Tadeusz Cysewski - May 1st, 2006 [entries|archive|friends|userinfo]
Tadeusz Cysewski

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

May 1st, 2006

[May. 1st, 2006|01:42 pm]
Šī vēstule ir veltīta katram cibiņam, tā ir īsa pamācība personīgās higiēnas jautājumos. Katram cibiņam nepieciešams regulāri būt saskaņā ar sevi. Šīm nolūkam ir jāved personīgā dienasgrāmata, ieteicams papīra formātā. Tādējādi katrs cibiņš redzēs savas nepilnības, kas izpaudīsies rokrakstā un diskomfortā. Cibā to ir viegli noslēpt un aizbildināties ar stilizētu domu atrakstu, kas neko nevēsta, tikai ļauj uz aktuālo brīdi apslāpēt cibiņa iekšējās pretrunas.

Nākt cibā vajag tīram. Lieko apmatojumu un atmirušās ādaš šūnas atstājot savās papīra dienasgrāmatās. Nav pieņemama attieksme nākt cibā un atstāt aiz sevis nekārtību. Nenolaisti poda vāki, izlietotas mitrinātās salvetes, nenoskaloti bārdas rugāji izlietnē. Tam visam nav vietas cibā. Bet, kas tad atleks rakstīšanas priekam? Apmierinātība ar savu garīgo līdzsvaru.

No tā secinājums – cibiņi ir slimi, jo vesels cibiņš, atstājis visu nevajadzīgo savā papīra dienasgrāmatā, nāk cibā paklusēt. Tādējādi meklēt nekvalificētu palīdzību pie citiem slimniekiem – pareizāk būtu teikt bezkvalifikāciju – ir ne tikai bīstams, bet pat bezjēdzīgs laika pavadīšanas veids. Tāpēc es aicinu visus aizvērties un cibā vairs nerakstīt – atgriezties pie pirmsākumiem un pārskatīt savu slimības vēsturi. Esmu pārliecināts, ka tajā ir kaudze acīmredzamu nepilnību, bet dziļākie simptomi taps skaidri darba gaitā.

Es aicinu visus aizvērties, runāt nav jēgas, vajag rakstīt, bet ņemot vērā interaktīvo cibas iedabu, rakstīšana pāraug runāšanā, bet sekojoši – neuzticēšanās. Tāpēc neliekuļosim par „klusēšana – zelts”, pārliecināsimies katrs pats. Paklausīties savā balsī un dzirdēt izvairīšanos. Tas ir posts, kas atliek dzīvi, bet laiks skaita pats sevi, katra stundas iztek. Atlicis nav daudz, bet vēl jo mazāk ir piedāvājamās iespējas. Katram izvēlēties neizdosies. Pieturēties pie universālā risinājuma klusēt. Tas atbrīvos vismaz uz brīdi, bet tālākie risinājumi atnāks rindas kārtībā. Šis ir cibiņa personīgās higiēnas pamflets. Tas nēsājams atmiņā katru reizi, kad galvā ir nemiers. Izglāb draugu, padod tālāk! Neesi kūtrs, vecāki cilvēki tevi vēro!
link

navigation
[ viewing | May 1st, 2006 ]
[ go | Previous Day|Next Day ]