i am become the south

South


5. Jūnijs 2019

(bez virsraksta) @ 10:39

Mobilly jaunā ziedošanas funkcija ir tas, ko vajadzēja ieviest jau sen - ērta, ātra un supervienkārša iespēja noziedot labiem mērķiem.

 

22. Aprīlis 2019

(bez virsraksta) @ 18:42

Šodien Mežaparkā bija tik daudz dārgu automašīnu, ka šausmās braucu mājās, lai paskatītos vai mūsu IKP nav pēkšņi desmitkāršojies. Nē, viss mierīgi - joprojām esam viena no nabadzīgākajām ES valstīm.

 

10. Aprīlis 2019

(bez virsraksta) @ 08:57

No sērijas “iespējams tikai Amerikā”: lobijs panācis to, ka kongress plāno IRS (amerikāņu VID) aizliegt izstrādāt un publicēt sistēmu, kas ļauj iedzīvotājiem bez papildus maksas iesniegt savas nodokļu deklarācijas. To var darīt tikai izmantojot specializētu uzņēmumu pakalpojumus, kas, protams, ir par maksu.

 

1. Aprīlis 2019

(bez virsraksta) @ 11:28

LMT pirmo aprīli atzīmē ar pulksteni, kurš rāda 9:11. Jau vismaz stundu.

 

2. Februāris 2019

(bez virsraksta) @ 18:55

- Ārā līst vai snieg?
- Jā

 

28. Decembris 2018

(bez virsraksta) @ 11:19

Viens no iespaidīgākajiem video, kas šogad redzēts: https://www.youtube.com/watch?v=DKtVpvzUF1Y

 

22. Novembris 2018

(bez virsraksta) @ 11:16

There's too much congestion and a lack of invention
Material eyes requiring constant attention
It's the mystery lost in a web, in the well
As the spider awakes and decides what to sell

 

21. Novembris 2018

(bez virsraksta) @ 09:04

Braukt ar mašīnu uz Varšavu, lai pēc tam lidotu uz Barselonu. Un gadsimtu nesatikts nakts velobiedrs pa tramvaja logu. Vienmēr esmu bijis pārsteigts kā zemapziņa var uzģenerēt tik reālus un reizē tik šizīgus sapņus.

 

19. Novembris 2018

(bez virsraksta) @ 19:05

Mazais brīvdienu take-away - krievi ar Latvijas karodziņiem un latvieši, kuri nedzied himnu

 

14. Novembris 2018

(bez virsraksta) @ 13:13

Ja [info]dienasgramata atklāja ASMR kā next level porn, tad es vakar atklāju AliExpress feedback bilžu pornu (nē, pats nemeklēju):
1. Viens aliexpress links
2. Otrs aliexpress links

Jāspiež uz Feedback un tad ķeksis pie "With Pictures"

 

8. Oktobris 2018

(bez virsraksta) @ 12:48

Tik ļoti priecājos, ka viss ir pieejams telefonā - sākot ikdienas darba saziņu un beidzot ar bankām un e-parakstiem. Līdz brīdim, kad dabūju servisa maiņas telefonu..
Braucu no LMT uz tikšanos - fak, nav Wazes.. nu labi, nav tik traki, nav sastrēgumu laiks. Nolieku mašīnu - faaak, nav Mobilly.. ok iegooglēju Mobilly numuru, aizsūtu sms... atceros, ka esmu atslēdzis atbildes sms - nav ne jausmas vai mašīna ir novietota, kāds ir konta atlikums.. labi, ātri instalējam aplikāciju - ok, mašīna novietota, viss kārtībā.. tikšanās veiksmīga, jāsamaksā, velku ārā Revolut, bet aizdomājos - neatceros cik man tur naudas ir.. faaak, aplikācijas nav, ok backup karte, kuru ikdienā retāk izmantoju.. Zvana kolēģis, prasa vai atbildēšu uz e-pastu.. nav uzinstalēts.. mēģinu ātri uzinstalēt - neatceros paroli.. lieku Whatsappu, lai vismaz kaut kā var sazināties.. malacis - tieši biju uzlicis two-step autentifikāciju, kas autorizējas vai nu caur e-pastu vai caur PIN.. ok, par laimi atcerējos PIN.. Atbraucu mājās, atnāca atgādinājums par maksājumu, eju bankā - faaaaaak SMART ID! Instalēju SmartID - nevaru autorizēties, jo esmu kaut kur izmetis kodu kalkulatorus.. bet jā - var taču ar mobilo e-parakstu.. fak, protams, tas jāinstalē un atkal ir jāautorizē ar banku (catch 22) vai ar ID karti.. meklēju pa māju, kur esmu pakāsis karšu lasītāju.. nevaru atrast, ok, fuck it.. Klients zvana, prasa ātri veikt apdeitu, mēģinu ielogoties izstrādes vidē, bet tur ir two-way autentifikācija ar speciālu aplikāciju, kas ir speciāli jāautorizē caur e-pastiem un īpašiem kodiem...ok, labi, ka biju backup kodus pieglabājis, nostrādā.. ielogot stundas nesanāk, jo aplikācija, kura bija uz vecā telefona nebija nosinhronizējusies ar serveri.. viss, pietiek, jābrauc dzert uz centru - nav ne jausmas cik daudz naudas ir līdzi, jāņem cash..pa ceļam paklausīties Spotify - fuck you.. e-pastu joprojām nav.. Nemiers, lieliska mūzika, dzērieni dzērieni dzērieni pa gaisu, jābrauc mājās.. faaaaaaaak Taxify nav.. panikā pēdejiem 5 baterijas procentiem mēģini uzinstalēt Taxify un cerēt, ka maksājumu karte būs vienkārši piesaitīta telefonam.. jess, ir, aleluja, taksis lejā.. piecas minūtes, esi mājās gultā, atrubies un ceri, ka viss šis bija ļauns murgs, no kura pamodīsies rītdien un būsi atpakaļ savā digitālajā [laimīgajā] ikdienā.

 

16. Maijs 2018

(bez virsraksta) @ 09:30

Sukas CSDD! Tiešām 2018. gadā vienīgā iespēja samaksāt e-sistēmā ir tikai ar karti? Ar sistēmu, par kuras apkalpošanu bankas plēš 2-5% no darījuma summas? Un nevienas opcijas ar i-banku... wtf

 

11. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 12:09

Ņemšanās ap naudas atmazgāšanu:
- Bet es vairs neesmu pālī
- Vakar bijāt un notriecāt 500 cilvēkus
- Bet viņi visi taču izveseļosies...
- Ā.. nu jā. Nu labi, reckur jūsu tiesības, nākamreiz brauciet prātīgāk.
- Ok ok! [roka stiepjas pēc pudeles un atslēgām]

 

6. Februāris 2018

(bez virsraksta) @ 16:45

Pēc Kriminālās Ekselences Fonda noskatīšanās sarunvalodā atgriezās vārds "pedūzis". Starp citu, fantastiski laba filma!

 

1. Februāris 2018

(bez virsraksta) @ 10:12

Pamazām, bet arī mūsu Eiropas gals sāk pāriet uz rietumnieciskāku pieeju kapitālismam: https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/polija-svetdienas-aizliegs-lielveikalu-darbu.a266340

Kad pie mums beidzot ko tādu ieviesīs?

 

15. Janvāris 2018

(bez virsraksta) @ 15:17

eveseliba.gov.lv - oh jeeeez.. es, protams, saprotu, ka zagt ir forši un tā, bet nu vai tiešām veidotājiem nav kauns par šādu sūdu 2018. gadā? Nu tā cilvēciski kauns, kuru nespēj nodzēst visi tie sazagtie miljoni..

 

20. Decembris 2017

(bez virsraksta) @ 11:36

Vacation/Add/Vacation!

 

1. Oktobris 2017

(bez virsraksta) @ 23:19

Tā burvīgā sajūta, kad kādu laiku neesi klausījies labu mūziku uz labām austiņām un tad mājās, svētdienas vakara mierā ieslēdz kādu flacu caur ārēju dac.. liekas, ka mūziķis ir iemitinājies tavā galvā, izpūtis ārā visas smadzenes un rausta stīgas tik tīri un skaidri, ieraujot patīkami hipnotiskā dūmakā, ka gribas palikt šajā pasaulē un nelīst no tās ārā..

 

14. Septembris 2017

(bez virsraksta) @ 18:55

#27

 

7. Septembris 2017

(bez virsraksta) @ 01:50

КИСЛОРОД

 

i am become the south

South