MAS, es arī, Parādnieka kundze

Posted by [info]nomirusi on 2015.02.27 at 09:07
Tags:
No intervijas visvairāk iecepīja tas, ka Parādnieka kungs cīnās par sieviešu tiesībām. Mhm, es jūs piespiedīšu izmantot savas tiesības. Much wow.

Bet tā kopumā nekas īpaši vairāk nešķebināja, lai gan saprotu, kāpēc citām šķebina. Jā, un tās ir 50 nokrāsas latviskā. Un dāma atstāj ļoti konkrētu mazohistes iespaidu - raud daudz, bet viss galu galā patīk. Un tāpēc man nešķebina. Tāds tādu atrod. Otrs savukārt idiots ar pārliecību/ideālismu, tas protams ir šausmīgi, bet nav jau viņš pasaules Latvijas sieviešu lielākais ļaunums. Bet kretīns gan, to nekādā veidā nenoliedzu. Bet tāpēc jau arī viss šis ir 50 nokrāsas latviski pelēkā - pasaule nav melnbalta.

Posted by [info]nomirusi on 2015.02.26 at 23:24
Tu drīksti justies tā, kā tu jūties. Jā, neatkarīgi no tā, kā tieši tu jūties. Tu drīksti justies tā, kā tu jūties.

paika +

Posted by [info]kihelkonna on 2015.02.26 at 10:23
sojas pienu iegādājos.
pilnīgai diētībai man vēl trūkst tikai kaltētas aļģes. var būt visādas. nezināt, kur tādas ir? (ja neskaita tuvākās ūdenskrātuves.)

upd
internets atspēries piedāvā zivju barībai domātās

Cute agression

Posted by [info]nomirusi on 2015.02.25 at 11:04
Tags:
Man liekas, ka es jau kādu linku biju iemetusi, bet nu neko, vēlreiz.
Par to kā mīlīgās lietas izraisa agresiju.
http://www.dailystrength.org/health_blogs/cyndi/article/so-cute-i-cant-stand-it-is-cuteness-aggression-a-real-phenomenon
http://www.psychologicalscience.org/index.php/news/releases/tears-of-joy-may-help-us-maintain-emotional-balance.html


Paātrinājums

Posted by [info]nomirusi on 2015.02.25 at 00:54
Ir sajūta, ka viss paliek ātrāk un straujāk. Un es ceru, ka tā arī ir. Bet tagad tik nezaudēt vilni. Bet. Šī nenormālā steigas sajūta. Nav laika pasēdēt un atiet. (Es iespējams pārspīlēju.) Tie klusie miera un nesteidzības momenti, kuru varai ļauties. Bet varbūt tā ir apgūstamā mācība - iegūt mieru tempā, kad viss saplānots. Atslābt procesā nevis bezdarbībā. Atslābt sarunās/cilvēku klātbūtnē. Laiskošanās vienatnē laika neatliek. Nezinu. Šobrīd es daudz vēl nesaprotu. Bet vienmēr var (un man vajag) labāk. Bieži tas nozīmē vajadzību pēc dziļāka miera. Mjā, miers procesā, darbībā un intensitātē. Must have, will have.

bezglutēns bezpiens 2

Posted by [info]kihelkonna on 2015.02.23 at 18:10
paldies par ieteikumiem!

paskaidrojums visiem, kas neizpratnē par manu bezglutēnu un bezpienu.
nu, kā zināms, man ik pa laikam uznāk klikšķis uz diētām!
šai te dāmai https://www.youtube.com/watch?v=KLjgBLwH3Wc
nupat ir iznākusi grāmata. lasu, esmu pilnīgi breinvašota. http://www.amazon.com/The-Wahls-Protocol-Progressive-Principles/dp/1583335218 (dabonama torentos)
jūs, protams, automātiski tiekat ieskaitīti atbalsta grupā :)
tagad es katru rītu rakstīšu, kā dzēru kafiju, un roka tik un tik centimetrus pastiepās piena virzienā, tad es to atrāvu nost, pastiepās, atrāvu, pastiepās, atrāvu!

(to grāmatu es kaut kad konspektēšu, viss būs cibā. resp ciba tiks varmācīgi abgaismota.)

paika

Posted by [info]kihelkonna on 2015.02.23 at 16:43
jau nedēļu mēģinu pāriet uz bezglutēna bezpienaproduktu diētu. ir divas sāpes:
- auzu pārslas no rītiem;
- piens pie kafijas no rītiem.

pārslas var iepirkt arī pareizās, bet ko ar pienu? vai kāds ir mēģinājis kokosriekstu pienu šādam nolūkam?

citādi es vakaros nolemju, ka rīt viss būs pareizi, bet no rīta roka stiepjas un to pienu ielej. bez kafijas ar pienu nav dzīves tik un tā.

Ierobežotu resursu ieguldījums

Posted by [info]nomirusi on 2015.02.23 at 09:07
Es un mana uzmanība, komunikācija, draudzība ir ierobežots resurss. Labi, ka es to trīspadsmitajā gadā sapratu. Ir tik labi zināt sevi un nerauties uz to, uz ko neesmu spējīga. Es prioritizēju cilvēkus, ar kuriem komunicēju, kaut kad atpakaļ jau rakstīju. Kopš tā laika komunikācijas ir kļuvis daudz, daudz vairāk, bet arī ar skaidrākām prioritātēm, patīkamāka un efektīvāka.

Kādā sarunā cilvēks, kurš arī ne pārāk savos 28 saprot kā draudzēties, paklāstīja savu atziņu, ka draudzība kā ieguldījums nevis kā atbildība izsaka un nozīmē daudz vairāk. Un jā, man šī doma patīk un ir perfekti piemērojama jau esošajai struktūrai. Ir prioritātes un attiecīgi tajās arī jāiegulda. Un kāpēc un kuros cilvēkos ieguldīt kaut mazliet sevis. Un kurus vienkārši sociāli izmantot, ja gadās pa ceļam. Oh, tas skan tik nežēlīgi un riebīgi, jā, bet padomājiet loģiski - tas ir tikai un vienīgi saprātīgi. Tiesa, tā sociālā izmantošana nav jau arī tik kretīniska īstenībā. Ja cilvēks nāk komunicēt - atbildu, bet pati neko nopietnu ne domāšu, ne atbildēšu, ne jautāšu. Un tas vienmēr ir īstermiņa, just for fun (visbiežāk abpusēja).

Un jo vairāk metu ārā cilvēkus no savas dzīves ārā, jo vairāk sarodas un atrodas no jauna tie foršie cilvēki. Nesen mammu izmetu. Visticamāk tik uz kādu noteiktu laiku. Bet ja tas ir bijis labi draugiem, tad gan jau nāks par labu arī šīm attiecībām. Redzēs. Man patīk eksperimenti.

Par tiem jautājumiem

Posted by [info]nomirusi on 2015.02.21 at 20:58
Poll #20333 Kas tevi dara laimīgu?
Open to: All, results viewable to: All

Vai tu esi apdomājis jautājumu "Kas tevi dara laimīgu?"

View Answers

Jā, un es zinu atbildi
11 (73.3%)

Jā, bet es nezinu atbildi
2 (13.3%)

Nē, un es nezinu atbildi
1 (6.7%)

Nē, bet es zinu atbildi
1 (6.7%)


ko šodien uzzināju

Posted by [info]kihelkonna on 2015.02.21 at 11:06
- pitoni savas olas perē (apvijas apkārt un bišķi kustās, tā nodrošinot 31-32 grādus);
- žnaudzējčūskas ir dzīvdzemdētājas. piemēram, Madagaskaras zemes žņaudzējčūskai izlien 2-6 mazulīši, ap 60 cm gari.

(a es domāju, ka viņi visi tāpat kā zalkši, ierok olas siltās draziņās un neliekas zinis.)

7 vistas

Posted by [info]kihelkonna on 2015.02.20 at 21:20
dienas prieks no jūzera martcorePosted by [info]nomirusi on 2015.02.20 at 15:36
Man te pāris dienas mokās un maisās viena doma pa galvu. Par tām mīlestībām. Vai tiešām mīlēt visu ir tik vienkārši? Jā, tiešām bija kaut kur tā doma, ka mīlēt visu pasauli ir vienkārši, bet vienu konkrētu cilvēku grūti. (Kas atrod precīzāku citātu/avotu, padalās lūdzu) Un... lai arī es neesmu ieinteresēta mīlēt konkrētus cilvēkus, man galīgi nešķiet, ka mīlēt visu ir tik viegli. Mīlēt skaisto, patīkamo un labo vienmēr ir viegli. Bet nezinu kā jums, es pasaulē redzu daudz, daudz neglītā, sāpīgā un ļaunā. Un man mīlēt visu nozīmē mīlēt arī neglīto, sāpīgo un ļauno. Bomzīšus, sagrautas cilvēku dzīves, cilvēkus, kuri tīšām dara pāri, konfliktus, karus, muļķību un to vājprātīgo stulbumu... Un... nē, tas nav viegli. Bet nav jau tā, ka es te nācu izvēlēties vieglāko ceļu. Un nav jau tā, ka es kādā brīdī sasniegšu pilnību. Tas ir bezgalīgs, nebeidzams process.

saldētas lapas

Posted by [info]kihelkonna on 2015.02.19 at 10:55
kāds ir saldējis drāzeņus un lapas?
http://ediblesouthwestcolorado.com/diy-pantry-stop-buying-and-start-making-frozen-greens-pick-steam-blend-and-freeze/

Posted by [info]nomirusi on 2015.02.18 at 21:10
Gribu pasūdzēties, bet šķiet, ka viss, ko rakstīšu, būs meli, jo:
a) citādi man pa dzīvi iet fan-tas-tis-ki, burrrrvīgi un vispār whoa;
b) mea culpa, mea maxima culpa.

Šķiet, ka jebkas, ko es pasūdzētos, būtu solis atpakaļ. Un loģiski padomājot - Tā Ir. Un vēl (mwuhahaha!), vēl nav galīgi dimbā.

Tie visi mani iekšējie dēmonēni. Ak, viņi mīlumiņi!

Visas šīs pēdējās dienas.

Posted by [info]nomirusi on 2015.02.17 at 22:19
TiK, tIk milzīga sajūsma par to, kas bija, kas ir un (ah...) par to, kas vēl būs. Man šajā ķermenī par maz vietas tik lielai sajūsmai. Es, es, es... nezinu kur likties! :D Brīžiem vnk atslēdzos un atceros, un domājos, un vēl fantazējos... Galīgi grūti iezemēties un nolaisties uz zemes. ^_^ Ah...

Un viena no burvīgākajām lietām - es varu būt Es. Un mani pieņem un novērtē par to, kas es esmu. Par to, kāda es esmu. Ir tik milzīga atšķirība starp cilvēkiem, kuri runā jauki un kuri IR jauki. Oh, mans lēmums izvairīties no cilvēkiem, nedraudzēties to pusotru gadu... pilnīgi ir bijis tā vērts. Īstenībā, tagad saprotu, ka tas ir bijis manas dzīves viens no vis, vislabākajiem lēmumiem.

Pēdējos mēnešos dzīve uzņēmusi apgriezienus. Paātrinājumā. Ir sasniegts arī jauns līmenis, ne tikai es to pamanu. Un ir TIK labi!

Camera obscura 2

Posted by [info]kihelkonna on 2015.02.17 at 15:35
Tags:
šī konkrētā bilde tiek izbrāķēta, jo kaut kas nav ar ekspozīcijām, un mutere arī šķība.attēla vidū - mazzaķis pie ledusskapja. augšā - es. pārējais - bilde, kas ienāk pa loga aizklājumā izurbinātu caurumiņu.

citas bildes ir tādas pareizas, bet bez mazzaķa, jo viņš nevar pusminūti nostāvēt uz vietas.

Cilvēki

Posted by [info]nomirusi on 2015.02.17 at 11:26
Brīnišķīgie, brīnišķīgie cilvēki. Eh. :)

piens 2

Posted by [info]kihelkonna on 2015.02.17 at 10:14
un te ļaudis uzskata, ka uz piena produktiem nepieciešami līdzīgi brīdinājumi kā uz cigaretēm. aptaukošanās, sirds slimības, kas tur vēl.(nomirt veselam - tas noteikti ir tik patīkami. joks.)

kafijas pauze

Posted by [info]kihelkonna on 2015.02.17 at 10:08
labrīt


kalcijs

Posted by [info]kihelkonna on 2015.02.17 at 08:09
Ir lasīts daudz par piena produktu sliktību, bet nesen vienā grāmatā bija skaidrojums, kas man likās pārbaudāms. Pienā ir kalcijs un ir ferments fosfatāze. Pienu pasterizējot fosfatāze sabojājas, un bez tās kalciju nevar uzņemt. Kaut ko jau uzņem, bet nieku vien. Tālāko daļu diemžēl jau aizmirsu - par to, kādēļ tālāk tas piens panāk kalcija skalošanos no organisma ārā. Tagad subjektīvi pameklēju, vai ir kādas ilustrējošas bildītes.

(Te nebūs par to, ka govs savu kalciju dabū nevis no citas sugas dzīvnieka piena, bet no zāles, un ka dabā pienu dzer jaundzimušie, nevis pieauguši indivīdi.)protams, drīz bildes aiziet uz šitādiem


tur, protams, nav tā, ka viens pa taisno izraisa otru. varbūt vispār neizraisa. un man nav ne lūzumu, ne prostatas vēža, tfutfutfu.

DISKLAIMERIS
@%#@%$@%$@%$@%$ (isklaidējos)

Atpakaļ 20