(Recent Entries) (Archive) (Friends) (User Info)
ā nu kā. ja tu uzkliko, ka 2 gab, tad šie maksā 9.99 par abiem, 4 gab, tad 17 ar kapeikām par četriem. a ja vienu gab, tad tak 6.99tjipa pērc dahuja daudz vairumā un dabū lētāk. ne?