tauriņš

Posted by [info]kihelkonna on 2015.07.31 at 08:30
grasījos mazgāt no dārza ienestos puravus, kad uz vienas lapas pamanīju šāduko man tagad darīt? censties to lapu kaut kur dārzā iekarināt? jeb tam tauriņam vienalga, viņš i nejūt, ka ar visu bunduli atrodas man uz rakstāmgalda? cik ilgi jāgaida līdz tauriņam?

upd. vēlāk. bērni purava lapu iekarināja trauciņā un nolika uz ziemeļu palodzes.

Posted by [info]nomirusi on 2015.07.31 at 01:41
Pašdiagnostika rullē! Wikipedia rullē!

"MVP may occur with greater frequency in individuals with [..] and chest wall deformities such as pectus excavatum. For unknown reasons, MVP patients tend to have a low body mass index (BMI) and are typically leaner than individuals without MVP."

Senkjū verī mač! Priekškars krīt!

Nu lab, tas, ka man ir uzrādītā krūškurvja deformācija un zems BMI un daktere nosūtīja mani uz EHO, pie slimības norādot "MVP?" un tas, ka vispār es jau gada sākumā pie viņas prasījos pēc kaut kādiem nosūtījumiem pa sirds lietām... vēl neko nenozīmē. Tīri loģiski skatoties. Bet nu... :) Nu lab, tas tiešām liek justies mazāk tizlai, ja tā ir taisnība. Protams, gribētos ko iespaidīgāku dramatismam, bet pagaidām pietiek ar to, ka ir kur norakstīt problēmas ar BMI. :D

Posted by [info]nomirusi on 2015.07.30 at 15:43
... tālāk ... )

Posted by [info]nomirusi on 2015.07.29 at 17:58
Man vajag erm... cilvēkus. Jā, jā, es zinu. Bet erm... es nevaru aiziet uz kaut kādiem pasākumiem, kur būs cilvēki, viena pati. Apkopojot "datus" par pasākumiem, uz kuriem esmu gribējusi doties, bet neesmu aizdevusies, ir jāizdara šādi secinājumi. Ik pa laikam saņemties varu, bet tādas spējas saņemties neizskatās, ka šobrīd ir vairumā. (Man nevajadzētu priecāties, ka tagad līst un tas ir labs attaisnojums nekur neiet, mhm.) Tikai tad, ja ir iesaistīts vēl kāds cilvēks, kura priekšā es jūtos kaut nedaudz atbildīga (ir vnk sarunāts), tik tad es spēju reāli darīt kaut ko (savā labā) un doties uz pasākumiem. Līdz šim arī nebija daudz pasākumu, uz kuriem gribēju doties, un tad tas arī nebija tik uzkrītoši.

Posted by [info]nomirusi on 2015.07.29 at 05:13
Esmu ļoti bailīga un sasodīti neuzticos cilvēkiem. Tas, ka es kopā ar pēc darba satiktu nepazīstamu random džeku braucu pavizināties pa Ogri (jo Ogre), neskaitās.

Bet es vispār nemaz nebaidos no cilvēkiem, sociālām un/vai jaunām situācijām. Tas, ka es vienmēr pārdomāju un neaizeju uz tādām situācijām, pat ja it kā gribētu, nav vērā ņemami.

Posted by [info]vilkate on 2015.07.29 at 00:26
Tags:
Par dalību šajā veikumā gan man liels prieks - Delve-"Glodenīte"

Dēmoni spuldzītēs

Posted by [info]nomirusi on 2015.07.26 at 03:21
Naktslampas spuldzīte izdega ar uzrāvienu, bet griestu lampas spuldzīti vienkārši dēmoni apsēduši. Nu izslēdzu, bet uzzibsnī mazliet ik pa laikam. No sākuma domāju, ka man nogļukoja. Vispār par to es domāšu rīt. Vajadzēs domāt, bet tumšā dēmonu apsēstā istabā pusčetros rītā laikam nav tas.

Posted by [info]vilkate on 2015.07.25 at 20:54
a disturbance in the skies
and darkness trembling
within the void

we are not what was intended

Posted by [info]nomirusi on 2015.07.24 at 01:55
Šodien domāju par to, kā kādu laiku atpakaļ Cibas dāmas bija sašutumā, ka Rudzītis saka, ka šīs no cikla ietekmējas. Sak, ko viņš iedomājas! Bet tagad Cibas dāmas ir sašutumā, ka viņas no cikla tač ietekmējas!!!1! >:D

visu zemju proletārieši, savienojieties

Posted by [info]kihelkonna on 2015.07.22 at 13:46
Tags:
ir vējains laiks, un pašlaik sīkie jož kā aptrakuši ar šitādiemrīt taisīsim smalkāku pūķi,
šitādu
vai tādu


http://makeitatyourlibrary.org/play/paper-kite#.Va-H17WGORU

Posted by [info]nomirusi on 2015.07.20 at 21:24
Es nezinu, ko dara citas mīļākās, kad viņām ļauj izgulēties atstājot savā dzīvoklī, jo jādodas uz darbu. Vismaz es bez atļaujas iztīrīju vannasistabu. :D Vispār es uzskatu, ka tīrīt citu cilvēku mājvietas, bez atļaujas nedrīkst, ja! Nu personiskā telpa un tā (tas nekas, ka es tajā telpā mēdzu viesoties jau vairāk kā gadu).

Un šodien friziere mazliet šokā - kāpēc es nekrāsojot (savus sirmos) matus?

Posted by [info]nomirusi on 2015.07.20 at 12:49
Es esmu vāja. Pārdomāju. Nav ko salīdzināt.

Suši

Posted by [info]nightqueen on 2015.07.20 at 02:00
Tags: ,
Šonakt darbā diezgan vēlu un piņķerīgi iebrauca apmēram 30 ķīniešu grupa. Lielākā daļa bērnu. Es sevi par rasisti nepavisam neuzskatu, bet kopumā nedaudz savāda sajūta rodas. Šonakt ēdu suši.

Paldies.

Posted by [info]nomirusi on 2015.07.19 at 01:56
Šodien kā ar bomi pa pieri sakritības māca - saki paldies. Jā, es nesaku to pietiekami bieži.