i am become the south

South


15. Janvāris 2015

(bez virsraksta) @ 23:30

Kādam nevajag 40 litrus benzīna? Dīzeļdegvielas saturs ~5-10%

 

6. Janvāris 2015

(bez virsraksta) @ 14:36

Nu vot tā, SpaceX palaišana tiek nokancelēta minūti pirms plānotā lift-off. Gaidīju veselu pusstundu tiešraidē.

Toties atradu lielisku Elon Musk atbildi uz jautājumu par iespējamo raķetes nolaišanos uz baržas (Reddit AMA):
Q: "Previously, you've stated that you estimate a 50% probability of success with the attempted landing on the automated spaceport drone ship tomorrow. Can you discuss the factors that were considered to make that estimation?"
Elon Musk: "I pretty much made that up. I have no idea :)"

 

22. Decembris 2014

(bez virsraksta) @ 16:13

Problēma uz Latvijas ceļiem ir nevis pārgalvība, bezatbildība, ātruma pārsniegšana, alkohols vai sliktais ceļu stāvoklis. Problēma ir domāšanas veids. Un šo domāšanas veidu vislabāk atspoguļo mediji ar virsrakstu "Brauciet atbildīgi! Svētkos policija organizēs masveida reidus" (tvnet.lv). Vai tiešām jābrauc atbildīgi tikai un vienīgi tāpēc, ka būs reidi uz ceļiem?

 

12. Oktobris 2014

(bez virsraksta) @ 23:26

Maniaks "piebeigts". Grūtups bezkaislīgi un bez emocijām detalizēti apraksta gan procesu, gan pastāvošo iekārtu, gan iesaistītos personāžus. Lai gan brīžiem likās nedaudz par sausu, tomēr pēc izlasīšanas palika kaut kāda smaga pārdoma un emocija. Grāmata lieliska, iesaku.

 

13. Septembris 2014

(bez virsraksta) @ 11:33

Kas būtu domājis, ka šņabis, kurā ir izmērcēti kaut kādi čiekuri un vēl velnszinkas, tik labi palīdz ārstēt klepu pat pēc 50gramiem. Garša reti pretīga, bet efekts ir jūtams.

 

26. Augusts 2014

(bez virsraksta) @ 22:13

Jā, Portishead albumam Dummy pagājušonedēļ apritēja 20 gadi. Joprojām svaigi, aktuāli un kvalitatīvi. Bezmaz jāpārceļ uz klasikas plauktiņu.

https://www.youtube.com/watch?v=52bAsZI9xm8

Storm.. in the morning light
I feel
No more can I say
Frozen to myself

 

16. Jūnijs 2014

(bez virsraksta) @ 14:56

Divi veidi kā atšūt telemārketinga speciālistus:
1. Ja zvana uzņēmumam, saku, ka šis ir privāts numurs
2. Ja zvana privāti, saku, ka šis ir uzņēmuma numurs

Saruna tiek pārtraukta momentā.

 

26. Maijs 2014

(bez virsraksta) @ 13:16

Beidzot medicīna/zinātne/tehnoloģija ir attīstījusies tik tālu, ka pilnie asins analīžu rezultāti iekrīt e-pastā 4 stundas pēc asins noliešanas. Vēl janvārī vajadzēja stundas 7. Pirms gada apmēram dienu. Pirms diviem/trim - aptuveni pusotru dienu.

 

23. Maijs 2014

(bez virsraksta) @ 09:13

Jaunais CunninLynguists ir neticami labs. http://cunninlynguists.bandcamp.com/

 

21. Maijs 2014

(bez virsraksta) @ 11:00

Šis jau pat pārspēj Rītiņa "kad mājās nekā nav, paņemiet no ledusskapja svaigu lasi.."

"Draugi, no sērijas "kad jums mājās nekā nav" sanāca superātrās/gardās brokastis - apcepinām gī sviestā vienu sarīvētu bioburkānu, "piešaujam" sķipsnu raudenes, tandoori masalas vai kumina un pavisam nedaudz rozmarīna. Pasautējam minūti, pievienojam divas sakultas bioolas ar pusglāzi ekopiena un kārtīgu sauju svaiga koriandra. Pabīdām to visu pa pannu, kamēr olas sāk suloties, un - gatavs! Ļoti gardi!" pagatavošanas gaitu atklājusi Linda [Leen].

Tagad aizdomājos par bioolām un ekopienu - nez vai ekoolas un biopienu drīkst izmantot pagatavošanā?

 

20. Maijs 2014

(bez virsraksta) @ 16:09

Kur ir tā solītā vētra?!? Bring it on!!!

 

19. Maijs 2014

(bez virsraksta) @ 00:28

Tas brīdis, kad saproti, ka Toma Jorka dziesmai Harrowdown Hill jau ir 8 gadi. https://www.youtube.com/watch?v=M8ybWaIvmaM

 

9. Maijs 2014

(bez virsraksta) @ 11:59

Disco Ensemble ir viena no ļoti retajām grupām, kura vesela albuma ietvaros jau 10 gadus sniedz pozitīvas emocijas ik reizi, kad viņus klausos

 

6. Maijs 2014

(bez virsraksta) @ 11:48

Maijs man vienmēr asociējas ar sauli, plaukstošām lapām, pavasara smaržām un siltumu. Tikai kāda velna pēc es 6. maijā vēl velku biezo ziemas jaku?

 

11. Aprīlis 2014

(bez virsraksta) @ 13:04

Vai man vienam liekas, ka visi tie jaunie ceļu satiksmes noteikumi, kur tiek glorificēti velobraucēji ir baiss sūds? Un vai man vienam liekas, ka izmaiņas, kuras sola uz ielām ieviešot velojoslas un citus bonusus velobraucējiem ir vēl lielāks sūds?
Vienīgā lieta, kas ir nepieciešama ir savstarpēja cieņa starp visiem satiksmes dalībniekiem un tad būs miers uz pasaules. Dalbajobi, kas dzenājas starp mašīnām, arī pēc velojoslu ieviešanas atradīs vismaz 666 iemeslus kādam uzdirst. Tāpat arī gājēji tagad varēs ellē ratā triekt prom velomīļus no ietvēm, jo redziet, tā ir VIŅU teritorija. Sanāk principā kā vienmēr - cenšoties saintegrēt vairākas sabiedrības daļas, mēs tās vēl vairāk sašķeļam kategorizējot visus konkrētās kastās. Manuprāt, tas ir galīgi nepareizi. Vajag visus vienot zem viena termina - satiksmes dalībnieks. Tas nozīmē to, ka tu izturies ar cieņu pret jebkuru citu satiksmes dalībnieku (kājas, velo, auto vai sabiedriskais) un respektē viņa izvēli, netraucē viņam un necenties radīt šķēršļus otra brīvai pārvietošanai atbilstoši satiksmes noteikumiem un loģiskajam saprātam.

 

2. Aprīlis 2014

(bez virsraksta) @ 11:30

Stāvēju no rīta pie virtuves loga, vēroju garāmbraucošās mašīnas un domāju - vot, sukas, meteorologi muldoņas, solīja solīja sniegu šonedēļ, bet mums te spīd saule.

Tagad ārā snieg.

 

28. Februāris 2014

(bez virsraksta) @ 18:51

Klients no Lietuvas raksta: "Offers glava nado uvelichitj akno cyfr, nevidno cyfr po bolshe"

Laikam iešu iedzert, lai saprastu

 

6. Februāris 2014

(bez virsraksta) @ 23:49

Viena no lietām, kuru es nesaprotu kaķos - ir nakts vidus, tas spalvu kušķis guļ dziļā miegā, tad pēkšņi pamostas, aiziet parij, pastaigā pa māju un lien atpakaļ gulēt.

 

10. Janvāris 2014

(bez virsraksta) @ 23:29

Populārākie krievu un angļu valodas vārdi explained:
http://www.youtube.com/watch?v=GfJKhqKstGQ un http://www.youtube.com/watch?v=5EXqPriuHHI

 

9. Janvāris 2014

(bez virsraksta) @ 00:49

Piezīme priekš sevis: 9. janvāris, 2014. 0:48. Ārā ir +7°C.
Atceros, ka tieši tāds pats laiks bija 2012. gada augusta sākumā.

 

i am become the south

South