Sat, Jan. 23rd, 2021, 10:27 am
[i]hedera:

Visiem vecajiem metālistiem riebjas "Nothing else matters", jo to parasti uzliek "lai būtu metāls, ne, tev taču patīk šitais, vai ne".

Bet, šorīt atklāju, ka pavisam citādā aranžējumā tāir pat tīri klausāma mūzika.

Fri, Jan. 22nd, 2021, 12:42 pm
[i]aborigens:

kāds var man izstāstīt kāpēc parādījušās tās Bernie Sanders memes, kurās viņš sēž ar izrakstītiem cimdiem un masku?

Fri, Jan. 22nd, 2021, 08:26 am
[i]koks:

Labrīt Freijas dienā!

Brave static builds būvējās 6 stundas, neņemot vērā laiku, kas sākotnēji jāpavada ar 4G lejupielādējot 25GB Chromium source, uz kā Brave ir būvēts, taču tāpat Brave Rewards jau otro reizi neielādējas un pārlūks crasho, neatkarīgi no versijas un build metodes. Hmm.

Kas ir? Izdomāju būt kvlt hakeris un beidzot uzkompilēt pārlūku no source.

Wed, Jan. 20th, 2021, 05:56 pm
[i]lara: Pelmeņi, podi un parazīti

Kas tāds aizraujošs pēdējā laikā noticis?
Aukstajā nedēļas nogalē mēs ar L taisījām pelmeņu krājumus. Dažādi pildījumi. Ar sēnēm, ar zaļumiem, ar baklažāniem un papriku. Kopā ap 140 gab. pelmeņi. Saldējām ārā uz balkona. Vienu nakti mums pelmeņi apsniga, un dienā L ar akvareļu otiņu no katra pelmenīša notīrīja sniegu. Taisījām un saldējām atkal jaunu porciju. Tagad mums kādam laikam pelmeņu pietiks.

Vannas istabās aizstājām divus vecus podus ar diviem citiem podiem. Veciem, bet funkcionējošiem. Paldies L tētim par podiem un to uzinstalēšnau. Tagad varam bez bēdu sēdēt uz podiem, skrollēt Feisbuku un lasīt grāmatas.

Mājā ir silti, tikai malkas kaudze stipri iztērējās aukstajā laikā. Kopš G iemācīja mums apieties ar krāsni, šī ir siltākā ziema manā namā.

Vēl pēdējās nedēļās apmeklēju dažādus ārstus. Taisīju regulāro krūšu sonogrāfiju un beidzot saņēmos arī mamogrāfijai. Tas nav nekas patīkams, ziniet. Bet izturēt var. Rezultāti nav tie iepriecinošākie, bet nav arī nekā tāda, lai kristu panikā. Jāturpina krūtis fočēt no iekšpuses regulāri.

Bet man rokas augšpusē pie bicepsa parādījās baigais bumbulis. Vienkārši vienā dienā uzradās un sacietēja. Nobijos un gāju pie ciema ārsta saņemt norīkojumu sonogrāfijai. Ārsts bumbuli pataustīja un teica: "Interesanti, interesanti".
Tas ir ļoti nepatīkami, ja ārsts dziļdomīgi saka "interesanti".
Pēc tam jautāja, vai gadījumā neesmu veģetāriete. Teicu, ka pārsvarā ēdu augu valsts produktus.
Bet vai neesmu ēdusi medījumu pēdējā laikā?
Nē, medījumu neesmu ēdusi ļoti sen. Patiesībā, kopš laikiem, kad biju kopā ar V un mēs pārtikām galvenokārt no viskija un medījumiem.
Bet ārstam teicu, ka medījumu neēdu.
Ārsts teica, ka viņam bijusi doma, ka varētu būt kāds parazīts. "Ziniet, viņi mēdz tā ātri izveidoties un arī pārvietoties."
Vēl arī rūpīgi izpētīja manus krūšu foto un jautāja, vai man ir bērni.
Nē.
Interesanti, interesanti.
Nosūtīja uz sonogrāfiju.
Pārbijusies par iespējamo parazītu, skrēju pa taisno uz veselības centru un taisīju sonogrāfiju. Tas nebija nekāds parazīts, bet gan asinsizplūdums. Iespējams, esmu kaut kur sasitusi roku un dziļi zem ādas izveidojies asinsizplūdums. Būtībā tas ir bumbiņveida zilums. Tikai iekšā. To nevar redzēt, tikai sataustīt. Nezinu, kur tādu esmu dabūjusi. Tam jāpāriet pašam no sevis mēneša laikā. Fuuu.

Man iet labi. Kopumā.

Tue, Jan. 19th, 2021, 10:28 am
[i]nyamo: Mooncup

Ceturto mēnesi ņemos ar mooncupiem. Kaut kā nesaprotu vēljoprojām, ko es daru nepareizi.
Oh well. The trial and error goes on.

Tue, Jan. 19th, 2021, 12:31 am
[i]saccharomyces: tikumības krustneši

es jūtos kā trillerī

Mon, Jan. 18th, 2021, 04:38 pm
[i]tors:

pirms dažiem mēnešiem netfliksā noskatījos haunting of bly manor un šodien brokastojot noskatījos pēdējo haunting of hill house sēriju. raudāju tā, ka omlete atdzisa. šitie abi seriāli, kuriem laikam ir tie paši veidotāji, visp šķiet kā jauns žanrs – therapeutic horror. :D nezinu, vai tas, ka man cilvēku attiecību risināšana uz šausmenes fona šķiet ģeniāli, kaut ko par mani pasaka, bet nu tas ir ģeniāli. viņiem uz tik ļoti apgrūtinātā horror žanra tik neticami labi sanāca abos gadījumos tās šausmas padarīt par līdzekli, lai uzsvērtu pavisam citu domu, un tas, man tik ļoti šķiet, arī ir šausmu žanra īstais kodols. bez tam everything's better with a little drop of murder.

Fri, Jan. 15th, 2021, 10:43 am
[i]saccharomyces:

vai jums arī šodien ir grūti pastrādāt, jo stulbais Satversmes grozījumu priekšlikuma balsojums grozās (badumm-tcss!) pa prātu?

Wed, Jan. 13th, 2021, 11:54 pm
[i]saccharomyces: cheerful

"We're breathing pieces of defecating meat that aren't any more significant or enduring than lizards or potatoes."

Wed, Jan. 13th, 2021, 06:14 pm
[i]elina:

Nezinu, kāpēc, bet tieši sniegotās ziemās es sevi saprotu vislabāk.

Tue, Jan. 12th, 2021, 01:41 pm
[i]chrono: ...

[ This comment has been censored by The Party for your safety ]

Tue, Jan. 12th, 2021, 10:15 am
[i]saccharomyces:

atļāvu sev (a)izgulēties, taču pamodos ar galvā uzmācīgi skanošu dziesmu

roll demon roll

Sun, Jan. 10th, 2021, 01:13 pm
[i]aborigens:

ja dažiem no mums uznāca kārdinājums dzīvot nākotnē, viņi drīz vien no tā atteicās, jūtot sūrstam brūces, ko iztēle beidzot cērt visiem, kuri uz to par daudz paļaujas. /Kamī, Mēris