Posted by [info]nomirusi on 2015.11.25 at 23:49
Tā skumjā sajūta, kad esi pieļāvis tizlu gramatikas kļūdu. Un nemanāmi izlabot arī to vairs nevar. Un pamatskolas gramatika pamazām aizmirstas! Un to, ka par šo tēmu šodien sākas vienas mācības, tu uzzini... šodien. Gramatika, es tevi mīlu! Nāc atpakaļ!! :(

Posted by [info]nomirusi on 2015.11.25 at 00:56
Es atkal esmu pazaudējusi savu piedraugoto un piedraugošanas politiku iekš tā Facebook. Atkal piedraugoju visus. Nezinu. Kādu laiku piedraugoju tikai tos, kurus esmu satikusi pāris reizes un kuri man interesē kā cilvēki. Atdraugoju ilgi nesatiktos, kuri neinteresē. Esmu apsvērusi ideju par diviem kontiem. Vienu personisku, otru publisku. Bet nu tomēr baigais čakars, ne? No vienas puses gribas saglabāt to, ka tas ir kaut kas īpašs, būt tajā draugu lokā. No otras puses - es sevi ierobežoju un arī gribas izmēģināt kā ir tad, kad neesi pazaudējis kontaktus piemēram ar to tur vienu krievu pāri, ar kuru vienreiz interesanti parunājāties.

Apstiprināju jaunu draugu. Varētu teikt, ka ex-kolēģis, ja vien mēs būtu kaut vienu dienu strādājuši vienlaicīgi konkrētajā iestādē. Wtf? Bet nu labi, lai jau. Ironijai - no tiem, kas strādā attiecīgajā iestādē, man vienīgais piedraugotais tur nestrādāja jau tad, kad es sāku strādāt. Pārējos, īstos kolēģus, pati neesmu piedraugojusi, viņi mani arī ne.

Lai dzīvo ripas!

Posted by [info]nomirusi on 2015.11.24 at 19:40
Biju atkal uz balss nodarbībām. Un... es jutos normāli! Kaut kāda tipiskā ieturētība gan bij, bet es nebiju saspringta, es pēc tam nejutos nomocījusies, bet gan iedvesmota. Es redzēju kāpēc es to daru un nevienā smadzeņu stūrī nepavīdēja iepriekšējais "laba info, varbūt kādreiz varētu pievērst tam uzmanību, bet ne tagad". Nē, es to mācījos ar prieku un uzsūcu visu info jau tagad. Es varēju atdoties nodarbību gaitai brīvi. Protams, var norakstīt to uz tādu aspektu, ka daudzas nebija ieradušās, bet mana pirmā reakcija bija "šit, es esmu vieglāk pamanāma no abu pasniedzēju puses", bet bailēm nebija pamata, es jutos labi par spīti tam nevis pateicoties tam.

Varbūt es sāku braukt otrā rāvī, bet ticiet man, nav iespējams nenovērtēt labi, kad kādu laiku ir bijis negodīgi slikti. Varbūt tā vnk ir sajūsma, ka beidzot. Bet arī ja ne... labāk ir lejas un grāvji nevis pelēka migla un purvs viscauri.

Posted by [info]nomirusi on 2015.11.21 at 15:50
Uznācis filosofiskais noskaņojums un pilnas sirds sajūta. Tādā labā nozīmē. Kā pilna ar skumjām, laimi, cerību, mīlestību, sentimentu, atmiņām.

No otras puses gribas palamāties par tiem, kuri neatšķir bēgļus no teroristiem un posto video kompilācijas, kuras nemaz nav aizdomīgas, jo ādas krāsa un etniskā piederība viena video ietvaros mainās dīvainos veidos.Vismaz par vienu lietu viņiem ir taisnība - šie bēgļi ir tikai ziediņi. Cik vēl būs sagaidāmi, kad klimats nočakarēs vēl kādu reģionu? Bet agresīva uztraukšanās par sava krāniņa izmēru (mhm, melnajiem ir lielāks!) galīgi nav risinājums.

Vēl aizdomājos par vegānismu. Man nav tās emocionālās kapacitātes, lai izvēlētos to ieviest savā dzīvē 100%. Man nenormāli garšo lasis un citas zivis smalkos restorānos. Ārpus mājas vispār gribas paēst ne piekasīties krējuma karotei. Reizēm krutie sieri ar vēl retumis patīk. Bet olas nelietoju, pienus nedzeru, gaļas neēdu. Nav man emocionāla iemesla pievērsties vegānismam. Emocionālā kapacitāte gan ir izvēle, bet tomēr savi nervi svarīgāki par pareizā vegānisma piekopšanu.

Vēl man ir dīvaini no kā man tik labs garīgais pēdējās dienas. Zāles tik ātri iedarbojās? Un tik... patīkami? Vai arī daudzās rakstīšanas sekas? Ir labi. Ir ļoti labi.

Posted by [info]nomirusi on 2015.11.21 at 14:56
Es esmu Novembrī uzrakstījusi 20 tūkstošs vārdu. Novembris vēl nav beidzies.

vai viegli būt sikspārnim

Posted by [info]kihelkonna on 2015.11.21 at 11:45


no

Where you want to be in five years?

Posted by [info]nomirusi on 2015.11.21 at 02:39
Un es atbildēju (un pamatoju), ka man tas (bs) nedarbojas. Es uz šo jautājumu pirmo reizi atbildēju pilnīgi noteikti vairāk kā piecus gadus atpakaļ. Es mazlietiņ lepojos ar sevi, ka arvien vairāk es nostājos par savu pārliecību un pret vispārzināmām gudrībām. Daudzas no šīm lietām citiem var likties muļķīgas, bet es esmu no tiem naivajiem cilvēkiem. Es tiešām domāju, ka tie labie padomi ir labi.

Iekāpt savā komforta zonā. Šis ir aktuālākais šībrīža darbiņš, it īpaši saistībā ar komunicēšanu.

Posted by [info]nomirusi on 2015.11.20 at 17:33
Tā dīvainā sajūta, ka ir enerģija, iedvesma, interese un idejas jaunām lietām. Aizrautība mazliet. Es mazliet raustos un baidos šīs sajūtas. Varbūt tāpēc, ka tad, kad tā pazūd, vilšanās (sevī) ir divtik smaga, jo atkal jāsastopas ar sajūtu, ka neko nevari izdarīt/paveikt (interese, iedvesma, idejas un enerģija pagaisusi, no cilvēka palikusi peļķe). Bet atkal man ir izdevies dabūt šo sajūtu. Ak, tas ir tāds atvieglojums! Vismaz istabu mazliet pievācu, puķes aplēju (vienu biju paspējusi nobeigt ar savu nespēju laicīgi/regulāri palaistīt, eh), vēl šādi tādi sīkumi... Jaunas idejas kasītēm un istabai. Un tagad jāpabeidz tā tēju kastīte ar naudiņām uz vāka. Ir sanākusi nereāli labi. :)

susuris

Posted by [info]kihelkonna on 2015.11.18 at 12:19
mazais susuris ziemas miegā(bet varbūt kāds cits susuris)

Posted by [info]nomirusi on 2015.11.16 at 20:56
Stunda nopirkta miera. Neitrāla teritorija, kur neviens mani netraucē. Es pati arī. Un tas viss par divu kafiju cenu.

In times like these...

Posted by [info]nomirusi on 2015.11.14 at 22:16
Es esmu pārliecināta, ka esmu bezsirdīga kuce. Nopietni. Mana pirmā reakcija bija, oh, sapratu, ko cilvēki te saskuma un atsaucas uz šausmām Parīzē. Otra reakcija - a bāc, ko tad viņi gribēja/gaidīja? Trešā - un tomēr, arī pārstājot victimblamingu dusma nepazūd un nekādas līdzjūtības un "tas tiešām ir šausmīgi" sajūtas nerodas. Esmu bezsirdīga kuce.

Tiešām nespēju just cilvēcības un sirsnības uzplūdus šajā sakarā. Es tos ik pa laikam tīšām nīdēju ārā. Tīri vienkārši lai nesajuktu prātā. Man šausmīgāk liekas tie tūkstošu tūkstoši, kuri mirst negodīgās nāvēs, bet visiem pie dirsas. Kamēr bēgļi nesāka doties uz dārgo Eirõpu, tikmēr jau sen visiem bij vienalga kas notika Sīrijā. Pirms pāris gadiem lasītās ziņas sen aizmirstas. Es tieši Sīriju atceros, jo tad man likās, ka toč jānojūk smadzenē. Arī kad ļaudis bļāva par stulbo Čārliju, daudz lielāki apdraudējumi brīvībai un cilvēka dzīvībai notika Āfrikā. Un es pat neesmu sākusi runāt par dzīvēm. Daudz ļaunāk par nāvi ir mocību pilna dzīve. Es šaubos, ka man jājūt līdzi tiem 150 pirmās pasaules pilsoņu nāvēm, kad trešajās pasaules valstīs mūsu vainas dēļ ir miljoniem dzīves, kuras ir pilnīgi neapskaužamas. Es redzu apkārt pārāk daudz šausmu, lai justu līdzi dažiem, kuri šobrīd ir populāri.