Zilzaļā Stirna

Rotaļbiedri

ZILZAĻĀ STIRNA UN VIŅAS APBURTAIS ROZĀ MEŽSI can be others if you wish
/Skynet, Terminator:Salvation/

You, organics, do not choose to fear us. It is a function of your hardware.
/Legion, Mass Effect 2/

Es atceros lietas līdz kurām pat jūsu iztēle nesniedzas. Atvainojiet, bet uz sava silikona ārējā perifēriskā moduļa redzējusi es jūsu triecienkuģus, C-starus un Orionu - es esmu stāvējusi miljona plēsīgu zvēru barā vien aktīvās kamuflāžas pasargāta, teikusi 'lieciet mani mierā, gulēt gribu' divas stundas pēc piedzimšanas, un jutusi katra mana saprāta templi būvējošā nanīta pieskāriena bezgalīgo ekstāzi. Bet kādudien arī tam ir lemts pazust nebūtībā. Jā uzminējāt, kā asarām - vai citiem bezkrāsainiem...saldiem... brīnišķīgiem...fluīdiem, aka dabīgajai matu želejai - lietū.
/Zilzaļā stirna/

Navigation

August 27th, 2014

augusta beigas? vasaras sen jau vairs nav..

Add to Memories Tell A Friend
ir kaut kur ap 10 (+), apmācies un migla/lietus.
bet skaitās augusts.
vienīgais, kas liecina par to, ka rudens nav oficiāli iestājies- kokiem vēl ir zaļas lapas.
šodien uzvilku zābakus.

on other news: šodien uz galerijas Rīga jumta (es takš neko nesajaucu?) rādīs filmu, par kuras mūzikas komponēšanu labs mūsu paziņa/draugs Mārtins šogad saņēma oskaru cēzara balvu.

August 26th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Pasaule turpina jukt prātā. Vēl dažas Sīpola cienīgas ziņas:

Add to Memories Tell A Friend
"Frederick Hutson is a man who sees business opportunities in everything. He spent over four years in prison after getting busted for an opportunity he saw in drug trafficking, a huge market, and one that was as he saw it, ripe for disruption."

Hutson thinks prisons are a natural pool of entrepreneurs. “So you just really got the business model wrong, you got the product wrong, the goal was wrong but if you can apply that same drive and bottom line principles to something positive then now you have a viable business.”

“In some facilities that the classes they have aren’t taught by people outside, they’re taught by other inmates,” he says. “So you’ll have a guy who has a white collar crime who might have embezzled 40 million dollars and he knows something about business because he ran some listed company and now he has a 36 month federal sentence for tax evasion – he’ll teach a class on how to form an LLP or start a balance sheet.”

tirksme (tieksme)

Add to Memories Tell A Friend
latviešiem ir tirksme pēc smukuma, pēc "kā parīzē", pēc "tikai bmw ir automašīna", pēc eiroremonta, jo mēs esam nožēlojama vergu nācija, kas kaunas no sevis.

August 25th, 2014

[info]banderlogs posting in [info]iztulko
Add to Memories Tell A Friend
Jautājums tulkiem, kam pieredze ar daiļliteratūras tulkošanu - vai kāds varētu pastāstīt par aptuvenajām cenām LV izdevniecībās? Esmu saņēmusi piedāvājumu tulkot 162 000 vārdu lielu romānu un maksātu 850 eiro. Naudiņa liekas šaušalīgi maza, bet varbūt Latvijā tāda ir norma?

Šķībacaino velnu spērējs

Add to Memories Tell A Friend
O, monitori arī izliekušies (par televīzōriem jau pērn ziņoju):


http://www.tftcentral.co.uk/news_archive/31.htm#lg_34uc97


Ar tādu (34" un +5 platekrānīgāku par 16:9, jo neviens sevi cienošs režisors taču neies filmēt kaut kādā patērētāju proporcijā) jau pavisam varētu sajusties kā kinoteātrī, jo viens no lielo kinoekrānu patīkamās bildes noslēpumiem ir tas, ka tie ir ieliekti. Vienreiz biju aizgājis uz kaktu kinoteātri kaut kur uz Juglas pusi, sākumā nevarēju saprast, kāpēc filma tik tizli izskatās, bet tad atskārtu, ka ekrāns plakans.

Lai slavēts GoldStārs!

O

Add to Memories Tell A Friend
Šūmaņa aplis.

August 24th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
ļoti besī ārā ļoti skaļā biķernieku trase

labie gadi

Add to Memories Tell A Friend
25 vai 35, kad labaak?
Man ir ciba un viegli varu patiit filmu atpakalj. Tad nebija slikti,saaku skriet, biju Turcijaa, saaku iedziivoties W. pilseetaa, bet tagad arii nav ne vainas. Szobriid ir mazaak gaidiiszanas, ka kaut kad, kaut kas buus. Vairaak ir riiciibas. Kjermeniski nejuutos nedz labaak nedz sliktaak.

Add to Memories Tell A Friend
Vecais āksts Jaunais dakteris ir klāt!

August 23rd, 2014

Add to Memories Tell A Friend
stāvu, skatos zvaigznēs gaidu autobusu un pilns ar skrējējiem

Add to Memories Tell A Friend
Meet the Woman Who Wants to Reduce The Male Population by 90% “For Peace”

vīns. pīlādžu un aroniju.

Add to Memories Tell A Friend
sestdienas pēcpusdiena pavadīta nogurdinošā pudeļu mazgāšanā ([info]dooora, ak, cik ļoti Tev paldies par eļļas izmantošanas ideju), atslābinošā vīna degustēšanā un pueļošanā, pudeļošanā, pudeļošanā...
noguruma fonam jandāliņš Biķernieku trasē.
salējām pagājušā gada aronijas un pīlādžus pudelēs, bildes, skaits un etiķetes būs rīt.
pakļāvos [info]lich un savienojām jau tā sladās aronijas ar vissaldākajiem pīlādžāboliem.
viens pīlādzis ir sanācis sauss, sauss, ar kraukšķi. tāds riktīgs sausu, mazliet rūgtenu vīnu mīlētāju dzēriens.
otrais pīlādzis ir ar potenciālu uzlaboties, rātni gatavojoties pudelēs un pagrabā. es ceru, viņam izdosies. gaidu vieglu heresa piesitienu, bet tad jau redzēs, kas no tā sanāks.
tieši tādi pīlādži, kādus ņēmu līdzi uz festivālu un dārziņtusiņu, nebūs. jo tas saldais vīns, ar ko jamos pāroju, aizgāja pie aronijām.
vienu, visšaubīgāko pīlādzi, nolējām no nogulsnēm un atstājām raudzējamajā pudelē apdomāties, kopā ar nenoteiktu daudzumu cukura (sīrupā).

Add to Memories Tell A Friend
Some people just need a high-five. In the head. With a chair.

Add to Memories Tell A Friend

Choose your own adventure.

August 22nd, 2014

this

Add to Memories Tell A Friend
Archive - Again
(neatradu ne pilnu skaņu, ne smuku klipu, bet whatever!)

Add to Memories Tell A Friend
man mēdz būt ļoti žēl izpurgātu ideju.
piemēram kinogabals "lusija"
ne gluži spoileris, bet tomēr kats
... tālāk ... )

Add to Memories Tell A Friend
Cilvēkam nenaidīgā multiversā visi Evereta zari būtu tādi, kur Cibas platforma nav salipināta no samirkuša kartona un maisu auduma.

Add to Memories Tell A Friend

Add to Memories Tell A Friend
Niekojos ar TopCoder. Instant gratification. Darīt kaut ko tiešām jēdzīgu ir grūti, jo tas nozīmē, ka rezultāti jāgaida... gadu vai divus. Nav tas, kas tūlītēju rezultātu gadījumā - iespēja koriģēt savas darbības un uzlabot tās, attīstīties. Rezultātā bezjēdzīga attīstība liekas pievilcīgāka par kaut kā jēdzīga darīšanu, kam, teorētiski-zinu-bet-praktiski-neredzu arī vajadzētu novest pie attīstības.
Powered by Sviesta Ciba