KOTKOTKOT [entries|friends|calendar]
AUZU MILTU IELASMEITA

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

NOSTAĻĢIJA [23 May 2016|12:58am]
braucu šonakt "mājās" un "atcerējos" kā pāris gadus atpakaļ tiku pie 'pārgalvīga,ātrumu pārkāpjoša' soda talona(ar velosipēdu)- pie visa ir vainīga attiecīgā mūzika kas skan ausīs!

/vispār tāds kaut kāds čo-ta sentiments pārņēma. ielūkojos cibā pēc visa šī laika, palasīju vecus ierakstus un tā vien krīt acīs līģa un kates komentāri! jāatzīst, ka pietrūkst. daudz kā pietrūkst un vēl vairāk ir tā kas nepietrūkst.
visa tā ņemšanās pa laukiem un mukšana prom. sirds tā īsti nekur neguļ, bet taj' pašā laikā gribas mājas, savu stūri, dārzu un pagrabu. murrāt labsajūtā par sev padarīto,murrāt blakus kaķēnam un daudz nebēdāt par apkārt notiekošo. bet var jau būt, ka aiz vien ir par agru. varbūt vēlāk. varbūt citreiz.

//un gan jau, ka ir tā, ka visa tā huiņa kuļas pa galvu, jo pietrūkst kaķēna. reizēm vairāk kā varētu likties.

+izrādās, ka rauj skumja pēc sajūtas ar iedzīvi uz velosipēda un ceļavēju sejā. pēdējā laikā pēdas dīda. varētu aizņemties to velosipēdu uz neatgriešanos,
2 comments|post comment

[28 Oct 2014|12:40am]
Rīt gribējās iet uz darbu, nevis skolu. Izrādās- rīt kaut kādi svētki un visiem brīvdienas.
post comment

[27 Sep 2014|11:12pm]
Pārēdos kūkas. Dažādas. Pie aristoteļa parka, prom no poš dārgā stafa, kas ir tur visas aristoteļa ielas garumā, ap stūri ir maza kūkotava kurā vienmēr ir gara rinda un daudz kūku. Un pats labākais- lētu kūku. Par 1€ var dabūt kūku 2 manu kulaku lielumā ar vismaz 2 dažādiem krēmiem&co! Es esmu diezgan liels negavsis, bet varu pievarēt tikai vienu. Taču es nopērku 3, jo viņas ir tik dažādas un man gribas visas. Jāpiebilst, ka mēs ar jāni ēdam viņas uz pusēm, bet tas nemazina ātrumu uz to krēma un putukrējuma daudzumu! Un tad var apiet ap stūri un kūkas kas ir 4 reizes mazākas ir kā minimums 4 reizes dārgākas.

// istabā ielikām paklāju, lai mazliet piebremzē aukstumu no mūsu poš grīdām. Ja pirms tam likās, ka paliek auksts, tad šobrīd tiešām arī paliek auksts. Ejot uz darbiņu zem svārkiem jāvelk šorti, lai nesalst pakaļa.

/// gribu zivis un šašliku. Diezgan nožēlojami 6 mēnešus dzīvot "pie jūras" un neapēst vismaz vienu kārtīgu zivi.
post comment

[26 Aug 2014|01:49am]
Uz "balkona" žāvēju papriku. Vakar žāvēju dilles, bet viņas sakrāmēja savus mazos izpletnīšus un aizlidoja. Pētersīļi viņām šodien gribēja pievienoties. Bet jāatzīst, ka paprikai neies tik viegli, jo viņa karājas striķī.
Un vispār arī grieķijā nāk rudens. Vienu rītu pamodos un saodu klasisko rudens smaržu. It kā jau čotka, aizvien pa dienu labāk ir ēnā, bet vieglas skumjas kaut kā neizpaliek. Neba nu vasarai kā tādai būtu bijuši baigie plāni vai neplāni.
Drošība un rutīna. Ziemā drošvien būs auksti.
Kaltēju savus zaļumus un mazliet skumstu pēc dārza un pagraba. Nevis lv komplekta, bet sava. Ko nu var vai nevar saukt par "savu". Rūķīšu ligzda ar saprātīgu megadārzu, pagrabu un avokado koku, moška.
Vispār mums kaimiņos ir neapdzīvota sēta ar granātāboliem, kas lēnām ienākas un vīģi, kas jau izbeidzas. Varēja taisīt reidu arī uz "dieva vīnogām", bet nav nekādu pierādījumu, kas liecinātu par to kam viņas pieder. Bet garšīgas. pēdējais laiks iet uz kalnu pēc rozmarīna un monikas.
Ā, un es vakar iesāliju gurķus, nomm nomm
Un iekšās kaut kāds nelāgs nemiers. Bet varbūt pie vainas ir mēness fāzes.
2 comments|post comment

[21 May 2014|02:06am]
Biš' vairāk kā mēnesis grieķijā. Tīri neslikti-
Nolikt tiesības janvārī, nopirkt vecu, sarūsējušu fordu martā, kuram pirmajos 50 km nokrita izpūtējs, un marta beigās ar to pašu fordu aizbraukt uz grieķiju. Pēc mašīnas nopirkšanas bija bail braukt vienai, tad braukt vienai pa šoseju. Polija likās psiha. Arī autobānis vācijā nevilināja, ņemot vērā, ka manam auto nav priekšējo amartizatoru, bet jau pēc pirmās pusstundas žužināju uz 130 par amartizatriem daudz nedomājot. Trakākā laikam bija rumānija. Pirmās 5 min pēc robežas šķērsošanas un man vajadzēja pāris cīgas, lai atkal sēstos pie stūres. Nemaz nerunājot par visām tām kalnu pārejām, kuras šobrīd remontē un kustība notiek pa 1 joslu kopā ar smagajiem, kurus ātruma ierobežojumi uz serpentīnēm īpaši nepiš! Tepat lokāli arī noslāpu pret kalnu nobraucot no bāņa, labi ka nakts un satiksme nekāda, atpakaļgaitā, pa ceļam uz saliņu, uzripoju uz borģūras. Iebuktēt neizdevās, pēc pāris min sveces apžuva un varējām braukt tālāk.
Dzimšanasdienā tikām pie dzīvokļa ar terasi, kas ir divreiz lielāka par pašu dzīvokli. Tīri tā par komunālajiem. No ļoti feinas kaķu tantes, kura militārās bāzes teritorijā baro arī bruņurupuci, kuru tur kāds iemetis strūklakā! uz terases mums dzīvo Tomāts Toms un Piparmētra Monika.
Jānis samuķija burbuļiem jaunu recepti un nu pie labiem laikapstākļiem varam dabūt burbuļus 2 guļošu govju izmērā.
Ar grieķu valodu neiet tik viegli kā gribētos, droši vien tādēļ, ka īsti nemācos. Pagaidām varu pateikt sveiki, labrīt, skvots, maziņš un aizskaitīt līdz 11.
Un vēl te ir lēta džankfūda paradīze! Neteiktu gan ka tik lēta kā kotlešmaizītes bulgārijā, bet nav ne vainas. Bulgāriju neapskatijāmies, jo es neatradu kur noparkoties, un rumāniju, jo man bija bail apstāties. Bet vispār jums vajadzētu redzēt kā grieķi parkojas- 3 rindās krustojumā uz gājēju pārejas ļoti bieži pat neieslēdzot avareijkas. Te ceļazīmju ievērošana vispār nav īpašā cieņā.
Pagaidām lielākais mīnus liekas tas, ka tabaka te maksā 3.30 € par 15g un tas, ka pārtikas krātuve ir 10km augšā kalnā nepareizajā virzienā!
post comment

[27 Feb 2014|12:24am]
tā pa īstam no gultas izlīdu ap diviem pa dienu. bij'sarunāts, ka patēlošu šodien šoferi, bet tad pēkšņi, jau pusceļā esot, lecu ārā no mašīnas atstājot to saimnieka pārziņā un nesos uz vilcienu, lai brauktu apskatīt SAVU potenciālo auto. tajā brīdī nopriecājos, ka tomēr nebiju no mājas izskrējusi pidžamā, bet mana apģērba kārta tomēr bija visai niecīga un nācās pasalt. neatceros arī pēdējo reizi, kad būtu kur devusies bez somas. tā pat parasti nav rokassomiņa vulgaris, bet nopietna paskata mugursoma, jo niķis neatlaiž- ja nu man pēkšņi vajag ko lielu nest un besī stiept rokās. tā nu es nesos uz rīgu mazā dermantīna jaciņā, ko atņēmu drauga māšelei. maku,telfonu un cīgas nācās nest rokās, jo jakas kabatas ir neuzticami mazas.
tiku līdz auto apskatei, jau itkā biju ar mieru, bet tomēr nē, nav mana.
pilna diena ar neierastām darbībām.
post comment

[15 Jan 2014|01:15am]
laikam beidzot ir pienācis tas brīdis, kad jāiemācās adīt zeķes, jo apnicis lāpīt vecās un diedelēt, lai kāds man uzada jaunas.
nopirku dziju, no grāmatplaukta izvilku '81 gada "adīšanas un tamborēšanas ābeci" un ķēros pie darba. šobrīd esmu nonākusi līdz papēža veidošanai, bet pēc grāmatā rakstītā nekā nesaprotu. un visi, kam varētu uzplīties ar savu sasāpējušo jautājumu jau sen kā guļ. bet tik ļoti negribas gaidīt līdz rītdienai.. šņuk šņuk

+ šodien pārlēju vīnu. izrādījās, ka tas upeņu vīns uz kuru neliku nekādas cerības un kurš tusējās bēniņos arī ir izrūdzis un nav ne vainas. vajadzēs tik biš cukura.
un tā nu ir sanācis, ka esmu piedzērusies testējot ābolu vīnu. tagad viņu dzerot nevar neatcerēties to, kā mēs tveicīgā, agrā rudens dienā plikiņi spiedām ābolu sulu. vīna PVN, tāpat kā jebkurai citai burciņai manā pagrabā. nedaudz skumji tukšot viņas vienai.
2 comments|post comment

[01 Jan 2014|08:49pm]
+ ziemassvētku vakarā man uz krūts piesūcās ērce. nez kādēļ biju pārliecināta, ka viņām jau jāguļ!
post comment

[09 Nov 2013|11:47am]
laicīgi atbraucu uz rīgu, jo šodien bija jābūt darbā. vakar pēc vakariņām saņēmu zvanu, ka uz rīgu varu nebraukt, jo šodien darbā nav jābūt. šodien pēc brokastīm saņēmu zvanu, lai nebraucu mājās, jo mani rīgā vajadzēs rīt.
SAY WHAT?????
prasīju cikos man tur jābūt, teica, ka nav ne jausmas, vēlāk noskaidros un man uzzvanīs. es tik ceru, ka nepazvanīs man pēc vakariņām un svinīgi nepaziņos, ka varu braukt mājās!
MUHAHAHAHAHA smejos par to bardaku, bet laikam jau nemaz nav smieklīgi. būs ar viņiem par šito jāparunā.
1 comment|post comment

[05 Oct 2013|03:44pm]
PIZĢEC SAGRIEZU PIRKSTU!!!! nevaru saprast kur grūzt! pie ēvelētiem kāpostiem bez asinīm netikt. jessss
1 comment|post comment

[04 Oct 2013|07:49pm]
p.s.

/ sapnī redzēju baltu, resnu čūsku ar sarkanām acīm un gariem, asiem, kaula nagiem, kas izskatījās vairāk kā asi irbuļi, nevis nagi + es nespēju īsti paskaidrot kā čūskai varēja būt nagi, bet tā nu tas bija. ļoti nepatika, bet jānis teica, lai nebaidos.
ik pa laikam sapņos redzu čūskas. ļoti neomulīgi.
post comment

[04 Oct 2013|07:20pm]
izdomāju, ka šodien varētu patēlot čaklo- novākt/ieskābēt kāpostus un salasīt ābolus, ko salikt kastēs ziemai.
nu tā- kāpostu skābēšanu atstāju uz rītdienu un kasti pielasīju tikai vienu.

/šobrīd cīnos ar ierasto "mājās esmu viena, pietiks ar sviestmaizi"! varētu šo attieksmi nomainīt uz "izcepšu pīrāgus".
pagaidām našķējos ar siera desu un testēju nēģus
post comment

[19 Sep 2013|05:38pm]
pizģec vētra, vienbrīd likās, ka vējš izsitīs logus. zibeņoja gar pašiem logiem un dārdināja tā, ka grūti vārdiem aprakstīt. pazuda elektrība un es, godīgi sakot, mazliet sabijos. ļoti, ļoti gribas, kaut šaj' mājai būtu zibens novedējs.īpaši jau tādēļ, ka šeit 2x ir bijušas zibens bumbas, kas veiksmīgā kārtā nav sprāgušas, bet izskrējušas ārā.
vējtverī ūdens no caurā jumta gāžas kā pa krānu.

+ tikko tēvs paziņoja, ka rajonā uzdarbojas zagļi, ņem visu ko var pacelt, taj' skaitā apzog pagrabus. un velosipēdus labāk iesumt pieliekamajā, nevis atstāt šķūnī. un moš pagrabam jānomaina slēgšanas sistēma.

ko lai saka- lielisks laiks, kad mājās būt vienai. luv it!
2 comments|post comment

[18 Sep 2013|02:06pm]
// Katram pa rūķītim!
2 comments|post comment

[16 Sep 2013|03:35pm]
fifidronam pusaudža krīze + skumjas. sēž man blakus un birdina asaras. šī, laikam, būs pirmā reize, kad paliekam divatā tik ilgi. pieredze rāda, ka pāris pirmās stundas ir vienkārši jāpārlauž, vēlāk jau ir mierīgāk.

// novācām vakar burkānus. daudz, daudz burkānu.
post comment

[12 Sep 2013|11:43am]
Šodiena ir kaut kāda pakaļa. No rīta pildot csdd testus nenoliku nevienu, es pat teiktu- pārāk daudz stulbu, neuzmanības kļūdu.
Braukšanā gāja sūdīgi, tā, ka vēl 5min pie stūres un es diez vai izturētu un uzreiz pēc tam, braucot ar ričuku, dabūju savu pirmo soda kvīti par pārgalvīgu braukšanu, pārāk lielu ātrumu krustojumā un tā šķērsošanu pie sarkanās gaismas. Vārdu sakot- kaut es no rīta būtu sevi klausījusi un palikusi gultā!
4 comments|post comment

[01 Sep 2013|08:09pm]
čāpoju no krūmiņiem uz istabu un vējtvera durvīs mani teju nonesa gigantisks krievs, purns tāds kā krievu bojevikos parasti izskatās killer_alko_urlāti. tad pamanīju vēl 2 tādus pašus purnus pie milzu džipa. lēni, ar WTFWTFWTF sejasizteiksmi, bez liekām asām kustībām un saceltām muguras spalviņām, ieslīdēju istabā. pretī stāv solča ar tādu pašu sejasizteiksmi un saka, ka gandrīz frikadeļu katlā ielekusi! šamais bez klauvēšanas un nekā ietesies istabā meklēt bamsli. pēc brīža nāca otrs meklēt tēvu, izrādās, ka tēva bijušais klasesbieds. tagad visi nojumē buhā. un tas milzu killer_alko_urlāts strādā par mehāniķi(?) un pālī vienmēr vizinās ar klientu mašīnām.

/ man liekas, ka pie ārdurvīm būs jāpieliek zīmīte "BEZ UZAICINĀJUMA NEIENĀKT"! :D solča saka, ka viņai kā pilsētniecei šāda "bez klauvēšanas speros iekšā un meklēju" darbība uzdzen stresus. varu vien pievienoties, ka arī mani tas diktam priecīgu nedara.

UPD // runājot par šo tēmu ar līģi -->

Ingredients
Meat
Olives
Some Sticky 'BBQ' Sauce
A Paper Umbrella
Daquiris (had to look that up...)
Shotgun
Rock Salt
Instructions
Cook the meat with that sticky sweet 'BBQ' sauce.
Put it on a nice plate with some olives and stick the paper umbrella in the daquiri.
Announce free food.
Shoot anyone who comes to get the food because you don't want those retards living in your neighbourhood.
post comment

[01 Sep 2013|06:26pm]
tikko kā no gaisa nokrita urīnceļa iekaisums. suka laikapstākļu maiņas barametrs?
post comment

[31 Aug 2013|04:13pm]
Vecās trušu būdas- atā, atā!
Man prieki un dirsa arī smaida
+ novācām kartupeļus, palika tik mazajā dārzā ar dakšu ko nokopt, bet tas tā, pamazām.
2 comments|post comment

NO SĒRIJAS- MINCITS GRIB ZIRGU [29 Aug 2013|11:45pm]
Joka pēc SS pačekoju zirgu, teļu un kazu cenas. Pārsmējos par visiem tiem sludekļiem un secināju, ka nopirkt trusi ir teju tāpat kā nopirkt kazu. Cālēnu un pīlēnu izcenojumu gan neatradu, bet runā, ka daugavpilī kārnus var pa 30 saņķikiem dabūt :D
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]