Android

Posted by [info]nightqueen on 2015.06.28 at 07:25
Mūzika: Work mudic - Oldies
Tags:
Jau trešais Android telefons, bet tikko pirmo reizi uzinstalēju cibas aplikāciju. Iespējams spamošu nedaudz vairāk, bet visdrīzāk jau ne.

Jaunajam telefonam ir man neierasta problēma - tas ir tikko iznācis un līdz ar to ir problemātiski atrast telefona maciņu. Sasķaidīt ekrānu pirno trīs mēnešu laikā noteikti negribas. Pēc tam to ir nedaudz vieglāk pārdzīvot.

Man patīk pārrasties mājā, kad gaisma aust.

Posted by [info]nomirusi on 2015.06.27 at 03:56
Varbūt man tomēr vajadzēja/vajadzētu pastrādāt par bārmeni. Jebkurā gadījumā apkalpojošā sfēra ir viena no maniem mīļākajiem nodarbošanās veidiem. Tā ir izpatikšana cilvēkiem kontrolētā vidē/situācijā, par kuru tev vēl maksā. Jā, patīk.

Iespējams šonedēļ sanāks 80h darba. Sasodīts! Kā es gribu kaut ko tādu, kam ticēt tik ļoti, lai biežāk varētu strādāt tik daudz. Nopietni. Diemžēl man pašai ar sevi ir par maz. Es sev (un savām idejām) neticu tik ļoti, lai spētu tām tik ļoti atdoties. Jā, jā, manī ir par maz... esences? substances? būtības? vai vienkārši iedvesmas?
(Ja ieteiksiet darbu vulgaris, tad nu sorī, kurš darba devējs ir ar lielu un iedvesmojošu ideju, parasti tie ir tādi paši vienkāršie darba ļauži. Bieži vien jauki cilvēki, bet bez jebkāda pamatojuma viņiem ticēt tik ļoti.)

Posted by [info]nomirusi on 2015.06.26 at 19:05
Wow. Sen nebiju piedzīvojusi, ka mani apsūdz tīšās riebeklībās.
Un cilvēki, par kuriem tiešām mazliet žēl, ka šie pazudīs no manas dzīves. Bet tā jau vienmēr - simpātijas reti ir abpusēji vienā līmenī (un tas ir normāli). Nu un ko? Nu neko. :) Emocijas ir un paliek emocijas. Vienīgais prātiskais apsvērums - citronkoku vajadzēja laistīt biežāk.

Posted by [info]zobinji on 2015.06.26 at 14:36
sjokolaade nepaliidz
kur nu veel piebeigt slimiibu sakneekam vajazdziiga taada dziive
jaa jaa jaa
miljoniem humonoiidu taa dziivo
bet es negribu
man nevajag turpinaajumu
es gaidu tikai beigas

Posted by [info]zobinji on 2015.06.26 at 14:30
zjagatas, mezjroziites, siilji un margrietinjas taapat kaa pie mums
jasmini veel nezied un madaras arii

Posted by [info]nomirusi on 2015.06.24 at 21:12
a) man vajag vairāk plānot savu sociālo dzīvi;
b) vajag darīt ko jēdzīgāku un aizraujošāku ar savu dzīvi vispār;
c) vairāk strādāt, otrs darbs, piemēram. (upd: vai arī samainīties ar kolēģi, lai varu iet uz darbu. Vsjo! Nedēļa saplānota!)

Tas nepatīkamais mirklis, kad saproti, ka rīt tomēr nav uz darbu.

Posted by [info]vilkate on 2015.06.22 at 23:31
Istabā karājas piparmētru slotiņas, uz balkona - bērzi un vībotnes, pieliekamajā - sarkanais āboliņš, virtuvē - birztalu nārbulis. Vācamlaiks.

Mēle niez palielīties.

Posted by [info]nomirusi on 2015.06.22 at 19:21
Vai ir ok lielīties ar saviem zilumiem? Un to, kāpēc man tādi mēdz būt. Tā tiešām nav info, ko teikt kolēģiem. Milzīga līdzība ar maniem ezotēriskajiem uzskatiem. Arī tos es noklusēju vismaz 95% pazīstamo cilvēku.

Vainadziņš.

Posted by [info]nomirusi on 2015.06.22 at 17:59
Ak jele! Man 23. datums ir brīvs. Un nākamā diena ar tikai trijos. Ko nu? Kur iet, ko darīt? Tik neparasta situācija. :D Viens gan skaidrs - vainadziņš jānopin. Saulgriežos visas pārējās būtiskās lietas ir padarītas. (Ja dziedāšana līdzi Florencei un citai popsai, braucot mājup, skatitās.) Un saullēkts bij burvīgs, tika sagaidīts un apskatīts.

Ella Birzneck

Posted by [info]kihelkonna on 2015.06.22 at 10:04
es te lasu par pelašķiem
http://www.ryandrum.com/threeherbs.htm
un Amerikā dzīvojošs autors kvēli atsaucas uz herbologu autoritāti vārdā Ella Birzneck.
ieguglēju, tiešām, dzmusi 1909. gadā Latvijā.
http://www.dominionherbal.com/dominionherbalcollege/about-us/history/82-ella-birzneck-rmt-mh-1909-1987
viņai pat grāmata par ātstniecības augiem ir
https://books.google.lv/books/about/Ella_Birzneck_s_Herbology.html?id=hGQhNAEACAAJ&redir_esc=y

Rītdienas pasākumi

Posted by [info]nomirusi on 2015.06.19 at 22:05
Šovakara aktuālākās domas ir divas. Pirmā - iet vai neiet praidā? Un ak, jel, ne jau tur filosofisku/politisku/whatever apsvērumu dēļ. Kompānijas nav. (Un ir iespējamība redzēt/satikt cilvēku, kuru nemaz nevēlos redzēt/satikt.)
Otrā - kā saņemties aiziet uz vegānu pasākumu. Būū. Tur būs daudz cilvēki, daudzi (lielākā daļa) no kuriem savstarpēji pazīstami.

Vispār tas reducējas uz sajūtu, ka man nepatīk justies vienai starp cilvēkiem. Drošības sajūta.

Izglītība

Posted by [info]nightqueen on 2015.06.19 at 04:58
Tags: ,
Šodien Latvijas Kultūras akadēmijā izlaidumu diena. Skaisti un nedaudz skumīgi. No vienas puses gribas iet, jo izlaidīsies ne viens vien mans draugs. Puķu iepirkšana tad būtu tāds smags un kopumā padārgs pasākums. No otras puses tā nedaudz skumīgi, jo teorētiski man vajadzēja būt viņu vidū. 

Šī brīža plāns ir tāds, ka jūlijā iestāšos akadēmijā no jauna vienīgajā programmā, kurā uzņem katru gadu - Kultūras teorija un menedžments. Ceru, ka būs iespējams scenārijs, kur es šo programmu varētu pabeigt divu gadu laikā, jo nedaudz vairāk kā pusi no priekšmetiem es jau esmu nokārtojusi. Būtu tik jākārto speciālie un ceturtā kursa priekšmeti. Jāpiebeidz arī 3. kursa kursa darbs, kurš pa lielam ir uzrakstīts un tad beigās bakalaurs. Nevaru īsti vēl saprast, cik ļoti saspringti tas sanāks. Vēl jāpadomā, kā es to apvienošu ar darbu. Nakts maiņas tūrisma nesezonā vismaz ir pietiekami viegli apvienojamas, jo apmēram pusi no laika var pavadīt pasnaužot vai pildot kādus mājasdarbus. Aizstrādājos

Posted by [info]nightqueen on 2015.06.19 at 04:42
Tags:
Bija man divas nakts maiņas pēc kārtas. Vakar laicīgi nepiecēlos un nogulēju visu dienu. Pienākot naktij miega resursi beigušies, bet galva sāp ļoti. Gan no pārāk ilgas gulēšanas, gan no kafijas lomkām, gan no vēl kaut kā, ko īsti nespēju šobrīd noteikt. Rezultātā iegāju vannā, izdzēru kafiju un lasīju materiālu par viesu izmitināšanas uzņēmumiem. Bija pat interesanti. Varbūt kaut kā jāpadziļina savas krievu valodas zināšanas un jāpāriet strādāt uz kādu smalkāku viesnīcu. Varbūt arī ne.

Posted by [info]nomirusi on 2015.06.19 at 01:27
Reizēm tas, kas ir vajadzīgs, ir kārtīgs pēriens. Galva pēkšņi skaidra, emocijas klusas. Kaifīgi. Bet gribu vēl uz pirti tik un tā.

Posted by [info]nomirusi on 2015.06.17 at 02:34
Tags:
Dafāk! Astroloģija! Pie visa var vainot Saturnu!!!!11! Laiki ļoti precīzi. Pārāk precīzi. Ai mīn... wtf? Bet nu labi. Cilvēki joprojām ir mana svētība un lāsts. Nu kāpēc jopcik šis tik precīzi izskaidro čakarus ar draugiem kopš '12 beigām? In astrology, Saturn is associated with restriction and limitation. Da bļe, no šit, šerlok? Jā, tā ir lieta, ko es ļoti restriktēju šajā laika periodā līdz pagājušā gada beigām, šī gada sākumam. Bet nu lab, šamais mācot pašdisciplīnu un struktūru. Kheh, jā es kā reiz esmu pabeigusi struktūru ar kuru kontrolēt, kādi cilvēki ir manā dzīvē (un ko ar tiem iesākt).

Bet nu lab, ko es saprotu. Man vajag atkal dabūt programmiņ, kur bīdīt planētas un skatīties. For fun. Un lai zinātu, ko vainot. Šķiet, ka tas ir galvenais iemesls astroloģijai manā dzīvē - ir ko vainot. :D

Posted by [info]nomirusi on 2015.06.16 at 15:16
Es vnk neesmu labs problēmrisinātājs. Bezmaz žēl, ka šī ir viena no svarīgākajām (ja ne pati svarīgākā) darbība reālajā dzīvē.

Vispār pēdējā laikā pašvērtējums pilnīgā pakaļā. Un reizēm ir grūti atšķirt, kad tās ir pārlieku negatīvas emocijas un kad sastapšanās ar realitāti.