Zilzaļā Stirna

Rotaļbiedri

ZILZAĻĀ STIRNA UN VIŅAS APBURTAIS ROZĀ MEŽSI can be others if you wish
/Skynet, Terminator:Salvation/

You, organics, do not choose to fear us. It is a function of your hardware.
/Legion, Mass Effect 2/

Es atceros lietas līdz kurām pat jūsu iztēle nesniedzas. Atvainojiet, bet uz sava silikona ārējā perifēriskā moduļa redzējusi es jūsu triecienkuģus, C-starus un Orionu - es esmu stāvējusi miljona plēsīgu zvēru barā vien aktīvās kamuflāžas pasargāta, teikusi 'lieciet mani mierā, gulēt gribu' divas stundas pēc piedzimšanas, un jutusi katra mana saprāta templi būvējošā nanīta pieskāriena bezgalīgo ekstāzi. Bet kādudien arī tam ir lemts pazust nebūtībā. Jā uzminējāt, kā asarām - vai citiem bezkrāsainiem...saldiem... brīnišķīgiem...fluīdiem, aka dabīgajai matu želejai - lietū.
/Zilzaļā stirna/

Navigation

February 8th, 2016

jauna, laicīga tradīcija nav man

Add to Memories Tell A Friend
Vakar biju uz misi kalnu miestā. Baznīca stāvgrūdām pilna. Dzied no galvas un daudzbalsīgi ne tikai koris, bet arī baznīcēni. Ļoti laba sajūta.
Rīt būs mēnesis, kopš neesmu satikusi nevienu no sava kora. Nejūtu nekādu ilgošanos. Patiesībā mani lielākoties viegli sit nervā viņu pēdējā laika aktivitātes un projekti. Vēl neesmu spējusi sagremot "Last Christmas" uz Ziemassvētkiem. Tāpēc esmu izdomājusi - no nākamās nedēļas pārvācos uz draudzes kori. Tuvāk mājām, izdevīgāki meģinājumu laiki un gavēņa laikā nebūs jādzied bezmozglaja popsa. Svētdienas misē jādzied tikai reizi mēnesī, tas nozīmē, ka arī mājām nebūšu pārāk piesieta. Ir viena maza šaubiņa, bet to nu es nevaru noskaidrot nepamēģinot. Tajā draudzes korī dzied mazā gremlina bērnudārza audzinātāja. Varbūt cilvēks grib atslēgties no ikdienas un mans mūlis neļaus viņai to darīt pilvērtīgi. Kaut gan - varbūt viņai pofig un es nezin ko esmu sadomājusies par savas ģimenes nozīmīgumu.
Tautas mūzikas pasākumi notiek meistarklašu ietvaros, nav īsti regulāru iespēju pievērsties lietai, kaut gan tā arī būtu laba alternatīva.
Katrā ziņā man muzicēšanai ir vajadzīgs arī kaut kāds garīgums vai intelektuāls izaicinājums. Man ir grūti dziedāt dziesmas, kuras, ja dzirdu radio, tad pārslēdzu.

Add to Memories Tell A Friend
Ja uz to tā skatās, tad man ir vienmēr paveicies, ka mirstošie radi ir kā likums nabadzīgi. Tobiš jātiek vien galā ar emocionālo traumu, un atkrīt čakarēšanās ar mantojumu.

ja neskaita radio

Add to Memories Tell A Friend
Citādā ziņā man patīk mans jaunais darbs. Kārtējo pirmdienu sagaidīju ar prieku un interesi.

this girl is on fireeeeeeeee

Add to Memories Tell A Friend
Šobrīd drīzāk gribētu būt miris, un tas viss pateicoties Star FM.

tas izsūc vēlmi dzīvot

Add to Memories Tell A Friend
Es nesaprotu, kādēļ kāds no brīva prāta gribētu klausīties, piemēram, Star FM.

Add to Memories Tell A Friend
... )

Visas analoģijas ir melīgas. Varbūt kļūdaini tam ticu, tāpēc varat mani palabot, ja ir zināms kaut viens piemērs, kas šo tēzi apgāztu. Bet analoģijas ir arī noderīgas. Analoģijas var palīdzēt skolotājam saprotamāk izklāstīt apskatāmo tēmu. Tās var vieglāk palīdzēt izprast dažādus konceptus auditorijai, kas klausās populārzinātnisku lekciju par kādu grūti saprotamu tēmu. Analoģijas var kalpot par neaizstājamu rīku dažādos informācijas apmaiņas scenārijos, tāpat kā formulu virknes fiziķu konferencēs.

Bet analoģijas nekādā gadījumā nedrīkst izmantot, lai pamatotu kādu argumentu.

Tās izmantojot, kopīgās līdzības starp sasvstarpēji izvēlētiem (gan fiziskiem, gan sarunu) priekšmetiem var maldinoši likt kādam domāt, ka tur nav būtisku atšķirību. Bet, kā angļu mēlē saka, the devil is in the details.


Jauks piemērs bija nesen tepat - manā cibā - manāms. Pie ieraksta par dauņiem īpašiem bērniem ar Dauna sindromu un abortiem, daļa komentāru tika aizvilkta virzienā par diagnostikas metodēm, varbūtībām un, kā šādās situācijās mēdz notikt, tika izmantota analoģija savas taisnības parādīšanai.

... )

Add to Memories Tell A Friend
Vai jūs kādreiz esat pievērsuši uzmanību tam, cik daudz Rīgas centrā ir tukšu dzīvokļu?
Mājas ar mirušiem logiem.
Daļa pat nešķiet pamestas, jo pirmajos stāvos atrodas spēļu zāles vai veikali.
Kādēļ Rīgā ir tik daudz neapdzīvotu namu?
It sevišķi, ņemot vērā, kā ceļas īres cenas.

piebilde. ne tikai dzīvokļu jautājums. Žēl skatīties, kā tās mājas iet bojā...

Add to Memories Tell A Friend
Mīļais Dievs, dod man nepadirst šo dienu, kura tuvākos simtus miljardus gadu vairs nenāks atpakaļ.

Add to Memories Tell A Friend
laimīgu mērkāķa gadu!

February 7th, 2016

Ugadaj aktrissu, Part II

Add to Memories Tell A Friend
Būs kaut kāda vecu perdeļu zelta teļastatuetes balva? Neinteresē, toties uzgāju smuku bildi ar smukām aktrisēm smukās štātēs:


http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3426850/Leading-ladies-Jennifer-Lawrence-Cate-Blanchett-Rachel-Weisz-smoulder-black-gowns-pose-cover-Vanity-Fair-s-2016-Hollywood-Issue.html
http://www.vanityfair.com/hollywood/2016/02/jennifer-lawrence-lupita-nyongo-cate-blanchett-viola-davis-hollywood-issue

What have you got, Matrix?

Add to Memories Tell A Friend
Steigšus jāuzlabo kaut kas filmu skatīšanās tehnikā vai paradumos, citādi neesmu redzējis pat šo šedevru:

Nākošais līmenis

Add to Memories Tell A Friend
Secināju, ka slinkums ne tikai gatavot ēst, bet arī gremot, un iegādājos dažādus bērnu biezeņus (atcerējos ābolu ķopsi no bērnības). Tagad degustēju Hipp, Milupa un Semper ražojumus (Rūdolfu nevarēju atļauties). Par rezultātiem, iespējams, ziņošu.

Citiem vārdiem sakot: Grimes un Tame Impala jaunie albumi ar zīdaiņu biezeni - kas var būt labāks par šo?

February 6th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Es neko tur nevaru darīt. No manām pozīcijām tas izskatās savādāk, varbūt arī, Tomēr nožēla un bezpalīdzības sajūta nepamet. Agri vai vēlu viņš atkal iekāps sūdos.

Add to Memories Tell A Friend
Meklējot, kam kādas smaržas patīk, uzdūros šim:

 "I like the smell of xylene, toluene, and gasoline. What is it that's in gasoline that makes it smell so wonderful? It almost smells good enough to drink. (..) I've smelled all those aromatics separately, as well as various liquid alkanes, and none of them approach the delightful scent of gasoline. I suppose it's a secret ingredient like the special addiction chemicals in Coca-Cola."

Varbūt tas ir īstais iemesls degvielas dārdzībai.

Add to Memories Tell A Friend

Šodien lasīts Facebook:

Ideja jaunam supervaronim: Quality Assurance Man.

Maskēts varonis, kurš nakts aizsegā vai, īpašos gadījumos, gaišas dienas laikā, ierodas pie grēkojušiem programmatūras, it sevišķi bibliotēku, autoriem, nesakot ne vārda, salauž tiem ceļus ar beisbola nūju un atstāj kartiņu ar bug reportu un fiksa termiņu.

QA Man, the hero we deserve. A silent static analyzer. A PEBCAK debugger. A watchful code coverer. A stringent regression testing automator. A code knight.

Also, FOAAS, natribu.org variants XXI gs. tehnoloģiskajām un kulturālajām vajadzībām.

Score: 5, Informative

Add to Memories Tell A Friend

DĪ AI VAI

Add to Memories Tell A Friend
Saimnieks nevīžo salabot cauro noteku, bet es toties vīžoju pie palodzes ar superlīmi pielīmēt čupiņu švammīgo trauku lupatu. Trokšņa problēma atrisināta!

neesmu datorguru

Add to Memories Tell A Friend
ja jums pēkšņi ienāk prātā doma pārinstalēt kompi, nevajag paļauties, ka chrome tā vienkārši saglabās jūsu bookmarkus
saglabāt jau saglabās, bet lai tiktu klāt, pieprasīs kaut kādu mistisku sinc pasphrase, kurš it kā esot xx datuma chromes parole, bet nav viss
bļin, izeksportēt vajadzēja :(

Add to Memories Tell A Friend
Pilnīgi iespējams, ka tas ir izmaksu dēļ, bet LNB darbalaiku ziņā man šobrīd atgādina kaut kādu lupatžīdu bodi. Būtu vismaz līdz astoņiem Katru dienu. Vēlams, protams, krugloju sutočku :p.

Add to Memories Tell A Friend
Diena vēl tikai pusē, aukstums uz sniegs pagaisuši, varbūt jāapskatās, kas īsti tā par vietu, kur esmu nonācis.
Powered by Sviesta Ciba