Tava pagātne mirusi, bet nākotne vēl nav piedzimusi.

Posted by [info]nomirusi on 2016.05.01 at 12:01
Es biju likusi nikus nepareizā secībā. Pirms nomirusi man bija piedzimusi. Kāds būs nākamais, nezinu. Un arvien vairāk es vēlos "nomirt", atstāt pagātni un pārdzimt. Ir radies labs pamats. Bet viena es to nevaru, bet nekas, es esmu pacietīga. Es nejūtos viena, un tad jau gan jau. ;)

Un vēl ko gribēju piebilst tiem, kas regulārāk seko līdzi - viss ir labi, visļaunāk ir pirms rītausmas, tieši tā ir arī iepriekšējais posts. Drīz pēc tam saņēmos un pat pēc pāris dienām maģiskā veidā (galīgi bez saņemšanās) atkal viss bij labi. Ja saku, ka kauja zaudēta, tas tik nozīmē, ka nākamā vēl priekšā. ;) Vāja, nestabila, bez pašdiscilplīnas, bet nu spītīga gan es esmu.

Kafija

Posted by [info]nightqueen on 2016.05.01 at 14:01
Mūzika: Omnia - Earth Warior
Tags: , ,
Brīžiem ir doma, ka varētu atmest kafijas dzeršanu, jo nav jau tā, ka tā būtu tiešām nepieciešama. Bet tad es ieeju īpašajā Rocketbeans kafejnīcā, kas atrodas netālu no darba. Atceros, ka vienā viņu degustācijā sapratu, ka viņu kafija ir tiešām ļoti, ļoti garšīga. Augstākās kvalitātes un pie tam vēl Latvijā grauzdēta. Ļāvos īpašnieka šarmam man par visu pastāstīt. Tiku pie klientu kartes un kaimiņu atlaides rīta kafijai. Arī čupiņu ar vizītkartēm, kuras dot viesnīcas viesiem. Magic Pussy ir kafija kuru nopirku. Atnesu mājās. Atveru. Pupiņas. Nu ko, laikam jāpērk kafijas dzirnaviņas. Jauka pastaiga uz Depo, kur kārtējo reizi sapirku lietas, kuras gribējās, bet varbūt nemaz tik ļoti nevajadzēja. Izņemot, protams, kaķbarību un kafijas dzirnaviņas. Samaļu. Kaifoju no smaržas. Uztaisu. Murr ^^ Pabrīdināju arī dzīvokļa piedzīvotāju, ka šī ir īpaša kafija, par kuras iztukšošanu es varētu kļūt dusmīga. Sen arī nebiju dzērusi kafiju bez cukura un bez nepiena (pēdējā laikā tas visbiežāk ir mandeļu nepiens).

Posted by [info]vilkate on 2016.04.26 at 22:35
Tags:
Arbeit macht Gluten frei.