sharp_sun

Recent Entries

You are viewing the most recent 20 entries

January 31st, 2007

10:01 pm: robinsoni - 2007
Kalniņš -īhā.
baigi kruti. argamats un ragutiņas, abolīši un maisiņš. tas kā vienmēr ierullē ziemas laikā! :)) un skats kā cilvēki lido kokos liek pieslapināt bikses (labi, ka viņas jau ir slapjas). :D ripošanu rombiņā iesaku izmeiģināt visiem, efekts līdzīgi kā labai alkohola stadijai. cīnīšanās ar kalnu, lai tiktu uz ceļa (lauka), kurš ved mājās, ir nepārspējāma. apmēram tā 3 soļi uz priekšu viens atpakaļ un vēl pēc 4tā piegājiena uz dibena.
nekautrējieties "zvaigžņu grava" rullē! :D

Current Mood: crazy

January 27th, 2007

02:20 am: BEIDZOT!
sniegs - balts un daudz un pūkaini mīksts.
tā vien gribās uztaisīt kādu enģelīti sniegā.

ātrāk uz kalniņu deltēt to sniegu nost! :D

Current Mood: happy
Current Music: izpildītājs nezināms - balts sniedziņš ssnieg uz skujiņām

November 12th, 2006

10:04 am: ? , ! .
kruti;
bail;
patika;
neizpratne;
vainas apziņa;
cerība;
drošība;
miers!

Current Mood: guilty

November 7th, 2006

10:33 pm: ceru, jāsanāk..
pēdējā laikā tik daudz lietas notiek. nezinu vai pat pietiks spēka tām visām pretī nākt, jāsaņemās ne? bet kad par to sāk domāt tāds bezspēks iestājas, ka pilnīgi vai ārprātc! :| sesdien vienā vietā, otrā. pavidu jāpaspēj kko izpildīt priekš sevis, jo uz svētdienu negribās visu atlikt. nākošnedēļ pilnīgi tas pats, tikai vēl piesātinātāk. piekdien viena vieta, sesdien otra. kur d**** lai liekas, jādara tas viss vien būs, pati iesēdos tur un pašai jātiek galā.
protams nekas nepatīkams jautas nav. bet laika prieks pārējā un tā ir tik maz. kāpēc nav tādu iespēju, kā piemēram - nopirkt laiku. itkā papildināt kontu. nu kā Okartei vai Zelta zivtiņāi. (sick)

P.S. vēl uzzinot pāris lietas, kas šokē un sarūgtina uz kādām 20min. +vēl kārtiega viela pārdomām. kurā mašīnā sēsties un kurā nē... drausmīgi notiek. taču vienmēr jācer, ka ar tevi nekas tāds neatgadīsies un ar tev mīļajiem ar nē.bet nekad neviens nevar būt 100% drošs.

Current Mood: depressed
Current Music: Moby - Porcelain

November 5th, 2006

07:49 pm: kā tas var būt?
kā var būt tā, ka cilvēks 30min laikā visu pārdomā un maina savas domas. tas iznāk tik dīvaini. liekas kā personas dubultošanās. tas nav kruti.. tik jocīgi! pat bail palika.
nesaprotu kas notiks tālāk. bet par to jau nevajag lieki satraukties. pagaidām tas mani neapgrūtina un nenospiež. kad paliks smagi atteikšos. nebūs ne pirmais, ne pēdējais. var jau nedaudz paniekoties. :)
bet tik un tā bija diezgan jocīgi, tas ka tā.. vienā mirklī cilvēks uz tevis bezmaz vai kliedz, aizsvilies. un ienīst, saka ka negrib vairs redzēt. un otrā brīdi jau atkal grib un viss ir kārtībā un nekas vairs nesāp. un tam sekoja apskāviens.
kas būs tālāk? nezinu, dzīvosim - redzēsim!

Current Mood: surprised
Current Music: Damien Rice - Cannonball

November 1st, 2006

11:31 pm: jocīgi
tik, jocīgi cilvēki.. daži atbalsta, daži nosoda, bet citi pat nereāģē un izvairas. kāpēc tauta ir tik neatsaucīga! :@

Current Mood: cold

October 28th, 2006

02:41 am: vfuedhguv
tas ir psc. tolx dzīve tāda.. tolx ir jaizlemj. man tas neatik..! kāpēc nevar sadzīvot melanis ar balto un labais ar ļauno??:( man tas tik ļoti nepatīk!!! cry (laikam nepareizi uzrakstiju).. :((P.S. jau ieprieksh atvainojos par kluudaam! ;]

Current Mood: sad
Current Music: Jemiy Eat World-Dissentegrations

October 26th, 2006

08:12 pm: dzīve
kāpēc dzīvē viss vienā nedēļā var iegriesties par 180 grādiem?

Current Mood: distressed
Tags:
12:14 pm: Kings
parunāt? ejam parunāt.- tas ir uzmanības pievēršana?
'es dzīvē varu dabūt visu, ko vēlos!' - smiekls nāk. :D cik ilgi Mīļais Tu tā domāsi? nekad nevar dabūt visu ko vēlies. kādreiz ir jāsamierinās arī ar negatīvu iznākumu. lai arī pēc tam Tu būtu nikns uz Visu pasauli.

ar Tiem vārdiem tu spītē pats sev, turklāt esot pretrunā ar iepriekš teikto unminēto! :P Tu vari to teikt tik ilgi un tā kā gribi, bet es vairs neesmu naiva. un mani tas tik ļoti nepārliecina. protams sirsiniņa nodreb. tomēr Tevis dēļ man bija jādomā visu nakti par to, par tiem vārdiem..
Tik tiešām tu esi labs aktieris! ;]*

Current Mood: content
Current Music: Blink182 - I Miss You

April 25th, 2006

04:36 pm: psc!
nu cilvēkam laiakam nav ko darīt,kad ir jaāuzvedās k`apilnīgam bērnam.... un kad nav vairs ko pateikt, ir jānotēlo nevainīgo lai viņai visi skrietu pakaļ un un tip viņa neko! tā jau ir vienmēr ka Viņa tā Miss nevainība. vienmēr visi ciešās lai viņai neko nepateiktu pretī, bet cik ilgi var? cik ilgi ciest unklusēt, ka tik viņa neko tev nenodara? PIETIEK! es vairs negribu visu atstāt kā vienmēr. vienmēr ir tā ka viņa nekad neko, betja kāds viņai kko izdara tad vis tam cilvēkam atnāk dubulktā atpakaļ no viņas. un tas ir pats stulbākais.
un jā. ja cilvēks var būt tik liels bērns, tad šķiet ka viņam ir jāārstējās!!!!

P.S. varbūt jums šķiet tas ir smieklīgi, bet vnk - kā tādu cilvēku var pārmācīt?!

Current Mood: cold

March 27th, 2006

04:24 pm: jocīgi...
tik jocīgi, ka pasaule liek tevi maldināt. vai varbūt tur nav vainīga pasaule, bet gan es?! laikam jau es esmu tik naiva un lētticīga... jā, laikam gan! tikai kapēc man šķiet,ka tas viss ļaunais un rūgtais nosēžās uz maniem pleciem? kādēļ man nevar pasmaidīt kāds lieks laimes stariņš un pieglausties man pie vaiga? kādēļ visapkārt cilvkiem tāds ir? kādēļ viņiem tāds ir? ar ko es esmu tik atšķirīga no viņiem? vēlos lai man arī tāds būtu, vēlos lai visi mani saprastu un neizliktos, ka viss ir kārtībā, jo tā nav!
Protams ir brīži,kad es smaidu vienā smaidīšanā, taču tas neko neatsver. labāk būtu ja kāds mani varētus aprast un uzmaidīt tam visam ar mani kopā, bet tik žēl, ka nevari atrast tāu draugu, kurš tevi sapratīs, ar kuru tu būsi kā divas ūdenslāses, bet tomēr tajā pašā laikā tik atšķirīgi...
laikam vnk esmu pārāk naiva un dzīvoju līdz ar bērniem, laikam neļauju sev pieaugt un pilnveidoties. es laikam atkal biju iekritusi un cerēju, ka nu šoreiz toč visam ir jāizdodās, bet še tev. vienā vakarā viss pagriežās pa 180 grādiem un ir savādāk...

Current Mood: blank
Current Music: James Blunt - Goodbye My Lover

March 21st, 2006

11:36 pm: joptvai
jejbogu, aaraa drankjiigs laiks, bet ir tachu BRIIVDIENAS!!!! zb taa gribaas taadu laicinju, kad aaraa var ieta r dzemperiiti vai vnk T-kreklinjaa.. nekas nav jaavelk virsuu... mm un peldeeties... ka tu jēziņ, kā pēc tā es biju noilgojusies... mmm tā gribu zeltanu iedegumu un tad vēl ceļojumu.... to tā gribu... ātrāk lai tā skola beidzās un lai viss paiet un tad lai vasara velkās tik ilgi.. mmm.... kā to vēlos, vēlos lai tā nekad nebeigtos! :PPP
vaitad tas nebūtu baigi labi?! :D

Current Mood: amused

March 9th, 2006

11:10 pm: 8. marts
Šodiena - sieviešu diena. mūsu diena! itkā jau parasta diena, nav sarkanā, nav brīvdiena, bet tomēr īpaša! Īpaša ar to ka tajā ir tik daudz mīļu vārdu, apskāvienu un skūpstu, un protams kā bez ziediem! :] man patīk šī diena, vieni no sirsnīgākajiem svērkiem aiz valentīndienas un ziemassvētkiem...
Taču rīt tā tiks nosvinēta tā kārtīgāk! :D*

Current Mood: crazy
11:03 pm: ironija vai sakritība?
Ironiski, bet tiesa. un kas ir teicis, ka netic zīļešanai vai pareģojumiem? Tieši kā ierakstīts - zaudēsi ... un tā arī notika. Likteņa ironija vai sakritība? Nezinu, bet katrā ziņā - tassāpēja. bet ko tur skumt? taksh pārvarēšu ka divi deviņi! :DDDD

jā bet tā jocīgi... es tam visam neticēju, ka tas arī reiz piepildās. un še ņem un piepildās toč! :)

Current Mood: apathetic

March 8th, 2006

10:02 pm: dzejas rindas top...
Ko domāt?
Ko darīt?
Ko runāt?
Kam pieskarties?
Kāpēc cilvēks nevar tevi saprast no pus vārda?
varbūt vnk viņš to negrib...
Negrib mnai saprast un izjust to, ko es jūtu...
Kāpēc tieši tā?

Current Mood: lonely

March 7th, 2006

07:20 pm: vnk pēfīte! :DDD
bāc 6dien tik laba diena.. tik jautri.. bija labais.. vēl salīgu ar Ievu! vispār labs. uzreiz nebija vars taa.. baac vinja te ir un meees te dirshamis... bet bija FORSHI! man jau patika... nu jaa vareja buut bish savadaaak.. ka jau katra atgadijum ir ari pelekais.. bet tas tur tā - nākamajā dienā atkal bijalabi! psc.. vnk labais wīkends! :DDDDDD* kaut ādi būtu biežāk... nebūtu taču slikti ne?
vnk pēfīt vel pagastā pirmstam salonā.. tik labi un kāda apsveikshana.. es domāju ka vinjai patika. man jau toch patiktu, es būtu sajūsmā ja man arī uzrīkotu tād dz/d, bet es jau nesuudzos! mana arī bija labā! :DDDDDDD*

Current Mood: optimistic

March 2nd, 2006

06:27 pm: un es domāju savādāk....
viņa laikam nemaz nesaprot, ko ir izdarijusi. varbūt viņai tas liekas tik ikdienišķs, bet tā nav... man jau tas "ikdienišķais" ir piegriezies, man ir piegriezies katru dienu sajust to ka vinja mani pazemo... to es vairs nevaru izturēt. es viņu jau biju sākusi uzskatīt par savu draudzeni, bet ja viņa pret mani tā kā tad es varu pret viņu? man jābūt labiņajai un viss ir jāpārcieš? nē nedomāju gan ka es to vairs pacietiešu...
visu laiku bijis tā ka viņa var man pāri darī, bet es viņai nē... kas es kāds bokssa maiss...? nē, es neļaušu sevi pazemot vel vairāk! pietiek! viņa pasmējās par mani, bet vairs es to nepieļaušu. neļaušu sevi vairs sāpināt!!!
jā varbūt teiksiet - tak pēc nedēļas vai dienas jau atkal runāsiet... jā varbūt runāsim, bet viņai vairs es neuzticēšos un neļaušu ar sevi tā izrīkoties.... man žēl ka viņa pat nenojauš vārda draugs nozīmi!!!!!!!!

Current Mood: sad

February 28th, 2006

11:00 pm: Ja es būtu burvis, es uzburtu tev pasauli.
Mūsu pasaule? Kāda tā ir? Vai kāds ir uzdevis sev šo jautājumu? Noteikti jā. Vismaz vienu reizi mūžā, mēs katrs iedomājamies, kāda ir mūsu pasaule… Tā ir interesanta, kontrastaina, gudra. Mēs katru dienu tajā skrienam, mācamies, strādājam, priecājamies. Taču tam visam pa vidu ir arī ļaunais.
Ļaunais katru dienu ir mums apkārt un mēs nevaram zināt, kad tas uzbruks tieši mums. Tas ir tepat aiz sienas, bet mēs paši par to pat neaizdomājamies, kamēr tas neskar mūs pašus. Kāpēc tas ir tieši tā? Mēs laikam domājam, ka pasaule ir tik neskarta un tīra. Mēs cenšamies tam visam apiet apkārt un uz to nemaz nepaskatīties. Mēs cenšamies no tā visa izvairīties, lai nevajadzētu par to satraukties un, lai pasargātu sevi. Taču tas nav tas labākais ceļš uz tīru, nesakropļotu pasauli!
Ja es būtu burvis, es uzburtu tev jaunu pasauli. Pasauli, kurā nebūtu stikla lausku un karstu ogļu, pa kurām mums katru dienu jāstaigā. Tā būtu pasaule tikai mums, tiem, kas vēlas neskartu pasauli. Tiem, kas vēlas būt paši noteicēji savā pasaulē.
Kāda jēga no pasaules, kurā mēs nevaram izteikt savas domas? Kāda jēga tad no mūsu padoma? “Jaunajā pasaulē” (tā nosauksim pasauli, kuru uzburtu es) tā nekad nenotiktu. “Jaunajā pasaulē” visi būtu vienlīdzīgi. Mums visiem būtu vienlīdzīgas tiesības kaut ko ieteikt. Mēs būtu vienoti.
Kādēļ ir domātas dzīvnieku un cilvēku patversmes? Tās ir domātas priekš tiem, kuri ir pamesti, kuriem nav kur iet, kuri nevar parūpēties paši par sevi. Kāpēc neviens neaizdomājās par to, kāpēc mēs nevaram iztikt bez šīm patversmēm? Tas ir tāpēc, jo cilvēki ir nežēlīgi, viņi nepalīdz tikmēr, kamēr paši nav iekūlušies ķezā. Viņi nesniedz roku nelaimē nonākušajiem. Viņi palīdz tikai tad, kad paši to uz savas ādas ir sajutuši. Viņiem ir nospļauties par dzīvniekiem, kuri tāpat kā mēs esam dzīvas radības, ar savām domām un jūtām. Tikai viņiem ir mazāk iespējas dots izteikties. Viņi nevar izteikt savas pretenzijas pret tiem cilvēkiem, kuri tos pamet uz ielas, kad tie ir apnikuši.
“Jaunajā pasaulē” tā nudien neļautu. Es to nepieļautu! Tie, kuri netika mīlēti šajā pasaulē, tie noteikti tiks mīlēti tajā pasaulē. Par viņiem kāds iedomāsies, viņus kāds samīļos un uzklausīs, kad būs skumji. Viņiem būs kur dzīvot, viņiem būs par ko uztraukties un ar ko pakašķēties, lai zinātu, ka viņi ir mīlēti. Viņi zinās, ka viņiem nekas ļauns nedraud.
Kādēļ cilvēki nozākā tos, kuri nevar atļauties nopirkt labākas drēbes nekā tev? Kādēļ šie nabaga cilvēki ir jāapceļ? Ar ko viņi atšķiras no pārējās cilvēces? Ar drēbēm, ar izskatu? Tas taču nenozīmē to, ka viņi ir sliktāki. Tas tikai parāda to, ka šiem cilvēkiem neiet viegli. Viņi cīnās vaiga sviedros, lai sasniegtu kaut ko labāku. Lai viņiem būtu viss kārotais un nepiepildītas. No tā nav pasargāts neviens…
Taču es uzburtu, lai nevienam nebūtu jāuztraucas par savu stāvokli. Mums katram būtu kāda kripatiņa no tā ko vēlētos. Jautāsiet kāpēc tikai kripatiņa? Tas tāpēc, lai cilvēkam būtu uz ko tiekties. Lai viņam jau kaut kas būtu, taču ar to nepietiktu, varbūt pietiktu… varbūt pietiktu viņam tikai ar to, ka viņš ir paēdis un nomazgājies, varbūt viņam pietiktu tikai ar to, ka viņam ir silta sega, ar ko aukstā ziemas naktī sasildīties un sasildīt savus mīļos.
Vai tiešām pasaule nevar būt tīra un nepiesārņota? Vai tik tiešām viņai nevar būt zaļa zāle, tīrs gaiss un zilas debesis? Vai tik tiešām viss, kas tajā ir tik skaists, ir jāizposta? Bet kas tad to visu dara ja ne mēs paši?
Tādiem cilvēkiem “jaunajā pasaulē” nebūtu vietas. Nebūtu vietas tiem, kas nevar samierināties ar samērīgo! Šajā pasaulē nebūtu ko darīt tiem cilvēkiem, kas neaizdomājas par nākotni un dzīvo dabu, kas pēc pāris gadiem būs iznīkusi! “Jaunajā pasaulē” mūsu daba būtu zaļa un neskarta, tai nebūtu pāri nodarīts, to nemaz nevarētu. Upēs tecētu tīrs ūdens, jo to neviens nepiesārņotu. Arī jūras un okeāni būtu tādi kā iesākumā.
Tie būtu tādi, kā tos radīja pasaules pirmais burvis! Ja es varētu mācīties no viņa un ja viņš piekristu būt mans skolotājs, jums nebūtu jāuztraucas, jūs varētu dzīvot bez raizēm. “Jaunā pasaule” būtu paradīze. Pasaule, kurā būtu vieta tikai mums. Tie esam mēs, kuri cīnās pret ļauno un slikto. Tie esam mēs, kuri dod ceļu labajam.
Ja tādi būtu mēs visi, tad jau sen būtu radusies “jaunā pasaule”, tad mēs visi būtu burvji, kuriem ne par ko nav jāuztraucas. Mēs varētu dzīvot zaļi. Mēs varētu dzīvot ar apziņu, ka arī mūsu pēctečiem paliktu kaut kas no “jaunās pasaules”. Mēs zinātu, ka viņiem nebūs jāsatraucas par ļauno un netīro. Mums būtu labi, ja mūsu pēcteči varētu dzīvot kā karaļi…
Vai tad tas nebūtu labi, ja viņiem jau būtu izveidota “jaunā pasaule”? Vai viņi nebūtu kā pasakā? Diemžēl man nav burvju spējas un es nevaru uzburt pasauli, kurā nebūtu tik daudz ļaunā. Taču ar kopīgiem spēkiem mēs varam panākt uzlabojumus. Mēs varam panākt to, ka mūs uzklausa un ciena.
Tāpēc varbūt sāksim ar to, ka katrs ieskatīsimies sevī. Centīsimies katrs sevi pielabot, centīsimies nepieļaut kļūdas atkārtoti. Īstajā brīdī padosim izpalīdzīgu roku tam, kam tā ir nepieciešama. Aizrādīsim un sodīsim tos, kas dara pāri mūsu pasaulei! Domāju ka, arī ar to sāktos “jaunā pasaule”…

Current Mood: lonely
10:53 pm: kādēļ tieši tā?
kāpēc tas labais vienmēr sabojājas?
kādēļ tas nevar būt mūžīgs?
vai tad tik tiešām bija tik sliktikti, bet es domāju vnk otrādāk.....?! :///
vai tik tiešām tam visam bija jābeidzas tā? ti skaistā sapnī, jāienāk ļaunajam un viss jāizposta?! nē, tā nu dien es negribu... tas liek domāt par to sliktāku. par to ko nevar aizmirst.
varēja būt savādāk.... ://


taču tam visam ir arī labais - paliek atmiņas un priekštats kā tas izskatās no iekšienes, ne tikai no malas to vērojot.....

Current Mood: sad

February 23rd, 2006

04:16 pm: tāds uti tuti....
man ir tik nebēdnīgs garastāviklis..... es varētu tagad da jebko izdarīt, ja tas būtu manos spēkos... varētu pameiģināt uz galvas pastāvēt! :D klausoties visvisādus murgus var tā uzraut garastāvokli par visiem 120! ;] tikko noskatijos jony bravo! :DDD labs džeks viņš ir! man patīk tā multene, varētu tādu katru dienu skatīties... da labi nevarētu, bet baigi labs piedūries tādu katru dienu skatīties. normāls bērns! :D*

Current Mood: energetic
Current Music: Are You Gonna Be My Girl
Powered by Sviesta Ciba