ser_oxat's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 11 most recent journal entries recorded in ser_oxat's LiveJournal:

  Tuesday, June 20th, 2017
  3:35 am
  Tas brīdis, kad dzīvo ilgi kopā ar sievu, bet viņa labā un ļaunā cīņā ar krietnu ironijas piedevu saskata vienkārši totāli garīgi slimus cilvēkus, Tvaika ielas pacientus, apgrūtinājumu ikdienai. Es jau tāpat zinu, ka tā jau tikai izskatās, bet patiesība ir tur ārā...
  Monday, June 3rd, 2013
  1:53 pm
  12:37 pm
  Ленинград — Батл Красного
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=13VSfQRV4ug#
  Thursday, August 30th, 2012
  11:10 am
  Līdz ar rudens atnākšanu atkal ir klāt pilnvērtīgi futbola ritmi. Nedēļu pēc nedēļas, līdz pat vasarai. Šodien futbola kalendārs mums vēsta, ka vakarā notiks Čempionu līgas pamatturnīra apakšgrupu izloze.

  Tātad - kādi tad īsti ir izlozes grozi:

  1.grozs: Chelsea, Barcelona, Manchester United, Bayern, Real Madrid, Arsenal, Porto, AC Milan

  2.grozs: Valencia, Benfica, Shakhtar, Zenit, Schalke, Manchester City, Braga, Dynamo Kyiv

  3.grozs: Olympiacos, Ajax, Anderlecht, Juventus, Spartak, PSG, Lille, Galatasaray

  4.grozs: Celtic, Borussia, BATE, Dynamo Zagreb, Cluj, Malaga, Montpellier, Nordsjælland

  Pēc pašreizējā spēku samēra, manuprāt, dažas komandas tomēr atrodas ne tur kur vajadzētu (Porto 1.grozā, Braga 2.grozā vai Borussia 4.grozā), tomēr kāds nu ir tas koeficients Eirokausos, tāds nu viņš ir.

  Kā lielam Itālijas futbola cienītājam un Juventus līdzjutējam, pirmajam uzmanību nāksies pievērst tieši šīs komandas apakšgrupai. Pats labākais variants, manuprāt, būtu Juventus ielozēšana vienā grupā ar Porto, Schalke un Nordsjælland, savukārt ne visai izdevīgs variants būtu spēlēšana ar Barcelona, Manchester City un Borussia (uhhhh, kas tā būtu par apakšgrupu).

  No plkst. 18:45 skatīsimies kā nu būs.

  _ _ _

  Update 31.08., ap kādiem 11:00

  Izloze notikusi. Juve vienā grupā ar Chelsea, Shakhtar un Nordsjælland. Noskaņojums diezgasn pozitīvs. Nebūšu oriģināls - tālāk no šīs apakšgrupas tiks Chelsea un Juve, tomēr starp 3 komandām (Juve, Chelsea un Shakhtar) būs ļoti sīva cīņa, savstarpēji dalīti punkti, turklāt 1/8 fināla dalībnieces tiks noskaidrotas tikai pēdējā kārtā.
  Bez Juve's mačiem centīšos redzēt arī lielāko daļu D apakšgrupas maču. Kas par sastāvu - Real Madrid, Manchester City, Ajax un Borussia Dortmund! Uzbrukuma futbola saldais ēdiens :)
  Wednesday, August 29th, 2012
  5:18 pm
  Heh, patika komentāri pie kāda no pietiek.com rakstiem. Tie, kuri regulāri lasa komentārus Latvijas ziņu portālos, sapratīs.

  _ _ _ _ _

  vasals
  25.06.2012. 21:02

  Incanti kurš vispār lasa tā mazpusānu Ontūna spamus?
  Neesmu lasījis gadus 5 .
  Vai nevarētu nobanot kā vērtību nepivienojušu komentāru?


  Arnis to vasals
  25.06.2012. 21:39

  Banot nevajag. Lai tak raksta un lasa, ja kāds grib. Bet LV portāliem jau sen vajadzēja ieviest pie komentāriem izvēles pogu "skip O.M." :D
  5:13 pm
  Prieciņam
  -Bērnībā mani nosauca par godu vectēvam. Līdz pat šim brīdim par mani visi smejas.
  -Kā tad Jūs sauc?
  -Vectēvs.

  * * *

  — Ты когда-нибудь ел крабов? — Нет, но я пробовал их палочки
  2:51 pm
  Par darba meklējumiem
  Pirms pavisam neilga laika izsūtīju vairākus CV un motivācijas vēstules , lai paskatītos, vai krīzes momentā Latvijas darba tirgū ar savām prasmēm un zināšanām būtu pieprasīts darbinieks. Viens no darba piedāvājumiem bija saistīts ar IT lietām kādā no Latvijā raidošajām televīzijām.

  Pēc aptuveni nedēļas man piezvanīja kāda no televīzijas pārstāvēm. Interesants moments bija tas, ka saruna nebūt nebija par darba piedāvājumu, bet gan par televīzijas sniegto pakalpojumu novērtēšanu. Tobiš, no sērijas - vai esat informēts par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem, vai esat kādreiz tos lietojis, ko ieteiktu, lai uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti utt. Jā, jā - tie paši jautājumi, kurus dzirdot tā vien mēle niez pavaicāt - kā Jūs, lūdzu, tikāt pie mana telefona numura?

  Sarunas sākumā fonā esošais troksnis, kas liecināja par dāmas mēģinājumu uzzināt atbildes uz šiem jautājumiem, atrodoties kādā makten sabiedriskā vietā (apkārt kņada, rosība), kā arī intervētājas mēģinājumi savaldīt smieklus pēc ievadrunas "Labdien! Šeit jums piezvanīja no tādas un tādas kompānijas. Vai drīkstam uzdot jums jautājumus par mūsu pakalpojumiem...", vismaz man lika savā iztēlē uzburt personāla atlases darbinieci, kurai līdz dienas beigām ir jāapzvana potenciālie kandidāti, turklāt jāpaspēj paveikt arī visi pārējie cilvēcīgie pienākumi - piem. iepirkties, izņemt bērnu no dārziņa utt. Kā teiktu kādā leģendārā TV pārraidē - ticamības moments bija zudis. Jātrenējas, laikam...

  Nu neko, orāli paspēlējāmies. Frāzi "Ja esat gatavi piedāvāt man darbu, tad teikšu, ka visi jūsu kompānijas sniegtie pakalpojumi ir lieliski" tomēr atstāju pie sevis. Darbs pagaidām ir, skriet nekur nav lielas vēlmes. Pārdomas par attīstību, jaunievedumiem darbinieku atlasē gan palika pie manis. Metode jau pati par sevi tā neko, šo to var uzzināt par potenciālo darbinieku, bet vai tas ir vajadzīgs tik lielai kompānijai? Varbūt personāla atlases speciālistiem šis variants tagad ir modē? Lai nu kā, varbūt kādam, kas tiešām meklē darbu, noderēs.

  P.S. Autors ilgi domāja, vai viss uzrakstītais nav ievietojams plauktiņā "slimīgs aizdomīgums par visiem un visu". Par visiem 100% vēl pat tagad tā arī nav ticis skaidrībā :)
  Tuesday, August 28th, 2012
  7:42 pm
  Seriāli
  Nupat ātri uzmetu aci nākošās sezonas seriālu jaunumiem. Vismaz manu iecienīto seriālu sākuma datumi jau zināmi:

  26.septembris
  South Park (16.sezonas turpinājums)

  28.septembris
  Fringe (5.sezona)

  30.septembris
  The Mentalist (5.sezona)

  30.septembris
  Dexter (7.sezona)

  30.septembris
  Homeland (2.sezona)

  3.oktobris
  Supernatural (8.sezona)

  17.oktobris
  American Horror Story (2.sezona)

  26.oktobris
  Touch (2.sezona)

  Skatos, ka gana daudz jauna būs, bet nu tas viss vēl jāpavērtē, jāsagremo. Skatos, pat parādās tāds leģendārs garadarbs kā "Dalasa" :) (http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4121376)

  P.S. Pietrūkst nedaudz kā tikpat laba savā žanrā, kā savulaik varenais "Married... with Children". Ehhhh...

  Visus ar gaidāmo seriālsezonu, draugi!
  Tuesday, August 21st, 2012
  5:42 pm
  Testēts ir gana daudz. viens no tiem "mazulīšiem", kas kādu laiciņu datu nesējā saglabāsies - http://www.browserlinux.com/iso/browserlinux501.iso

  P.S. Puppy, protams, klase :)
  5:26 pm
  Laika rats
  Kādreiz (vēl studiju gados) bravūrīgi teicu, ka gulēšana ir tikai lieka laika nosišana, jo tik daudz interesanta var paspēt izdarīt nomodā. Ilgajam bravūras posmam sekojošā neiroveģetatīvā distonija sev paņēma (nozaga) daudz, daudz vairāk interesantu brīžu, vietā dodot +30kg, kas tagad ar dubultu sparu liks ķerties pie fiziskām aktivitātēm. Atkal būs interesanti :)

  Šīsdienas neuzmācīgais ieteikums: http://www.imdb.com/title/tt1232320/
  Friday, August 3rd, 2012
  9:24 pm
  Nr.1
  Redakcijas sleja:

  Pamodos labā garastāvoklī. Diena smaržoja. Smaržoja pēc vakardien ēstās žāvētas vistiņas. Neviļus, pusnomodā likās, ka pat mans taksis, kas ikkatru nakti histēriski rāmi ieņem vietiņu man blakus, šorīt aplaizīja manus pirkstiņus. Tie joprojām varēja smaržot pēc tās pašas vistiņas.
  Lai izvairītos no neciešamā spiedina ūrīnpūslī, jau labu laiku, uzreiz pēc izkāpšanas no gultas, ir nolemts taisnā ceļā doties uz tualeti. Tas iecerēts kā pārmaiņu risinājums - lai nenāktos tirināties uz krēsla, gaidot, kamēr operētājsistēmas startēšanās ilgums pārbauda mana ūrīnpūšļa spiediena izturības pakāpes ilgumu.
  Nonākot vietā, kurai "defaultā" vajadzētu pildīt darbības vārda "atvieglošanās" funkciju, sapratu, ka nedaudz nākas iespringt. Ne tik ļoti, lai miega pūžņi paši veltos no acīm ārā, un tomēr... Smird! Jā gan... Pēcpeldēšanās dvieļi vientuļi, aizmirsti un smird...
  Dodos projām,,, Cerības uz virtuvi likt jau iepriekš nevajadzēja, jo sakusušie, izmestie pelmeņi šorīt arī izlēmuši solidarizēties ar dvieļiem... Pat cilvēka uzticamākā drauga šaudīgās ačeteles it kā saka - "Piedod - istabā sanāca...!" Tas nozīmē tikai un vienīgi vienu - četrās sienās šorīt gadās visur. Vienistabas dzīvoklis it kā ņirgājas par mani, aicinot - pilnam komplektam noliec kluci koridorī, būs 100% sajūta. Rītu izglāba brokastis bez jo-majo-nēzes...
  Naktī sapnī redzēju, ka esmu smaržu izplatītājs. Vai ļausiet man sevi apvārdot ar kādu aromātu? Nu vismas testerīti no manis paņemsiet, provei? Es esmu par smaržām - godīgi. Tikai dažreiz, lai paspilgtinātu smaržīgo domu epilogā, prologā nākās antonimizēt. Neesmu valodnieks...

  P.S,Lai Jums visiem jauka un smaržīga diena. Ieteikums no manis šodien šāds: http://www.kinopoisk.ru/film/260913/
About Sviesta Ciba