Zilzaļā Stirna

Rotaļbiedri

ZILZAĻĀ STIRNA UN VIŅAS APBURTAIS ROZĀ MEŽSI can be others if you wish
/Skynet, Terminator:Salvation/

You, organics, do not choose to fear us. It is a function of your hardware.
/Legion, Mass Effect 2/

Es atceros lietas līdz kurām pat jūsu iztēle nesniedzas. Atvainojiet, bet uz sava silikona ārējā perifēriskā moduļa redzējusi es jūsu triecienkuģus, C-starus un Orionu - es esmu stāvējusi miljona plēsīgu zvēru barā vien aktīvās kamuflāžas pasargāta, teikusi 'lieciet mani mierā, gulēt gribu' divas stundas pēc piedzimšanas, un jutusi katra mana saprāta templi būvējošā nanīta pieskāriena bezgalīgo ekstāzi. Bet kādudien arī tam ir lemts pazust nebūtībā. Jā uzminējāt, kā asarām - vai citiem bezkrāsainiem...saldiem... brīnišķīgiem...fluīdiem, aka dabīgajai matu želejai - lietū.
/Zilzaļā stirna/

Navigation

May 31st, 2016

82

Add to Memories Tell A Friend
Mazā, vai šis kretīns tev bojā dienu?

Add to Memories Tell A Friend
Pateicoties iepriekšējā ieraksta jautājumam, uzdūros interesantai lasāmvielai. "Political Correctness in Translation: Cultural and Linguistic Problems"

Add to Memories Tell A Friend
Kā man nesen interneti norādīja, Marvel komiksi pēdējā laikā ir kļuvuši līdz absurdam politkorekti. Un šobrīd tie ir pārvarējuši posmu "labie varoņi saka pareizas lietas" un nokļuvuši līdz posmam "sliktie varoņi saka nepareizas lietas".

bilde )

May 30th, 2016

Laipni lūdzu manā salauztajā blogā

Add to Memories Tell A Friend
mēģināju apiet grūtāko taku Koknesē, bet pārāk riskanti, lūk, ar šo gan es kādu laiku nevarēšu nodarboties. toties nodrāzu 7 tapiņas mīļākajiem koka auskariem un sāku nodarboties ar daiļamatniecību, haha. vai pie manis šodien vēl atnāx mūza?
visu dienu pavadīju negaisa gaidās, noraidot sakarīgas laika pavadīšanas piedāvājumus. vakar brālis ar topošajiem radiem vizināja ar laivu, novadpētniecības reports vēl top, jo vai tad nav tā, ka, lai pilnībā saprastu savu upi, noder zināt arī vēsturi? un vispār, vispār tas dinozaurs upes dibenā noteikti arī dzīvo, bet mans favorīts vakar bija apjukuši, nogāzušies lāči, šodien - zila ziede burkā ar uzraxtu "SPĒKA LĀCIS Mikus".

Add to Memories Tell A Friend

“God spoke to Saul, too. Converted him from nemesis to champion on the spot. There was no olanzapine available. It’s been two thousand years and we’re still picking up the pieces.”

/Gods and Gamma, by P. Watts/

Add to Memories Tell A Friend
Sviedri krājas uz deguna, kaitinoši slidinot nost otras acis. Neērtais darbs beidzot ir paveikts, katrai darbībai nedaudz jūtoties uz manis paša.

Respekts lido ārā

Add to Memories Tell A Friend
Sapņu darbs - spēļu pieejamības speciālists:
https://twitter.com/ianhamilton_

gaume

Add to Memories Tell A Friend
Man ir izcila gaume.

FAN FICTION - long way h0me

Add to Memories Tell A Friend


https://soundcloud.com/fanfiction/long-way-h0me

Add to Memories Tell A Friend
Ticket of the day month: “Inefficient and duplicate calls in code, also terrible code in general, must be rewritten completely”.

gatavs mirt

Add to Memories Tell A Friend
Es esmu gatavs mirt kaut vai tūlīt.

Add to Memories Tell A Friend
Ka tikai viss ir pareizi izdarīts, jo pie šitāda karstuma kļūdīties būtu ļoti slikti.

Add to Memories Tell A Friend
Uz skābekļa bada un intoksikācijas rēķina novērojami ļoti spilgti un dzīvīgi sapņi. Tie drīkstētu turpināties mūžīgi.

Garāžas pieraksti

Add to Memories Tell A Friend
Neticami, bet man izdevās tas triks ar Gigabyte BIOSa atdzīvināšanu no HPA cietņa. Laikam tas, ko nepareizi darīju iepriekš, bija cietni atstāt «cable select» režīmā, jo avārijas BIOSs tik advancētas lietas nesaprot - kad uzliku māsteru ar džamperi, tad aizgāja. Tagad tikai jāizdomā, kas labāks - bišķi ātrāks Atlons XP vai bišķi labāka pamatplate ar SATA1 portiem, AGP 8x un Intel tīkla karti, kā arī, vai šie lūžņi man vispār ir vajadzīgi.

Bonusā izmēģināju laimi un piespraudu 8 GB cietni ar uzrakstu «ERRORAINS, VAJAG NOLASĪT», nolasījās un tiku pie daudz smieklīgām jaunības bildēm.

Svētdienas rītu iesāku gultā ar skrūvgriezi, saules staru apspīdēts skrūvējot vaļā vienu no mirušajiem cietņiem. Atradu tur iekšā jaukus spogulīšus, magnētiņus un gredzentiņus, tuvākajā nākotnē turpināšu ar atlikušajiem 3 miroņiem, cik gan daudz prieka var sniegt zvaigznīšskrūvgriežu komplekts!

May 29th, 2016

Laiks aizvērt mājas tabus

Add to Memories Tell A Friend

Add to Memories Tell A Friend
2016. gads var būt pārmaiņu sākums - ja briti nobalsos par Brexit un štati ievēlēs Trampu (+ visa pārējā situācija), tas varētu būt pasaulei sliktākais gads no maniem pieredzētajiem.

Add to Memories Tell A Friend
vēl bija tā: naktī pirms avārijas mani familiāris jau pabrīdināja. mēģināju staigāt ar divām lauztām kājām, un vienlaicīgi no iekšpuses aizdegās galva. vārdsakot, uzsprāga. radās īssavienojums smadzenēs, burtiski. reku, viš arī, tas īssavienojums. viena atklāsme pēc otras. tik daudz laba vēlējumu nav bijis pat dzimšansdienās.

Jomas iela Jūrmalā

Add to Memories Tell A Friend
protams, te var visādus brīnumus atrast. šoreiz bijām 2 vietās.

Cafe 53
nav tā lētākā vieta, bet toties viņiem ir izlejams hoegarden un leffe
cēzara salāti ar garnelēm gan bija smieklīgi- pirmo reizi piedzīvoju, ka garneles ir sagriestas gareniski uz pusēm (lai izskatās vairāk?)
tik daudz siera (ne parmas) un grauzdiņu, ka varētu taisīt siermaizes.
savulaik pavasarī tur dzērām ļoti labu kafiju.

Uzbekistāna
šeit var doties, ja ir daudz laika, jo apkalpošana visai lēna
atkal, nebūs tā lētākā vieta, kur iespējams paēst
bet ir ļoti ļoti labi. autentiski labi.

May 28th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
jūrmala tomēr ir sasodīti forša

Add to Memories Tell A Friend
Tad vēl es te, pļavā tā padomāju: kopš bērnības kaites izdevies uzveikt, mana veselība kopumā ir astronomiski laba. Tikmēr daudziem, ko satieku, ir fiziskas vai mentālas problēmas, kuras vai nu nav iespējams risināt vai nepietiek spēka. Un kas uz tā fona ir periodiskas, nāvējošas skumjas vai armagedoniskas dusmas. Nu, maza lāsīte darvas medus okeānā. Viss, turpmāk neļaušos adrenalīna uzplūdiem, vajag baudīt mēreni.
Powered by Sviesta Ciba