ruk's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Thursday, September 20th, 2018
23:33
Jūtu, kā jo vecāka kļūstu jo vairāk lietas daru "automātā" - nolieku atslēgas, nomazgāju seju, uzlieku vārīties ūdeni utml. (attiecīgi arī vairāk aizmirstu - kur liku atlsēgas, vai nomazgāju seju un ka ūdens vārās).
Un.
Ir droši teikts, ka jo vecāks kļūst jo ātrāk skrien laiks.
Tad nu tā.
Vai tad, ja es uzmanīgāk darītu mazās darbības, mans laiks skrietu lēnāk? (Jo mazāka būdama, es tām tiešām pievērsu vairāk uzmanības, tāpēc ka nebiju vēl tik labi iepraktizējusies. Un toreiz arī laiks vilkās lēni)

#mindfulness

(2 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, September 19th, 2018
21:10
Es arī varētu nodibināt "EgoCentru"

(ir ko piebilst)

Tuesday, July 31st, 2018
17:46
Kāpēc bagāti cilvēki smaržo?

(ir ko piebilst)

Sunday, July 22nd, 2018
20:28
"Counterintuitive" ir mans jaunais izpētāmais objekts. Ļoti interesanti.

Vienlaicīgi cenšos arī vairāk atrast savu intuīciju hehe

(ir ko piebilst)

Friday, July 6th, 2018
13:13
Nesaprotu, ko darīt ar visiem tiem manā dzīvē, kuri gandrīz to vien dara kā sūdzas. Kopš sāku ievērot nevaru vairs saprast.

(5 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, July 3rd, 2018
20:38
Kā salmiņu ražotāji atļaujas būt TIK bezkaunīgi?! Kā salmiņu ražotāji atļaujas TIK nevienmērīgu produkciju? 1/4 salmiņu nav ticis virsū nekas, kas tiem piešķirtu kādu garšu un 1/3 salmiņu ir salipuši pa divi "jumītī". Tam produktam vispār raksturīgi ļoti zemi kvalitātes standarti (arī, piemēram, piedeguma ziņā) - neatkarīgi no ražotāja. Kāpēc es vispār kaut ko tādu vēl pērku? Man liekas, ka sen sen atpakaļ kvalitāte tomēr bija labāka (nevis, ka bērnībā zāle bija zaļāka utml.)

(ir ko piebilst)

Monday, June 25th, 2018
22:58
Kaķim bija problēma ar kaku, un savu netīro dibenu viņa nolēma notīrīt RL atvērumā ar divu džeku sarunu par altruismu
uz virtuves galda..

://

(ir ko piebilst)

Monday, June 11th, 2018
10:57
Vienu lietu gan es nesaprotu (tikai vienu!!) - vai Beyonce ir trendsetere vai arī tomēr viņai nav tik liela ietekme un viņa pati seko trendam, kas dzimst aiz trejdeviņām zemēm mistiskā illuminati pasaulē?

Piemēram - blondi mati ar ataugušām tumšām saknēm.

Gribētos ticēt, ka Beyonce to aizsāka un pasludināja par labu esam

(1 comment | ir ko piebilst)

Monday, May 28th, 2018
22:41
┐(❛ ᴗ ❛ )┌

(ir ko piebilst)

22:37
fuuuuj. Arī šonedēļ turpinu veco niķi jau nedēļas sākumā dzīvot nedēļas beigās un, ja turpināšu šo taciņu, tad šīs nedēļas beigās dzīvošu jau nākamās nedēļas sākumā...

NAV LABAIS TONIS

Šīs dienas ir foršas. Kāpēc es "vienkārši" nevaru tās izbaudīt??!

(ir ko piebilst)

Saturday, May 26th, 2018
23:18
Kopš otrdienas man ik pa laikam raustās acs kaktiņa nervs, galvenokārt dienu otrajās pusēs. Šodien raustīgais nervs pārgājis uz padusi..

Gribu parunāties ar savu homeopātisko dakteri :((( vērst uzmanību, sajusties īpaša un interesanta ar saviem raustīgajiem nerviem

Nemaz nerunājot par to, cik kaitinoši tas ir

Daktere droši vien teiktu, ka jāatpūšas

Bet pagaidām ļoti negribu. Viss ir tik interesanti. Un man arī neliekas, ka neatpūšos. nez. Bija pat laiks izcept rabarberkūku. Divreiz!

(ir ko piebilst)

Tuesday, May 22nd, 2018
22:27
┐(❛ ᴗ ❛ )┌

(ir ko piebilst)

Thursday, May 17th, 2018
15:12
Tagad, kad rātni pildu savu apņemšanos nelaikot nevienu instagrama (un fb!) postu, instagrams mani soda un ir nobīdījis manu profilu savā dibentelpā, no kuras reti kāds mani var ieraudzīt, un attiecīgi arī manus postus vairs nelaiko kā agrāk...


Katram savs krusts nesams!!

(2 comments | ir ko piebilst)

14:29
Kur palika tas periods, kurā man bija nauda?

Pietrūkst..
;(

(ir ko piebilst)

10:45
Sakarā ar visādām patīkamām pēdējā laika "aizņemtībām" abās "manās" istabās šobrīd ir iestaigātas taciņas, no kurām nokāpjot var iekāpt putekļu sūnās un vaļņos un valstībās :(

Un es par to rakstu šeit nevis tieku ar to beidzot galā un nevis rakstu par Renaissance.
Renaissance uzrakstīšanu un pabeigšanu šobrīd esmu nospraudusi kā savas putekļu Renaissance sākšanos. Nevaru vien sagaidīt.


VID gaida iesnigumus līdz 1.jūnijam ;(

(ir ko piebilst)

Wednesday, May 16th, 2018
21:46
Tagad uzreiz varu iedomāties tikai divus, bet noteikti ir vēl vesela jūra tādu vārdu angļu valodā, ko rakstu ātri kā lecot aukstā ūdenī vai dziļā aizā, cerot uz pozitīvu iznākumu un tādu arī sasniedzot(!). Tie ir:

Renaissance
un
Beuys (Joseph Beuys - vācu māxlinieks)


manām smadzenēm tie burtu savienojumi liekas diezgan grūti un murgaini bet kaut kā parasti ar švunku rakstot arī uzrakstās.

................ļoti interesanti.......................

beigšu prokrastinēt un iešu tālāk pie Renaissances
attā

(ir ko piebilst)

20:03
Šodien uzgāju domu, ka mēs eksistējam šķirbās starp elektroniem (mēs - dvēselīte, domas, apziņa utml.). Tas liekas diezgan iespējami.
Jo
1. Tās šķirbas esot vairāk kā saprašanas (t.i. saprašana tad jau laikam ir tikpat, cik šķirbas, t.i. vairāk kā aizņem paši elektroni)
Un
2. Tas sūds, ko (es) sadomājos parasti ir daudz lielāks kā realitāte. Un tas arī tad paskaidrotu kā no mušām ziloņi rodas.


Dvēsele varbūt ir šķirbās
:)

(1 comment | ir ko piebilst)

Tuesday, May 15th, 2018
11:56
Izsaucieni "Cik lieliski!" un "Tik lieliski!" pasaka vienu un to pašu!

(1 comment | ir ko piebilst)

Sunday, May 6th, 2018
16:17
1.
Kaut kādā ziņā man patīk, ka es spēju romantizēt visdažādākās lietas, piemēram, stārķu attiecības viņu ligzdā. haha. Tas ir tik cilvēcīgi, visu pagriezt savai prizmai un pieredzei. Bet varbūt tas ir kropļojoši un slimi?
Tas ignorē citu realitāšu eksistēšanu pavisam citā formā kā es vispār spēju iztēloties, un izslēdz iespēju to mācīties un sevi bagātināt. Kaut arī. Varbūt sākotnējā romantizētā interese ir tā, kas pievērš uzmanību attiecīgajā virzienā un stimulē prātu izzināt arī ko vairāk par iedomām un sākt drusku reālāku iedziļināšanos tēmā.
?

2.
Vai ir vispār iespējams neizdomāt lietas par cilvēkiem, ko redzi, iepazīsti, ar kuriem draudzējies utt. utml.? Vai var nesabūvēt tās nereālās supersubjektīvās domu celtnes savā galvā un reaģēt tikai uz realitāti? T.i. uz to ko reāli redzi, jūti un dzirdi bez pievienotās iztēles vērtības.

(ir ko piebilst)

Saturday, May 5th, 2018
14:07
Man patīk būt mājās vienai, bet ļoti nesen man sākušas parādīties arī bailes. Mirkļos, kad sajūtu mazu nelabumu ķermenī (jebkādu. no krampja kājā līdz trauksmei no izdzertas kafijas) iztēlojos, kā krampis pārņem visu ķermeni un sākās lēkme, vai arī trauksmes dēļ sirds tur kaut ko sadara slikti, acis aptumšojas noģībstu un notiek kaut kāda mistiska nāvīga lieta un neviens nevar man palīdzēt vai izsaukt ārstu, jo kaķis to nemāk, un tad es te nomirstu, kau arī to varētu būt bijis iespējams novērst

hm.
agrāk tā nebija

Vēl es palasīju kristīgu grāmatiņu un tur bija ļoti interesantas domas par mūsdienu individuālismu.
Man patīk, ka tā grāmatiņa ir kristiešu, jo tā iemesla dēļ visam, kas tur rakstīts, pieeju ļoti kritiski un piesardzīgi dažādu senu aizsardzības mehānismu vadīta :) (Tāpat gan jau viņiem izdosies paskalot manas smadzenes, ja turpināšu lasīt. Tas arī ir interesanti)

(8 comments | ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba