Posted by [info]vilkate on 2015.08.30 at 12:42
Tags:
Sapnī es jāšus devos uz jūru un bijām tur pavisam vieni, es un zirgs. Apvārsnis bija tālu, jūra bija tēraudpelēka un viļņi zemi. No jūras pret krastu smiltīs ūdens pieplūduši gāja zirga pēdu nospiedumi, un es atskatījos uz mūsējiem - jā, tie paši. Mēs atgriežamies jūrā. Labs, puika, labs...

Posted by [info]nomirusi on 2015.08.27 at 11:22
Ir pusdivpadsmit rītā Venēcijas tuvumā (dievīga pilsēta! protams gan, jāturas nost no tūristu epicentriem.) Esmu mazliet sadzērusies (tā vīna pudele vēl nav tukša, ja!) Un... Ai, nu labi....

Posted by [info]vilkate on 2015.08.26 at 16:08
skaisti akmeņi manās kabatās
un rīklē

Posted by [info]vilkate on 2015.08.24 at 13:37
Dead by daytime, alive by dusk.

Posted by [info]nomirusi on 2015.08.20 at 22:20
Ko darīsim arī dzīvi septembrī... sanāca visu nokārtot jau tagad. Nu lab, 2/3 no aktuālajiem jautājumiem. Trešo skatīšos Itālijā, bet man šķiet, ka es jau atbildi zinu šā vai tā - nav pietiekamu iemeslu ko pārtraukt, it īpaši, ja savācot savus nervus, attiecībās arī viss izskatās mīlīgāk (pārsteidzoši, ak jel).
Viss ir labi, šodien atslābstu un ar kaifu slinkoju, kaut gan vajadzētu koferi krāmēt. Un ko darīšu visu to dienu Frankfurtē... erm... domāšu Frankfurtē.
Un nevienā brīdī pat panika neuznāca, zinot sevi, man jau liekas, ka vajadzēja. :D Nu tur plānu izlemšana vismaz gadu uz priekšu, situācijas, kurās jābūt, kuras nepārzinu, un koferu krāmēšana/ceļošana vienai īstenībā mani arī streso (tāpēc laikam nekas nav sadarīts :D)
Rīt pēdējā diena darbā, iedzeršu glāzi vīna uz atvadām. Ak, rītvakar vispār varētu vīnu sadzerties. Ja nu kā, tad vismaz divatā ar kaķi tiešām būs iespēja.

Man liekas, ka kāds man iebarojis kādas baisi nomierinošas zāles. :D Tāda forši apdullusi visu dienu.

Posted by [info]nomirusi on 2015.08.16 at 23:30
Nav pat pusnakts no svētdienas uz pirmdienu pienākusi, kad es uzzinu nākamās nedēļas grafiku. Piektdien pēdējā diena (vismaz sarunāju, ka nestrādāju līdz 2 naktī), atdodu formu, atslēdziņas, un sestdien no rīta prom. Jā, es to diezgan gaidu, man patīk aizmirsties, aizbēgt no savas dzīves, vismaz uz īsu brītiņ (nedēļu!!!1! ^_^). Mazliet gan biedē atgriešanās atpakaļ, jo darba ta vairs nebūs. Nu lab, man jau piedāvā to veco darbavietu, kur piehaltūrēju, bet... negribētos.