Trīsvienība

Posted by [info]nomirusi on 2015.03.28 at 12:46
Sirds šodien grib iedzert. Vai arī kaut ko. KAUT KO.
Prāts un ķermenis: "Wtf?"

Mhm, bet nopietni? Wtf?

Posted by [info]nomirusi on 2015.03.27 at 20:48
Garastāvoklis:: pārguris
Es nemāku atpūsties. Un es nezinu, kas man liek atpūsties. Nopietni. Mēģināju sarakstīt sarakstu, bet tas sanāca pretrunīgs un nepatiess.

Viss. Eju gulēt (deviņos vakarā). Par cilvēkiem domāšu rīt. Jā, man nav pat iedvesmas (enerģijas/vēlmes) šobrīd atbildēt uz sms.

Posted by [info]nomirusi on 2015.03.27 at 08:38
Vēloties palīdzēt (konkrētiem cilvēkiem), es pieņemu sliktus lēmumus sev (un pasaulei).

Darbs viesnīcā

Posted by [info]nightqueen on 2015.03.26 at 22:28
Bariņš puišu no Turkmenistānas. Bija atcēluši rezervāciju, bet tomēr ieradās. Kontaktpersona zvanīja mums ar cerību, ka viņus šeit vispār būs iespējams atrast paveicās. Viens īpaši interesants tipiņš. Vispirms jautāja, kur ir aptieka. Tikko, kur var dabūt meitenes vienas nakts aktivitātēm. Man patiesībā nav ne jausmas. Skatoties pēc viņa purniņa meiteni par pāris kokteilīšiem viņš tāpat nedabūs, bet kur Vecrīgā atrodami naktstauriņi nezinu.

Nesen bija arī bariņš ar britiem, kas svinēja vecpuišu ballīti. Bija naktī ievilkuši vienā istabiņā maisus ar netīro gultas veļu, saplēsuši tos un vārtījušies. Jocīgi cilvēki. Vismaz sodu uzreiz bez ierunām samaksāja.

Vēl kādu laiku vienā istabiņā bija ieperinājušās trīs aziātes, kurai katrai pa bērnam. Dabūja istabiņu par ļoti zemu cenu, jo teica, ka tikai uz vienu nakti un nākamajā dienā lidos prom. Un tad gandrīz nedēļas garumā viņas katru dienu pa vienu dienu uz priekšu pagarinājās un krita visiem uz nerviem, jo uzdeva miljons blondus jautājumus un izmantoja viesnīcas viesmīlību pēc pilnas programmas. Beigās laikam aizbrauca ar autobusu uz Berlīni. Viena no teorijām mums bija, ka viņas ir kaut kādas bēgles. Bēg no saviem vīriem vai kaut kā tā. Runāja krieviski un maksāja tikai skaidrā.


upd: Turkmenistānis kādu stundu pastaigāja apkārt un noskumis atgriezās lai ietu gulēt viens pats. Sad. Not really.

e-maxima

Posted by [info]kihelkonna on 2015.03.26 at 08:59
liels bija mūsu prieks, kad e-maximas atnestajā maisā atradām ananāsu sulas paku. to es nebiju pasūtījusi. kad sula bija izdzerta, konstatēju, ka maisā trūkst viena cita dzēriena, un 6 auzu pārslu paku vietā ielikta tikai 1.

sūdzēties? skāde par apmēram 4 eiro.

Posted by [info]vilkate on 2015.03.25 at 17:04
Vienmēr, vienmēr būs kāds, kas labāk par tevi zinās visu, kas esi, kādas dziņas tevi vada un kurp ej. Vienmēr būs kāds, kas ir tā apmaldījies, ka ķersies citiem pie kājām, lai apturētu arī viņus un iestāstītu, ka vispār taču nekādu citu ceļu nav un nekur nav vērts doties. :)

Soon

Posted by [info]nightqueen on 2015.03.25 at 16:52
Pagaidām izskatās, ka tas nav joks. Rīt 11:00 darba intervija. Biroja atrašanās vieta arī burvīga - jau iedomājos, kā kādā saulainā pavasarīgā dienā ar Asnati satiekamies pusdienu pārtraukumā, lai paķertu kafiju un nedaudz pastaigātos pa Vērmanes dārzu :)

Vakar gan kolēģe no bāra staigāja apkārt tricinot sienas ar skaļu klepošanu. Izskatās, ka daļa šī tricekļa tagad ir manī. Laiks karstai tējai ar melno balzamu un jācer, ka rīt uz darba interviju izskatīšos/izklausīšos pēc normāla cilvēka. Dziedāšana gan šovakar izpaliks :/

Posted by [info]vilkate on 2015.03.24 at 23:06
Vējš atvāzis žokli un smej, varenais vējš.

diktafons neredziigam?

Posted by [info]kihelkonna on 2015.03.24 at 18:51
jautaajums. Radinieks kluvis loti vaajredziigs. Nu taa, ka gandriiz tikai gaismu redz. Cilveeku laikam parastos apstaaklos neredz. Vins turpina aktiivi straadaat, sacerot juridiskus dokumentus kopaa ar savu deelu. Nodiktee rakstaamo, palludz nolasiit un taa taalaak.

Darbam vinam vajadziigs diktafons. Lai vareetu ierunaat tekstus, tad tos klausiities, labot un papildinaat.

Un neko taadu neatrodam. Vajag taadu ieriici, ko var darbinaat laagaa neredzot. Plansetdatoraa - ja arii skanas ierakstiisanas programmas piedaavaa lielu koshu record pogu, ko pacensoties var ieraudziit, tad taalaak ieraksta pabeigsana, saglabaasana un it iipasi atskanosana ir kaut kas ar loti siikiem burtiem.

Veco laiku diktafoni un kasesu magnetafoni - nu arii kaut kaa ne taa. pa maajaam atrastie aparaati neder.

Nav kaut kaadi musdieniigi aparaati, kurus var darbinaat neredzot, tikai uz tausti. Ierakstiit, pagriezt atpakal, noklausiities, runaat taalaak? Summa nav svariiga, uzneemums apmaksaa.

:)

Noskatījos trīs feinas filmas.

Posted by [info]nomirusi on 2015.03.24 at 15:34
Tags:
Shalow Grave (1994) - redzēju sākuma ainu, ieinteresēja arī pārējo noskatīties. Kaut kas paķēra. Iesākās draudzīgi un smieklīgi un kļūst arvien psihāk, drūmāk un skarbāk. Un mūzika ar tāda... gribās izmantot vārdu dolbījoša. 8/10 Noteikti līdzēja tas, ka neredzēju treileri, arī iesaku to neredzēt, ja gribi redzēt filmu.

Boyhood (2014) - jopcik, ku feina filma! Izaugšana, pieredze un pieredzes, notikumi svarīgie un nesvarīgie, kuri tā pat paliek atmiņā. Viss plūst un mainās. Tāda ir dzīve. Bet tajā jautājošajā nevis samiernieciskajā veidā. 9/10

Predestination (2014) - labi izklaidējoša filma. Tieši tik samudžināts, lai būtu interesanti, būtu mazliet nesaprotami, bet kopumā visu pēc filmas var saprast. Ļoti jauka, ar jaukām domām un idejām. Ideja... man reāli patīk tā ideja, ka ir Tādi cilvēki. Čūska, kas ēd savu asti. Ciniska mazliet. 8/10


Ok, ja iesāku, tad vēl par dažām, kuras redzētas pēdējā pusgada laikā, bet ir vērts pieminēt.

Nyphomaniac I&II - ļoti īpatna filma. Vispār neesmu Trīra fane. Mana asociācija ir tāda, ka visu pirmo filmu tiek sagatavots rāmis, krāsas, vieta, kur uztaisīt tādu kā mākslas darbu. Gleznojumu uz stikla. Un otrajā filmā tas tad arī tiek darīts. Varbūt absurds, varbūt dīvains, bet tā vien šķiet, ka tur kaut kas IR, visā tajā, ko grib pateikt un tās domas jauki spēlējas kopā veidojot īpatnēju kompozīciju. Un tad pēdējās filmas sekundēs to visu vienkārši izšķaida ar kaut ko tik neiederīgu un neloģisku, ka... wtf? Nē... nu varbūt tā bija domāts, vispirms uzglezno un līdzko ir pēdējais triepiens veikts, to visu iznīcina. Bet jā, sadusmoja. 7/10

Kink (2013) - dok.filma par kink.com aizkulisēm. Man šī filma liekas uzjautrinoša. Neba dēļ tā, ka tur būtu kaut kas jautrs/smieklīgs, bet gan tāpēc, ka jauka. To kādi ir cilvēki, kuri neparādās kamerās, kā viss tiek atrunāts, kā cilvēki dara to, kas viņiem patīk. Un sejas izteiksmes. 7/10

Theory of Everything - ir vērts pieminēt, lai painformētu, ka ļoti, ļoti skuķu filma. Var redzēt, kurš to ir sarakstījis (hint - pirmā sieva). Bet ir vērts noskatīties (un pievērt acis uz skuķismu). 7/10

Doctor Who - noskatījos visu jauno līdz 2014 ziemssvētku spešalam, to neesmu redzējusi. Ļoti pavilka, ļoti izklaidēja. Es negribētu būt Doktora kompanjons. Es gribētu būt pats Doktors un melotu, ja teiktu, ka bieži vien tā nejūtos (protams vairāk kā sērijā, kur viņš ne sū neatceras, kas viņš ir). Nošpikoju arī viņa attieksmi pret cilvēkiem. 8/10 (protams, ne katra sērija nav pelnījusi šādu atzīmi, bet ēh.. apbūra mani!)

Kotletes un minets? Bet protams! Kāpēc vispār es ktk jautāju...

Posted by [info]nomirusi on 2015.03.23 at 11:00
Man besī ārā, ka civēki nezin atbildes un nemāk man atbildēt uz jautājumiem. Jo ne jau par vielas blīvumu es jautāju! Es jautāju pēc tām atbildēm, kuras sevī (varbūt ne tik viegli, bet) var sameklēt. Tas, ka cilvēki nemaz nemeklē. Tad viņi atbild banālībās, kuras ir pieņemtas kā patiesības.

Un es nejautāju tā pat vien. Neesmu es tik ziņkārīga, lai aktīvi interesētos beztēmā par citu cilvēku brīvdienām (stāsti pats, ja bij tik kruta) vai seksuālajām preferencēm (nē, nu wtf, kāpēc par šo man vajadzētu interesēties?), man tas ir absolūti vienaldzīgi. (Un jā, tagad man jau vienalga, ka nemāku komunicēt "kā visi normāli cilvēki".) Lai uzzinātu par random brīvdienām, man ir Ciba, paldies, un cilvēki, kas paši par sevi aizrautīgi stāsta, arī paldies. Es jautāju tiem, kas man ir svarīgi. (Vai tiem, no kuriem es varu dabūt ārā kādu vērtīgu info.) Un ja es jautāju, es gribu zināt sasodīto atbildi! Un normālu atbildi nevis kotletes un minets! Pret cilvēkiem, kuri man ir kādā veidā svarīgi, es varu (un pat gribu!) būt ļoti jauka. Bet es nepiekrītu teicienam, ka dari otram to, kas pašam patīk (pārbaudīts, cilvēkiem nepatīk, ka viņiem kož kaklā). Un es nemāku lasīt domas un vispār cilvēkus "lasu" sūdīgi. Un ja es vēl jautāju, kas tev patīk, ko es varētu izdarīt.... Jopcik ar ārā!! Atbildi! Un hei... es pat varu darīt lietas, kas tev patīk, ja vien man šīs lietas dara zināmas. Ģeniāli, ne?

Jā, es tikko sajaucu visvienā putrā komunicēšanu ar paziņām, draugiem un mīļākajiem, bet hei!, tur nav tik lielas atšķirības (minets tikai mīļākajiem, kotletes neviens nedabūs, attieksmi pret katru varu pieregulēt pēc vēlmēm un iespējām). Galvenā doma paliek viena - ja es jautāju, atbildi.

saulesp 2

Posted by [info]kihelkonna on 2015.03.22 at 20:05


http://cenovis.com.au/make-your-own-sundial/

saulespulkstenis

Posted by [info]kihelkonna on 2015.03.22 at 19:31
Tags:
šis varētu būt mūsu nākamā mēneša projekts: saulespulkstenis! uz palodzes!http://lucysspaceblog.blogspot.com/
http://analyzer.depaul.edu/paperplate/Portable%20Sundial%20IV.htm
http://www.olgapanades.com/blog/cardboard-sundial/
http://www.wikihow.com/Make-a-Sundial
http://www.liverpoolmuseums.org.uk/kids/games-quizzes/sun/something_to_do.html

ja nesanāks, tad nāksies taisīt telefonu no bundžām.

Sociālie algoritmi. Atkal.

Posted by [info]nomirusi on 2015.03.21 at 13:25
Tags:
Viss ģeniālais ir vienkāršs. Un daudzpusīgi izmantojams. Ņemam struktūru personiskais-sociālas-universālais un piemērojam to manā cilvēku komunicēšanas shēmā. Tas ļoti labi un precīzi sadala cilvēkus pēc to svarīguma un ko ar viņiem darīt.

Universālais līmenis - kas der visam, neder nekam. Cilvēki, kuri ir pūlis. Ignore, var papļāpāt, viedoklis vērā neņemams vispār.

Sociālais līmenis - es tevi zinu un pazīstu. Bet tas nav tik svarīgi, ok? Ir vairākas apakšgrupas, kuras nosaka kā komunicēt ar cilvēkiem no konkrētās apakšgrupas. Vai nu patīk komunicēt ar šiem, vai arī ir nepieciešamība to darīt. Bet šie cilvēki, lai arī pazīstami, nav personiski, viņi ir daļa no kādas grupas (piem. kolēģi, paziņas ar kuriem krogā pasēdēt, ezotēriskie paziņas, radi, veci draugi utt). Var būt situācijas, kad es izvēlos, ka viņi nav personiskuma vērti, lai gan ir vai ir bijis kaut kāds pavilciens un tiek ieskaitīti sociālajā līmenī.

Personiskais līmenis - cilvēki, kuri man interesē personiski kaut kādā veidā. Ir pavilciens. Katram atsevišķi nodefinēts attiecību veids, nozīmība. Tie, kurus es gribu satikt (kaut kādu iemeslu dēļ), nevis "mhm, būtu forši saskrieties kaut kad". Var būt situācijas, kad es izvēlos cilvēkam šo līmeni, bet nemaz tik labi cilvēku nepazīstu, bet ktks pavelk. Vai arī nav pavilciena, bet vajag atsevišķi nodefinētu attieksmi, dēļ kādas citas nozīmības (bieža satikšana un/vai kopā darāmas kādas nozīmīgas lietas).

Lieliski! Beidzot ir skaidra normāla struktūra kā dalīt cilvēkus pēc to nozīmības. Izskaitot man sanāca 9 cilvēki personiskajā līmenī šobrīd. Labi menedžējams skaitlis, jo sevišķi tādēļ, ka ne visi viņi ir bieži satiekami, ne uz visiem ir pavilciens.
Ļoti patika nesen atrastais relationship anarchy termins, tas gan vairāk attiecas uz attiecībām kā attiecībām nevis attiecībām kā komunicēšana ar cilvēkiem, bet nu idejā iemīlējos no pirmā acu skata, un ideja ir labi pielāgojama visā personiskajā līmenī.

Zombijmeitene.

Posted by [info]nomirusi on 2015.03.20 at 22:03
Nu kaut kas nav ar to manu feisu. Visupirms nožaujos ar riteni un pārsitu lūpu (rēta/bumbulītis, protams, palicis, manas ādas īpatnība un "patika" uz rētaudiem, bet izskatās, ka ar to ziedi sadakterēšu, pat ja celim līdzēja, kur likās, ka būs tāda pati pabaisa rēta kā uz lāpstiņas).

Bet tagad neirodermatīts ap acīm sameties. Tas būtu sarkani pleķi ap acīm ar nelielu piepampuma efektu. Jā, jā, jūtos vājprātā daiļa! Apkopju ar kokoseļļu+tējkokeļļu un tad ir tāda menedžējama sajūta, bet nu niez mazliet tik un tā un izskats jau bezgala daiļš.
Bet kopumā var redzēt, ka stress uzdo pa nerviem, bet tas savukārt... pa seju. Vajadzētu tā kā filmās pie kautiņiem spiedz:"Tikai ne pa seju, tikai ne pa seju!" Bet ej nu nerviem iestāsti. :)

Un starp citu vakar no intervējamiem biedriem arī neviens neapjautājās, lai gan bija pieprasījumi pēc jautājumiem arī no viņu puses, it sevišķi neērtiem. (Jautājums par grauzējiem nav neērts, mums bija peles pieliekamajā, un? :D )
Un mums vajadzēja filmēt, pēc montāžas sanāktu nesliktāk par šo. (Tikko visu filmu dēļ tās epizodes noskatījos. Feina.) Kaut gan mēs nebijām tik ļauni. :) Gluži otrādi, tika doti dzīvē vērtīgi ieteikumi. :D

Vōlas diēta, kopsavilkums

Posted by [info]kihelkonna on 2015.03.20 at 15:53
Tags: , ,
te būs sen solītais stāsts par diētu.
sākums te
http://klab.lv/users/kihelkonna/503717.html
te http://klab.lv/users/kihelkonna/506455.html#cutid1
un te http://klab.lv/users/kihelkonna/508433.html

diēta ir orientēta uz hronisku, tai skaitā autoimūnu slimību slimniekiem. jūs pārējie ejiet un pierijieties bulciņas! ..... )

Posted by [info]vilkate on 2015.03.20 at 11:59
Krokodils aprija Sauli.

Posted by [info]nomirusi on 2015.03.19 at 16:12
Ir kaut kāda ļaužu grupa, kur es vairos iesaistīties konfliktā/pretnostatījumā. Kāpēc? (Nē, es nesaku, ka vajag iesaistīties ar visiem konfliktā, bet ir jābūt spējai pieļaut šādu iespēju un ar to rēķināties, tā notiek pastāvēšana par sevi un savu robežu turēšanu, ok?) Nu lab, agrāk man bij tas gļuks, ka es baidos nodarīt pāri kādam ar savu pašizpausmi, bet šo es uzskatu par atrisinātu lietu. Tā ir drīzāk kaut kāda vēlēšanās patikt. Vot ar prātu ta saprotu, ka vairumam nepatikšu, bet dalecis tas vēl nav.

Apzinīgāk jāmeklē mazākums un to var izdarīt tikai pieļaujot konflikta iespēju ar lielāko daļu cilvēku. Un labāk uzreiz riskēt "izraisīt" konfliktu, sevi reāli parādot, nekā jauki ilgi muhļāties, bet tas nekur neved. Nu man taču nav laika tādām muļķībām, right? Ja nav pa ceļam, nav. Vot saprotu, tik kā vēl tikt līdz līmenim, ka tas tiešām ir dalecis? :)

Posted by [info]nomirusi on 2015.03.18 at 20:02
Hmm... man patīk jaunā sistēma, kā pieglabāt dabūto/esošo info. Vajadzētu to vēl irl ktk vairāk ieviest. Bet nu tikko vienu ideju no testējamās kastītes pārliku divās citās kastītēs - struktūra un vip. MBTI rullē.

Posted by [info]vilkate on 2015.03.18 at 14:08
The white god has revealed himself.

Atpakaļ 20