i am become the south

South


11. Aprīlis 2014

(bez virsraksta) @ 13:04

Vai man vienam liekas, ka visi tie jaunie ceļu satiksmes noteikumi, kur tiek glorificēti velobraucēji ir baiss sūds? Un vai man vienam liekas, ka izmaiņas, kuras sola uz ielām ieviešot velojoslas un citus bonusus velobraucējiem ir vēl lielāks sūds?
Vienīgā lieta, kas ir nepieciešama ir savstarpēja cieņa starp visiem satiksmes dalībniekiem un tad būs miers uz pasaules. Dalbajobi, kas dzenājas starp mašīnām, arī pēc velojoslu ieviešanas atradīs vismaz 666 iemeslus kādam uzdirst. Tāpat arī gājēji tagad varēs ellē ratā triekt prom velomīļus no ietvēm, jo redziet, tā ir VIŅU teritorija. Sanāk principā kā vienmēr - cenšoties saintegrēt vairākas sabiedrības daļas, mēs tās vēl vairāk sašķeļam kategorizējot visus konkrētās kastās. Manuprāt, tas ir galīgi nepareizi. Vajag visus vienot zem viena termina - satiksmes dalībnieks. Tas nozīmē to, ka tu izturies ar cieņu pret jebkuru citu satiksmes dalībnieku (kājas, velo, auto vai sabiedriskais) un respektē viņa izvēli, netraucē viņam un necenties radīt šķēršļus otra brīvai pārvietošanai atbilstoši satiksmes noteikumiem un loģiskajam saprātam.

 

2. Aprīlis 2014

(bez virsraksta) @ 11:30

Stāvēju no rīta pie virtuves loga, vēroju garāmbraucošās mašīnas un domāju - vot, sukas, meteorologi muldoņas, solīja solīja sniegu šonedēļ, bet mums te spīd saule.

Tagad ārā snieg.

 

28. Februāris 2014

(bez virsraksta) @ 18:51

Klients no Lietuvas raksta: "Offers glava nado uvelichitj akno cyfr, nevidno cyfr po bolshe"

Laikam iešu iedzert, lai saprastu

 

6. Februāris 2014

(bez virsraksta) @ 23:49

Viena no lietām, kuru es nesaprotu kaķos - ir nakts vidus, tas spalvu kušķis guļ dziļā miegā, tad pēkšņi pamostas, aiziet parij, pastaigā pa māju un lien atpakaļ gulēt.

 

10. Janvāris 2014

(bez virsraksta) @ 23:29

Populārākie krievu un angļu valodas vārdi explained:
http://www.youtube.com/watch?v=GfJKhqKstGQ un http://www.youtube.com/watch?v=5EXqPriuHHI

 

9. Janvāris 2014

(bez virsraksta) @ 00:49

Piezīme priekš sevis: 9. janvāris, 2014. 0:48. Ārā ir +7°C.
Atceros, ka tieši tāds pats laiks bija 2012. gada augusta sākumā.

 

24. Decembris 2013

(bez virsraksta) @ 14:39

Katru gadu manī ar vien mazāk un mazāk ir svētku sajūtas. Nevaru saprast vai tas ir kopējais komercializācijas noskaņojums vai mūsdienu cilvēku emocionālā notrulināšanās. Vai arī vienkārši vēlme pēc miera un klusuma.

 

14. Decembris 2013

(bez virsraksta) @ 15:30

Laicīgā aiziešana gulēt piektdien beidzās ar aizmigšanu pēc 3 rītā un celšanos pirms 9. Jej!

 

13. Decembris 2013

(bez virsraksta) @ 16:59

Pieeeggggggdieeenaaaaaaaaa! Var beidzot iet mājās gulēt laicīgi

 

12. Decembris 2013

(bez virsraksta) @ 23:23

Patīkams nogurums pēc nejauši nopeldēta kilometra baseinā.

 

11. Decembris 2013

(bez virsraksta) @ 23:54

Vakar un šodien esmu aizrāvies ar kulināriju. Ļoti netipiski man. Pirmstam pat neatceros kad īsti taisīju ēst, varbūt pirms pusgada vai gada.

 

2. Decembris 2013

(bez virsraksta) @ 01:35

Jau gāju gulēt, bet izdomāju, ka vajadzētu uzrakstīt vienu projekta aprakstu, ko nosūtīt uz izvērtēšanu rītdien. Nu un tad atcerējos, ka jāizdara vēl šis tas. Un vispār man patīk strādāt svētdienas vakaros - tāda kā ieskriešanās darba nedēļai.

Un protams fonā lieliska mūzika: http://www.youtube.com/watch?v=Vg1jyL3cr60

 

27. Novembris 2013

(bez virsraksta) @ 22:30

System shutdown time has arrived

 

(bez virsraksta) @ 00:59

Divi pirmspēdējie ieraksti, kur ir rakstīts "Ireland" un "jaunas dzīves sākums" nav nekādā veidā saistīti ar jaunas dzīves sākumu Īrijā. No valsts esmu izbraucis tikai komandējumos vai atvaļinājumos.
Ireland ir diezgan jauka dziesma grupai Dredg http://www.youtube.com/watch?v=Ljk4iysVM3Y
Bet par to jauno dzīvi godīgi sakot es pat vairs neatceros...

 

(bez virsraksta) @ 00:17

Paroli atcerējos ar pirmo reizi.
Wow, dīvaini.
Šis laiks atgādina man gadus četrus atpakaļ, kad divus trīs aliņus mājās dzerot viens pats gremdējos gan atmiņās, gan fantāzijās, gan arī emocijās par to ko varētu un kas bijis. Un ko varētu. Un ko gribētu.

Galvenais pamosties no rīta ar tādu pašu domu [ne]skaidrību un iet

 

19. Janvāris 2010

(bez virsraksta) @ 09:53

Ireland

 

16. Janvāris 2010

(bez virsraksta) @ 22:15

jaunas dzīves sākums

 

6. Janvāris 2010

(bez virsraksta) @ 12:24

dzīvoklī zem manis agrāk dzīvoja veca tante, par kuras klātbūtni liecināja vienīgi vecs telefons, kurš stāvēja pie pašām durvīm un spēja piezvanīt pilnu kāpņutelpu. pēdējos mēnešus sāku novērot šo to dīvainu - pie ieejas tantes dzīvoklī parādījās pēdas, reizēm bija kādas remonta skaņas, telefons vairs nezvanīja. un tieši vecgada vakarā iepazinos ar jauno iemītnieci - vecās tantes mazmeitu, kura noinformēja mani, ka pāris mēnešus atpakaļ vecāmāte aizgāja mūžīgā mierā un tagad viņa pati dzīvošot tajā dzīvoklī, esot izremontēta vannasistaba un tā. es īstenībā priecājos, ka sāk izveidoties kontakts ne tikai ar mana stāva kaimiņiem. vienīgi sāk nedaudz apnikt, kad sāk parādīties ūdens svārstības, jo redz, atverot krānu trešajā stāvā, karstā ūdens padeve samazinās par 20% arī ceturtajā stāvā. vēl arī tas troksnis - es pieņemu, ka es diezgan trokšņoju liekot skaļu mūziku, bet neviens nav sūdzējies, taču vakar pirmo reizi dzirdēju tuc tuc tuc no lejas, tā kā būs kādu dienu jāpiekāpj ciemos :)

 

30. Decembris 2009

(bez virsraksta) @ 00:36

paldies, ka tu man neesi

 

21. Decembris 2009

(bez virsraksta) @ 17:05

šodien uz ielām es redzēju vairāk BMW X6 nekā sniega tīrītāju. vai nu visi brauc ar X6 dēļ tā, ka sniegs nav notīrīts, vai arī neviens netīra sniegu tāpēc, ka visi brauc ar X6

 

i am become the south

South