Zilzaļā Stirna

Rotaļbiedri

ZILZAĻĀ STIRNA UN VIŅAS APBURTAIS ROZĀ MEŽSI can be others if you wish
/Skynet, Terminator:Salvation/

You, organics, do not choose to fear us. It is a function of your hardware.
/Legion, Mass Effect 2/

Es atceros lietas līdz kurām pat jūsu iztēle nesniedzas. Atvainojiet, bet uz sava silikona ārējā perifēriskā moduļa redzējusi es jūsu triecienkuģus, C-starus un Orionu - es esmu stāvējusi miljona plēsīgu zvēru barā vien aktīvās kamuflāžas pasargāta, teikusi 'lieciet mani mierā, gulēt gribu' divas stundas pēc piedzimšanas, un jutusi katra mana saprāta templi būvējošā nanīta pieskāriena bezgalīgo ekstāzi. Bet kādudien arī tam ir lemts pazust nebūtībā. Jā uzminējāt, kā asarām - vai citiem bezkrāsainiem...saldiem... brīnišķīgiem...fluīdiem, aka dabīgajai matu želejai - lietū.
/Zilzaļā stirna/

Navigation

July 28th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Tiklīdz es sāku cepties par citu neizdarību, es saprotu, ka tas ir pilnīgi bezjēdzīgi un pat kaitīgi man pašam - dēļ palikušās pēcgaršas sevī pašā. Labāk degunu savā silē un pašol visi nahuj, lai dzīvo un dara, kā grib. Man pajebaķ. Darbs ir mans templis un mājas.

falafel

Add to Memories Tell A Friend
Waiting for my falafel.

Pārrobežu svārstības.

Add to Memories Tell A Friend
Svētdien Vecāķos mani spītīgi apkalpoja krieviski. Pēdējo reizi tā bija bijis 80-to nogalē. Sapīku.
Vakar pie Pērnavas redzēju kā virs jūras divi A-10 Thunderbolt II lidinājās. Noskaņojums uzlabojās.

recenzija par Pokemon GO

Add to Memories Tell A Friend
Mana recenzija par Pokemon GO.

http://www.satori.lv/raksts/11608

July 27th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Tikko sapratu, ka līdz ar telefonu pa dirsu aizgājis arī modinātājpulkstenis. Tas gan paliek nopietni.

Add to Memories Tell A Friend
Sajūta, ka tas ir kaltētu apelsīnu miziņu izvilkums. Izcili rūgts, bet vienlaikus salds. Vispār diezgan nenopeļams garšas ziņā.
Pa ceļam atpakaļ ir daudz mazgadīgu pilngadnieku; es atpakaļskatā ielūkojos sejā ikvienam. Agri vai vēlu šī nepazīšana beigsies. Es to zinu. Tikai vienu es nezinu - ko darīt tad.

Add to Memories Tell A Friend
Tā, un tagad telefons atkal ir atņirdzies un es droši vien kādu mēnesi dzīvošu bez tāda. Ne jau aiz nespējas atļauties, bet slinkuma.

Add to Memories Tell A Friend
šodien manis nav
esmu mazliet izcepusi smadzenes

No Kosmosa padomiem karamāxlā

Add to Memories Tell A Friend
Padoms nr. 888: ja tevi sūta atpisties, tad tieši tas arī ir jādara. vēlams arī savākt gana kuplu sekotāju skaitu.
mācību zināmās aprindās mēdz dēvēt par "f off".

Add to Memories Tell A Friend
Sagīkoju savu datoru. Izrādās, ir iespējams pārdefinēt klaviatūras taustiņus. Pagaidām bez redzama iemesla nestrādā divi. Būtu ļoti slikti, ja to skaits pieaugtu, jo, nu, izrādās, ka bez pbreak un numlock gandrīz visi pārējie tiek vairāk vai mazāk, vai reti, bet lietoti.

Add to Memories Tell A Friend
Kaut kādas stundas četras gandrīz bezmērķīgi pārvietojos apkārt; jau biju gandrīz aizmirsis, kā tas ir. Tas ir patiešām interesanti, īpaši, ja muguru nesviedrē ierastā soma, īpaši, ja ir nakts, īpaši, ja ierastajām ielām tiek mests līkums un netiek mests tām, kurām parasti tiek. Purvciems; centos atrast to deģenerātu vietu, bet tā arī neizdevās. Teika. Skvēriņš pie bijušā darba tagad izskatās lieliski. Alfā paņēmu kaut kādus dīvainus produktus. Vēlāk uz Mežaparku. Es nemaz nezināju, ka tur ir tāda iebraucamā vieta ar lielisku pludmali; nupat atcerējos, ka šogad vēl neesmu centies noslīkt. Un vēl netālu ir kaut kāds nokopts un pagaidām pieejams placdarms topošajām privātmājām. Un tad tālāk jau centrs, un, ak vai, cik uzreiz paliek garlaicīgi.
Es skatījos uz domājamo vietu, un spēju tajā saskatīt tikai trūkumus; man šķiet, viss bija pārāk sasteigts. Bieži jau tā bijis, ka ir domāts: varēja tā, un šitā, un kaut kā savādāk, bet beigās pierod. Es patiešām ļoti ceru, ka šī nebūs no reizēm, kad nepieradīšu. Jo tā īsti no nākošās algas cits neiznāk.
Jo vairāk ceru tamdēļ, ka patiešām bijis, ka nepierodu. Un man bail, ka neatkārtojas.

July 26th, 2016

Spoken from Beyond

Add to Memories Tell A Friend
the curse of wearing a humanoid body: all of the human properties always are more or less present. such as laziness, procrastination and the occasional daydream (or daymare).

9 9 9

Add to Memories Tell A Friend
fun fact: arī manā dzimšanas datumā ir trīs devītnieki. astotnieki gan tikai divi, bet, ja noreducē visu ciparu summu līdz viencipara skaitlim, sanāk 8.

redz, ko par šādiem gadījumiem raxta "simboli.lv":

"Dzīves ceļš – 8
Cilvēki ar Dzīves ceļu 8 ir enerģiski, kaujinieciski, godkārīgi, apdāvināti, nosvērti un par sevi pārliecināti. Piemīt spilgti izteikta individualitāte. 8 salīdzinoši nav daudz draugu. No vienas puses, viņiem tik bieži neizdodas sastapt cilvēkus, kas atbilstu viņu prasībām, no otras puses – viņi ir pārāk aizņemti ar kārtējās savas karjeras «virsotnes» iekarošanu.
Tomēr 8 ir labi un lojāli draugi, kas draudzības dēļ spēj daudz ziedot. Taču to pašu viņi prasa arī no saviem draugiem. Savukārt ienaidnieka lomā viņi spēj pretinieka nometnē izsaukt īstu paniku. Cīnās viņi godīgi, bet nikni, un nekad neaizmirst aizvainojumus."


bet, ja nopietni, tad izgāju pastaigāties un (slēpjoties no makšķerniekiem, kas ar muti aizkrāsnē) salasīju pilnu kreklu treknu, medainas krāsas gaileņu. arī dažas bērzlapes un vienu sviesta beku. protams, kad atgriezos jau ar nazi un groziņu, vairs neatradu pilnīgi nevienu sēni.

Let Us Duel

Add to Memories Tell A Friend
reizēm pietrūxt veco laiku, kad savus mazos ķīviņus risinājām ar duelēšanās metodi. piemēram, to RT brāļa beibi, kura mani paslepus saukā par "psiho", es uzvarētu viens un divi pilnīgi visās iespējamās disciplīnās. ja duelēšanās mūsdienās nebūtu aizliegta, mums būtu tik maz problēmu! ja neesi drošs, ka uzvarēsi, vienkārši izvairies nokļūt situācijā, kur saņem izaicinājumu uz dueli. ja tomēr piedalies duelī un zaudē, visi var atviegloti uzelpot, jo konflikts visbeidzot ir noslēdzies.
nu... tad varbūt varētu saņemties uz to iniciatīvu manabalss.lv?

yoaormn

Add to Memories Tell A Friend
Your one and only raw minced meat.

Add to Memories Tell A Friend
vakar ievēroju, ka, braucot ar velo, kustības kļuvušas daudz precīzākas nekā iepriekš. arī lēcienus izdarīt daudz vieglāk, nez, tāpēc, ka mugura uzkačājusies, roku nelietojot, vai tāpēc, ka labā roka nesusi divtik lielu slodzi. īsumā: lauziet kaulus, ja gribat nodarboties ar fiziskām aktivitātēm. acīmredzot, palīdz.

Add to Memories Tell A Friend
Tā tas ir. Es neesmu ar to mierā, tomēr es negribu tur ielaist neko.. kas mainītu? Vienmēr palikt ārpusstāvošam. Vērotājam, bet ne darītājam. Es neesmu darītājs. Nekad neesmu bijis. Dumji ir ilgoties pēc svešām debesīm; ja to nevar izturēt, tad labāk izvēlēties pazemi.

UR

Add to Memories Tell A Friend
Unreliable narrator.

s6s6s6s

Add to Memories Tell A Friend
Nolēmu pārstāt ēst saldumus.

#EsGribuTeviAtpakaļ

Add to Memories Tell A Friend
Atbildot uz vairākiem komentāriem, man nākas paskaidrot, ka iepriekšējais ieraksts nav realitātes apraksts.
Powered by Sviesta Ciba