friends [entries|archive|friends|userinfo]
Looser Individual

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Aug. 29th, 2016|05:13 pm]

dienasgramata
Šodien pie HI-FI aparatūras veikala "Gudrā Māja" uz trepītēm sēdēja divi narkomāni, kas aizgūtnēm pētīja viens otra plaukstas līnijas.
link4 comments|post comment

[Aug. 28th, 2016|03:11 pm]

dienasgramata
DELFI. Pusmužā divi kanādieši atklāj, ka pēc dzimšanas slimnīcā samainīti.
link3 comments|post comment

[Aug. 27th, 2016|10:15 pm]

punkts
Agrainis Kovalskis.
linkpost comment

[Aug. 27th, 2016|09:33 pm]

punkts
kā būtu ar vienu māllēpi uz tās uztūkušās lūpas tur kaktā viņa sēž starp zobiem un redeļu gultu, jo tā viņa guļ tā tuklā govs, kura iedeva pienu padzerties un (ierobežosim šo) piecas kapeikas (no otras puses) deva viņai padzerties atspirdzinošu tēlu, no kura bija tāds kā drošības garants, jo no abām pusēm pasargāts no lietavām viņš nekavējās pārdomās par neskaitāmajām dimensijām, kas viņa tēvatēva laikos bija laupījušas laicīgo pravietojumu translēšanas ieganstus un tas tā nevarēja arī notikt jo tikai niekalbis skatās uz bērzlapēm un domā kāds ir tēva dēls vai kāds ir dēlis uz kura ir celts raugs, lai tas iekrīt acīs un skolas izlaidumā sabojā tev potīti tieši virs minikleitas izrādās ir kaut kāda atzīme kurā viss tas vorsalīns kas ir tāds kā kremlins kā sauca to auduma veidu tāds kā čaukstošs nevaru atcerēties lai vai kaut kāds indigo lillā vai bēšīgi lopus kaut braucošs surogāts bija viņam licis acis noasināt pašgājēju pamanīšanai un kad viņi četratā uz divām slēpēm brauca no viadukta lejā tad bija ko redzēt tos rēcīgos ģīmjus lai viņus kaut vai balta volga aizved bet es tev pateikšu ko man mamardašvilli vēstulē rakstīja no skolas gadiem tikai cipari un brilles palikuši bet es savā sēlijā sēdēdams un visu pavalsti pārredzēdams esmu tāds kā iegalvojies pats sevī un pats sev stāstu, ko es redzu, lai gan šim procesam vajadzētu iet tiešsaistē un informēt daudz plašākas masas nekā tikai šajās divās durvīs stāvēdams es jūtos kā bikses deldēdams bet tie zābaki tie zābaki līdz celim es pa to cisku ar zobiem uzrāpos un tagad tāds kā pātagas pavēlnieks skaitos lai gan savos ciparos neorientējos tomēr sodu izciest protu protu arī sakost zobus, ja to prasa reliģija, bet ja esmu autosportists tad tikai didaktiskos nolūkos, tas ir, man ir prieks par citu panākumiem, bet ieteikšu arī kaut ko piekodinošu.
linkpost comment

[Aug. 27th, 2016|08:58 pm]

punkts
klubiņš zem ērenpreisa markas ēģiptiešu markas no savas markas kkk inkluzīvo mēs laiks nogriež kā monētu tas ko es saku, nesaku es, bet tas ir izrakts no zemes pārgudrā metapoētika jebkurš teksts grib būt tekstā jebkurš mētelis grib būt mētelī rokās aprocēs pogās un te tāds bija ādā līdēji un ārā metēji viņi visi tātad ir akvārijā un viņus barot nāk cilvēks ar dzeltenu seju un tad tas akvārijs apgāžas un visas čūskas aizrāpo meklēt naudu kā arī bija trennētas trennēts tonis tonna rakstura starp tekstiem dzīvo cilvēks un lasa sēnes es viņam norādīju uz tekstu par tekstu tas tā arī ir un nauda ir tērēta tāda kā dura, bet nāks auksta rudens diena, kad ziema būs vienā mētelī bet cūciņa pepa pūs pākstī un skaitīs zobus sev un citiem kā mākoņos sēdošs zigis ar mārīti bez kūkas un streips dīdžejs grēks reinkarnēts ēģiptiešu markā bahtins saka ka ikvienā tekstā ir vairāki teksti jeb polifoniskās balsis, kas rada tādu tātad noslīpējumu, kur viens darbības vārds izsaka sevis suģestējošo ūsiņa kārtu bija pie krieviem tāds viens acuraugs, kur viņš ar tekstu tik ilgi strādāja, ka valodiskās struktūras bija tādas kā plūsmas, kuras tikai cskp gribēja apraut bet nezināja, ka viņiem tas ir jādara, jo pārāk dragāja dārgās mašīnās masīvās virs divām tonnām pašmasa un tad viņiem tāds mandelštams arī prasa ar beirutu pie rokas ieradies pie majakovska lai vārītu tēju un tad viņi ir tajā garainī tikai uz mirkli lai pēc tam pēc kakla operācijas staigātu ar šalli, bet ne vienroci viņi tajālaikā pielūdza bet ideālistisko futūrismu, kas vēl nebija izķēmots ar moderno laiku laikietilpīgo māniju sadziedāt visas bēres pa drumslām, lai tajās ievīstītu kaut kādas putuplasta lelles līdzībai ar mumifikatoru pie tā sarkanā režģa, kur viņš to staļinu bija nomušījis tur tagad mušas auž gobelēnus stāvu debesīs stāvu uz augšu mīnus viens stāvs patversmei no sēnēm šeit tad mēs viņu arī pieķeram ar važām, lai tā teikt makjavelliskā moratorija garā pēc tam nerastos privātīpašuma pretenzijas kā tas jau ne reizi ir bijis celsijā un fārenheitā bet kang fu tas ne reizi nav bijis tāpēc mēs arī ceļojām uz ceilonu ar stopiem lai pēc tam pa lielo mūru sienām rāptos lejā rasas lāses mums pasniegt mazus pastniekus aplokšņu izrotāšanai, bet mēs to noturējām par tīrību un tāpēc esam cēli.
linkpost comment

[Aug. 26th, 2016|10:33 pm]

punkts
nobīdoloģija tur bija divpusējā bulta jaukti laida viņu gulēt vannā izrādās un izģērbjas ja tas viņam piestāv kāpēc nē tau jau tas džezs to vannu piepilda ar burbuļpapīriem man viens lieks ielūgums un tiroli gaidīsim ciemos pie viesu galda būs planšete ar saldo un tu varēsi stāvēt kājās un plēst glāzes džekiem pret galvu un tualetes papīrs stāvi rāms tev ir iedalīta loma ozolā un tu esi visgaišmatainākais no visiem panacejas pilotiem ja vien tiem ir kaut kas ar gāzēm atgadījies un tagad visi aptetovējušies.
linkpost comment

[Aug. 26th, 2016|10:21 pm]

punkts
tir šik šul gul tabernakls uz stikla taras prancis uzsists gaisā rokas dala dalai dalai dod man arī lodāmuru galu pa galam dod man turēt rokā skvoču durlakīm ibn takei bokušin šaizem taizem dod man buču.
linkpost comment

[Aug. 26th, 2016|09:18 pm]

punkts
izžurnalēties kad nav kkk intensionāļi obzor ekstensionalov. dir bil šil. šuka kvadratnoi velkmi zu subidinku dividai nas to kak seļezņaks iznesa dirvu divi taut nakšanai po tu storonku stubļinai dvai kvadratiki ni slihal tuča na stancii stupņa kvadratiki luksoforiki stolbik stulbik x mērsrags instruments stirnu deja bēgot ļaudis kvartāla ugunis mērinstruments šķaida sienas siekalas nelaid vaļā lēdurgu tausti taupi raudi tupus sēdi dienām ilgi nekustīgs taisi gravīras lēzenā grāvī kilograms mencu stulbs trauks taisi dibenu laid vaļā lejamo bateriju ludis teikvands izlēma gozēties sienam pietiek ar to pašu tuklo grēviņu taisi lāzeru šovu skvoto laid pa muti burbuļus balto putu tukla dāma skraida pa staciju meklē savus cimdus tukla turza meklē savu sējēju šejienieti tuklo turzu turku putru kaut vai skvorečņiku tuklo taubi ludoviku.
link2 comments|post comment

[Aug. 25th, 2016|07:19 pm]

punkts
punktbumba.
linkpost comment

[Aug. 24th, 2016|04:26 pm]

punkts
Es nekad nevienu neesmu krāpis, bet munka kliedziens gan var izsist no līdzsvara, meklējot labāku vārdu par nolādētiem gredzeniem.
linkpost comment

[Aug. 24th, 2016|03:00 pm]

punkts
Kurš tad te ir pozīcijā maksāt radošās stipendijas, lai nav jāplīst uz pusēm?
linkpost comment

[Aug. 24th, 2016|02:52 pm]

punkts
Baigais simamuram ierēdņa darbiņš, jāizvērtē visādi konflikti...
link2 comments|post comment

[Aug. 24th, 2016|01:48 pm]

punkts
Kas tur notiek tajā Aknīstē?
link1 comment|post comment

[Aug. 23rd, 2016|08:23 pm]

punkts
Interēsojoties par pēdējiem iekšpolitikas jautājumiem, interesē no otas atdalījās pie šā viedokļa. Autors nezināms. Interpunkcija oriģinālā.

Bēgļi ēd no ānusa 

Uz dzīvo satikšanos ieradās štruntīgs rupucis un noslaucījis pupus piemetās pie apsmiekla objekta, kurš bija par sevi stāstījis, ka tam ne vienmēr ir draugos kaut kāds pupucis. Ir viens naktī, un saulstari ir staipīgi pāri visam mirušajam. Mēs ar tīrradni sēdējām soliņos un skepses pīrāgs mūsu atjautību bija vaicājis arī tīrradņu tēvam. Mēs no klajas debess parādījās štruntīgs pulicers un skaitījadarījumu cilvēks ir sastādījismani bērēm. Manas ingas gailesdāvātāsgrāmatasir izputējušas un sniedzas tikai tik tālu, lai tajās saskatītu morāvijas tirgu. Trīs bēgļi laivā ar sii santa+ingmārs+ilmārs isi Ingmārs Santa Ilmārs.satai ir kliba kāja,joilmārsklibo ilmārsir santas vienakāja otra kājair ingmārs. Mazlietpar loģiku. Preambula. Ir viens naktī un daudziem šķiet, ka es meloju sakot ka nopietība stipriietekmē aplikus ceļus.labibūtupadomāt, kā tas izskatīsies, kad gadiem ejot attīstītās preambulas būssaviesušāsvisiem tik stāvu kalnāaugšā,ka neviens no manējiem nebūs visai drošticams, laimanosapkampienos ir radīts manas beidzamībaskodols. Esjau viņam arī teicu,ka neviens mai nebija sapratistik labi,lai mani ļaudis mani paklausītu. Es esmu visai drošs,ka nevies nav pelnījisdziļo divdomībuun vairītosnosātaa. Kurš ir taspareizākais mielaststiešimums,tasarī būsvisai sapratenei par piemēru un es pat apgalvotu,ka neviensnav mūspelnījis tādus, kādiir veidojušies piemājas atkritumos. Viens ir skaidrs no pašasākuma – spēks ir olās, bet oles ir kulē.
linkpost comment

[Aug. 23rd, 2016|12:31 pm]

dienasgramata
DELFI. Policisti steidz palīgā bezpalīdzīgā stāvoklī atstātiem kaķiem.
link1 comment|post comment

[Aug. 22nd, 2016|08:57 am]

dienasgramata
DELFI. Ivanovs paudis vēlmi ar tā dēvēto elektronisko aproci ap kāju iemitināties tajā pašā Baltezera namā, kurā 2008. gada janvārī tika nošauta viņa sieva.
link3 comments|post comment

[Aug. 22nd, 2016|12:06 am]

putnupr
Varu palielīties, ka tikai 1x esmu bijusi uz "Prāta vētras" koncertu - pašos pirmsākumos, RTU telpās, kad Kaupers vēl lēkāja savā dzeltenajā kreklā, un vispār toreiz gājām uz kaut kādu citu koncertu
link7 comments|post comment

[Aug. 21st, 2016|06:28 pm]

dienasgramata
DELFI. Internetā ļoti daudzas tievētgribētājiem paredzētas vietnes iesaka izmēģināt boršča diētu, solot, ka nedēļas laikā tā palīdzēs nomest 3 līdz 5 kilogramus liekā svara. Vislielāko popularitāti šī diēta guvusi kaimiņzemē Krievijā, kur borščs vienmēr bijis lielā cieņā.
link1 comment|post comment

[Aug. 19th, 2016|06:16 pm]

punkts
Atradu tādu vietu, kur pēdējo trīs dienu laikā salasīju piecus spaiņus ar baravikām un mani kompanjoni vēl piecus, turklāt šodien noslēdzošajā dienā, kad jau sēņot pietiks, atradu trīs baravikas pa puskilo katru.
link12 comments|post comment

[Aug. 18th, 2016|03:40 pm]

putnupr
ņemos ar blusām.
visu laiku liekas, ka rāpo.
vakar uz spilvena atradu rāpojam albīnisku lapseni, iepriekš tāda nebij redzēta. man no lapsenēm nav bail, bet no tādas baltas nobijos, uzdzina pat šermuļus tāds lēni lienošs bāls kukainis. re, kā, pat kropls kukainis neliekas normāls.
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]