Posted by [info]vilkate on 2014.10.30 at 16:48
Pēcpušdiena.

Posted by [info]nomirusi on 2014.10.30 at 13:05
Tags:
Simbols sapņos, kuru es īsti neizprotu ir peldēšana naktī tādos ūdeņos, kuros nomodā un dienas gaismā man būtu ļoti, ļoti nepatīkami. Aizaudzis nedziļš ezers, tik tāds šaurs strēķītis, kur peldēt, ne pārāk garš maniem tempiem. Apkārt tumši zaļa zāle, samtains tumšs ūdens, tumsa un naksnīgas debesis. Vienu īsu brīdi redzu savu atspulgu debesīs. Tik, tik, tik bezgala skaisti. Un tā bezgalīgā sajūsma ar kādu es tajā ūdenī ielecu. :) Bet pēc tam miers, ūdens un tumsa.

Citplanētieši, cīņas, brīnumi, bēgšanas, pasaules un sevis glābšanas, tas ir tik nieks salīdzinājumā. Tikai sapņi.

zarnas

Posted by [info]kihelkonna on 2014.10.30 at 11:29
"tās ir zarnas", mz teica, aplūkojot bildē smadzenes.

Posted by [info]nomirusi on 2014.10.30 at 02:50
Dārgais Cibas Dievs, es vēlos paziņot, ka šonakt nevaru aizmigt. Jā, jā... vajadzēja tēju/baldriāna pilienus, bet, bet, bet.... tu jau piedod visus grēkus un čīkstības, vai ne? :) Un ja es gribētu lūgt to sakārtoto miega režīmu, to protams varētu darīt, bet es negribu. Pati tikšu galā. Tikai mazliet vairāk pašdisciplīnas (un baldriāna, tas gan jānopērk, iepriekšējos aizmirsu ciemos).

bernu drebes - tiiru maaju

Posted by [info]kihelkonna on 2014.10.29 at 15:35
sargies sargies beernu dreebes bildees )

Posted by [info]nomirusi on 2014.10.26 at 21:12
Un vēl, mīļo Cibas Diev, es gribu studēt. Un beidzot šai sajūtai ir realitātes pieskaņa nevis wishful thinking. Un nē, tā nav manis iemīļotā psiholoģijas/psihoterapijas sfēra, iemesli kāpēc ne ir vairāk kā viens un jau bieži atkārtoti. Es gribu kaut ko jēdzīgu un praktisku. Jā, uzminēji, es īsti nezinu ko. Var kaut ko uz datorisko pusi, bet dzelžus ne, pliku programmēšanu arī ne. Esmu fantazējusi par fiziku, vakardienas sarunas mani sakārdināja vēl vairāk. Matemātika man patika, bet vai tai līmenī, lai studētu? Jebkurā gadījumā kaut ko eksaktās sfēras, a to man sāk likties, ka ar laiku smadzenes atšālējas.

Tagad man vismaz ir iemesls atkārtot matemātiku. :)

kūkas

Posted by [info]kihelkonna on 2014.10.26 at 18:50
mazzaķis bibliotēkā izvēlējās grāmatu "cepam kūkas", un tagad mēs nedēļas nogalēs cepam kūkas. es cerēju, ka sīči visi izdarīs, es tikai palīdzēšu ar cepeškrāsni un ēšanu. diemžēl man i produkti jāiemēra, i jāsakuļ olbaltums cietās putās.

pagājušonedēļ taisījām ruleti. plāksne sanāca tīri laba, ja neskaita to, ka viņa pilnīgi piecepās klāt pie pannas. iekšā bija jāiesmērē nutellas krēms. ciemos atnākušais ōmiņš to slavēja visvairāk - ka mums ir izdevies krēms bez kunkuļiem.

šodien ņēmām vienkāršāku recepti. un tikai tad es uzzināju un sapratu, kas vispār ir saldumi. tu cilvēks domā, ka apēd tur dažus cepumiņus. nu, miltus ar kaut ko. bet patiesībā tu ietriep māgā veselu paciņu (180 g) sviesta, kas samaisīta ar 200 g cukura. lai tas viss turētos kopā, tur bišķi piemaisa miltus. lai nomāktu derdzīgo garšu, vēl klāt pieliek kakao pulveri.

jā, patiešām, tādas ir tipiskās saldumu receptes! sviests ar cukuru milzīgos daudzumos. nemaz nezināju, ka tā sviesta tur ir tiik daudz.

no sataisītās mīklas bija jāizrullē brūnas desas, kas ārkārtīgi līdzinājās kakām, tad jāatdzesē, jāsagriež ripās un jācep. rezultāts atkal izskatījās pēc kakām, tikai tādām apkaltušām. parastās kakas tādas neizskatās, bet ja izlupinātas no aizkaltušām apenēm, tad akurāt. labu apetīti!

neviens neēd. iešu ka upurēšos un vienu gabaliņu apēdīšu.

nākamnedēļ taisīsim tiramisū.

mežonīgais kapitālisms lv

Posted by [info]kihelkonna on 2014.10.25 at 20:24
aiz gara laika kašķējos, bet patiesībā man šitais nesāp un īpaši neuztrauc  )

Man tomēr arī šeit jāpalielās - Ziemassvētki

Posted by [info]nomirusi on 2014.10.24 at 14:29
Vēl nav novembris, bet pašiem, pašiem svarīgākajiem cilvēkiem (trīs) Ziemassvētku dāvanas jau ir sarūpētas un nodotas lietošanā. :) Forši.

Par pārējiem: ir pilnīgi pofig un/vai nav tik svarīgi, bet savam un viņu priekam var un/vai gandrīz labprāt nedāvinātu, bet ir radinieki.

Bet piparkūkas sacepšu tā pat. :)

izņemot at atļaujām.

Posted by [info]kihelkonna on 2014.10.23 at 15:33
vakar eju ar mazzaķi pa ielu, viņš kaut ko runā, es neklausos (jo mašīnas).

pēkšņi dzirdu:
vai ne, ka kauties ir nelabi. izņemot ar atļaujām.

? a? e?

mz rāda uz ceļa zīmi (ejam caur izpilddirekcijas stāvvietu), tur ķieģelis, apakšā uzraksts: izņemot ar atļaujām.

resp mz pa paradumam lasījis redzamos uzrakstus, un spēji mainījis tēmu.

Posted by [info]vilkate on 2014.10.19 at 01:46
Lielisks muzikālais atklājums - Filipa Glāsa pavadījums filmai "The Hours".

Posted by [info]nomirusi on 2014.10.17 at 19:04
Mīļais, Cibas Dievs! Es gribu darbu un es gribu atkal strādāt. Tikai man baismi nepatīk to darbu meklēt. Šausmīgi stulbi, es zinu. Un to, ko es visu laiku esmu darījusi, to es vairs galīgi nemaz negribu darīt. Un to, ko es vasarā izmācījos, arī ne. Neticu pati tam, ko saku - gribu mierīgu, klusu darbu, kur kaut ko incanti bakstīties. Un ļoti, ļoti gribu ko jaunu samācīties. Un man ļoti, ļoti svarīgi ir, lai manis darāmajam ir jēga un lai jēga ir laba. Jā, es zinu, es čīkstu. Bet tieši tāpēc tu esi Cibas Dievs, tev var arī čīkstīgi pasūdzēties par pirmās pasaules problēmām. :)