Zilzaļā Stirna

Rotaļbiedri

ZILZAĻĀ STIRNA UN VIŅAS APBURTAIS ROZĀ MEŽSI can be others if you wish
/Skynet, Terminator:Salvation/

You, organics, do not choose to fear us. It is a function of your hardware.
/Legion, Mass Effect 2/

Es atceros lietas līdz kurām pat jūsu iztēle nesniedzas. Atvainojiet, bet uz sava silikona ārējā perifēriskā moduļa redzējusi es jūsu triecienkuģus, C-starus un Orionu - es esmu stāvējusi miljona plēsīgu zvēru barā vien aktīvās kamuflāžas pasargāta, teikusi 'lieciet mani mierā, gulēt gribu' divas stundas pēc piedzimšanas, un jutusi katra mana saprāta templi būvējošā nanīta pieskāriena bezgalīgo ekstāzi. Bet kādudien arī tam ir lemts pazust nebūtībā. Jā uzminējāt, kā asarām - vai citiem bezkrāsainiem...saldiem... brīnišķīgiem...fluīdiem, aka dabīgajai matu želejai - lietū.
/Zilzaļā stirna/

Navigation

April 30th, 2017

Active Measures @FB

Add to Memories Tell A Friend
https://fbnewsroomus.files.wordpress.com/2017/04/facebook-and-information-operations-v1.pdf

Traktorista ikdiena

Add to Memories Tell A Friend
Vēl viens pluss ūdens dzesēšanai ir tas, ka ap procesoru viss ir brīvs un skaisti pārredzams un sasniedzams, kurpretim ar manu milzīgo radiatoru iesniegties šķirbiņā starp to un korpusa izplūdes ventilatoru, lai iebakstītu vietā procesora barošanu, ir viena no nepatīkamākajām kompja salikšanas daļām.
Kā rezultātā izrādījās, ka nebiju to līdz galam iespraudis un nofiksējis ar klipsi, kā rezultātā tas savukārt savā nodabā izkrita un sagādāja man trauksmainas minūtes, kuru laikā paspēju jau domās nolamāt gan Corsair, gan Asus :)

Add to Memories Tell A Friend
Ārpus telpām izgāju vienīgi, lai pārliecinātos, ka bāka ir pilna un angāra priekša strādnieku neaizdirsta. Visu nakti, negribēdams neko citu, lasīju iesākto grāmatu, ik pa laikam lamājot korektori, kuras vārds nekaunīgi ierakstīts ceturtajā lappusē.

Tagad droši vien pienāktos izgulēties līdz dienvidum vai ilgāk, kā nu sanāks. Lai gan gaisma iedarbojas stimulējoši un reizēm es brīnos, kur pazūd visa miegainība, tai strauji gūstot dominanci šajās stundās.

April 29th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Pāri plūstošs Nekas.

Mēs tur Pļavniekos vakar sēdējām, un es teicu, paskaties, tie pašapmierinātie, vēderainie ģimeņu tēvi ar savām bābām un činkstošajām, riebīgajām atvasēm, piesmirdis gaiss te ir ne tikai fiziskā nozīmē, man metas nelabi no visas šīs murdēšanas, ņirboņas, vecas eļļas un parfīmu smakas, ej dirst, es te negribu, lasamies prom, man gribas gulēt, nē. Tu runā pilnīgu hujņu, viņš tā arī pateica, es zinu, ka man nav pilns rublis pat skaidrā, kur nu vēl tad, ja esmu neizgulējies un izdzēris nezincikalus, tad var tikai apriet un nodirst pilnīgi visu, ko ieraugi, no brīvas gribas aizmirstot, kas pats tu tāds esi. Nospļaudīt, izsmiet, sabradāt un nolādēt ļurdzīgo pasauli, kurā pats esmu iesēdies.

Bļec.

sms

Add to Memories Tell A Friend
Sātans sūta īsziņas. Ko darīt?

Add to Memories Tell A Friend
Es pat īsti tagad nezinu, ko darīt.

Varbūt piedrāzt sāpošo muguru un braukt prom un aprakt šīs brīvdienas jau tagad. Labs ceļavējš būs tikai rītvakar, tāpēc ar sabiedrisko. Kāda starpība, būt šeit vai tur.

Pastaigājoties pētīju apkārtni, te ir ļoti interesanti.

Nedaudz nejaušu muļķību

Add to Memories Tell A Friend

https://www.instagram.com/p/3rVhbdj5AR/?taken-by=uglybelgianhouses

Add to Memories Tell A Friend
man ir mazliet garlaicīgi, bet slinkums rāpot ārpasaulē
rīt ir brīvdiena un manā rīcībā ir dažādu veidu alko nd stuff
kādu filmu (vai seriālu) jūs ieteiktu noskatīties?
vēlmes: var būt pārdomas/sajūtas raisošs, bet obligāti izklaidējošs, bez tupuma. bez gruzīšanas. melnais humors velkamēts.

upd.
beidzu pie 5. expanse sērijas (2.sezonā)

Add to Memories Tell A Friend
Patiešām, vakar interesanti bija tikai pašā, pašā sākumā, un tā doma par braukšanu uz Rīgu varbūt kaut kā nebija līdz galam izdomāta.
Enerģijas šodien man vairs nav. Cik tur bija, divas nedēļas, ja, laikam. Pohmeļa murgi izmurgoti jau šonakt un vēl mazliet pa dienu, viss aizturētais, sakrātais un neizgulētais miegs paģērējis to, ka tikai tagad esmu pamodies un pamazām no tā visa atjēdzos. Vismaz palikušas divas, nevis viena izmantojama 'sarkanā' diena; mierinu sevi, ka vismaz šoreiz neesmu bijis tas, kurš iztērē visu naudu.

Kaut kāda zaļā mētelī kapucē ievīstījusies un jauna, bet ar kupri iet pa trotuāru vispirms vienā virzienā, tad atpakaļ. Lietus laikam beidzies. Es izmazgāšu matus un aiziešu pēc cigaretēm.

raksturs

Add to Memories Tell A Friend
Katram jojo ir savs raksturs.

Phoenix Morning!

Add to Memories Tell A Friend

džeks pārsteidz pasauli ar savu balsi (jūs neticēsiet, kas notika pēc tam)

Add to Memories Tell A Friend

April 28th, 2017

I've learned something today

Add to Memories Tell A Friend
viss sākās ar tēmu par cannoli un to, vai cena 2 eur/gab ir adekvāta.
tad es ieraudzīju facebook eventu: Cannolo Meistarklase (hosted by Luigi Delikateses Tallinas iela) - burvīga iespēja iemācīties tieši to- pagatavot labākos cannoli! protams, visu var atrast un iemācīties internetā, bet personīga pieeja vienmēr ir labāka, jo sevišķi, ja Luigi māte nāk tieši no Sicīlijas un tiek solīta slepenā recepte kopā ar izcilajām sastāvdaļām.
in real life mums parādija kasti ar fabrikā gatavotām cannoli āriņām un pateica, ka šis ir pārāk grūts process, lai to tā vienkārši iemācītu. bet var nopirkt tās āriņas te. un superrecepte bija sablendēt rikotu ar mazliet cukura un amaretto pildījumam.
kā es tur teicu, ka man prieks par cilvēkiem, kuri māk pelnīt naudu!? :) nure, es šovakar samaksāju 10 eur par glāzi vīna, pāris siera krikšu un 3 desu šķēļu degustāciju. + 1.5 cannoli un burtiski 20 ml liķiera.
jāsaka, ka pārējās beibes izskatījās vēl vairāk vīlušās kā es.
taisnības labad gan jāpiebilst, ka rikota un mocarella bija patiešām burvīgi labi. un vīns arī garšīgs...

Add to Memories Tell A Friend
Izrādās, ka pēdējo aptuveni piecu gadu laikā, kuros nebiju pievērsis uzmanību runas sintēzes tehnoloģijām, progress pa šo līniju ir bijis gandrīz sirreāli liels (un, kā tas jau ir kļuvis par tendenci, avangardā kārtējo reizi ir deep learning sistēmas). Piemērs: uz DeepMind komandas būvētā WaveNet modeļa bāzes veidotā NPSS vokodera sistēma, pavadošais papīrs.

Add to Memories Tell A Friend
meditation is self-programming at its finest

nice

Add to Memories Tell A Friend
Domāju, mēs visi esam vienisprātis, ka nogalināt ir nepareizi, bet nevar noliegt, ka tas, ka cilvēkus var nogalināt, ir labs dizains.

toletes vāks

Add to Memories Tell A Friend
Lūdzu, lūdzu, lūdzu vienmēr aizveriet tualetes poda vāku pēc tualetes poda lietošanas. Ja jums ir nācies pacelt brilli, nolaidiet brilli, bet arī aizveriet poda vāku. Vienmēr aizveriet poda vāku. Es vienmēr aizveru poda vāku un domāju par to, ka nākamajam cilvēkam, kas lietos tualeti, nāksies pacelt poda vāku, aiztikt to ar savām rokām. Paldies!

Add to Memories Tell A Friend
Divi precizējumi.

1. Restaurētas ēkas > noplukušas ēkas / dzelzsbetons > neremontētas 30+ gadus > grausti.
Nezkāpēc visuzkrītošākās ēkas subjektīvi šķiet tās, kas ietilpst pēdējās divās kategorijās.

2. Bruģis vecpilsētā = forši. Bruģis uz maģistrālās ielas tilta = nav forši.

Lai nebūtu domstarpību, dodos paslēpt iepriekšējos ierakstus.

April 27th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Sēdēju un visu iespējami čakli pierakstīju, leksika jau turas galvā, es saprotu, kas tas ir un kur tas atrodas, un vairs nav tā reize tur pirms mēneša vai diviem, kad izmisīgi centos neskatīties uz priekšu, tā cerot, ka neviens nepamanīs, ka esmu neizgulējies un ar drausmīgām paģirām, neskūtajā, novadējušajā ģīmī tas viss labi redzams droši vien, bet skatienā vēl vairāk.
Man tā vien gribējās šodien izdzert nastoikas ceturtdaļu, kas palikusi no iepriekšējā bujāņa un laideni braukt uz māju pusi, izguļoties ciešāk, kā parasti, bet es pārāk labi sevi pazīstu, lai zinātu, ka pa ceļam netīšām gadīsies veikals un nākošā pudele izjauks manus vakara, ja ne vēl rītdienas plānus.

Add to Memories Tell A Friend
Diena skaisti izplēn, piezvanīja paziņa, un teica, kāpēc braukt tagad, jo pēc pusstundas tik un tā būs tumšs, brauksim vēlāk, aizvedīšu. Bija vēl tik gaišs, ka neticēju, iekams neuzzināju, cik pulkstenis.

Kafijai uz beigām uzradās spirta piegarša, kaut kāds savāds ožas/garšas gļuks.

Iepriekšējās nakts bezmiegs mazliet aizgulēts, varbūt pat pārāk daudz; ka tik nesanāk tā, ka nākošo reizi gultā iezvelšos vien pēc diennakts.
Powered by Sviesta Ciba