Zilzaļā Stirna

Rotaļbiedri

ZILZAĻĀ STIRNA UN VIŅAS APBURTAIS ROZĀ MEŽSI can be others if you wish
/Skynet, Terminator:Salvation/

You, organics, do not choose to fear us. It is a function of your hardware.
/Legion, Mass Effect 2/

Es atceros lietas līdz kurām pat jūsu iztēle nesniedzas. Atvainojiet, bet uz sava silikona ārējā perifēriskā moduļa redzējusi es jūsu triecienkuģus, C-starus un Orionu - es esmu stāvējusi miljona plēsīgu zvēru barā vien aktīvās kamuflāžas pasargāta, teikusi 'lieciet mani mierā, gulēt gribu' divas stundas pēc piedzimšanas, un jutusi katra mana saprāta templi būvējošā nanīta pieskāriena bezgalīgo ekstāzi. Bet kādudien arī tam ir lemts pazust nebūtībā. Jā uzminējāt, kā asarām - vai citiem bezkrāsainiem...saldiem... brīnišķīgiem...fluīdiem, aka dabīgajai matu želejai - lietū.
/Zilzaļā stirna/

Navigation

February 25th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Blociņš atradies, lietussargs ir darbā vai Baznīcas ielas dzertuvē un ir mazāk svarīgais no diviem; informāciju es droši vien neatgūtu nekādi. Pāršķirstot un pārskatot ar iedomātā svešinieka rokām un acīm, sajutos īpaši atvieglots. Bezcerīgi cenšos atrast vientuļo cimdu no aiziepriekšējā pāra; nekādi nevaru atcerēties, vai vispār ir vērts to meklēt. Tomēr man jau ir jauni un patīk labāk, kā iepriekšējie. Vislabāk visu padirsto un sabojāto nopirkt vai salabot pēc iespējas ātrāk, kamēr nav attīstījies pieradums iztikt bez attiecīgajām lietām. Esmu arī ievērojis, ka tādā gadījumā nākošais līdzīgais gadījums nepienāk ilgi vai nemaz. Un tad arī ātrāk aizmirstas škrobe.

February 24th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Brains, on average, have worse bugs than computers and are currently much harder to patch. This seems to be a reasonable heuristic when thinking about automation, jobs, etc., incidentally also about WBE as a desideratum.

Add to Memories Tell A Friend
Visi šie gandrīz neiedomājamie malās dzimušie un manām ausīm nedomātie spriedumi ir smieklīgi un man ir uzjautrinoši tos dzirdēt, tomēr vai tas patiešām nav tas, ko neapzināti ceļu sev apkārt. Šī aura ir pārāk atgrūdoša, lai kāds uzdrīkstētos līdz galam to apšaubīt. Man derētu par to padomāt, jo reizēm es gribu būt tas, kas šķērso sevis būvēto sarkofāgu. Varbūt tā ir vājuma pazīme, varbūt pat, ka tā.
Neskatoties ne uz ko, pagaidām es jūtu mieru un apziņa, ka esmu mājās un beidzot pārtraucis plostot, nepamet.

Add to Memories Tell A Friend
Par ko es domāju tajā brīdī, kad nu jau kārtējo reizi aizmirsu nospiest kodu, vairs neatceros. Labi vēl, ka mūzikas rēkoņa netraucēja pamanīt to, ka zvana telefons; tas atradās uz galda un acu priekšā.
Šodien jāsavācas, lai rīt nebūtu nepatīkamā sajūta pamosties vietā, kur acu priekšā vienlaikus atrodas un ir pazudis pilnīgi viss. Klusums mulsina, bet tas būs piedzīvojums arī vienatnē.
Dīvaina ožas halucinācija šodien ap sešiem vakarā. Tāds īss acumirklis. Nez kāpēc man vienmēr liekas, ka tā ož Viņas, kura nāks pēc tam, dvaša. Brīžos, kad esmu sevi sagrāvis vēl mazliet vairāk - un vairāk gatavs pieņemt šo pēdējo dzīves veltījumu.

Add to Memories Tell A Friend

Lasāmvielas kombo: Mecingera “Being No One: The Self-Model Theory of Subjectivity” un Vatsa “Blindsight”.

... tālāk ... )

Caesars CEO

Add to Memories Tell A Friend
https://www.youtube.com/watch?v=W4Kd0YnChZM

DON'T LOSE YOUR WAY

Add to Memories Tell A Friend

Add to Memories Tell A Friend
visnoderīgāk ir zināt to, ko nevajag zināt.

Add to Memories Tell A Friend
Aptauja par apmeklējumu

Add to Memories Tell A Friend
Ieteikums sev un tādiem dīvainīšiem kā gnidrologs. Nevajag pārāk iespringt par amerikāņu trendiem. Aktuālāk būs, kad šie trendi pie mums parādīsies.

Add to Memories Tell A Friend
Un vispār turpinot sāpi par kropļiem vispārīgākā virzienā.

Es esmu kroplis. Izskatos sakararīgi, kaut ar lieko svaru. Funkcionēju. Bet tas viss prasa piepūli. Un tas viss sniedz perspektīvu, kādu laimīgam cilvēkam tik viegli nesaprast.

Un tai pat laikā, nepareiziem viedokļiem ir viegli uzbrukt ar tādiem vārdiem kā "slims", "pats kroplis", "tas nevar būt nopietni", "nožēlojams viedoklis". To es saņemu tikai par viedokļiom

Divas piebildes:
- Ne jau visiem var paveikties piedzimt veseliem, funkcionējošā ģimenē, ar pozitīvu attieksmi.
- Bet augstākminētais ir apvainojums, kamēs sarunas par tiešām smagi izkropļotiem bērniem ir kaut kāda velna izdzimums. Un kur paliek smagi izkropļoto bērnu tiesības uz veselīgu bērnību?

Goda vārds, pārmetumus no cilvēkiem esmu dzirdējis tikai no tādiem, kam a) bērnu nav, vai b) bērni ir veselīgi.

Līdzīgi kā ar štatu konservatīvistiem. Dzīvība ir svarīga, to nedrīkst nonāvēt, bet - kad piedzimst, tad tai dzīvībai pašai labāk tikt ar sevi labāk. Pat nepadomājot par to, ka tā dzīvība nekas nespēs ar sevi tikt galā.

Add to Memories Tell A Friend
Ja par aktuālajām tēmām, es arī to migrantu problēmu īsti nesaprotu. Civilizētajām valstīm (starp kurām ar zobu vilkšanu ieskaitu arī mūsējo) parasti mēdz būt kaut kādi imigrācijas likumi, ierobežojumi un iespējas. Ja nevar izmantot oficiālos kanālus, tad kur tieši ir problēma? Legālie imigranti mēdz imigrēt, nelegālie - ne pārāk. Pasaulē, kurā valstis spēj kontrolēt robežas.

Add to Memories Tell A Friend
Tíri hipotétiski. Ja Tu satiktu Tev bútu bérns, kuram ir acis sános, divi kráni, baríbas padeve pa trubiņu caur kaklu, izkárníjumu trubiņa zemák, un vél komplektá mentālās attístíbas traucéjumi.

Tu to sauktu par mantinieku?

February 23rd, 2017

Add to Memories Tell A Friend
tā vien šķiet, ka man kaut kāds vairākpakāpju vīruss piemeties
varētu tak domāt, ka sēžot mājās un ārstējoties jākļūst labāk
šorīt pamodos un sapratu, ka labāk bija vakar
stulbākais tas, ka ir patiešām izcili riebīgas pašsajūtas un klepus neverending
upd. izrādā, ka var būt arī sliktāk par klepus neverending un tās ir iesnas neverending. no kurienes tās vispār uzradās 3. dienā?!

pažēlojos, vieglāk nepalika
:D

February 22nd, 2017

skaties viņu reakciju, kad viņi uzzināja

Add to Memories Tell A Friend
Viņi domāja, ka dzer govju pienu, bet patiesībā viņi dzēra suņu pienu.

Add to Memories Tell A Friend
Sieva par kropļiem bērniem ar ģenētiskiem defektiem:
Tā ir mantiņa, nevis mantinieks.

viens neparasts triks

Add to Memories Tell A Friend
Tētis pārstāj lietot alkoholu un ēst saldumus un pusgada laikā zaudē vairāk nekā 10 kilogramus svara.

Hack the Planet

Add to Memories Tell A Friend
jo vairāk domāju par to, kāpēc lai es nebūtu pelnījusi vismaz 9 gadus bez neprātīgām ciešanām, jo vairāk gribas kādam ar zobiem pārkost sprandu un tad izmantot pudeļbirstes vietā.
brīžiem esmu tik dusmīga, ka varētu locīt metāla stieņus ar kailām rokām nē, bet ar PRĀTU. stieņi gan nav vainīgi, tāpēc nāxies sameklēt kādu jaunekli ar tik šķidrām ūsām kā zīdaiņa frizūra.

Add to Memories Tell A Friend
reizēm pēc pamošanās gribas aprīt kādu mirstīgo.

Add to Memories Tell A Friend
mirkli pirms manas pamošanās šorīt ar rasbainieku klīdām pa bāriem līdz pirmajam transpotram. šķiet, ka tā bija rīga :)
Powered by Sviesta Ciba