Riebīgais mušmirmušmis

papīpē vēl


6. Aprīlis 2021

par roziskā esošo Mariju @ 10:04

Kad ļaudis saka: "Jā, bet marihuāna atņems tev prātu!", tie pat nenojauš cik ļoti mērķī ir trāpīts. M16 nomainīja sava HQ bāzes karogu uz LGBT karoga paveidu, jo "LGBT/Trans and non-binary spies have made our service stronger." - protams, priekš tiem, kas redz, tas ir tiešs mājiens/norāde uz to, ka visas kreiso aktīvistu grupas, politiskās partijas, organizācijas un apvienības UK vada spiegi un mēs jau sen zinam, ka viss kreisas, sevi par liberāļiem saucošais bloks ir mere controlled opposition, jo redzam, kādus augļus tā ābele nes("mozaīka)" Attiecas arī uz nerojālo eiropu (nu Francijā viņiem savējais.divas zosis) uz EU vasaļu valstīm (austrumeiropa). Latvija ir Lielbritānijas kolonijas buffervasalis (march*)
Marihuāna man ir atņēmusi prātu, jo esmu tiešām iracionāls, dusmīgs, nu muļķis, kamēr neuzkurīju teiksim no rīta, jo pa nakti izet. tad implodēju visas tās domas, un notiek introspekcija, arī profilaktiska.
Marihuāna tur prātu gūstā!
teiks nākamie cbd barižījošie meļi/menti/psihiatri
patiesībā zaļais man deva saprātu, nu tik cik nu viņš ir.
tas jau sen ir praktiskais transhumānisms,
kura praktiksos bonusus nulificē valsts kriminālpants (un tā sekas - tv programmēšanā slepenie dienesti
popularizēja oximoronu "War on Drugs", izskaloja smadzenes. Aizēnoja spēju saprast, ka tas vienmēr ir bijis tikai "War on drug users"
un CIA (+) gadījumā no abām pusēm, paši barižī, un pēctam, kad naudas trūkuma dēļ esi sapisis savu dzīvi they come in and kick you in the nuts while you're down. Hēgeļa dialektika. Atbrīvojieties no tās savā galvā un tā tas atbrīvos mūs. Kā ārstēt visu mūžu (derēs arī gads, ja pēdējais) no Tv (un/vai radio) atkarīgos cilvēkus, kas atļauj, lai viltotā kvantu maģijas (mas)veidā pārveidotu tautas par pelēku zombiju masu, kas dzīvo pilnīgā delīrijā un ir heliocentrisma/evolūcijas sektā paši to nesaprotot. pamēģini iestāstīt.
Tur (ne)tikai marihuāna palīdzēs..

 

Comments

 
[User Picture Icon]
From:[info]covid_19
Date: 6. Aprīlis 2021 - 11:39
(Link)
kas ir marija?
From:[info]swimpis
Date: 7. Aprīlis 2021 - 11:27

roziskā

(Link)
Marija(huana)

Riebīgais mušmirmušmis

papīpē vēl