Posted by [info]nomirusi on 2014.10.21 at 14:28
Joprojām skaistakā vieta, kuru zinu.

sapn

Posted by [info]kihelkonna on 2014.09.21 at 13:57
sapnī man tika skaidrots, ka atrisinājums ir tepat blakus, tikai jāpaskatās no citas puses.
diemžēl nezinu, kam meklēju atrisinājumu.

m skola

Posted by [info]kihelkonna on 2014.09.19 at 12:35
šorīt gandrīz nokavējām skolu. jābūt 8.15, bijām 8.26 (stundas sākas 8.30).

skolotājām bija varens ķēriens. pie garderobēm bija bariem kavētāju, un skolotājas visiem pēc kārtas bargi teica "jābūt 8.15! ". viena skolotāja vienu puiku bija pilnīgi noķērusi, tas nekur nevarēja sprukt un nekustīgi stāvēja kā aiz čupra noķerts trusis, un dzirdēju, ka skolotāja viņam teica "uzgriez pulksteni pusstundu agrāk!"

nu ar vārdu sakot tas ir labais ķēriens, 8.26 skolotājas palaidņus var dabūt štābeļiem.

tele2

Posted by [info]kihelkonna on 2014.09.19 at 09:47
es nesaprotu, kā mani nolīgtie 3 ls par tele2 pakalpojumiem mēnesī ir pārvērtušies par 9.34 euro.
jātin makšķere.

mm skola

Posted by [info]kihelkonna on 2014.09.18 at 17:50
mazmurkšķis pilda mājas darbus. tur jāvelk svītriņas, un skolotāja visulaik piesienas.

tagad mm mājasdarbā (pie jautājuma "kas ir silts", dabaszinības) ir uzrakstījis: RADIJĀTORS.

ļoti gribas zināt, vai skolotāja to izlabos, un vai par to noņems atzīmi!

(atzīmes nav, ir +, - un /. es pēc iespējas nelaboju, jo mm šķiet ļoti patstāvīgs, un būtu nepraktiski apkarot šo īpašību.)

Burma

Posted by [info]kihelkonna on 2014.09.18 at 16:26
tas, kas angliski ir Burma - nepateiksiet, kā tas ir latviski? (vieta tāda.)

Kate

Posted by [info]kihelkonna on 2014.09.17 at 14:05
atsaucoties uz honeybee tekstu http://klab.lv/users/honeybee/922392.html

nodarbībās, ko apmeklē mazaķis, ir vairāki bērnu dārza bēgļi. Katei tūlīt būs 5 gadi, dāziņu sāka apmklēt pagājušajā rudenī. vecmāmiņa pirmajās dienās tā kā bija tuvumā, bet tad kādubrīd bērns tā kā pamājis ar roku, un vecmāmiņa nospriedusi, ka nu var doties prom. tālākais izvērties pilnīgi traki. bērnam teica, ka vajag ēst, bērns klausīgi un negribēdams mēģiāja ēst un viņam bija slikti. tad bērns mēģināja vemt un neko nevarēja izvemt. dažu dienu laikā izvērtās tā, ka bērns sāka vemt jau tikai iedomājoties par dārziņu, nokļuva slimnīcā pie sistēmas. vēl tagad, pēc gada, saka vecmāmiņai "tu mani pameti", un sāk vemt iedomājoties par bērnu dārzu. pašreizējās nodarbības bērns apmeklē kopā ar vecmāmiņu, kas katru rītu apzvēr, ka viņai tur nebūs jāēd, un nebūs jāpaliek vienai pašai.

nešaubos, ka konkrētā bērnu dārza vadītāja arī tagad katram interesentam stāsta, ka bērnus vajag pēc iespējas agrāk iedabūt dārziņā un pēc iespējas mazāk tur ar viņiem krāmēties, atā un viss. pirmsskolas pedagogi pēc definīcijas ir atvērti un sabiedriski ļaudis, un nereti viņi domā, ka visi citi ir tādi paši.

Posted by [info]vilkate on 2014.09.16 at 17:21
Tags:
Šonakt kāds, kas ir svešs, manī iegrūda nazi – tieši zem ribām, un vēl vilka to lejup pusmēness lokā. Nolādēts, - es paspēju sev mierīgi sacīt, - Ne atkal! – un tad manu mirstošo karkasu iegrūda šaurā upē ar neizturami zaļiem, stāviem krastiem. No pusmēness aizplūda siltums un sāpju nebija nemaz, tikai ūdens – melns, vecas asins pilns un biezs. Pūstošs ķermenis slīdēja pa straumei pāri klusam un tumšam bezdibenim, taču dziļāk doties vēl negribēju. Man bija labi. Tik rāmi tā šūpoties mēmos viļņos un redzēt tikai melnu un zaļu, melnu un zaļu… Sāku vēlēties tajā dalīties ar kādu, jo vai viss miers var vienai nāvei piederēt? Ķeroties zāles stiebros līdu ārā no ūdens, augšup pa stāvo krastu, un vienā rokā man bija nazis – tas pats, kas radīja pusmēnesi jau sen, pirms daudzām vasarām. Siltums bija turpinājis plūst, upe bija kāpusi augstāk arvien, un laiks tajā jau sen bija noslīcis.

Tātad, nazis. Es sastapu cilvēkus savā ceļā, ar glāžaini ieplestām acīm un rīklē iesprūdušu kliedzienu. Viņi sastinga un nespēja bēgt, un es nesteidzīgi grūdu viņos nazi – tieši zem ribām, un vēl vilku to lejup pusmēness lokā. Dziļāk. Lai aizplūst, lai pārplūst. Viņu ķermeņi sadaloties vēlās lejup pa krastu un ūdens tapa tik kluss un melns kā vēl nekad. Es vairs nebiju viena skaistajā mierā un bezdibeņa atplestais klēpis mani sauca mājup.
Labāk sadedziniet mani, kad miršu.

lauki

Posted by [info]kihelkonna on 2014.09.14 at 10:26
nolasīju cidonijas - nevis maisu, bet ķerru. cidoniju otrais krūms no dienvidu puses ir ar ļoti sīkiem augļiem un likvidējams. trešais ir ar ļoti lieliem augļiem un pavairojams.

vakar pļāvu krūmus LK pļavā. veselu bāku izpļāvu. šodien turpināšu.

pašlaik ir vērts tīrīt aizaugušas applūstošas teritorijas. ja pavasara plūdi būs vismaz 2 nedēļas, tad zem ūdens palikušie nopļautie krūmi visi atdos galus. tā jau ir bijis.
(pļaušana ir īpaši atzīmējama, jo muguras sāpju dēļ nebiju pļāvusi 4 gadus.)

sākšu transportēt uz Rīgu apsolītās medus burkas. neesmu jūs aizmirsusi, medus gribētāji.

Darbs

Posted by [info]nomirusi on 2014.09.13 at 13:09
Man ir apnicis būt smukai. Tas, ka man jābūt smukai. Un pat ne pēc maniem ieskatiem smukai, bet sabiedrības pieņemajiem smuki. Un tāpēc man ir arī apnikusi apkalpojošā sfēra. Varētu sameklēt kādu vēl neprestižāku darbu. (Jo birojā sēdēt joprojām ir zem mana goda. :P)

Bet dzīve ir asprātīga.

Posted by [info]nomirusi on 2014.09.12 at 20:51
Šodien parunājos par nāves tēmu. Piebildu gan, ka man jau viegli runāt, jo man neviens pazīstams nav nomiris. Lūk piezvanīja un pateica, ka kāds labs draugs/paziņa nomiris.

Varbūt ir skumji, bet... nez. Tās tādas apcerīgas un skaistas skumjas. Neērti atzīt, bet es jūtos pat mazlietiņ, mazlietiņ priecīga. Laikam jau ir grūti just līdzi mirušajiem, ja pati tik vien tā esmu pierunājusi sevi šeit palikt. Šodien atradu arī savu pēcnāves vēstuli, veca, jau sen vajag uzrakstīt jaunu, apdeitot, iekļaut vairāk praktisku nianšu.

Palicēju, protams, vairāk žēl. Palicēji ir puse no iemesla, kāpēc pati vēl esmu te.

mazmurkšķa skola 2

Posted by [info]kihelkonna on 2014.09.12 at 16:39
brīdis garlaicības )

Miers

Posted by [info]nomirusi on 2014.09.11 at 23:35
Ar vakariņām šodien neveicās. Vispirms cūķis bij aizstiepis vienīgo jēdzīgo nazi, kuru vispār nopirku sev. Bet pēc tam sava tizluma dēļ dabūju karstu eļu uz pirkstiem. Jēj, stundu stāvu iemērkusi roku aukstā ūdenī.

Interesanti novērot domu gaitu pirmajās sekundēs tādos mirļos:"Wtf? Maucība! [apskata] Eh, nu čakars nu. Tā, auksts ūdens. Kur kindle? Man būs garlaicīgi. Nafig šito čakaru, meh."

Jūtos viegli uzjautrināta. It īpaši dēļ tā, cik ļoti man vienalga. Izdari, ko vajag tādā situācijā izdarīt un pohuj. Un prieks, ka sen jau ierobežoju kontaktu kontaktu ar cilvēkiem, kas tā nedomā. (Piedo, omu, bet es tieši tā pat arī turpināšu.)

par veselību

Posted by [info]kihelkonna on 2014.09.11 at 16:50
Tags:
tā kā nejauši gadījās ļaudis informēt par veselības apstākļiem, te būs turpinājums. specifiski. )

mazmurkšķa skola

Posted by [info]kihelkonna on 2014.09.10 at 18:42
mm jau pusotru nedēļu iet skolā. sargies bērni  )