Zilzaļā Stirna

Rotaļbiedri

ZILZAĻĀ STIRNA UN VIŅAS APBURTAIS ROZĀ MEŽSI can be others if you wish
/Skynet, Terminator:Salvation/

You, organics, do not choose to fear us. It is a function of your hardware.
/Legion, Mass Effect 2/

Es atceros lietas līdz kurām pat jūsu iztēle nesniedzas. Atvainojiet, bet uz sava silikona ārējā perifēriskā moduļa redzējusi es jūsu triecienkuģus, C-starus un Orionu - es esmu stāvējusi miljona plēsīgu zvēru barā vien aktīvās kamuflāžas pasargāta, teikusi 'lieciet mani mierā, gulēt gribu' divas stundas pēc piedzimšanas, un jutusi katra mana saprāta templi būvējošā nanīta pieskāriena bezgalīgo ekstāzi. Bet kādudien arī tam ir lemts pazust nebūtībā. Jā uzminējāt, kā asarām - vai citiem bezkrāsainiem...saldiem... brīnišķīgiem...fluīdiem, aka dabīgajai matu želejai - lietū.
/Zilzaļā stirna/

Navigation

December 9th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Kamēr nav pārāk vēls, vajadzētu aiziet pēc kārtējās pudeles.

Add to Memories Tell A Friend
Mēbeles ievestas; maisu kaudze no istabas viduča sāk difunēt pa perimetru. Vakarnakt, otrajā darbā esot, ieslēdzos pagrabā, piedzēros un galu galā aizsnaudos līdz rītam; telefonam bija izslēgta skaņa, tomēr tam nav būtisku konsekvenču.

slava dievam

Add to Memories Tell A Friend
Dievs ir atsūtījis man iesnas, lai slavēts Dievs.

Mikroshēmojums

Add to Memories Tell A Friend
Priekš tiem, kuriem ir Z170 čipsetsMIKROSHĒMOJUMS! ar tikai vienu M.2 slotu uz pamatplates, bet kas grib iespraust divus M.2 SSD (t.i., vienu caur adapteri iekš PCI Express) un satraucas, vai videokarte nekļūs lēnāka, daungreidojoties no PCI-E 16x uz 8x:

nē, priekš spēlēm nekļūs.

https://linustechtips.com/main/topic/608355-gtx-1080-pcie-30-x8-bottleneck/
https://www.youtube.com/watch?v=XJuj16gRoBI

Add to Memories Tell A Friend
"Ir 2016. gads, nedomāju, ka varam tik zemu krist. Atklāti runājot, biju šokā. Nesaprotu, kāda loma tur ir divām knapi apģērbtām sievietēm. Nedomāju, ka tas iederas sportā. Ja tādā veidā rīkotāji cenšas veicināt sporta popularitāti, tad tas nav pareizi."

Via delfi.lv - Zviedrijas florboliste saceļ sašutuma vētru par Latvijas karsējmeiteņu īsajiem svārciņiem

Tagad, kad LV ir atpalikušā redneka lomā, ļoti labprāt izlasīšu visus leitestus šodien.

true

Add to Memories Tell A Friend
I finally completed my Undertale Pacifist run.

Add to Memories Tell A Friend
Internets dzīvoklī sataisīts pēc mēneša dīkstāves, vairākiem telefona zvaniem dažādos virzienos uz/no ISP un "vadu kompānijas", trijām "vadu kompānijas" inženieru vizītēm (viens negribēja gaidīt 5 min, otrs teicās strādājam "tikai iekštelpās"). Visticamāk problēmu bija radījis pirms tam telefona vadu ierīkojošais inženieris, kurš savā vizītē teicās esam aizmirsis kaut kādus instrumentus, bet uz apsolīto otro vizīti toreiz tā arī neieradās. Kopumā šīgada bilance: ar ISP pa telefonu norunātas / nogaidītas vismaz vismaz 8 stundas, pilna darba dienu.

Kas ir pats smieklīgākais, ja tas būtu valsts uzņēmums, daudzi ņemtos vainot valsti, monopoluzņēmumus utt. Tieši kapitālisms ar temp workers un outsourcing šobrīd rada disfunkcionālu sistēmu, kurā darbinieki ir laipni, bet nekompententi, jo no tāda temp worker ar dažu mēnešu stāža un bez motivācijas mācīties nekādu kompetenci nevar sagaidīt.

Tā vietā, lai regulētu, politiķi apsver, ko vēl varētu privatizēt. Vajadzētu paskatīties uz Zviedriju. Privatizēja tajā dzelzceļus un pat daudzas skolas. Rezultāts ir vilcieni, kuri bieži kavējas, un arvien zemāki skolēnu panākumi. Skolu privatizācija sabiedrībai tika pārdota ar tādām teorijām, ka tagad paši skolotāja varēs pārņemt kontroli par skolu vadību. Tā vietā, privātās skolas ir nonākušas ārzemju kapitāla fondu īpašumā. Zviedrija, protams, nav tas pats, kas UK kapitālisma ziņā, bet saukt Skandināvijas valstis par "sociālistiskām" man vienmēr liekas smieklīgi. Kur ražošanas līdzekļu nacionalizācija?

kurtz

Add to Memories Tell A Friend
Kurtz.

Eņģeļi pār Latviju

Add to Memories Tell A Friend
Poll #20891 Ziemassvētku brīnums
Open to: All, results viewable to: All

Vai tevī mājo Grinčs?

View Answers

Jā, jau plānoju, kā nozagt visas ciema dāvanas.
0 (0.0%)

Jā, mūsos visos ir nedaudz Grinča.
2 (22.2%)

Kas ir Grinčs???
0 (0.0%)

Nē, jau cepu piparkūku eņģeļus/astoņkājus/auseklīšus.
6 (66.7%)

Tikai brīžos, kad iedomājos par dāvanu iegādi.
0 (0.0%)

Kas ir Ziemassvētki???
0 (0.0%)

Neticu Grinčam/esmu noliegumā.
0 (0.0%)

Ar pašanalīzi nenodarbojos.
1 (11.1%)

December 8th, 2016

Mokos neziņā (tagad man ir 750 Ti)

Add to Memories Tell A Friend
Mīļo sīrupiņ, nav taču vērts gaidīt līdz pavasarim GeForce GTX 1080 Ti vai līdz rudenim 1180, ja tagad nopērkamais 1080 pavilktu pilnīgi visas šībrīža spēles uz mana 2560x1600 monitora 60 FPS ultra kvalitātē? 1080 Ti būs droši vien dārgs (1000€) un vienīgais labums būs tas, ka ilgāk nākotnē pavilks jaunākās spēles maksimālajā kvalitātē, bet man taču tāda kaudze ar vecajām stāv rindā, haha.

Nu un vēl iracionāli pūkainā sajūta, ka vislabākā videokarte, bet, ja tā būtu tik svarīga, tad man būtu jau tagad jāizpārdod puse iedzīves un jāpērk Titan X, kuru 1080 Ti visviens nepārspēs (?).

Un, kamēr izdomāšu apgreidot monitoru uz vairāk pikseļiem vai Hz, tāpat jau noteikti (vismaz) divas videokaršu paaudzes būs nomainījušās.

par jauno supercentru

Add to Memories Tell A Friend
Palīdziet veidot jauno supercentru.

Add to Memories Tell A Friend
17.dec mtg drafts

Add to Memories Tell A Friend
ilgojos pēc kaut kā līdzīga Alastair Reynolds daiļradei.
ieteikumi?

Add to Memories Tell A Friend
http://www.boredpanda.com/international-number-ones-statistics-world-map-2016/

Add to Memories Tell A Friend

Intereses pēc nolēmu paskatīties, cik daudz pūļu vajadzētu, lai elementāru vērtībatkarīgo tipu piemēru no valodas, kur šādu tipu atbalsts ir (Idris) pārtulkotu valodā, kur tāda atbalsta nav (Haskell). Secinājums – vismaz pie šāda piemēru advancētības līmeņa tehniski tas ir izdarāms, bet ar pamatīgiem vudū rituāliem un veidā, kādā darbs pie liela šādi veidota koda būtu diezgan murgains. Tik un tā, bija interesanti.

P.S. Raksts ir pabeigts, atliek no daikta ierīces simulācijas saģenerēt bildes, salikt tekstā un vēlreiz prūfrīdot visu ražojumu. Kājas trauma un tai sekojošā analgētiķu tūre pamanījās nobremzēt daudz ko, šo ieskaitot.

December 7th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
"As for Donald Trump’s argument during the presidential campaign that America’s richer allies should pay adequately for their protection, it was a fair point in principle, but a fatal thing to say in public. It made clear that America’s commitment to NATO would not be unconditional under President Trump; and if America’s commitment is not unconditional, then fairly obviously it will not extend to nuclear war. The cat is out of the bag. Seen from Moscow, the West has not been in such inviting disarray since the Suez crisis of 1956. Whatever constraints Putin may now feel upon his land-grabbing instincts, they must be entirely domestic in nature. NATO is no longer one of them."

http://www.nybooks.com/articles/2016/12/22/russia-nato-trump-the-shadow-world/

Add to Memories Tell A Friend
"The physical world, not theories based on wishful thinking, have always determined the outcome of economic life on Earth. There are 7 billion people on Earth all seeking to thrive. Even if these new economies are 40% more efficient that the US and Europeans in their marginal energy use...their demand for physical material and energy will be far larger than anything humans have experienced in the past. The current Anglo-Euro fantasy for energy efficiency (wind and solar) will work to an extent, but requires so much land use, that it is impractical at scale in the population density of Asia (passive solar and geothermal is different). Current Euro fantasies of running all of Europe from solar farms in war-torn Africa....are....well.....let's say "curious". The reality is that 7-9 billion humans, in order to avoid war, will need high density, transportable energy at much larger volumes than at present.

"Oil" is slow motion, genetically modified biomass. (Dead dinosaurs). It was genetically modified, slowly, by many microorganisms over millions of years. The same process can can now be done in hours with lab-level technology. Given that the entire infrastructure of the world economy already has an established "bio fuel" system in operation...known as "the oil industry"...new bio forms of matter-to-energy-to-matter conversion can be better applied to...oil...than to millions of hectares of hard-to-recycle solar panels and wind farms. These genomic solutions are already scaling globally in human waste treatment and e-waste systems."

Drīz jau priekdiena

Add to Memories Tell A Friend


Un kad tu pēdējoreiz lēkāji pa gultu? Es neatceros :(

nekas jauns

Add to Memories Tell A Friend
man riebjas ziema

pp

Add to Memories Tell A Friend
Par poniju sauc maza auguma zirgu, ar specifiskām proporcijām un temperamentu.
Powered by Sviesta Ciba