entries friends calendar user info red Previous Previous Next Next
where i lay my head is home -
terrible_lie
[info]terrible_lie
Add to Memories
Tell A Friend
Nu tā, mīlīši.

4.-6.jūliju pavadu Briselē. Pirmie divi vakari man ir brīvi.

Tie, kas tur bijuši - ko ir vērts apskatīt, kur doties?
Comments
zii From: [info]zii Date: June 28th, 2005 - 01:20 pm (Link)
Kur nedoties:
1) uz MiniEurope - bezjegaa izmesta nauda un neveleshanaas vairs pabuutneviena cita EU pilsetaa + dusma par Latvijas simbolikas idiotisko atspoguljojumu - pirms 1/2 gada - zalja zaale, pirms 3 men. - postsoviet brunurupucis?!!!!.
2) uz restoranu ielu Vecpilsetaa - ta ir domata tikai turistiem - naudas kashana + vietejie par recepteem viipsmnaa. Ta vieta iesaku uzmekleet kadu mazu jauku griekju (vai juras velshu) restoraninju - tie Briselee ir tiesham jauki.
3) ari slavenais Atomicums, ja atminja nevilj, shobrid varetu vel buut remontaa. (Oktobrii veraas ciet, bet shaubos, vai pa sho laiku vinji bus jau paspejushi rekonstrueet. Ja ir valja - tad uz priekshu, augshaa esot nice cafe).

Iesaku max 1 stundu veltiit vasaras pils un parka apskatei - pretii vecpilsetai, uz pakalna - tiri ok, bet tikai prieksh isas pastaigas. EIRO rajons - interesants no arhitektuuras viedoklja, bet ko tur isti sadariit - got no fukin' idea.
Mazas galerijas ir super-duper nice, ja gadas uziet to, kas interesee un patiik.
Sorrz, ka par pubiem un tusinju vietam nevaru pastastiit - pamata zinamaakaas tusinju vietas = Antverpenee, kur 4 men. to vien dariijaam. :)
terrible_lie From: [info]terrible_lie Date: June 28th, 2005 - 01:34 pm (Link)
milzonīgs paldies par informāciju :) skaidrāks gan īpaši nekas nepalika, jo par briseli zinu tikai tik daudz, kā to, ka man tur jābūt, neko vairāk :D
zii From: [info]zii Date: June 28th, 2005 - 01:45 pm (Link)
Nja, laikam jau vieglak buutu aizdot tev dazhas kartes/infomaterialus, ja ir tada veleshanaas. Shis tas par Briseli ir palicis. Tas - ja neatradisies kads cits, erudiitaaks cibotaajs.:)
terrible_lie From: [info]terrible_lie Date: June 28th, 2005 - 01:48 pm (Link)
tas nebūtu slikti :)
it kā jau nedēļa laika vēl priekšā, un tomēr - laicīgi jāsagatavojas
zii From: [info]zii Date: June 28th, 2005 - 02:20 pm (Link)
Ja kas - zix @ inbox . lv . Gan jau kko sarunasim.
kpv From: [info]kpv Date: June 28th, 2005 - 07:44 pm (Link)
padargi tur ira :(, bet ja dabusi standarta valsts noteikto dienas naud, tad oki....
terrible_lie From: [info]terrible_lie Date: June 28th, 2005 - 11:23 pm (Link)
nu es tur tikai 3 dienas vien apgrozos, pie tam ir doma 5tā pēcpusdienā ar vilcienu uz amsterdamu un no rīta atpakaļ uz lidmašīnu briselē

enīvej dienas nauda man sanāk ~50 EUR
kpv From: [info]kpv Date: June 30th, 2005 - 08:24 am (Link)
50 Eur pa dienu..... phhhh, tas gan maz
terrible_lie From: [info]terrible_lie Date: June 30th, 2005 - 09:43 am (Link)
zinu, bet tāda ir ar likumu noteiktā dienas nauda beļģijai
9 comments or Leave a comment
profile
noguris, taču laimīgs
Name: noguris, taču laimīgs
Website: red
calendar
Back April 2007
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930