mati

Posted by [info]kihelkonna on 2014.07.28 at 21:32
Poll #20123 mati
Open to: All, results viewable to: All

5 - 7 gadu vecu meiteņu vecākiem

View Answers

1. meitas matus katru rītu un vakaru ķemmēju, rītos sapinu bizes, izveidoju no tām kaut ko, saspraužu ar sprādzītēm
1 (8.3%)

2. 1-2 reizes dienā saķemmēju, droši vien no rītiem daudzmaz sapinu vai sasienu
5 (41.7%)

3. ķemmēju un pinu retāk, var gadīties kādu dienu izlaist
2 (16.7%)

4. kaut kas starp 3. un 5.
2 (16.7%)

5. ja nav vajadzības (brīvlaiks), varu arī nedēļām un mēnešiem ilgi neķemmēt, par pīšanu un siešanu nemaz nerunājot
2 (16.7%)


mec

Posted by [info]kihelkonna on 2014.07.28 at 11:25
aizvakara medus sviešanā tika ievākti 94 litri medus.
kādam nevajag medu?
(siena ruļļus nepiedāvāšu.)

detaļas )

Nē, nu...

Posted by [info]nomirusi on 2014.07.22 at 17:10
Tev atstāj pieskatīt mājdzīvnieku (ak, ironija, tu tāpatās pēc pāris dienām dodies prom, un vajadzēs pieskatīt tavējos), bet tam zvēram pēkšņi sametas laputis! Pilns! Un rīt prom, nav laika ar svešiem zvēriem ņemties. Un vispār... tās ir laputis?


Interesantais (tā gudri ļaudis gūglī saka) - arī augiem nepatīk stress un viņi aplīp ar zarazu. Jāatzīst, es varēju mazuliet ātrāk palaistīt, laistīšana ir viens. Un tiešā saulē tam zvēram būt arī laikam nav labi. (Es kā reiz dēļ zvēriem savā istabā turu aizskaru ciet. Lai neapdeg, neizkalst utml.) Nu neko, nomazgāšu, apčubināšu, uzliešu to tur (Vito or smth?) un cereams, ka būs ok. Ja ne... tad vismaz es vairs nebūšu uz vietas. :D

Posted by [info]nomirusi on 2014.07.22 at 09:07
Pamodos nogurusi. Nezinu kā tieši, bet visa par daudz. Liekas, ka sprāgšu. Pēdējā laikā novēroju, ka esmu baigā stresā. Bet nekas, vēl tikai līdz rītdienai. Un tad visu dzīvi var n@#&% aizslaucīt prom. Vismaz uz tām desmit dienām. Jāatgriežas būs.

kasīšanās un pārtika

Posted by [info]kihelkonna on 2014.07.20 at 20:32
nesenajam nedēļu garajam Zviedrijas ceļojumam ir konstatētas divas (2) ietekmes uz veselību. blaknes.

1. mazzaķis ir pilnīgi beidzis kasīities. viņam šoziem bija dermatīts. tas bija jau gandrīz izlabojies, bet dažas vietas viņš vēl kasīja, arī pa miegam. viņš konkrēti kasīja sev kājas virs ceļiem, tur bija neglīts paskats. ceļojumā viņš ēda čupām ķīmisku produktu, no kuriem konkrēti ir jākasās. ceļojuma trešajā dienā viņš vēl baisi kasījās, ceturtajā vairs ne. un nekasās vēl šobaltdien, pat rītausmā ne. tfutfutfu! āda jau ataugusi. kas zina, ar ko to varētu saistīt. ar maniem centieniem, ar pārtikas maiņu (bet nekā tāda tur nebija), ar ģimenes pilnīgu kopābūšanu bez jebkādiem blakus darbiem, ar vēl kaut ko.

2. man ir izzudusi sāta sajūta. pa laikam bija tā, ka ēst negribējās, bet porcija bija, un es ēdu. pēdējās dienas ir tā, ka sāta sajūtas nav kā tādas, un beidzu ēst vien tad, kad no vēdera pienāk plīsuma tuvošanās sajūta.

tuvākās 3 dienas varētu neēst neko, nudien. (un manai konkrētajai zarazai maza pabadošanās pat tā kā būtu ieteicama.)

upd.
man tomēr te laukos atradās viena dzeju grāmata, tikai ļoti bieza. K.Skujenieka raksti.

jūrup

Posted by [info]kihelkonna on 2014.07.20 at 08:33
mazliet atstiepusi kājās pēc garās ekskursijas es pakojos uz netālāku pasākumu - 3 dienām teltīs pie jūras.

pērn nodzīvojām tur pusotru dienu. man un sīčiem palika mazuma sajūta, bet laulenis briesmīgi cieta un garlaikojās. tā nu šogad viņš mūs izkraus maksas kempingā uz ziemeļiem no Tūjas, un pats brauks strādāt. mēs ņemsim līdzi to pašu podu, un līdz pārtikas veikalam tur kāds kilometrs vai divi.


====

- kurp lai es eju?
- eji kaut jūrā!
un jūrup viņš gāja.

(A.Ozoliņš.)

===

ek, man te laukos nav nevienas piemērotas grāmatas, ko paņemt līdzi. savos vientuļo laiku mežklejojumos barojos ar Haijāma dzeju.

drusku maizes, drusku ūdens svaigā,
koka ēnu un tavas acis.
par mani neviens nav laimīgāks sultāns,
un nabags neviens nav skumjāks par mani.

===
upd.

šāda jaunības atcerēšanās laikam izklausās diezgan senila. atceros, kā draudzenes septiņdesmitgadīgā māmiņa spožām actiņām skaitīja skolaslaikā iemācītos patriotiskos dzjoļus. un kā viņa jaunībā uz teātriem gāja, un novēroto aprakstīja īpašā dienasgrāmatā.

Posted by [info]nomirusi on 2014.07.19 at 12:10
Atkal jāatzīst, ka dzert es galīgi nemāku. Un tad ir jautājums - nu nafig? Nafig man tas atkal ir jāsecina? Šogad jau otro reizi.

Ok. Jauns noteikums - tikai un vienīgi garšas baudai, šoti aizliegti. Turpināšu malkot savus vīnus&co.

Bet nevar gan teikt, ka nožēloju. Vienkārši jāizdara secinājumi. (Un jāiemācās uzmākties meitenēm skaidrā esot.)

upd: Nē, nožēloju gan. Izmesta nauda + fragmentāras ainas no notikuma + noteikti sevi apkaunoju vēl kādā veidā, par ko atmiņa klusē + izcili tizla pašsajūta šodien.

Es nekad vairs tik daudz nedzeršu.

mazzaķa podiņš

Posted by [info]kihelkonna on 2014.07.18 at 18:07
mums tur bija liela telts, tāda, kur var ieiet nesaliecoties. un priekštelpā es biju nolikusi podiņu priekš mazzaķa. reiz naktī man negribējās iet laukā, un es iečurāju tajā podiņā. un gāju tālāk gulēt. no rīta pamodās mazzaķis un arī iečurāja tajā podiņā. viņš bija ārkārtīgi lepns par rezultātu, un stāstīja visiem par savu lielo rīta čuru. arī pārējie bija gan iepriecināti, gan patiesi pārsteigti, un viņu ļoti slavēja.

es nebiju klāt, kad mz to darīja, bet laulenis man pastāstīja, ka mz nupat iečurājis podā milzīgu daudzumu.

es kautrējos un neko neteicu. tikai pēc vairākām dienām pastāstīju laulenim. tobrīd braucām mašīnā un sīči bija atslēgušies. mazmurkšķis atmodās un prasīja, par ko mēs smejamies. kaut ko samelojām.

Smile and wave, boys, smile and wave...

Posted by [info]nomirusi on 2014.07.16 at 23:47
Garastāvoklis:: It's a sad, sad situation.
Gribās ktk ļoti, ļoti pateikt. Bet... tā vairs neesmu es, kas cibā visu saraksta ikkreiz, kad skumji sametas. Žēl kaut kā, ne?

Bet tas asums nezūd. Kaut kā esmu kļuvusi ļoti, ļoti... tāda... kreptīga. Un kur jaukā būtne pazudusi? Nē, nu es zinu, ka nekad neesmu bijusi jaukumiņš, bet vismaz iekšēji biju. Agrāk.

Es domāju, ka neviens neizmanto šo teicienu. Un kāpēc vajadzēja teikt? Atkal es fantazēju stulbas iedomas.

sundsv 2

Posted by [info]kihelkonna on 2014.07.15 at 22:32
esam celmalas motelii netaalu no sundsvallas, atkal aizmirsu vietas nosaukumu. atpakalcels. es tikai gribeju atsaukt savu iepriekseejo postu. tikai sundsvalla ir taada diivaina, bez normalam estuveem un ar tukliem cilveekiem. pilniigi visas citas pilseetas bija pilniigi tipiskas un jaukas zviedru pilsetas ar normalam estuveem uz katra stuura, un cilveeki labaa formaa. mums gaaja labi. citreiz veel kaut ko, ja jau esmu saakusi. starp citu, te naktiis ir tik gaiss, ka var lasit gramatu. vienkaarsi nepaliek tumss. kaut ari lidz polarajam lokam taalu.

Posted by [info]zobinji on 2014.07.15 at 21:14
Dzīvoju siena šķūnī
Smaržo savāktais siens
Mazās degu peles jau gaida|to