23 May 2019 @ 08:20 pm
Humānā kondīcija  
Kas dažkārt besī, tā ir cilvēku saprotamā, bet šad tad par tālu ejošā vēlme atbalstīt "savējos", pat, kad tie nes huiņu, ko diez vai tikpat dabiski uztvertu no citiem.

Bet tur neko nevar darīt, tas notiek gan starp korumpantiem, gan liberāļiem, gan konservatīvajiem, gan progresīvajiem; principā visur, vai ne?

//Es neapšaubu, ka arī es pats tā daru, es tikai cenšos to maksimāli apzināties un pēc iespējas nedarīt.
 
 
23 May 2019 @ 12:53 pm
Tehniskie traucējumi EP vēlēšanās šodien lieguši nobalsot vairākiem simtiem uz iecirkni atnākušo  
Krievu specdienesti beidzot arī “tuvajās ārzemēs” veikuši kiberoperāciju, izpalīdzot Ušakovam tikt uz eiroparlamentu:

“Pēc Laizānes paustā, iespējamais sistēmas traucējumu iemesls tiek apzināts, visdrīzāk tas saistīts ar naktī uzstādītajiem sistēmas atjaunojumiem.”

Kurš izdomāja, ka naktī pirms balsošanas ir laba doma veikt sistēmas “uzlabojumus”? Vai nu kiberoperācija, stulbums vai sabotāža. Cimdaru nomainīja ar solījumiem tieši ieviest šo moderno, elektronisko vēlētāju reģistru. Lūk, rezultāts. Operācija izpildīta.

https://www.delfi.lv/news/national/politics/tehniskie-traucejumi-ep-velesanas-sodien-liegusi-nobalsot-vairakiem-simtiem-uz-iecirkni-atnakuso-veletaju.d?id=51121065
 
 
23 May 2019 @ 01:56 pm
Kā saprast, ka skaties uz īsteni mūsdienīgu sabvūferi  
 
 
23 May 2019 @ 01:42 pm
 
Nōrvēģijā uz šo dienu trūkstot 5600 medicīnas māsu. Lēš, ka uz 2035. gadu iztrūkums pieaugs līdz 28 000. (viņi, ko tur – visi plāno uz nespējnieku namiem un ģiftnīcām pārcelties?)
No mana egōģeōcentriskā skatpunkta tās ir labas ziņas: tā kā man nav plāna B, un arī Ā ir visai neskaidrs, patīkami apzināties, ka jebkurā brīdī varu pacelt naktsmici un šaut uz Karalisti ziemeļmeitām dibentiņus apmazgāti. Varbūt man pat penziju stāžā atjaunotu iepriekšējos gadus – būtu nogalē par ko greznu kompostējamo zārku pasūtināt.
Ā plāna ietvaros šodien saņēmu mazu nekrolōgu – nobankrotējis liels partneruzņēmums, praktiski – neliela pilsētiņa. Droši vien pārbūvēs to par milzīgu poliklīniku. Pagarinās klīnisko nāvi.

Kultūras ziņās uzzināju, ka Montai Kromai jubilejā veltīts vairāk pasākumu kā Rainim. Paņēmu Neputnā viņas antolōģiju. Un Rokpelni – jaunieši izķerot kā siltus plācenīšus.
Ā, un vakar esot bijusi pirmizrāde Brūveres filmai par Uldi. Vai kāds jau paguva? Jāaiziet būs nedēļas nogalē. Sidu arī paķēru, drošības labad biju to jau pastellējis tīklā. Un tad aizrāvu līdz Biķerniekiem, kur beidzot izņēmu kihelkonnas grāmatiņu, ko biju iegādājis vēl pagāšgad. Zvaigzne mani tikai caur Interpōla meitas uzņēmumu atrada.
 
 
23 May 2019 @ 01:33 am
tur Parīzē 2  
Tur Parīzē cilvēkiem ļoti mīļš ir kāds zīmējums lēts.

 
 
23 May 2019 @ 12:27 am
Chernobyl (2019)  
Tags: ,
 
 
22 May 2019 @ 06:58 pm
ID  
Ingmārs Diegapimpis.
 
 
22 May 2019 @ 06:53 pm
pārstātu  
Kas notiktu, ja visi cilvēki vienā dienā pārtrauktu lietot alkoholu un nikotīnu.
 
 
22 May 2019 @ 04:54 pm
latvija  
Mazā Latvija.
 
 
22 May 2019 @ 04:41 pm
No ziņām  
"Britu karaliskie ķipari".
 
 
22 May 2019 @ 12:49 pm
Technoloģiju vērotāja piezīmes.  
"Apmēram 15% no komentāriem, kas atrodami zem politisko partiju Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu reklāmām sociālajā medijā "Facebook", ir radījuši profili, kas nav autentiski, proti, automatizēti konti, kuri darbojas pēc noteikta algoritma, sarunā ar aģentūru LETA atklāja NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra ("Stratcom") direktors Jānis Sārts"

Tā kā nepieļauju pat niecīgāko iespēju, ka NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors mums varētu kaut ko samuldēt, esmu patiesi šokēts. Izrādās, komentārus feisbūkos raksta automatizēti konti, kuri darbojas pēc noteikta algoritma. Šeit taču ir dažādi mākslīgā intelekta meistari, varbūt var man apstāstīt, kā tādus var dabūt? Es arī sev gribu automatizēto kontu, kas raksta komentārus pēc noteikta algoritma!
 
 
22 May 2019 @ 10:57 am
Vēlēšanu organizācijas vērotāja piezīmes.  
Ō. "PMLP informatīvs paziņojums par reģistrāciju vēlēšanu iecirknī" ir arī uz EDS atnācis. Nez, kas notiks pēdējā dienā pirms vēlēšanām, ceru, ka zvanīs pie durvīm trūcīgi tērptas jaunuves ar tekstu "Labien, mēs ar jums gribam parunāt par reģistrāciju vēlēšanu iecirknī!"
 
 
22 May 2019 @ 10:13 am
 
Pakoju visas mantas (atkal). Vasaras dzīve tuvojas. Gaidu ar nepacietību.
 
 
22 May 2019 @ 03:03 am
 
Grebis maija noskaņās pievērsies bastarasta pumpiņrasai, nomainījis brilles un noalgojis pirotehniķi.

at vaševa bessiļstva zagarajetcca bumaga
 
 
22 May 2019 @ 12:22 am
Prosumer vecmāmiņa  
Testēju vecmāmiņas televizora dzirdamības apgreidu:
Skan labi (un skaļi), Thomann ķīniešu OEMi nesliktu austiņu pastiprinātāju-optisko dekoderi-USB interfeisu pa lēto uzmeistarojuši. Par Beyerdynamic nav ko runāt, tā ir pārbaudīta manta.
 
 
Current Music: Leftfield - Melt
 
 
21 May 2019 @ 03:17 pm
nērs, nērs, nārsto  
ja tev pietrūkst eņģeļu un angļu, ō Pitagōr, iznāc no savas stūra mājas.

Nurse with Wound
 
 
21 May 2019 @ 11:00 am
Motivāciju vērotāja piezīmes.  
Par ko balsosiet EP vēlēšanās un kālab?
 
 
21 May 2019 @ 10:47 am
Biznesa žurnālistika tā saucoties  
It kā "Dienas Bizness" jau tā nebūtu sevi sakompromitējis sakarā ar Toča smērējumiem, bet nē - vēl vajag skrebelēt šādus tendenciozus gaudu raksteļus. Kaut būtu pieticis jau pašā sākumā, pirms publicēšanas mazliet papētīt publiski pieejamu un ne pārāk grūti atrodamu infu.
 
 
21 May 2019 @ 09:21 am
Troņa spēļu vērotāja piezīmes.  
Pozitīvais ir tas, ka visa šī sezona skatītāju rūpīgi gatavoja tam, ka brīnumu nav, arī fināls būs sūds, nejūtos vīlies, saņēmu, ko gaidīju.
 
 
20 May 2019 @ 10:48 pm
Šarikovisms nemirst  
Uz šāda veida revolucionāri tiesiskajā apziņā balstītu apsūdzību pamata sovoki šāva nost "nepareizi" domājošos jau kopš Krievijas pilsoņu kara laikiem un arī okupācijas laikā Latvijai nolaida asinis, sevišķi 1941. un 1949.gadā. Konkrētais kadrs ne reizi vien jau ir paudis atbalstu "nepareizi" domājošo slepkavošanai, kā arī citu "nepareizu" cilvēku dehumanizēšanai.