Zilzaļā Stirna

Rotaļbiedri

ZILZAĻĀ STIRNA UN VIŅAS APBURTAIS ROZĀ MEŽSI can be others if you wish
/Skynet, Terminator:Salvation/

You, organics, do not choose to fear us. It is a function of your hardware.
/Legion, Mass Effect 2/

Es atceros lietas līdz kurām pat jūsu iztēle nesniedzas. Atvainojiet, bet uz sava silikona ārējā perifēriskā moduļa redzējusi es jūsu triecienkuģus, C-starus un Orionu - es esmu stāvējusi miljona plēsīgu zvēru barā vien aktīvās kamuflāžas pasargāta, teikusi 'lieciet mani mierā, gulēt gribu' divas stundas pēc piedzimšanas, un jutusi katra mana saprāta templi būvējošā nanīta pieskāriena bezgalīgo ekstāzi. Bet kādudien arī tam ir lemts pazust nebūtībā. Jā uzminējāt, kā asarām - vai citiem bezkrāsainiem...saldiem... brīnišķīgiem...fluīdiem, aka dabīgajai matu želejai - lietū.
/Zilzaļā stirna/

Navigation

October 26th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Tie Jaungada galdi kaut kā dīvaini iegriež. Neizbēgamības un caur greizām eglītes svecēm maskētas banālu nolemtības skumju izjūtas. Ja pasaulē ir kāda vieta, kur sajusties neērti un savādi, tad tā nudien ir tur.
Kaut kādas šķietami reiz redzētas sejas, bet nevar pateikt, kur un kad tieši.
Liekas vēl, ka vajadzēja pēdējos aplausus, tomēr tie izpalika un šķita, ka publika pēkšņas neērtības sajūtas radītā nervozā steigā sāka taisīties projām.

Add to Memories Tell A Friend
Opītis teica, ka noticis pārpratums un mani interesējošais iespieddarbs nav paņēmies līdzi. Labi, pašol dirst, ja jau biļetens, tad to var izmantot, lai pavazātos pa bukinistu antikvariātiem.
Šodienas jaunieguvumi )
Nav slikti.
Atpakaļceļā visnotaļ noderīgs izrādījās jaunais lietussargs un pirms tam veiktais nolēmums, ka varbūt šoreiz jāiet kājām.

Add to Memories Tell A Friend
tematiski nagi
rīt (šodien) off uz pasaules čempionātu Japānā

October 25th, 2016

Who owns "The Independent"?

Add to Memories Tell A Friend
"[T]he easiest way to prevent the next world war is simply to let the Russians have what they want, provided it makes no difference to you. Trump has almost said as much about American intentions; smaller Nato allies, if they don’t pay their way, can go hang if they want American men and women to lay down their lives for them. The Russians can have Estonia, Latvia and Lithuania if they want. We’re not talking about giving them Rhode Island or Alaska, are we?"

http://www.independent.co.uk/voices/could-hillary-start-a-world-war-sure-as-hell-she-could-and-here-s-how-a7379051.html?cmpid=facebook-post

J: Kam pieder laikraksts?
A: KGB.

https://twitter.com/_seanogrady

Add to Memories Tell A Friend
"Moscow fears that Kaliningrad is vulnerable to NATO, which surrounds it. So it has installed weapons systems that, even if they are intended as deterrents, also threaten the Baltics and increase Russia’s ability to cut them off from the rest of Europe.

That has led NATO to expand its own presence in Eastern Europe, which makes Kaliningrad more vulnerable, deepening the cycle.

Scholars call this pattern of escalation a security dilemma. It is considered a major cause of World War I, and is one of the most-studied ways in which countries can stumble into an unwanted conflict."

http://www.nytimes.com/2016/07/22/world/europe/donald-trump-nato-baltics-interpreter.html?_r=1

Add to Memories Tell A Friend
+21°C! Būtu jau labi, tikai rīt no rīta atkal būs auksti, ja vien nekurināšu visu nakti.
Rīt trešdiena. Dabūšu vajadzīgu grāmatu, cerams, ka tajā nebūs atreferēta visa tā informācija, kuras avoti jau man ir.

Add to Memories Tell A Friend
smieklīgi, bet šodien saņēmu paziņojumu (vairākus vienā), ka jūzeris swimpis atradis manu pusotru gadu veco "diskusiju" ar korišu schmekboju un ņēmies sevi aizstāvēt. Simon, kur tu biji 2015. gadā? tagad man pat troļļot roka neceļas. tas ir kāds no tiem narkomānu slow motion piedūrieniem?

roku darbs

Add to Memories Tell A Friend
Man uzdāvināja gucuļu siksnu. Šādu: http://klamra.com.ua/en/leather_belts/tkaniy_belt.html
Siksnai ir iestrādāts gudrs paņēmiens, kā to var saīsināt. Sāku jau mērīt, cik lielu gabalu šņāpt nost,bet tad pamanīju, ka neko es nešņāpšu. Uz siksnas otras puses, tur, kur būtu jāgriež, bija iespiests uzraksts:"Siksnas izgatavošanas laikā nav cietis neviens moskalis. Diemžēl..."
Ukraiņu amatniekiem laba humora izjūta, tikai melna.

October 24th, 2016

papildus fīča

Add to Memories Tell A Friend
Ciba, protams, ir jauka savā senatnīgumā, bet man tomēr prasās vēl pēc vienas funkcijas. Būtu labi, ja varētu uzdod jautājumu, kas redzams tikai puksta autoram. Citādi kā ar skaistu ēku, kurai deģīši visu durvjupriekšu nomīzuši. Gribētos ieiet paskatīties arī iekštelpu arhitektūru, bet kurpes smērēt arī pārāk negribas.

VL

Add to Memories Tell A Friend

Add to Memories Tell A Friend
Ierodoties, istabā bija plus desmit grādi. Mani mitohondriji to piesildījuši līdz vienpadsmit; krāsns vēl nav iesilusi, bet tā ir tik nožēlojama, ka cerības piekurināt līdz komfortabliem divdesmit tiecas uz nulli.
Līdz trešdienai jābumbulē tepat, varētu jau braukt atpakaļ, bet dļa kakova huja tad es te vispār maksāju īri.
Ārsts teica, ka jādzer daudz ūdens, bet es drīzāk gribu atbrīvoties no organismā vēl pārpalikušā un ieslīgt anabiozē līdz mēneša beigām, vai, labāk, līdz pasaules galam.

Discuss

Add to Memories Tell A Friend
Pamanīju arī, ka esmu safanojies par zviedru izstrādājumiem (es par Spotify un Battlefield). AEG veļasmašīna arī patīk, un IKEA krēsls, lai arī nedaudz šķībs, bet paša skrūvēts un sirdij pakaļai tuvs :)
Jonsered motorzāģis laukos kalpo jau nezin kuro desmitgadi, trimmeris, hm, laikam arī ir Husqvarnas. Un Absolūts jaunībā bija iecienīts, tai skaitā tāpēc, ka biju strādājošs jaunietis un varēju atļauties. Ak jā, Minecraft es arī esmu nopircis, bet par fanošanu varējāt man jautāt pirms 4 gadiem, tagad kaut kā pārgājis.

Volvo un Hasselblad izbaudīšana vēl priekšā, hehe.


Nākošajā sērijā: pārējās Eiropas valstis (bez Nokijas, Sennheiser, Bosch un Snaiges gan tā uzreiz neko citu nevaru iedomāties :)

Ai laik

Add to Memories Tell A Friend
Tikko pamanīju, ka Spotifaja Diskovers Vīklijs ir lielisks stimuls pirmdienā - šorīt gandrīz vai steidzos uz darbu, lai varētu noklausīties jaunās dziesmas.

Pagājušās nedēļas pleilistes bija tik lieliskas, ka vienkārši visas nokopēju, piekusu spaidīt plusiņus. Ceru, ka šis lieliskais muzikālais ceļojums turpināsies līdz bezgalībai.

undert

Add to Memories Tell A Friend
Pacifist Run.

pa vējiem

Add to Memories Tell A Friend
Man patīk auksti vēji, jo tie saka man, kur iet.

Add to Memories Tell A Friend
Pietiek dažas dienas atradināties no kafijas, kad it kā ierastā rīta krūze iespridzina gandrīz ar fenamīna jaudu. Vļeh.

Add to Memories Tell A Friend
Šķietami maziskās un nenozīmīgās ikdienas domas un notiekošais, laikam ejot, iegūst arvien lielāku vērtību - ja vien bijis kaut kur pierakstīts. Es skatos uz nostaigāto un īsti nezinu, tas uz labu vai sliktu - ka raugos uz to ar atvieglojuma sajūtu. Ekstrapolējot uz nākotni, var jau būt, ka šī tagadne tad šķitīs kā pagātne pret šo brīdi. Liekas, ka tik ilgi vēl līdz tam, tomēr laiks plūst tik savādi, ka mirklis, par ko runāju, pienāks pēkšņi un nemanot.

Add to Memories Tell A Friend
es tiešām nezināju, ka šogad sērijās nāks gan gentlija holistikā aģentūra, gan amerikāņu dievi.

Add to Memories Tell A Friend
..bet, kad mēs visi sadegsim liktenīgajās ugunīs, tad paliks vieni vienīgi doomi, un, piemēram, Troņu Spēles universā wildfire ir zaļā krāsā.

Add to Memories Tell A Friend
Šūpuļdziesma atraktīvākajiem Elles dalībniekiem:

"Where do gangstas go when they die?
They don't go to heaven where the angels fly.
They go to the lake of fire and fry,
Won't see them again 'till the 4th of July."

Nu, jo tikai īsti gangsteri ar saauxtēšanos slimo vairāk nekā divas nedēļas un ārstējas ar nodošanos absolūtai dekadencei, kuru spēj apturēt tikai tūlītēji sasniedzamu resursu iztrūkums.
Powered by Sviesta Ciba