ruk's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Monday, November 13th, 2017
07:45
paldies dievam, ka vismaz pusotru stundiņu pēc pamošanās kaut kāda gaisma ārā parādās. tnx!!

(ir ko piebilst)

Sunday, November 12th, 2017
20:56 - mY sToRYYY ~~~*
wtf cenšos saprast kam jaanotiek smadzenees, lai liktu instagram storijus ar "lietām ko pašlaik daru", kā "zīmēju mākslu", "strādāju pie kompja", "mūzika ko shobriid klausos", "cepure un cimdi ko tuulinj uzvilkshu" + pulksteņlaiks kurā to daru. W T F pameginaju paverst telefona kameru pret zimeshanas majas darbu un izteeloties kā pietuvinu attālinu pietuvinu attālinu un parādu visai internet pasaulei lai skatās. sapratu ka tur ir jābūt pilnīgi citai smadzeņu šķautnei nu dirsā kreizī es nesaprotu

vēl vairāk par tiem faking storijiem man besī tas, ka es tos tāpat skatos un tad pie sevis lamājos un domāju "nu kādā veidā kāpēc ko" un beigās tas piedirš tikai manas domas neko vairāk un vispār nav produktīvi drīzāk destruktīvi un bezjedzigi.

plus minus visi idiotiskie cilveki man besī mazāk kā tas par kādu idioti es pati kļūstu viņu dēļ

vairāk tādus neskatishos. shis texts bija pedeeja kaka no manas puses par sho temu. AR SMAIDU UZ NĀKAMO SLAIDU! :)

(1 comment | ir ko piebilst)

Tuesday, October 31st, 2017
23:00
Šodien pirmo reizi mūžā pie manām durvīm klauvējās helovīna bērni un prasīja SALDUMUS VAI IZJOKOSIM. Biju riktīgi pārsteigta un prasīju, kā viņas mani izjokos. Meitenes apmulsa, teica, ka ar tualetes papīru, bet pēc tam jau bļāva, ka nožņaugs. Sapratu, ka joki mazi (lieli) un man pat bija kaut kādi māsīcas aizmirstie Skittles palikuši un 4 smalkas šokolādītes. Pie četrām smalkajām tika viscītīgāk saģērbušās helovīnotājas un mana kaimiņiene (krāju trepju telpas favorītpunktus) pārējām atļāvu grābties Skittles pakā un akdmansdievs kā man izskrēja tirpas caur ķermeni, kad ieraudzīju, kā viena no viņām Skittles ņem ar cimdainu roku wee.

BET TOMĒR TAS NEBIJA TIK VĀJPRĀTĪGI, KĀ TOREIZ, KAD REDZĒJU 3. TROLEJBUSĀ MEITENĪTI ĒDAM ČIPŠU DRUPAČAS AR DŪRAIŅIEM ROKĀS WTF

(ir ko piebilst)

22:08
Varbūt tā ir atruna, bet man bail, ka, ja tikšu galā ar saviem sliktajiem ieradumiem, tie, kas nāks veco vietā, varētu būt vēl debīlāki.

pam param
bet kaut ko jau vajadzētu pamainīt

(ir ko piebilst)

Monday, October 30th, 2017
20:40
Lielie kapi ir labs resurss visādiem žagariem, lapām un sūnām, kas man pēdējā laikā patīk. bet nedrīkst no turienes neko nest mājās, jo kapi OMG
;-o

bet, ja var suņus kakināt un alu dzert, mošīt var arī mājās kko nest?

bet doma par poltergeistu istabā tomēr biedē un noliku žagarus atpakaļ vietā. Jo neba tā vecā ideja, ka nedrīkst no kapiem neko ņemt tos spokus mājā ieved, bet ticība, ka tiešām ievedīs.

ja man kāds labi paskaidrotu, ka Lielie kapi vairs neskaitās, tad es arī vairs neticētu senajai idejai. Bet tad man būtu pilna istaba ar visādu organisku materiālu

current music: d 'n b

(ir ko piebilst)

Sunday, October 29th, 2017
17:37
vakar nodejoju kādas trīs stundas. sāp kājas, bet vēlaizvien dejoju, sēžot krēslā, raustot dibena muskuļus

(ir ko piebilst)

Saturday, October 28th, 2017
19:29
Šodien pirmo reizi mūžā bija divas dienas pēc kārtas diezgan intensīvs treniņš/sacensības, un man likās, ka pēc 5 stundu kāpelēšanas, man vajadzētu būt izpumpētai, nogurušai un mīlīgi mierīgai kā zilonim, bet nē. Tāda ļoti primitīvi agresīva.
Mājupceļā tramvajā iekāpa tante ar 2l kolas pudeli rokā, kaut ko ļoti bļaustījās krieviski, par klausītāju uzskatot lietuviešu meiteņu basketbola komandu vienādās cepurītēs.. Kaut ko par to, ka viņa ir īsta krievu sieviete, kaut ko par to, ka vai nu viņa vai Latvijas valsts ir debīla, bet beigās laikam tomēr, ka valsts utt. Neko daudz nesapratu, jo acīmredzot krieviski saprotu tikai dzērumā, bet man bija tādas dusmas. Galvenokārt par to, ka tramvajā bija pretīgs troksnis viņas dēļ un mazliet arī baiļu dēļ, bet man pa galvu urdījās domas, kā, ja viņa manā virzienā pavērs muti, mana pirmā reakcija būs gāzt viņai pa seju. wtf. pēkšņi arī ļoti normāli iztēlojos un sapratu kāpēc visādi agresīvi tipiņi mēdz sakauties, un vardarbību vispār. Nezinu vai tas bija tāpēc, ka pēdējo 24 stundu laikā uzskatāmi redzēju, cik spēcīgas ir manas rokas, un muskuļi bija patīkami noguruši, sasiluši, izstaipīti, bet mammai šodien gribēju pateikt "bļe", kad viņa ieminējās par ciemiņiem.

(ir ko piebilst)

Tuesday, October 24th, 2017
17:16
šorīt sanāca neliela gandrīz veloavārija. nebija nekas traks, bet sabiedēju sevi ar to, ka nevis pārdzīvoju par stresu un bīstamo saskriešanos, bet gan nopriecājos - beidzot sirsniņa sāka straujāk sisties.


šāda destrukcija nav man raksturīgi. atgādināja bellu vampīrfilmā, kad viņa meklēja uzmanību lol

(ir ko piebilst)

Friday, October 20th, 2017
17:46
nekad nebūs labi,

tāpēc tagad ir labi!!

(ir ko piebilst)

Wednesday, October 18th, 2017
19:15 - emoušns
Nesaprotu no kurienes tas viss nāk, bet pēdējo ~pusgadu ārprātīgi par visu raudu. 5 reizes apraudājos jaunajā "skaistule un briesmonis" ar Emmu Vatsoni, 6 reizes filmā par Andri Freibergu.. sariesās pinkšķis arī rimčikā no daktera klauna reklāmas pa radio, nupat noskatījos interviju ar kādu bērnu namā uzaugušu puisi un gaudoju pie kompja tā, ka nevarēju apstāties.

NO KURIENES ŠITĀS ASARAS NĀK?

Agrāk tikai iesmēju, kad redzēju, ka mammai, kādas piedzīvojumu filmas beigās, slapjas actiņas. Tagad man pašai. pat nevajag sagaidīt filmas beigas. Multenes īpaši aizkustinošas. Izrādās, ka reklāmas arī. Jutu kaut ko kāpjam augšā arī lekcijā par virtuālo realitāti. wtf. nezinu kāpec, bet mani tur kaut kas saviļņoja

Un nav tā, ka netraucē. Ja esmu publiskā vietā visu laiku jādomā, kā apvaldīties, nevaru koncentrēties uz neko citu.

current music: lounge

(ir ko piebilst)

Saturday, September 23rd, 2017
11:19
no sex just sleep

(ir ko piebilst)

Friday, September 22nd, 2017
13:24
Man kauns par mūsu lielo televizoru. Vienmēr jūtu neveiklu nepieciešamību ciemiņiem izskaidrot, ka mēs neesam bagāti.

Tas televizors nemaz nav mūsu.

(ir ko piebilst)

Thursday, September 21st, 2017
23:26
Man vienmēr liekas, ka esmu kaut kā īpaša vai pat bieži īpašāka par citiem. Smieklīgi

: (

(2 comments | ir ko piebilst)

21:03
Ai, nu. Uhh
Pēdējā laikā "bīdu tekstus" galvā vai pa retam uz papīra pa īsto. Pa daļai tāpēc, ka arvien skaudrāk apzinos to riņķi kurā manas domas iet. Dažādos mērogos riņķi ir lielāki vai mazāki, bet šā vai tā riņķi. Viens un tas pats, un vai nu es nemācos vai mācos lēnām vai tur nav ko iemācīties un vienkārši jāgriežas.

Labi, ka sākusies skola un labi, ka pagaidām skola patīk. Drīz arī sāksies traki daudz darba pa darbu un nebūs spēka un laika domāt visas tās muļķības. Jau mazāk domāju. Kopš sākās skola.

Vēl arī baidos rakstīt, un te nu vainojama mana sievišķīgā ticība ezotērikai utt, par ko bieži sevi apsmeju, bet slepeni ļoti nopietni sačukstos ar vēl dažām sievietēm un vienu vīrieti. Nu re man bail rakstīt, jo bail ka a)labais piesauks slikto, b)sliktais piesauks vēl slikto, c)neitrālais tiks citādi interpretēts un sados pa dirsu tā vai citādi

tā lūk : )

(ir ko piebilst)

Sunday, September 10th, 2017
17:39 - Sāp tukšs
Nesaprotu, vai slikti man ir tāpēc, ka paģiras, vai tāpēc, ka vientuļi.

Varbūt tpc, ka kaķa gifiņi nesanāk tik labi, kā cerēts.

(ir ko piebilst)

Wednesday, September 6th, 2017
16:20 - jaunas brilles
Man uz brillēm būs rakstīts PRADA, bet sejā "Humana"

:)

(ir ko piebilst)

Friday, September 1st, 2017
19:09 - Skolā
Nopriecājos, ka goti Latvijas mākslas aprindās vēl nav izmiruši, bet nē - tā bija Erasmus grupiņa :/

(ir ko piebilst)

11:40
Pēdējā laikā, spogulī skatoties, seja liekas tumšāka, ļenganāka, ar tādiem violeti sarkaniem zem acīm, uz lūpām un pumpu rētām. Tāda noļurusi.

Tas vai nu tāpēc, ka alkohols, vai tāpēc, ka atkal mācīšos pirmajā kursā.

Bet es taču pat neesmu vēl izaugusi līdz galam! Uzskatu, ka cilvēks kļūst par cilvēku tikai pēc 26. Tad arī pārstājot augt un sākot dilst. Līdz tam vēl var cerēt uz lielākām krūtīm/lielāku locekli un smuku sejiņu.

Noteikti tas, ka lieku kaučkādu kosmētiku uz sejas vai katru dienu - nepalīdz. Bet man patīk domāt, ka tā smēre aizsmērē manus kompleksus :) Jātiek no šī vaļā.

(ir ko piebilst)

Sunday, August 27th, 2017
20:15 - Pļāvu zāli, dedzināju sūdus
Pārāk romantiska lauku darbiem.
Vai arī nepietiekami?

Neko ar šo nepateicu.
Čau kakau

current music: Penguin Cafe Orchestra

(ir ko piebilst)

Wednesday, August 23rd, 2017
17:41 - paģira
Savā ceļā uz alkoholismu esmu nonākusi jau tik tālu, ka sāku veidot personalizētu pētījumu, "field notes", ja atļausiet angliski, par procesiem, kas atvieglo manas paģiru dienas. Caur dažādiem mokošiem eksperimentiem, kas mijās ar prieka pilniem atklājumiem, šobrīd esmu nonākusi pie šāda kopsavilkuma:

-brokastīs salds
-pusdienās siļķe un vārīti kartupeļi
-auksta kola vai kolas jungle pop, dažreiz arī kāda cita no cukurotajām limpenēm, tur jāsajūt konkrētās paģiras nepieciešamība un vēlme
-čipsi. ādažu virpuļi
-darbs produktīvs nebūs, bet pie kompja sēdēt var
-ja jāsēž birojā, var biežāk vārīt tējai ūdeni un pa to laiku nolīst uz dīvāniņa atlaisties horizontāli. palīdz
-kebabs? stockpots? kaut kas ass vakariņām


Jābeidz dzert..

Bet jāatzīst, ka kopš vairāk dzeru arī vairāk cilvēkus iepazīstu. Franču studenti, kas atbraukuši uz mūsu biroju praksē, piemēram, ļoti grib ar mani draudzēties. Kopš uzzināja, cik daudz bāru Rīgā es zinu..

current music: Čiurlionis

(ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba