- 3/12/13 12:08 pm

- 0 commentsLeave a comment
- 3/11/13 07:52 pm
- Šis būtu par mani un apkārt notiekošo..

- 0 commentsLeave a comment
- 3/10/13 05:12 pm

- 0 commentsLeave a comment
- 3/7/13 12:09 am
- Neklepoju, nešņaukājos, bet pēc balss neviens neatpazīst, lai gan tā tāda specifiska padevusis :)
5dien pie daktera, bet nu nez vai vēl darbā laidīs. Trīspadsmit gadu laikā, pirmā reize, kad noliekos pa īstam.
Pirms tiem n-tajiem gadiem uzreiz bija slimnīca, tagad tikai pastaigas pa poliklīnikām. Ā nē, ievērtēju jauno Ogres slimnīcu. Viss jau pa smuko, bet 3x ne tur kur nepieciešams nogriezos. Tā teikt - topogrāfiskais debīlisms :) - 2 commentsLeave a comment
- 3/2/13 09:49 pm
- Mērglis galīgi nočakarēja dziesmu :(Esmu kašķīga, jo ķermeņa t virs 38 grādi.
- 0 commentsLeave a comment
- 2/28/13 08:14 pm
- Tā, laikam gripa ir tikusi arī pie manis :/
- Current Mood: slikti
- 0 commentsLeave a comment
- 2/27/13 09:37 am
- Būs RUSā: hhh
- 2 commentsLeave a comment
- 2/26/13 09:40 pm
- Šovakar dzeru alu un skatos nepiedienīgas filmas.
- 2 commentsLeave a comment
- debīliķi
- 2/25/13 09:41 am
- VW Beetle (dzeltenā krāsā) valsts reģ.Nr. GS5255. Adresi ar var nosaukt.
Ļoti ceru, ka viendien jamo paņems pie olām, kad viņš šķērsos dzelzcēļa pārbrauktuvi sarkanā signāla iespaidā, apdzenot 8 priekšā stāvošās mašīnas + minūti pēc tam - preču vilciens aizdudināja.
Man ar tā pārbrauktuve zadalbala, bet nu nav jābūt kretīnam totālam. - 2 commentsLeave a comment
- Vēl pusotrastunda ko rukāt..
- 2/22/13 02:24 pm

- 6 commentsLeave a comment
- 2/17/13 01:20 am
Šķiet, rīt, vai pareizāk šodien, būs ne ļoti labi. Litrs tekilas uz 3.Šodien ir pat ļoti labi :)- 0 commentsLeave a comment
- 2/15/13 01:22 pm
- Ir :)
Vieninieku gan ielika, bet nu tā jau zināma vaina.
Bet, vienozīmīgi, bija baisi. - 9 commentsLeave a comment
- 2/14/13 07:18 pm
- Nja, šodien redzēju, kamdēļ lielas mašīnas ir labākas.. Labi, ka visi sveiki un vesali.
- 0 commentsLeave a comment
- 2/14/13 12:47 pm
- ( Vaļu diena. )
- 0 commentsLeave a comment
- labi, ka ir garš deguns
- 2/13/13 05:07 pm
- Zašibis, otrdien jāiet tehniskā, a tuvākā nodaļa nestrādās. Suuuper! Uz Rīgu braukt - baisi.
- Current Mood: '
- 11 commentsLeave a comment