Par visu un neko

Diezgan atklāti un mazliet slepeni

tominsh2

View

Navigation

6. Augusts 2013

Turcija

Add to Memories Tell A Friend
Atlidoju veiksmīgi, kā jau pieņemts, lidmašīnā bija jautra deva maniem kolēģiem no manas puses. Kas ir ar mani lidojuši, tie sapratīs. Pirmais iespaids, izkāpjot no lidmašīnas - visi bļauj Ankara! Ankara, tu saki no, no, viņi tāpat bļauj Ankara. Copē pasažierus saviem busiem. Uz ielām piedāvā nopirkt visu ko, pat ja atsaki, tad piedāvājums atskanēs vēl vismaz pāris reizes. Viņi tādu vārdu kā nē nesaprot. Krieviski runājošos turkus arī vēl neesmu manījis. Pirmajā dienā nekas tā vēl nesākās, jo tikai ap 00.00 bijām Izmitā, kur ir mūsu Otel. Trīs zvaigžņu. Ir diezgan pieklājīgi. Istabiņā dzīvoju ar britu Krisu un turku Ozzy (viņa vārds ir Ohsum vai Ousam, kaut kas sarežģīts, tāpēc saucu par Ozzy, te visiem turkiem iesaukas, jo grūti tie vārdi). Un tad gājām uz party. Klubs kā Rīgas Franči. Sapazināmies ar daudziem turkiem. Turki vispār baigi forši. Tikko iepazīstamies un jau sauc par brāli. Tagad man ir daudz brāļu. Ar latvieti Valteru jau ierēcām, ka jāuzmanās, ka ar kādu geju nesapazīstas. Meitenes? Vēl nevienu īsti neesmu redzējis no turcietēm, nu vismaz jaunietes ne, ielas pilnas ar mužikiem. Alus? Vietējais Effe (sūdīgs un dārgs), Tuborg un Carlsberg. Visi salīdzinoši dārgi, bet šņabis vēl dārgāks. Ēdiens? Nav ne vainas, ir labs, ja zini, ko ņemt, jau paspēju iegrābties uz dīvainās garšas zupiņu. Piedalos ES projektā, notiek visādi vorkšopi, ir interesanti. Daudz draugu jau. Tagad brīvs brīdis līdz vakariņām - jācer, ka atkal neiegrābšos uz dīvainu zupiņu. Un tad dosimies uz Clock tower pīpēt ūdenspīpi un dzert aliņu. Rīt atkal vorkšopi. Kopumā baigi forši. Bildes jau daudz, bet lielākā daļa ir pilnīgs bullshits, uzvedos kā japāņu tūrists, laikam jāsāk ko normālu nofočēt.
Nu tas par pirmajiem iespaidiem. Ja ir kas jautājams, varat jautāt - varbūt atbildēšu.

Labs joks par Latviju. Jums tur vasara ir Latvijā? Jā, bet tajā dienā es strādāju.

Bāri. Visi turku bāri, vismaz kur esmu pabijis, atrodas kādā ēkā aiz slepenām durvīm bez maz vai, tad jāuzkāpj kā minimums uz 4. stāvu, tur jāpieklauvē pie slepenām durvīm bez maz vai, un tad tev varbūt atvērs vaļā. Principā visi bāri kā Latvijā Franči. Alus joprojām visur viens Efes vai Tuborg. Nauda iet uz beigām kā traka.
Ēdiens - katrā ēdienā ir vismaz viens pipars, bet ēdiens ēdams - zupas gan nav garšīgas, dīvainas.
Visiem šeit esmu smieklīgais čalis, lai ko es darītu, būs smieklīgi. Ir jautri.
Vorkšopi principā ir par vides aizsardzību, dažbrīd baigais borings, bet pārsvarā ļoti interesanti.
Šodien sanāca paterzēt ar 10 gadīgiem čigāniem, kuriem mēģinājām ieskaidrot, ka pīpēt ir kaitīgi, tas bija tik smieklīgi, jo paši pīpējām tai mirklī. Vispār čigāni te pa pilnam, nāk klāt un prasa naudu. Sist jau nesit, bet viņiem tā ubagošana tik profesionāla.
Bijām Zeķu veikalā. Zeķes tik lētas, ka grēks neņemt. Tur interesanti bija pavērot, ka mūsējie apmēram pusstundu izvēlas zeķes. Tās tak ir tikai zeķes! Paņēmu arī dažas.
Katru dienu agri ejam gulēt un agri ceļamies, jo katru nakti ir kāda ballīte līdz rītam, un tad vēl pēc klubiņa ejam uz vietējo nočņiku, tieši pāri ielai no viesnīcas.
Bijām arī ūdenspīpes pīpēt. Pirmo reizi izbaudīju tik perfektu ūdenspīpi.
Laiks ir silts, bet ne tik karsts kā biju iedomājies. Kaut kas nav riktīgi, kamēr Rīgā jums tur ap 29 esot, tikmēr te tikai pie 20. Smieklīgi, ne?
Viens no otra mācamies visādus vārdus dažādās valodās. Smieklīgi, ka vairāki turki zina tādus vārdus kā di**a, k*ce, es tevi mīlu un priekā! Pats arī iemācījos dažus turku vārdus, piemēram, ir viens vārds, ko man iemācīja, bet ar domu, lai labāk to nesaku, jo ja netīšām nepareizi izrunās, tad nozīme pilnīgi mainās uz ko drausmīgi rupju.
Viena turciete man izzīlēja nākotni, joprojām gaidu, kad piepildīsies.
Forši, ka turki ir tik draudzīgi, tiešām kā brāļi.
Stāstīt ir ko daudz, bet slinkums rakstīt.
Nu apmēram tā man te iet.
Varam būt lepni, ka mums Latvijā ir labs alus un ar lielas izvēles iespējām.

Biju šodien uz Turcijas improvizācijas teātri. Un pilnīgi "nejauši" nokļuvu uz skatuves. Tik forši bija uzspēlēt, tad kad tu nezini, ko runā pārējie. Es runāju angliski, pārēji turku valodā, bet pēc smiekliem nopratu, vai nu viss ir ok vai arī runāju galīgi aplam, kad uzzināju, ko mēs tur darījām, tad bija rēcīgi. Spēlējām ainu, kur es un 3 puiši par kaut ko runājam turciski, nu vismaz viņi zina par ko runājam, un uznāk uz skatuves meitene ar bērnu (ar īstu, tas te ir normāli), un tad visi mēs par kaut ko runājam. Beigās es pasaku - Ok, tas ir mans bērns un visa zāle smejas. Pēc tam uzzināju, ka saruna bija par to, kuram tas bērns pieder - Trāpīts:D
Nu īsumā sakot, laba pieredze man:D

16. Jūnijs 2012

piegriezās jeb kāpēc ēst mājās

Add to Memories Tell A Friend
Labrīt vai arī, kā man, jau sabojāts rīts. Esmu nesaprašanā ar dažām lietām. Konkrēti runa ir par to, kur var ātri ko apēst. Sarakstu sākšu ar Statoil, it kā jau normāls un pieklājīgs veikals (benzīntanks), bet nez kāpēc man liekas, ka viņi mūs uzskata par vaļēdājiem un mērču rijējiem. Konkrēti runāju par viņu burgeriem, it kā jau garšīgi un ar svaigiem dārzeņiem (vismaz tā viņi apgalvo), bet nu tas viss tiek salikts kopā tā, ka mutē nevar dabūt iekšā, un ja arī esi iedabūjis to mutē, tad visa seja ir ar burgera sastāvdaļām. Vienmēr, pērkot šos burgerus, no kaut kā jāatsakās, lai kaut cik varētu iedabūt iekšā. Bet nē, viņi samet kaudzi tomātus, kaudzi gurķus, kaudzi papriku, milzīgu gaļas blāķi, un tam visam vēl mēģina mērci pa virsu uzstutēt. Tad vēl gribas piebilst par viņu hotdogiem. Tā jau ir daudz maz ok, bet nu tās mērces vienmēr tik daudz tiek saspiestas, ka tas viss sakrājas apakšā un tu dabū rīt mērci. Ja man gribētos mērci, nopirktu kečupu un tāpat rītu. Savukārt Narvesen Hotdogi ir vispār kaut kas ekskluzīvs, nē, drīzāk tā ir pārdevēju vaina. Nopērkot hotdogu vienmēr pirms tam viņiem jāizskaidro, ka mērce jāliek mazmazlietiņ, jo arī šajā gadījumā tiks salikts tik mežonīgi daudz, ka viss tavs baltais krekls pēc tam būs kā pēc karalauka. Nu kādēļ tik ļoti jāpārspīlē ar tām mērcēm?
Vēl varētu runāt par McDonaldu. Šajā sakarā jājautā kādēļ viņi burgeriem liek salātus klāt, ja atverot kastīti, tie vienmēr ir izlidojuši no burgera ārā? Un arī tas apmērs tik milzīgs, ka mutē nevar iedabūt. Varbūt man arī ir maza mutīte... Par Hesburgeru vispār negribētos runāt - briesmīga un lēna apkalpošana, nebaudāms ēdiens.
Šad tad vēl izvēlos iestādi Pelmeņi, tie ir daudz maz ok, izņemot tos, kas ir Centrālajā stacijā. Nu drausmīgi, ēd un tev garām kāds bomzis noiet. Strādā tur arī drausmīgs personāls. Ēdiens nebaudāms.
Vēl Chilli pica būtu jāpiemin. Man liekas, ka tur ēdiens ar katru reizi paliek negaršīgāks un negaršīgāks. Un līdz ar to arī dārgāks, no apkalpošanas kultūras arī viņiem nav nekādas sajēgas. Ilgi jāgaida.
Nesen sanāca iemaldīties arī Casablankā, ieej, it kā zolīda iestāde, pēc kāda laika tu saproti, ka tur nav viesmīļu sistēma, traukus no galdiņa arī neviens nenovāc, kādu laiku tu dabū sēdēt ar iepriekšējo apmeklētāju traukiem. Vismaz vari papētīt viņu neapēstos salātus. Beigās pēc pusstundas ilgas gaidīšanas, viņi paziņo, ka tehnisku iemeslu dēl pasūtīto nevarēs atnest, vismaz naudu atdeva.
Lūk, varbūt tomēr vienmēr jānēsā līdzi burciņa ar mājās taisītu soļanku un maizīti ar desas šķēli.

:D

Add to Memories Tell A Friend
Todays topic: Kas jāzina labam pavāram?
Labākā atbilde:
[11:13:50] Aleksandrs: kā pareizi burkanu ielikt katlā, lai pēc tam klients neaizrijās!!!!

lol

Add to Memories Tell A Friend
skatos kaut kādu raidījumu par kādu džeku džungļos. nu īsti normāls viņš nav
atrod kaut kādu milzīgu tārpu, pasaka par viņu dažus vārdus, tad pasaka, ka tās būs viņa brokastis un apēd
tad atrod indīgu čūsku, pastāsta par viņu, uzsver, ka ir ļoti indīga, tad nocērt viņai galvu un ēd nost viņu

vēl

Add to Memories Tell A Friend
[19:04:25] Artis Brauns: [19:02] Toms Zvejnieks:

<<< tev jauzvana
tas ir uzticibas talrunis jauniesiem
pastasti, ka tevi sit un uzticies

Pērle

Add to Memories Tell A Friend
[18:34:45] Aleksandrs Gorbunovs: Tominš somiņš: un nezināmā pumpa uz dibena
[18:35:16] Toms Zvejnieks: Taa pumpa ir zinama. tas esi tu!
[18:38:28] Aleksandrs: es nevaru būt pumpa uz tava dibena
[18:54:32] Toms Zvejnieks: vairs nevari, es tevi izspiedu

31.10.2011

Add to Memories Tell A Friend
šodien helovīns. nu un?
noskatījos 2. sēriju Once upon a time. Laba
Izdzēru zāles, tagad ugunsgrēks jānoskatās un simpsoni. abas jaunās šodienas sērijas.

ha ha

Add to Memories Tell A Friend
Tikko pie durvīm atskan zvans. Māte pieiet. Un tur divi sīkie sakrāsojušies prasa - Saldumus vai izjokosim
Nezināju, ka Latvijā kāds tā arī reāli dara

30.10.2011

Add to Memories Tell A Friend
Apdomāju dzīves jēgu. Izrādās, ka apkārt ir bijis, kas tāds, kam vērību pievērsu tā pa īstam tikai tagad. Izdomāju, ka jāiet uzvārīt pelmeņus un noskatīties kādu filmu. Šodien pa māju tikai.
Starp citu, drīz kāds lidos. Tiešām pa daudz.

29.10.2011

Add to Memories Tell A Friend
Šorīt braucot pēc zālēm noplīsa mašīna. Pastūmām mazliet un aizbraucām ar mikroautobusu.
Mēģis atceļas. Laikam tad tagad jāiet gulēt.

Once upon a time

Add to Memories Tell A Friend
Tikko noskatījos jaunā seriāla Once upon a time pirmo sēriju, un jāsaka, ka nespēju jau sagaidīt nākamo sēriju. Riktīgi pārsteidza. Seriālu izdomāju skatīties tikai tā iemesla dēļ, ka to seriālu veidojuši tie paši veidotāji, kas veidoja Lost.
Nu riktīgi laba pirmā sērija.

Stāsts sākas ar to, ka pie seriāla galvenās varones ierodas kāds zēns, kas apgalvo, ka ir viņas dēls un ka ir laiks atgriezties mājās - kādā mazā pilsētā. Vēl šis zēns apgalvo, ka pār šo mazo pilsētiņu valda kāds drausmīgs lāsts, kas šīs pilsētas iedzīvotājiem ir licis aizmirst to, kas viņi ir patiesībā - Sniegbaltīte, Sarkangalvīte, Pinokio, princis un citi visiem pazīstamie pasaku tēli.

Mans vērtējums pirmajai sērijai 9/10. Iesaku visiem, kam patīk pasakas, fantāzija un labs stāsts.

mājas

Add to Memories Tell A Friend
esmu laimīgs. esmu mājās.

Slimnīca. 38. diena

Add to Memories Tell A Friend
Dokumenti rokā, eju pēc pusstundas laukā.
The end

Slimnīca. 37. diena

Add to Memories Tell A Friend
Šorīt no rīta nodevu asinis, pēc tam uzpampa vēnas
Nepieturēju spirtiņu kārtīgi
Un vēl mani šodien iemeta milzu kastē, kur sajūta kā kosmosā, lika neelpot un elpot. Apstaroja mani Esmu tagad radioaktīvs Noot.
Rīt meņa vsje dokumenti budjet porjadka, un rīt jau tiekamies ārpusē
Alā danču vakari vēl tak notiek?

Šodienas plānā:
11.10 - How I met your mother jaunākā sērija
11.35 - Two and a half men jaunākā sērija
12.05 - Emīla nedarbi
13.00 - Pusdienas
14.00 - Ugunsgrēks

Un tālāk jau spontāni

Moja serdce ostanavilas...
/Reanimācijas koris/

Slimnīca. 36. diena

Add to Memories Tell A Friend
Mama, I'm coming home

Slimnīca. 35. diena

Add to Memories Tell A Friend
Diena pirms rezultātiem.
O jomajo, pilnīgi bailes vai metas, negribas te vairs palikt

Slimnīca. 34. diena

Add to Memories Tell A Friend
Tātad pirmās un otrās analīzes man ir negatīvas. Trešās jāgaida pirmdien. Tā kā uz karstām oglēm būtu uzsēdies, cerams, ka būs negatīvs.
Šodien noskatījamies Blade un Blade II.
No rīta neļāva man gulēt, tad šprice, tad zāles, tad brokastis un vēl sazin kas, biju dusmīgs.

Slimnīca. 33. diena

Add to Memories Tell A Friend
Beidzot kas labs. Pirmās analīzes esot negatīvas
Pirmdien zināšu, kas ar pārējām.

Slimnīca. 32. diena

Add to Memories Tell A Friend
Emocionāls bezspēks, pamodos ar temperatūru, vismaz man tā likās, izmērīju - nekā.
Šodien vairs neko.

Cerība

Add to Memories Tell A Friend
tikko atnesa man kreepju traucinju, tagad tik jaaspljauj bez baciljiem iekshaa.

nu jebkuraa gadijumaa zinashu vai ir progress.
Powered by Sviesta Ciba