Posted by [info]nomirusi on 2016.10.26 at 05:52
Rakstu pirmo nopietno un ārkārtīgi noprokastinēto rakstu darbu un dzeru Zintnieku. Zin, sajūta, ka ar nosaukumu vien palīdz studijās.

Posted by [info]nomirusi on 2016.10.24 at 00:16
Tags:
Un mirušie ir miruši, es viņiem nevaru pievienoties, lai kā arī to gribētu. Vēl ne, nobāžu savas ilgas tukšās kabatās. Un daudz viņu ir, pārāk daudz, pašai šķiet, ka esmu devusi savu glāstu viņu nāvē. Atbildība, bet ne vainas izjūta. Bet varbūt vajadzētu? Cik ļoti mans glāsts ir bijis pļauka? Daudz viņu ir, pārāk daudz. Tūkstošiem un vairāk. Nogulties blakus un sajust mazliet miera. Un sajust, ka neiederos. Vēl ne. Dzīves un dzīvības netaisnība. Gribas kliegt un protestēt. Pret visu. Kāpēc? Kāpēc visam jābūt tā?

Ir iestājies rudens. Vējā pazaudējušās lapas glāsta manu mieru. Ritms un dzīve. Pavasaris piedzimst un rudens mirst. Viss ir pareizi. Paļauties. Ticēt. Cerēt. Es reiz arī miršu. Un pēc tam nebūs nekā. Lapas, kas kritušas, nebūs vairs pumpuri. Nekad.

Posted by [info]nomirusi on 2016.10.20 at 03:23
Kas tā par muļķību, ka tieši tad, kad nevajadzētu, rodas iedvesmas. Nu piemēram trijos naktī pēc ļoti garas darba dienas, kura ir bijusi pēc nakts ar mazliet par maz miega. Un šis ne pirmo reizi. Vispār lasīju, ka negulēšana var arī būt īslaicīgs līdzeklis pret depresiju. Vot! Stulbi, bet man šķiet, ka vismaz man darbojas. Bet protams, ja nojāju sevi par daudz, tad ir cits nobrukums.

Un ir NaNoWriMo. Kruta štelle. Bet nezinu, kāpēc man liekas, ka man to vajag, ja jau tagad sūdzos par to, ka nepietiek laika tam, ko gribu. Bet vajag.

Nebijusi sajūta

Posted by [info]nomirusi on 2016.10.15 at 22:29
Ir tik nepierasta sajūta - zināt, ka tu patīc cilvēkam (cilvēkiem).