Cilvēki. Svētība un lāsts.

Posted by [info]nomirusi on 2015.10.07 at 18:31
"Close is where you feel good. But close is where you get hurt. This is the promise and problem of intimacy."

Man vajadzēja, lai kāds to pasaka tik vienkārši un skaisti. Un tas ir risks, no kura ir tik viegli izvairīties. Man nepietiek vienkārši. Man vajag tuvu. Un tas ir tas lāsts, un tā ir tā svētība, kura ir galvenā problēma ar cilvēkiem. Mazliet, mazliet visu vai neko problēma. Mazliet apskaužu tos cilvēkus, kuriem nevajag tuvu, lai justos labi. Mazliet nožēloju, ka risks līdz šim vienmēr ir licies lielāks nekā ieguvums.

Ok, I did it.

Posted by [info]nomirusi on 2015.10.06 at 17:34
Meklēju netā cmukas kaķīšbildes. Viss reiz dzīvē notiek pirmo reizi. Un jā, es to darīju, jo gribēju apskatīties smukas kaķīšbildes. Es... paskatīšos vēl.
upd: Saskatījos daudz un smukas!! ^_^

Posted by [info]nomirusi on 2015.10.05 at 12:10
Šodien esmu sanīkusi, bet atceros sestdienu un svētdienas rītu, man šķiet, ka man ir ļoti, ļoti paveicies. Un paveiksies vēl kādai citai pēc manis. Atmiņas un cerības, tās ir vietas, kuras ir gandrīz īstas, kurās pazust, kad reālajā pasaulē gribas ielīst stūrī un mazliet papinkšķēt. Man no viņa ir vienas no jaukākajām atmiņām. Nekad neesmu jutusies tik mīlēta, kaut gan nav jau tā, ka mīl. Un es ceru, ka man viņam izdosies iedot ko vairāk par savu pagaidu klātbūtni, ļoti to gribētu. Tieši tāpēc tagad jātiek galā ar reālās dzīves uzdevumiem, jo ir jau norunāts, ko varētu dot, jāsagatavojas.

Posted by [info]vilkate on 2015.09.29 at 03:00
Mūzika: dzīve uz zemes, nav tādas zemes
Martā miris gruzīns vēlējās vēlreiz redzēt pasauli ar dzīva cilvēka acīm. Viņš reiz bija mākslinieks un redzēja tik daudz krāsu, cik ļaudis pat nezina esam. Es aizdevu acis, viņš todien lūkojās, aprija saulrieta debesis baudā un nākamajā naktī aizveda pie savas ģimenes, tur, kalnos, kur bija svētki un līksmība, kur lija vīns un tika kauts auns, jā, lija arī asinis, kur dziedāja dziesmas un apskāvās, un visi bija ģimene, ģimene, ģimene. Balts siers uz maizes, vecas sievas asaras par vīra mūžam dziedāto dziesmu, vīnogulāja karstā smarža, aitas vilna, un ō, neatsājiet šķīvjus tukšus, un kausus ne tik! Kalni kā mūris līdz apvārsnim.

Paldies tev, mirušais, dzīvais, es paņēmu otu rokā.

Posted by [info]nomirusi on 2015.09.27 at 20:49
Gribētos radīt domu simfoniju, kurai kosmoss par šauru, bet pat rieksta čaumala ir pārāk plaša manām domām. Tā sajūta, tā sajūta, ka gribas To! Kaut ko cēlu un skaistu, ko emocionāli nozīmīgu un mīļu. Un es esmu maziņa, vienmēr esmu bijusi vai vismaz domājusi. Apburtie apļi un spirāles, man mazliet griežas galva, kā tajos sapņos, kur netieku uz priekšu. Man šķiet es esmu iesprūdusi dzīvē. Kā spēlē, ko nekad neesmu gribējusi spēlēt, bet pabeigt vajag, jo vajag. Un viss ir labi, viss tiešām ir labi, es arī jūtos labi, bet tikai pati sev un iespējām es esmu par šauru.