viskas un cits wow - Dāmu basketbols 57 LAT - RUS 62 [entries|archive|friends|userinfo]

[ archive | journal archive ]

Dāmu basketbols 57 LAT - RUS 62 [Aug. 9th, 2008|06:00 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
[Tags|]

Pirmā ceturtdaļa izskatījās tā, ka Zvirgzdiņš speciāli lika meitenēm tizloties, lai krievietes sāktu sacerēties pārmēru un sāktu pielaist kļūdas. Puslaiks noslēdzās jau stipri patīkamākā gaisotnē - 31:29

UPD. Nu Jansone kapā kā zvērs!

UPD2. Nepatīk, ka komentētājs jau runā par uzvaru - vēl nekas nav uzvarēts un, ņemot vērā to, ka krievu treneris droši vien savas dāmas piedraudēs iz***** un pere*** un ap*** (atceros, ka pagājušajā olimpiādē tā ar savām runāja krievu dāmu volejbola guru :D ), tad pēdējā ceturtdaļa būs stipri sarežģīta un pie veiksmes aizsardzībā varbūt mūsējām arī izdosies izraut uzvaru - bet nu viegli tas tiešām nebūs.

UPD3. Ehh, ne uzbrukumā, ne aizsardzībā. Lai nu kā, pa spēles vidu mūsējās pat parādīja pieklājīgu sniegumu.

Turam īkšķus par nākamajām spēlēm. Cerams, ka šitais bija vienīgais bugs.