- 22.6.26 12:02
Man ir darba diena, bet nav darba spara. Darba spara gandrīz nekad nav, bet šodien vēl vairāk nav.
- 1 rakstair doma
- 22.6.26 11:57
Ko es pirms 20 gadiem šajā dienā?
21:50
es vismaz patīku savam sunim un kaķim
Mūzika: System - Day of reckoning- 0 rakstair doma
- 17.6.26 00:33
Neesmu teātra kritiķe un lietpratēja, bet Seņkova "Skroderdienas Silmačos" man trāpīja, vairākas reizes pat apraudājos - no aizkustinājuma un skaistuma.
- 3 rakstair doma
- Overthinking
- 13.6.26 16:21
Poll #21753 Dress Code
Open to: All, results viewable to: AllKo man labāk ņemt līdzi uz Amsterdamu?
- 12 rakstair doma
- 13.6.26 11:46
Vakar pirms gulētiešanas ieziedu savas vecās, labās, vienīgās baltās botes ar Vanish bagātīgā daudzumā. Un aizmirsu nospiest "start" veļasmašīnai...
Šorīt atcerējos.
Tagad turu īkšķīšus, lai botes neizjūk pavisam. Mums taču kopā bija jābrauc uz Amsterdamu! Jau pirmdien!- 2 rakstair doma