Zilzaļā Stirna

Rotaļbiedri

ZILZAĻĀ STIRNA UN VIŅAS APBURTAIS ROZĀ MEŽSI can be others if you wish
/Skynet, Terminator:Salvation/

You, organics, do not choose to fear us. It is a function of your hardware.
/Legion, Mass Effect 2/

Es atceros lietas līdz kurām pat jūsu iztēle nesniedzas. Atvainojiet, bet uz sava silikona ārējā perifēriskā moduļa redzējusi es jūsu triecienkuģus, C-starus un Orionu - es esmu stāvējusi miljona plēsīgu zvēru barā vien aktīvās kamuflāžas pasargāta, teikusi 'lieciet mani mierā, gulēt gribu' divas stundas pēc piedzimšanas, un jutusi katra mana saprāta templi būvējošā nanīta pieskāriena bezgalīgo ekstāzi. Bet kādudien arī tam ir lemts pazust nebūtībā. Jā uzminējāt, kā asarām - vai citiem bezkrāsainiem...saldiem... brīnišķīgiem...fluīdiem, aka dabīgajai matu želejai - lietū.
/Zilzaļā stirna/

Navigation

June 28th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Šopiektdien Cēsīs piedalīšos diskusijā par sabiedrības tagadni un nākotni. Visi interesenti ir laipni aicināti.

Add to Memories Tell A Friend
Par to pajolu, kas propogandēja Leave:

"Wenn Sie mich wählen, wird Ihre Frau größere Brüste bekommen und sich Ihre Chance verbessern, einen BMW M3 zu besitzen", mit diesem wilden, augenzwinkernden Slogan warb Johnson beim Wahlkampf um das Rathaus für sich. Gewählt wurde er auch, weil der Bürgermeister in London nichts wirklich Wichtiges zu entscheiden hat."

June 27th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Marjampolē līdz šim esmu bijusi tikai caurbraucot
nu tad iečekosim to miestasu mazliet tuvāk
tip off

Labs datōrjoks

Add to Memories Tell A Friend
I don't bother taping over my laptop's camera. If anyone wants video of me, I'll gladly trade it for a working FreeBSD driver for my webcam.
https://twitter.com/cperciva/status/746590650661888000

Par breksīti

Add to Memories Tell A Friend
Nē, man nav, par ko priecāties. Gribēju priecāties par to, ka beidzot ES visi brauks pa vienu ielas pusi, bet tad atcerējos par Īriju :(

Add to Memories Tell A Friend
Tad, kad liekas, ka nekā vairs nevajag, tad, kad liekas, ka viss beidzot ir kārtībā, tad, kad liekas, ka vairs nav, kur padirst savu dienu, tad Tas beidzot notiek.
Tieši tā, kā šodien. Par rumaciņu vajadzēs iztērēt tikai 25, divu darbu alga šomēnes ir pietiekama, rīt jābūt uz strīpas tikai pēc divpadsmitiem.. un nu Tas ir noticis.
Ir labi. Droši vien nevarētu būt labāk.
Jā.

Add to Memories Tell A Friend
vakardienas vētru sajutu jau tad, kad tā bija vēl lielā gabalā, precīzāk to trakojošo vēju un lietus dārdus, tāpēc sāku paniski skriet uz slēpni, bet reāli sākās pēc kādām 10 minūtēm. diezgan sexīga pieredze, Lietuvā gan negaiss esot bijis jau aizvakar, tagad skaidrs, kuru vainot - leišu pagāni sareibuši skandēja metālu un skaļi lādējās, kamēr mākoņi savilkās biezi un dusmīgi kā tas nezvērs, par kuru nupat jau stāstīju. nē jau nē, nav viņiem pa spēkam, toties dabūju pāris spēcīgas trofejas no leišu festivāla - zalkti bronzā, ko nēsāt uz vidējā pirxta, un šīgada MJR plakātu. ja apmeklēšu (ko noteikti darīšu), tad astotais Melnragu Mēness pēc kārtas. :))~~

Add to Memories Tell A Friend
Patiesībā man šawsmīgi patīk Gīgers (bet ne obligāti viņa darbi), jo viens no nedaudzajiem, kas iemācījās uzzīmēt (turklāt bez skices, ar brīvu roku no viena stūra līdz otram). Vajag taču dokumentēt to aizvēsturisko monstru, neredzamo robežpārkāpēju, rēcienu atbalsis dvēsles tumšajos kambaros, skrapstoņu pie sliekšņa piķa stundās. Pat mācoties zīmēt - vai tiešām reālisms ir labākais, ko tu vari "radīt"?
Un vispār es arī atkal mācos zīmēt tikai tāpēc, lai sazīmētu serpentus no sapņiem, nu, gluži kā tas antropologs filmā "Embrace of the Serpent", ko atceros aptuveni līdz zīmējumam un sektantu sadzirdīšanai ar caapi, jo pēc tam pamodos 5.24, lai aizietu gulēt.

Add to Memories Tell A Friend
idiotisms un ietiepība ir killerkombinācija

Add to Memories Tell A Friend

Finally, the thunderstorm I waited for so long. The stifling heat will recede, even if for a short while.

June 26th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
bet vispār es gribēju teikt: viii, negaiss ir klāt!

Add to Memories Tell A Friend
Portishead - Glory Box

Add to Memories Tell A Friend
viss nāk un aiziet tālumā
...
papildus visam citam, šajā vīkendā skatījos bildes ar jauniem, skaistiem cilvēkiem, kuri tagad vai nu vairs nav jauni un skaisti, vai nu jau ir miruši
mēs, ar savām sīkajām iedomām un kaislībām, esam svarīgi tikai paši sev
labākajā gadījumā no tā pāri paliks kāda bilde
vai nepaliks
jo nebūs

Add to Memories Tell A Friend
no padzirdētas sarunas: man tagd dzīvē ir svarīgākas lietas par tevi.
vai tiešām šādi ir ok atšūt!?
esmu mikla un priecājos par barsas vēdekli. šādas dienas nav dienas nekondicionētam sabiedriskajam transportam.
jaunā ēka barona/lāčplēša stūrī ir briesmīga.
mājās esot auksts alus!

Add to Memories Tell A Friend
Vārnas lido atvērtiem knābjiem. Kaut termometrs it kā rāda, ka +32, tomēr bula laiks ir cauri un elpot paliek vieglāk.

Add to Memories Tell A Friend
vilcienā rēzekne -rīga spēcīgs karstums.
citkad jābrauc tamos 4-os no rīta

Add to Memories Tell A Friend
Right now: Clear, 31 °C
Feels like: Lethargy

Mazliet laika ceļošanas svētdienas rītā

Add to Memories Tell A Friend
Es labprāt skatītos tikai Mofata epizodēm veidotu Dr. Who. Kaut vai tas, ka ka viņam, šķiet, ir funktieris attiecībā uz mērķtiecīgu laika ceļošanas tēmu apspēlēšanu.

Girl in the Fireplace - laika ceļotājs var dažu īsu tikšanos laikā pavadīt citu personu visā tās dzīves ilgumā
Blink - ir iespējama sarunāties cauri laikam bez ceļošanas laikā tikai ar viena ziņujoma nosūtīšanu pagātnē
Library / Forest of the Dead - viena vai vairāku laika ceļotāja tikšanās sekvence var notikt viņiem subjektīvi atšķirīgā kārtībā vai pat pretēji
Eleventh Hour - līdzīgi GitF, bet uz lielāku uzsvaru uz to, ka plāns tikties "pēc piecām minūtēm" var nozīmēt gadus

Blink ir vispār ir apbrīnojama sērija. Pat neņemot vērā visu pārējo, nebiju agrāk redzējis (ne arī lasījis) šīs tematikas apspēlēšanu.

Vai ir iespējama komunikācija starp atšķirīgos laika periodos MŪSU PASAULĒ esošām entītijām, nepārkāpjot reālās fizikas likumus? Iespējams.

Vispirms vajag zināt, ar ko tieši sarunāties. Pagātnes virziens ir viegls, nākotnes virziens ne. Nav saprātīgi mēģināt, piemēram, komunicēt ar entītiju "Lielbritānijas premjerministrs pēc diviem gadiem", jo tas ir kontingents un nejaušībām pakļauts subjekts; tā vietā jāskatās uz lielākām, konverģentām idejām. Viens ideja, ka pastāvīgi atkārtojās atkal un atkal ir idejas par Omega punktu - laiku, kad saprātīgas būtnes apvienosies, lai radītu Dievu un haotiskajam visumam piešķirtu jēgu. Līdz ar to var mēģināt komunicēt ar Omegu - entītiju, kas rodas omegas punkta rezultātā.

Iniciatīvas pagātnes galā - Omega var būt saistīts ar daudzām lietām that we care about un mūsu vērtībām. Tā ir viena iniciatīva, cita ir tas, ka Omega var simulēt mūs vai mums tuvus cilvēkus. Ja tev rūp, kas notiek ar tavu līdzinieku nākotnē / citā vidē, tev ir iniciatīva panākt, lai Omega rada tiem paradīzi un izvairīties no nonākšanas simulācijas ellē (kas ir tikpat tehniski iespējama).

Iniciatīvas nākotnes galā - Omega var būt ieinteresēts dažus laika zarus padarīt vairāk iespējamus, citus mazāk iespējamus. Specifiski mēs varam zināt, ka Omega ir ieinteresēts sevis radīšanā. Vēl?

Komunikācijas forma - pie nosacījuma, ka nav iespējams nosūtīt ziņojumus pagātnē, mums atliek komunicēt netiešā veidā. Mēs simulējam Omega, cik labi vien spējam (iztēlojamies Dievu) un mēģinam uzminēt, ko Omega varētu teikt. Omega vai nu simulē, vai rekonstruē mūsu kopijas, atkarībā no pieejamās informācijas daudzuma, un komunicē ar tām. Iespējams, izdevīgi ir saglabāt pēc iespējas vairāk informāciju par sevi un censties, lai tā nonāktu pie Omegas. Vēl izdevīgāk notušēt negatīvo informāciju (nav gan īsti skaidrs, ka no Omegas viedokļa negatīvās īpašības stipri korelē ar to, ko mēs saucam par negatīvo).

Vispār šo tēmu neesmu redzējis apspēlējam. Ideja?

Add to Memories Tell A Friend
Ārā spīd kaut kāds cilvēktiesību pārkāpums.

Add to Memories Tell A Friend
Sapnī redzēju pērkona negaisu. Vieta bija it kā esošā, taču viss tāds drēgns, tumšs, izmiris un pamests.
Pamodos, pabaroju kaķi, konstatēju, ka skudras turpina iebrukumu, uzpīpēju un nezinu vairs, ko darīt līdz pēcpusdienai.
Termometra stabiņš pie +28.
Powered by Sviesta Ciba