friends [entries|archive|friends|userinfo]
Looser Individual

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[May. 27th, 2015|01:23 pm]

punkts
Rozavaua ļustra, ņiprikasajsa kamņē.
linkpost comment

[May. 27th, 2015|12:48 pm]

punkts
Lilla putekļi.
linkpost comment

[May. 27th, 2015|12:45 pm]

punkts
Kaldavstvok spervav maja.
linkpost comment

[May. 27th, 2015|12:13 pm]

punkts
Trijnieki uzbrūk.
linkpost comment

[May. 27th, 2015|12:08 pm]

punkts
Hevnt got rīl informeišan for deiiiz!
linkpost comment

[May. 27th, 2015|11:17 am]

punkts
Mango tūska.
linkpost comment

[May. 27th, 2015|10:57 am]

punkts
Notrūf aus aus ingeborga atrakstīja vēstuli ka silīcijas salā izcēlies ugunsgrēks ar laidara govīm viss esot sapasējis bet notrūfs esot antvortējis ka žibi žibi skubi gubu rubi dubi un tu tālrādi pazaudēji uz borisu skatoties tik vien tik vien tās nāriņas no mikroģirurģijas caur spicāko aci kā cilvēks ābols. Mnogo ļudjin paubival.
linkpost comment

[May. 27th, 2015|10:43 am]

punkts
Barikādēs briežami ziežami salami džinss venēra un velokurjera sapnis okinavas dzelzceļa stacijā pietupiens viens izņemot atļauju pacelt roku un saslaucīt salūtu iegūstot riebīgu raksturu kas raksta vārdus mediokri un orki ogri ludzu stekli mintiķu un papīra naudiņas kam noņemts lielais smagais slogs.
linkpost comment

[May. 27th, 2015|09:47 am]

punkts
Sic! socium.
linkpost comment

[May. 26th, 2015|09:08 pm]

punkts
Uz lūpukrāsas ir kostīma maliņa, kuras emalja īpaši piestāv maniem zobiem un manām pogām, par kurām es tepiešūšu vienu cienījama cedele nevar būt jo tā nāk no laukiem un ir apcepta kā zivij sūnas accept A.
linkpost comment

[May. 26th, 2015|09:05 pm]

punkts
Zelta kostīmam ir vajadzīgas briles.
Neiekārtojies pārāk ērti.
Ja tevi no tā atšķir.
Kā baldirjānim atšķir mantas kabatu.
Kuru tu vēro ar lūpukrāsu.
linkpost comment

[May. 26th, 2015|09:01 pm]

punkts
Uz rokām saskaities pats, ka tevi velns rāvis. Ar raviolli griezām deju visu nakti, kamēr brokolis nolūza un bija jāmet karstā ūdenī ar visām biksēm. Ar tām tad arī izvārījām siļķēm makšķeres un sviedru tērcītēm dilles, ko kara dilonī bija izlocījusi pincešu mēnesnīcas, kuras nebija, kad tajā bija kafka.
linkpost comment

[May. 26th, 2015|07:54 pm]

punkts
Liels skaits padebešu. Visu dienu līņā. Ja jautāsiet, kas par dienu šī? Es teikšu, otrdiena un nebūšu melojis, ka tieši šai dienā pirms simtu piecdesmit gadiem cara gvardē uzticības mantojamība tika atspēkota ar rūpīgi sagatavotu kadetu fordu 1968. gada vasaras ierēdņu tiesības Leipcigas konservatorijā nolasīja iespējamais cīņu iedrs taksietis Maksveliāns, kura tiesības diktēt sev gaiteņus izrietēja no otrpus novietota divriteņa.
linkpost comment

[May. 24th, 2015|10:34 am]
dienasgramata
TVNET. No Mīlestības saliņas vēlā nakts stundā evakuē jaunieti. Kā viņa tur nokļuva?
linkpost comment

[May. 24th, 2015|10:33 am]
dienasgramata
KASJAUNS. ...tomēr viscaur Eiropā mītošie slāvi konkursā pamatīgi bīdīja krievieti Poļinu.
linkpost comment

[May. 23rd, 2015|12:38 pm]
dienasgramata
DELFI. Čečeniem vispār ir ļoti delikāta attieksme pret sievietēm.
link1 comment|post comment

[May. 23rd, 2015|09:21 am]

punkts
jēhemāligen jēgermaistera metālisti palīdziet izpalīdziet atrisināt šo dilemmātiku mā jēhe lingen lingerā mā jēhe lingero lingvera salāti mā hēje

lingvera salāti mā hēje

parunāsim par to. es redzu puķu pušķi bet bunte paliek aiz kadra kad tiek apspiesta sacelšanās es noteikti esmu federatīvās republikas sabiedriskās kārtībās uzņemšanas un izvietošanas komitejas tintainajās biksēs saskatījis jaunas locījumu vietas kas ir mani paģērēt paģērējušas aizdomāties par jaunu galotņu piemērošanu šai institūcijai kas ir sevi izsmelt izsmēlusi lai jaunajā gultē ripinātu oktāvas kā gultnīšu mazo mazbērnu rūdolfu un bīberkopfu mazās melnās galviņas uz nama sienām izrotāts sirpis ar koši zaļu turētāju kas ar kopitu un kopju savaldzinātajā kompānijā ir uzrāpies augstākajā komforta punktā pakarinājis tur zeķturus vai citus piedienīgus izrotājumus karognesēja godā piedēriz pilnu māgu ar kvasu un tagad pilina iekš tā māga to kvas ar vienu pilien kafijs iekš to kuņģ lai tas vistu būrs rūc ka dūc.
linkpost comment

[May. 23rd, 2015|08:58 am]

punkts
atvainojiet, ka es te tā ielienu lielā kopējā stacionārā bibliotēkā kad nav skaidrs ko grib pajautāt bet ir skaidrs ka skatīsies uz visu kas nāks līdz īstajam jautājumam un arī atreportēs visu to un gan jau visdrīzāk tā arī būs ka klausīsies visā tajā kas būs līdz tam un arī klausīsies un domās, ka jā tas ir tas, bet tas taču ir vienkārši pagaidām, kad nepienāk īstais jautājums es to gribēju pajautāt kas ir tas ehe kas ir tas tāds kaut kas zolitūdisks vai varbūt kā tā var būt kad iestājas pilsētā kā skolā un tad tā ir tikai tāda lielāka liceja ej vien uz savu konditoreju strādāt un noteikti tev vajag taukainu burtnīcu kur pierakstīt biezpienmaizītes tur noteikti ir daudz miltu apkārt un ko tad tāds francs bīberkopfs var no jums paģērēt ja viņam ir tāds maligens miligens mini džentelmenis vai arī mazais miligrams ehe tikai kā to ietērpt tādā kā pasaku tēlā lai tas cementa un transporta strādnieks ir arī tāds ko viņš tur pa ceļam varbūt ieiet beķerejā jo tagad taču ir viens rausītis par santīmiem pārdodams un kliņģerītis vienmēr ir bijuši cepumi pie tējas ar uzkaisītu cukuru tad arī kafiju padzer pie lodziņa kamēr līgojas viļņos visa rīga berlīne pamāsim ar lakatiņu ar kartes gabaliņu un jūs ehe tas jau ir jūsu ziņā kā jūs visu to jūgendu ar gaļīgajām balustrādēm un tādu spīdīgu gaļīgu marmoru pulētu tādus stabus salikt istabā gar sienām bet istaba liela liela kā tāda izstāžu zāle tādēļ dzīvot vajadzētu plašā centra dzīvoklī ar parketu un stabilām palodzēm ehe tas ir francs bīberkopfs kas ierodas šeit bet kāds viņš ir ja tas ehe un maligan baks muligans un rihards sodums jums sados un tas arī salīs uz visiem piņģerotu vektoriem tas ir francis beikons un es jums vienu olu deju pa vannas virsējo kārtu ehe nu ja ja jau cementa un transporta strādnieks tad es uzreiz saprotu ka jau vairākas stundas fascinējos ar rezultātu trūkumu cik olas izdēji tik pasniedzi pāri kasei lai samaksā par vilnu un par zeķi kas no tās iztek ja jau tā ir it viss nodrošināts jau savlaicīgi lai nav kā sienāzim kam jāiet skudrai prasīt atdot parādu un jādzien tu tikai skudru nesamin tu tikai priekšniek nesabradā sevi jo mūsu varā ir mūžība un kapitāls ir sprungulis kas var sev ieraut spieķī ragus speķa ragus beķerejā uz brīvības un nebrīvības stūra ja jau jūs varat mūs nolažot tad arī mēs varam ar govi pastaigāties pa centra rajonu tikai kas tas par ehe un vēl arī maligan pliks kaligula ar gruzdošu pakulu izgāja cauri pilsētai un visas lūkas atvērās uz ārā šaušanu un pacēlās virs mēnešiem kaut kas košs un kā teikt ehe maligans ja jau līdz tam nonāk tad labāk pakārt āķītī un lai pastāv piekrastē saulē pie koka sienas nu kā īstena vimba lai izbola acis un sačūkst ko tur daudz skrubināt tā ir un paliek zivs.
linkpost comment

[May. 22nd, 2015|08:48 am]

kemune
Turpinot tēmu, arī par šādu dāvanu es priecātos. Salvadora Dalī recepšu grāmata. Maksā tikai nieka pustūkstoti dolāru, jo pēdējo reizi izdota septiņdesmitajos nelielā metienā.
I only like to eat what has a clear and intelligible form. If I hate that detestable degrading vegetable called spinach it is because it is shapeless, like Liberty.

I attribute capital esthetic and moral values to food in general, and to spinach in particular. The opposite of shapeless spinach, is armor. I love eating suits of arms, in fact I love all shell fish… food that only a battle to peel makes it vulnerable to the conquest of our palate.
link3 comments|post comment

[May. 21st, 2015|08:50 pm]
dienasgramata
DELFI. Šovakar izšķirsies Latvijas liktenis.
link8 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]