tessera's Journal

Recent Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

29th December 2017

3:30pm: Līst un līst, un līst. Labāk jau tad mīnusi un sniegs, šis ir patiešām kaitinoši. Parasti šis varētu būt pārdomu laiks, bet, dažādu apstākļu ietekmē, iepriekšējā mēnesī tā ka visu dzīvi pārdomāju, nav, ko vairs pārdomāt. Sapņot? Viss jau ir, tikai jārīkojas it kā. Īsāk sakot, nezinu, kuda podatsja, komu otdatsja. Ieraut arī negribas, nepavisam, lai gan tas visu atrisinātu. :D

25th December 2017

4:58pm: Priecīgus jums visiem Ziemassvētkus!
Mēs gan savējos nosvinējām vai 21., kā pagāniem pieklājas. Ar visu krāsnī cepto zivi un pārējo. Ar dubultslepkavību, jo bija jāpalīdz draugam nokaut un noģērēt 2 aunus. Bluķi nededzinājām. Neesam izrotājuši lielo āra egli, jo daži rotājumi tajā karājas vēl no pagājušā gada, toties šogad uz tās ir tonna sniega, aptīt ap to manu balto spalvu virteni būtu nopietns pārbaudījums! Bet ir labi šajā svētku laikā - ir silti, garšīgi, tiek iedzerts katru vakaru, dzīve rit laiski un tomēr piepildīti.

29th January 2017

10:20pm: Šnurs par politiku un tautu:
Мне власть не нравится. Но я не знаю, кто мне больше не нравится — власть или народ. Они, сука, достойны друг друга.

Parakstos zem katra vārda! Un arī te:

Те, кто рьяно выступает за сохранение и приумножение русской культуры, на поверку оказываются абсолютно и поголовно безграмотными дикарями. И чем тверже, яростнее и «духовнее» их призывы, тем они безграмотнее и глупее. Без ошибок они умеют писать одно слово из трех букв, которое вставляют везде и всюду. И слово это — Бог. Как подростки, чтобы казаться взрослее, перебарщивают и кроют *** [пенисами] где надо и не надо, так и эти борцы за культуру божатся, чтобы создать впечатление духовности. Но, кроме атмосферы разлагающего идиотизма. они ничего не создают.

7th January 2017

7:08pm: Nu vai ziniet, šis jau ir par traku - virs mīnus 30?? Not funny, God, izsaku oficiālu pretenziju. Man kaza pirtī stāv, pirtī!!

26th December 2016

11:29am: Nu tad priecīgus visiem! Lai jums viss labi. :)

Mums ir. Lielā pagalma egle izrotāta, visi regulāri pārēdas, nu, viss kā pie latviešiem, ja! :D

9th November 2016

10:11am: In your face, pareģu armāda, ASV ir kārtējais prezidents, un pasaule vēl joprojām griežas! :D Vai vājprātīgu cilvēku var saukt par prezidentu, tas jau ir cits jautājums, un tomēr tomēr. Prezidents ir.

21st October 2016

12:52pm: Cirslītis kapā pašaudzētus čili un, protams, paberzē degunu. Tālāko jau varat iztēloties paši.. :(
Current Music: Verners dzied par mērkaķīšiem

8th August 2016

7:22pm: Ak, maukas, jei bogu! Saldējums "Pols" jau sen, protams, vairs nebija tāds, kā agrāk, bet vismaz tāla atblāzma tur bija, bet tagad! Vai tiešām visu vajag sačakarēt fakinā lētuma vārdā, o, hell hath no fury!!
Arī saldējumu man tagad nāksies gatavot mājās, ar to, ka vismaz daļu gaļas, piena produktu un visas olas sev gādāju pati, vēl nepietiek, ja? Kas būs tālāk? Ja tiks sačakarēta arī torte "Cielaviņa", es vispār atsakos tā spēlēties!

28th July 2016

12:56pm: “I see nobody on the road,” said Alice.
“I only wish I had such eyes,” the King remarked in a fretful tone. “To be able to see Nobody! And at that distance, too!"

...

“Who did you pass on the road?” the King went on, holding out his hand to the Messenger for some more hay.
“Nobody,” said the Messenger.
“Quite right,” said the King: “this young lady saw him too. So of course Nobody walks slower than you.”
“I do my best,” the Messenger said in a sulky tone. “I'm sure nobody walks much faster than I do!”
“He can't do that,” said the King, “or else he'd have been here first.

18th July 2016

5:44pm: Man te, tātad, mazs brīnumiņš atgadījies. Ieliku 2. jūlijā svaigi atvestas, neaizperētas olas inkubatorā. Aizvakar vakarā man šķita, ka dzirdu no inkubatora vāju pīkstienu, bet, tā kā tajā istabā ir arī cāļi, domāju, ka man tikai tā izklausījās. Vakar vakarā toties ieraudzīju, ka pa inkubatoru skraida pilnīgi attīstījies un nožuvis cālis, visai liels pēc izmēra. Kā tas var atgadīties? Divu nedēļu laikā. Šodien vakardienas brīnumam pievienojies vēl viens un trešais izsitis caurumiņu.
Vienīgais, kas inkubēšanas laikā bija neparasti, ir tas, ka uz stundām 3-4 bija pazudusi elektrība, bojājums vados. Mēs to nezinājām un mierīgi gulējām, tāpēc, gaidot elektriķus pēc pamošanās, biju pilnīgi pārliecināta, ka olas būs beigtas, jo uz tausti bija pavisam atdzisušas, istabas temperatūrā, kādi 22 grādi mums iekšā..

12th May 2016

7:55am: Otrā kakla skriemeļa lūzums ar šķembu dislokāciju tātad. Mazais saka, ka tētim vajag marli, bet šoreiz ar to būs maz. "Nožēlojamajos" bija frāze "Kad tu aizej, ir tā, it kā kāds būtu apdzēsis sauli", tagad es patiešām zinu, kā tas ir. Es gaidīšu sauli, mīļais.

21st April 2016

3:01pm: Dzīve ir skaista, ir skaista, ir skaista
Ārā aizkavējies rudens, bet arī tas pāries, paliek tikai labais. Kopš iemācījos vērst uzmanību tikai uz labo, tas birst no visām pusēm - kāds kaut ko atved, kaut ko atnes, kaut ko labu pasaka, izdēj tev olu un ielec klēpī, izdod tāda cilvēka grāmatu, ko esi ieteicis, mīl, kāds cits atkal, svešs pavisam, atraksta internetā, ka es lieliski daru savu darbu.. Nez, varbūt tā ir bijis vienmēr, tikai bija grūtāk to pamanīt aiz sevis žēlošanas brikšņiem?

10th April 2016

9:34pm: Putni galvā
Kopš vakardienas man ir arī šādi: https://poultrykeeper.com/chicken-breeds/brahma-chickens/
Oi, palaidu šovakar ārā no voljēra, lai iepazīstas ar dārzu, bļīīīn, tie ir skaistākie putni, kādi var būt - kā divi krāšņi, apaļīgi lāči palēninājumā! :))) Esmu absolūtā kaifā. Un raksturs - kā saulītēm, var gan paglaudīt, gan klēpī paņemt..

30th March 2016

5:21pm: Dienas prieks
http://nra.lv/latvija/167893-uzmanibu-mekle-lizuma-pagasta-nozagto-lieldienu-zaki.htm

Labāki par pašu rakstu ir tikai saistītie raksti. :D
8:06am: Ikdienas mizantropijas deva
Piektdien, tātad, bārā "Laternu stundā" notiks viens lielisks pasākums, kā man ziņo portāls draugiem.lv. Man ir idejas, ko todien vajadzētu pasākt. Pasaulē kļūtu nedaudz mazāk stulbuma un kretīnisma. Bet šajā cenzūras un drošības policijas laikmetā laikam labāk skaļi neteikšu. ;)

14th March 2016

2:05pm: Louku dzeive
Man tikko atveda milzīgu bebru, lai izbaroju sunim, kaķiem un putniem. Mēs kā aristokrāti - truša gaļa, paipalu olas un cepetis, zvērus ar medījuma gaļu barojam.. Lūk, ko nozīmē dzīve laukos, ne tā kā pilsētā, kur reizēm tikai makaroniem sanāca! :))

5th March 2016

11:30am: Veģetāriešiem/vegāniem nelasīt
Kad piektdienas vakarā atved veselu, tikko kautu jaunlopu, tad piektdiensvakara tusiņam, mūzikai un jautrībai seko visnotaļ sarežģīta, viegli paģraina un smagi asiņaina sestdiena. Bet ir interesanti. Man patīk atkost shēmu, kā dažādiem lopiem tie locekļi turas kopā un kā tos vislabāk atdalīt. Man kādreiz bija grūti sadalīt kautķermeni vai pat kādu lielāk gaļas gabalu, bija žēl dzīvnieka, mazliet šķebīgi, drusku nāca raudiens un gribējās kļūt par veģetārieti. Nu vairs ne, jo es labāk sadalu pati dzīvnieku, kurš ir dzīvojis normālu dzīvi, nav sists un mocīts, ir labi barots un jutis sauli un vēju, nekā nopērku sterilu, iepakotu, cita sadalītu un burtiski nospīdzinātu līdz nāvei..

2nd March 2016

9:44pm: Izlasīju, tātad, nerteninterviju RL, aizdomājos nedaudz. Es zinu, es saprotu visu, par ko viņi runā, man praktiski viss tas ir labi pazīstams. Pirms laika tā bija pasaule, ar kuru es identificējos. Nu, jo zinu, jo saprotu, jo patīk. Bet cik ļoti un absolūti citādāka es tomēr esmu patiesībā; dzīvojot pilsētā man tā īsti nekad nebija laika sevi ieraudzīt. Manī iekšā maļ kaut kādas lielas un smagas dzirnavas, man patīk lēna dunoņa, ilgs lietus vai saule, kas karsē tā, ka, šķiet, caurums izdegs, un vientulība kopā ar dažiem draugiem vai bērniem, jo vairāk vientulības, jo labāk. Un māksla man nepatīk, nu reāli, 95% mākslas, ar ko esmu saskārusies (un esmu saskārusies ar lērumu mākslas), man patiesi un dziļi riebj. Man riebj tās samākslotās, stīvās pozas, nervozās skaņas, neīstās balsis, nesmieklīgie joki, neglītās sejas, saspīlētie, ar mokām kopā savilktie sižeti, un pāri visam - seklums. Jēziņ, kā man tomēr riebj cilvēku pasaule, vispār smagi.. Ja es nejustos tik absolūti laimīga, apsvērtu iespēju apmeklēt kādu psihiatru laikam! :D

17th February 2016

9:08am: Dzimumdiena
Man vēl nebija gadījies sagaidīt dzimšansdienas rītu slimnīcā ar bērnu.. Svarīgi ir tas, ka pēcpusdienā tikām mājās, un tur mani gaidīja apsveikumi no visiem pārējiem bērniem, garšīgu ēdienu gatavošana un vispārēja līksme, ja neskaita vienu mazā bērna pasaules nabas lēkmi, bet arī tā pārgāja. Un pašās beigās - ciemiņi, sarunas un 5 truši dāvanā. Šorīt arī jaunās paipalas mani sveica ar pirmo izdēto olu. Dzīve ir sarežģīta reizēm, bet kopumā - ļoti skaista! :))

4th February 2016

4:44pm: No labajām ziņām: esmu izveseļojusies vēl gluži nē, bet augšāmcēlusies no gultas, palicis vien klepus un iesnas, vismaz atpūtos. :D Žēl, protams, ka jāslimo, lai atpūstos, bet tā nu mums, nemierīgajiem, ir. Pievērsu vēl vienu pārīti dabiskai paipalu audzēšanai un uzdāvināju divas manis paštaisītās meitiņas un vienu puisīti, testranam tā teikt. :))
No sliktajām ziņām: grāmata virzās uz priekšu lēni un trušādai nezin, kāpēc krīt ārā pavilna. Galīgi plika nebūs, bet nekas sevišķi labs arī ne. Tā vēl nav bijis, sliktākais, ka neatceros, ko būtu izdarījusi nepareizi..

29th January 2016

3:43pm: Vistas un paslēpes
Es visu laiku domāju, ka vistas pārstājušas dēt, ka vairs dēj tikai melnā, bet, kā izrādās, viņas bija tikai atradušas jaunu vietu - virs paipalu būriem, kur sabāzām sienu, lai nelien. :D Šodien tīrīju visus paipalu būrus, ņēmos ilgi, vistas tikmēr bija ārā. Ielaidām vienu, jo bija ļoti nemierīga, un aizgājām uzpīpēt. Atnākot pamanījām, ka lien ārā no turienes. V. pačamdīja - 2 olas. Pakāpās uz ķeblīša un atrada vēl 5, tikai 2 bija saplēstas, viņām tur ložņājot. Kas vēl interesanti - 2 olas tievas un garas, iepriekš tāda ir bijusi tikai viena, es zinu, kādas olas katra dēj - melnā lielas un tumšākas, brūnā gaišākas un mazas, baltā tumšākas un mazas. Tātad arī jauniņā sākusi dēt! :))

28th January 2016

3:22pm: Putni un pavasaris
Jau ir labāk. Viss tek un kūst, un slīd, un krājas lāmās, bet tas nekas, jo uz palodzes aug lieli, spīdīgi loki - caur tādiem daudz patīkamāk skatīties uz pelēko ārpasauli. Dārzu izgrezno vistas, kuras uzlasa visādus niekus un ēd graudus no rokas. Es nekad nebiju domājusi, ka man tik ļoti patīk putni. Tik ļoti, ka es būtu ar mieru pat -29 grādos iet ārā (!!!), lai ietu viņus pabarot un glaudītu nosalušām rokām, lai celtos 3x naktī pārbaudīt, vai cālīšiem pietiek ūdens un siltums.. Jocīgā pasaule, bet šogad patiešām viss ir vēl labāk, nekā pagājšgad. Parastas vistas, padomā! :)) Paipalas kaut kā saprotamāk - tāds mazs savvaļas putniņš tev plaukstā un uz pleca, bet ka visparastākās vistas man varētu sagādāt tādu prieku, jā, to es nebūtu domājusi! :)

18th January 2016

9:20pm: Ja cilvēks meklē patvērumu Dievā, kas viņā mīt, tad, pateicoties Krišnas žēlastībai, viņš atradīs mietu. - Vai es neesmu forša? :D :D

14th January 2016

5:31pm: Freudian slip
Nez kāpēc tā ir - vienmēr, kad jāraksta "miers", es pārrakstos un uzrakstu "miets". "Es nesmu nācis jums nest mietu, bet zobenu!" :D

12th January 2016

9:09am: Ezernieki ir pārvērtušies par Sūnu ciemu. Es patiešām būtu varējusi iztikt pavisam bez sniega, bet, ja jāizvēlas starp -30 un sniegu, tad lai iet sniegs!
Powered by Sviesta Ciba