rotaļbiedri

ZILZAĻĀ STIRNA UN VIŅAS APBURTAIS ROZĀ MEŽSI can be others if you wish
/Skynet, Terminator:Salvation/

You, organics, do not choose to fear us. It is a function of your hardware.
/Legion, Mass Effect 2/

Es atceros lietas līdz kurām pat jūsu iztēle nesniedzas. Atvainojiet, bet uz sava silikona ārējā perifēriskā moduļa redzējusi es jūsu triecienkuģus, C-starus un Orionu - es esmu stāvējusi miljona plēsīgu zvēru barā vien aktīvās kamuflāžas pasargāta, teikusi 'lieciet mani mierā, gulēt gribu' divas stundas pēc piedzimšanas, un jutusi katra mana saprāta templi būvējošā nanīta pieskāriena bezgalīgo ekstāzi. Bet kādudien arī tam ir lemts pazust nebūtībā. Jā uzminējāt, kā asarām - vai citiem bezkrāsainiem...saldiem... brīnišķīgiem...fluīdiem, aka dabīgajai matu želejai - lietū.
/Zilzaļā stirna/

Navigation

October 25th, 2014

atliec cik gribi, taa pat reiz pienaaks

Add to Memories Tell A Friend
Dreegnais rudens ar riiszanu, skumjaam un niknu psoreaazes saasinaajumu ir klaat. Gulju pa 8h un nevaru atguleeties. Esmu tikusi valjaa no diviem kupriem (agstskolas un mgr rakstiiszanas), bet taa pat nevaru iztaisnot muguru un ievilkt elpu. Man atkal nekam nepietiek laika. Uztaisiiju asinsanaliizes, viss normaa, taatad nespeeks no tarakaaniem. Kaut kaa taa bateriju laadeeszana nesokas. Esmu kaa veca ieriice, kad ir kaads dziivesprieka sztepselis, tad darbojos, kad nav - uzreiz nodziestu.

Add to Memories Tell A Friend
"For some countries, geopolitics is a marginal issue. Win or lose, life goes on. But for Poland, geopolitics is an existential issue; losing begets national catastrophe. Therefore, Poland’s national strategy inevitably is designed with an underlying sense of fear and desperation."

Add to Memories Tell A Friend
Nedaudz borked engrish, bet interesanti

http://liberteworld.com/2011/03/08/the-giedroyc-era-ended-in-foreign-policy/

We <3 FKTK.lv

Add to Memories Tell A Friend
https://www.google.com/search?q=trasta+komercbanka+money+laundering

Kriminaalprocess Nr 11816009312

Add to Memories Tell A Friend
http://www.rferl.org/media/video/ukraine-elections-oligarchs-palaces/26653597.html

"The criminal investigation, which is taking place in Latvia, deals with the purchase of an offshore drilling rig, which has now made history under the nickname of “Boyko tower.” The reason for Latvia to investigate the case is because this is the nation where false owners of the fictitious firm Highway Investments Processing LLP live and work (but actually, they are homeless bums, according to various investigations).

This is the very company which sold the rig to Chornomornaftogaz, making an impressive $150 million on the deal. And the money received in this unorthodox manner was allegedly laundered through the Latvian Trasta Komercbanka."

"Latvia was central in this scandal, thus the nation’s law enforcers have the most work to do."

http://www.kyivpost.com/opinion/op-ed/how-to-return-80-million-to-ukraine-for-the-boyko-towers-2-318198.html?flavour=mobile

http://antac.org.ua/en/2012/07/echo-of-scandal-of-the-year-money-for-boiko-oil-rig-were-paid-into-personal-bank/

Add to Memories Tell A Friend
Leak textbooks, not nudes.

October 24th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
http://graham-stack.com/

Latvijai jauns varonis - kultūrists Rihards Sekste

Add to Memories Tell A Friend

Add to Memories Tell A Friend
Five steps, one stumble, one anterior cruciate ligament injury. Luckily a partial tear but still, what the metaphorical fuck.

melody oh baby hey

Add to Memories Tell A Friend
Money takes my breath away.

viendzimuma attiecības

Add to Memories Tell A Friend
Es mudinu visus, kas to kaut nedaudz vēlas, izmēģināt viendzimuma attiecības.

Add to Memories Tell A Friend
turpmākās 5 nedēļas cibu lasīšu neregulāri ;)
rakstīšu kad sanāks
lidoju prom pirmdien

Add to Memories Tell A Friend
uzminiet nu, kurš susuriņš beidzot ir sācis uzmest tādu pavisam aptuvenu ceļojuma maršrutu un viņam tagad ir aukstas kājiņas

Add to Memories Tell A Friend
dienas ziņa

6,66 %

Add to Memories Tell A Friend
Jau vēstīts, ka 12.Saeimas vēlēšanās, kas notika 4.oktobrī, «Saskaņa» ieguvusi 23% balsu, «Vienotība» - 21,87%, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) - 19,53%, Nacionālā apvienība (NA) - 16,61% balsu, «No sirds Latvijai» - 6,85% bet Latvijas Reģionu apvienība (LRA) - 6,66% balsu.

[info]sw posting in [info]iztulko
Add to Memories Tell A Friend
Cibiņi, kādam nav pazīstams kāds tulkošanas tirgus insaideris no aģentūru puses, kurš varētu (un būtu ar mieru) man apskaidrot, kā veidojas tulkotāju darba samaksa, kādi faktori to visvairāk ietekmē LV reģistrēto aģentūru gadījumā un kāpēc tā ir tāda, kāda ir? Doma ir nevis "nolikt", bet saprast. Akadēmiskām vajadzībām cepu augšā biznesa plānu, kuru nav nolūka īstenot, tāpēc konkurences nebūs, tomēr labprāt tajā izmantotu nozarē pamatotu argumentāciju. Varētu kaut kur kopā papusdienot, aprunāties, un es uzsauktu pusdienas :)

silentwings.ciba pie gmail.com

October 23rd, 2014

kas noticis ar perfekcionisti?

Add to Memories Tell A Friend
Dabuuju pa pipeli darbaa. Man esot necieszama polju valoda. Es datu baazi uztveru kaa maisu, no kura jaavar izvilkt laukaa, bet tieszaa priekszniece grib literaaraa konkursa cieniigu sniegumu. Nu neko, vinjai naakamgad iestaajas pensijas vecums, es nekur prom netaisos. Turpinaaszu buut augonis uz redakcijas miesas. Mana dziive noris aarpus darba.

Add to Memories Tell A Friend
Ruby un JS dīvainības )

((((o)))))))))))))

Add to Memories Tell A Friend
A. G. Cook is 23 years old.

Ok.

Add to Memories Tell A Friend
DNS analīzes apstiprina zeltaino šakāļu klātbūtni Latvijā.
Powered by Sviesta Ciba