Dienas šoks.

Posted by [info]nomirusi on 2016.07.25 at 13:22
http://psihosomatika.lv/page/jaunumi/psihiskas-veselibas-nozares-sakartosana

Da fuck?? Man likās tam jau ir lielisks apzīmējums - ārsts psihoterapeits, lai nošķirtu vienus no otriem. Un jā, nozari VAJAG sakārtot, bet ne jau izmetot miskastē pusi no nozares!! Am, am, am... Koa? Šis nereģistrējas.

Randomly random random.

Posted by [info]nomirusi on 2016.07.25 at 05:25
Iegāju gulēt mazliet pēc pusnakts. Pabakstījos telefonā, pagrozījos pa gultu... trijos cēlos augšā, un nolēmu uzrakstīt atbildi/paskaidrojumu/papildinājumu. (Ir kāds cilvēks ar kuru es jau kādu laiku sarakstos un es pat regulāri atbildu?? Wtf? Laikam esmu iemīlējusies. :D Nē tač, tas nebija jāuztver nopietni!) Ja nav miega, tad nav. Izdzēru vienu aliņu. Uzrakstīju 570 vārdus divu stundu laikā. Esmu tizla. :) (Tikai es tā drīkstu par sevi teikt, ja!) Nu vai vismaz lēna un ļoti pārdomāju, ko saku. Sanāca labi. Pa vidam pagūglēju, ka angliski nav zemūdens akmeņu. Laikam noderīgi būtu iemācīties rakstīt vairāk ikdienišķi (ātrāk), ne tik ļoti domājot un pārdomājot, ko rakstu. Noderēs. Tagad es daudz domāju, kas noderētu nākamajos gaidāmajos gados. Viens noteikti būtu normāli gulēt, mhm. Nevis šitā šķērdēt laiku. Bet pagaidām var. Tagad divas ar pusi brīvas dienas. Nu gandrīz, ir darāmas lietas un satiekami cilvēki.

Bet tagad sanāca miegs. Nez, iet gulēt? Mani tāpat vēl pēc 3-4 stundām modinās...

Posted by [info]nomirusi on 2016.07.23 at 12:08
Tags:
The houses all seem the same to Gallagher. Dark. Musty-smelling with squishy carpets underfoot, mouldering curtains and sprays of black mildew up interior walls. Cluttered up with millions of things that don’t do anything except get in your way and almost trip you over. It’s like before the Breakdown people used to spend their whole lives making cocoons for themselves out of furniture and ornaments and books and toys and pictures and any kind of shit they could find. As though they hoped they’d be born out of the cocoon as something else.

Posted by [info]vilkate on 2016.07.22 at 17:43
walk across the yellow line,
go forth, go forth, go forth
and as you go, the stars shall rise
beneath you and above

Posted by [info]vilkate on 2016.07.21 at 14:33
Sācies kaitinošs un, ļoti iespējams, ilgstošs posms manā zirdzenieka dzīvē - Seglu Pārdošana.
Kāds varbūt gribētu? :D

Iemīlēšanās stulbings

Posted by [info]nightqueen on 2016.07.14 at 01:06
Nopirku biļetes uz Varšavu un atpakaļ. Tomēr ļoti, ļoti gribas viņu vēl satikt, kamēr nav aizbraucis pārāk tālu no Latvijas

Vispār 12 gadi, ja! :D

Posted by [info]nomirusi on 2016.07.13 at 13:11
Varbūt es neesmu tomēr tik tizla. Paskat, nepagāja ne desmit gadi....

Dzīve ciklos pa 6 gadi.