- 4/14/13 09:22 pm
- Juhuu, nedēļas nogali beidzām ar 6 šampjiem un rumu. Sauna bija, ar eikaliptu slotām nopērā un muguru izmasēja. Kā arī šodien atklājām šašļaka sezonu. Kkā tā. Nākamnedēļ izbrauciens ārpus robežas, un iespējams nākamā atpūta kkad jūlijā. :)
Lai veicās darbi pa nedēļas vidu. - 0 commentsLeave a comment
- 4/13/13 10:05 pm
- Trīs šampji, 0.5l ruma, sulas un uzkodu. Tagad vēl uz saunu stutēsimies. Tik nez vai tà ir laba doma, jo pa dienu norauts rādītāja pirkstam nags.
- 0 commentsLeave a comment
- 4/12/13 11:18 am
- http://www.youtube.com/watch?v=QBtszfyg
yks - 0 commentsLeave a comment
- pavasaris, ibio
- 4/9/13 10:03 am
- Pie mums uz ledus sēd kādas 10 dzērves un ļoti daudz Getliņu vistas.
Btw, par Getliņu tomātiem runājot - ļoti garšīgi, pat pēc tomāta garšo, smararžo. - 0 commentsLeave a comment
- 4/8/13 10:23 am
Izrādās, vakardienas prognozes bija patiesas.

- 0 commentsLeave a comment
- Vai tu re, ku bhurvīgi pavasarī!!!
- 4/4/13 03:54 pm

- Current Mood: ibio
- 0 commentsLeave a comment
- 4/2/13 01:44 pm
- Nesaku, ka esmu paklausīga autobraucēja, bet IBIO, ja vecis ar 3.2 kkādu tur turbo nevar uzvilkt 100km/h, tad vai nu tizlis, vai arī lai brauc ar drezīnu! Šādi tirliņi arī izraisa avārijas situācijas.
- 0 commentsLeave a comment
- 3/29/13 08:49 pm
- Vai pirtī 45-50 grādos pēc C, var nomirīt?
- 4 commentsLeave a comment
- 3/27/13 08:01 pm
- ( Cik patiesi :) )
- Current Music: Trejus zirgus es iejuudzu rakstiitaas`i kamanaas
- 0 commentsLeave a comment
- hmmm
- 3/25/13 01:23 pm
- Ar kādu ātruma pārnesumu jābrauc pie 55km/h, lai dzinējam nebūtu jāpārpūlas.
1.9/5-pakāpju manuāla ātrumkārba - 20 commentsLeave a comment
- 3/24/13 03:56 pm
- Jauku un saulainu Pūpolsvētdienu!

- 0 commentsLeave a comment
- 3/21/13 10:28 am
- Biškucītiņu bailīgi, bet laikam jānomazgā tā sāls kārta no transporta līdzekļa, jo nu dikti nesmuki izskatās.
Vai arī gaidīt. Bet 6dien uz Kucēniem jābrauc. Jopcik, ko lai dara? - 0 commentsLeave a comment
- kā var nesolīt
- 3/19/13 09:42 am
- Repšes reklāma jau sēž aknās. Nez kapēc, jams neko nedarīja kad bija pie "stūres". Tagad darīs? Kā tad!
- 0 commentsLeave a comment
- 3/18/13 09:53 am
- Iestājoties labākam laikam, jāmeklē akupunktūras speciālists. Sāpes vairs nav izturamas.
- 0 commentsLeave a comment
- par aktuālo
- 3/15/13 03:13 pm
-
Kāds vīrs iziet medicīnisko apskati,- terapeits liek izģerbties, kaut ko ieraksta kartiņā, tad nosmērē
viņam vienu olu ar jodu un sūta pie ķirurga. Ķirurgs tāpat liek izģērbties, apskata, tad otru olu nosmērē
ar briljanta zaļo un sūta atpakaļ pie terapeita. Vīrs nu nesaprašanā, kas tad tā par diagnozi, nolemj paskatīties
kartiņā. Tur rakstīts( : )
- 0 commentsLeave a comment