ruk's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Thursday, May 17th, 2018
15:12
Tagad, kad rātni pildu savu apņemšanos nelaikot nevienu instagrama (un fb!) postu, instagrams mani soda un ir nobīdījis manu profilu savā dibentelpā, no kuras reti kāds mani var ieraudzīt, un attiecīgi arī manus postus vairs nelaiko kā agrāk...


Katram savs krusts nesams!!

(2 comments | ir ko piebilst)

14:29
Kur palika tas periods, kurā man bija nauda?

Pietrūkst..
;(

(ir ko piebilst)

10:45
Sakarā ar visādām patīkamām pēdējā laika "aizņemtībām" abās "manās" istabās šobrīd ir iestaigātas taciņas, no kurām nokāpjot var iekāpt putekļu sūnās un vaļņos un valstībās :(

Un es par to rakstu šeit nevis tieku ar to beidzot galā un nevis rakstu par Renaissance.
Renaissance uzrakstīšanu un pabeigšanu šobrīd esmu nospraudusi kā savas putekļu Renaissance sākšanos. Nevaru vien sagaidīt.


VID gaida iesnigumus līdz 1.jūnijam ;(

(ir ko piebilst)

Wednesday, May 16th, 2018
21:46
Tagad uzreiz varu iedomāties tikai divus, bet noteikti ir vēl vesela jūra tādu vārdu angļu valodā, ko rakstu ātri kā lecot aukstā ūdenī vai dziļā aizā, cerot uz pozitīvu iznākumu un tādu arī sasniedzot(!). Tie ir:

Renaissance
un
Beuys (Joseph Beuys - vācu māxlinieks)


manām smadzenēm tie burtu savienojumi liekas diezgan grūti un murgaini bet kaut kā parasti ar švunku rakstot arī uzrakstās.

................ļoti interesanti.......................

beigšu prokrastinēt un iešu tālāk pie Renaissances
attā

(ir ko piebilst)

20:03
Šodien uzgāju domu, ka mēs eksistējam šķirbās starp elektroniem (mēs - dvēselīte, domas, apziņa utml.). Tas liekas diezgan iespējami.
Jo
1. Tās šķirbas esot vairāk kā saprašanas (t.i. saprašana tad jau laikam ir tikpat, cik šķirbas, t.i. vairāk kā aizņem paši elektroni)
Un
2. Tas sūds, ko (es) sadomājos parasti ir daudz lielāks kā realitāte. Un tas arī tad paskaidrotu kā no mušām ziloņi rodas.


Dvēsele varbūt ir šķirbās
:)

(1 comment | ir ko piebilst)

Tuesday, May 15th, 2018
11:56
Izsaucieni "Cik lieliski!" un "Tik lieliski!" pasaka vienu un to pašu!

(1 comment | ir ko piebilst)

Sunday, May 6th, 2018
16:17
1.
Kaut kādā ziņā man patīk, ka es spēju romantizēt visdažādākās lietas, piemēram, stārķu attiecības viņu ligzdā. haha. Tas ir tik cilvēcīgi, visu pagriezt savai prizmai un pieredzei. Bet varbūt tas ir kropļojoši un slimi?
Tas ignorē citu realitāšu eksistēšanu pavisam citā formā kā es vispār spēju iztēloties, un izslēdz iespēju to mācīties un sevi bagātināt. Kaut arī. Varbūt sākotnējā romantizētā interese ir tā, kas pievērš uzmanību attiecīgajā virzienā un stimulē prātu izzināt arī ko vairāk par iedomām un sākt drusku reālāku iedziļināšanos tēmā.
?

2.
Vai ir vispār iespējams neizdomāt lietas par cilvēkiem, ko redzi, iepazīsti, ar kuriem draudzējies utt. utml.? Vai var nesabūvēt tās nereālās supersubjektīvās domu celtnes savā galvā un reaģēt tikai uz realitāti? T.i. uz to ko reāli redzi, jūti un dzirdi bez pievienotās iztēles vērtības.

(ir ko piebilst)

Saturday, May 5th, 2018
14:07
Man patīk būt mājās vienai, bet ļoti nesen man sākušas parādīties arī bailes. Mirkļos, kad sajūtu mazu nelabumu ķermenī (jebkādu. no krampja kājā līdz trauksmei no izdzertas kafijas) iztēlojos, kā krampis pārņem visu ķermeni un sākās lēkme, vai arī trauksmes dēļ sirds tur kaut ko sadara slikti, acis aptumšojas noģībstu un notiek kaut kāda mistiska nāvīga lieta un neviens nevar man palīdzēt vai izsaukt ārstu, jo kaķis to nemāk, un tad es te nomirstu, kau arī to varētu būt bijis iespējams novērst

hm.
agrāk tā nebija

Vēl es palasīju kristīgu grāmatiņu un tur bija ļoti interesantas domas par mūsdienu individuālismu.
Man patīk, ka tā grāmatiņa ir kristiešu, jo tā iemesla dēļ visam, kas tur rakstīts, pieeju ļoti kritiski un piesardzīgi dažādu senu aizsardzības mehānismu vadīta :) (Tāpat gan jau viņiem izdosies paskalot manas smadzenes, ja turpināšu lasīt. Tas arī ir interesanti)

(8 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, May 1st, 2018
23:32
mana ciba nepalīdz Tīronam viņa cīņā pret vidusskolnieču prozu : (

pieeeeedooood
: ((((

(7 comments | ir ko piebilst)

23:29
Kaut kad darbā noskaidroju, ka man labās rokas pirksti ir lielāki par kreisās, maucot pēc kārtas visiem pirkstiem virsū higēniskās lūpenes korķīti. Labās rokas pirkstiem tik viegli negāja virsū kā kreisās. (Dūšīgāki jo vairāk strādā!)

(3 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, April 24th, 2018
23:43
ai ai ai! tu arī šodien nesaņēmies paraudāt ģimenes priekšā! >:(
kiskiskauns

turpināšu gaidīt, kad saņemšos

(ir ko piebilst)

22:47
Ja izdodas pamainīt attieksmi pret sevi, tas ir gandrīz kā, kad ir nopirktas jaunas drēbes. Nevar sagaidīt rītdienu, lai pavalkātu cilvēkos! lol

(ir ko piebilst)

09:38
Šodien atkal labs dienas sākums! Redzēju kā mazgā luksoforu, uzreiz pēc tam uz ielas pasveicināju R.L. un abi kļuvām smaidīgi, un vēlāk uz ielas iespējams redzēju Uģi Kuģi.. :0

(ir ko piebilst)

Monday, April 23rd, 2018
09:44
Šorīt savā trepenē satiku Baibu Broku! Būs laba diena! Haha

(ir ko piebilst)

Sunday, April 22nd, 2018
22:59
wow...
Aizgāju uz blakus istabu pēc naža, bet no galda paņēmu telefonu un piespiedu instagram aplikācijas ikoniņu. Pilnīgi automātiski bez kādas domas.
Drausmas. Un es vēl šobrīd mēģinu atmest instagramu..

(5 comments | ir ko piebilst)

Saturday, April 21st, 2018
19:07
Kustos ar ātrumu trīs kustības minūtē (kas ir ļoti mazs ātrums). Un nezkāpēc izdomāju pārvietoties ar auto un sajūta tad ir tāda, kā iekāptu kaut kādā vortexā un ieslēdzas autopilots. Bet citu drošību neapdraudu. Ir labs autopilots.

Paģiras

(1 comment | ir ko piebilst)

19:05
Mūs visus vajadzētu kārtīgi izmasēt!

(1 comment | ir ko piebilst)

17:58
Es gribētu mācēt rakstīt dzejoļus ar atskaņām!

(2 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, April 17th, 2018
18:01
dj worldwide

(ir ko piebilst)

Monday, April 16th, 2018
23:10
dažreiz arī pa pusei vai normāli izdarīts būs labi! jāatceras, bet nevajag pie tā pierast.

citādāk sevi pārgrūtinu.

(ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba