restart

Friends' Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

12th December 2018

f @ 1:50pm: par latvju filmām runājot - bija viena, laiciņu atpakaļ, ar andri keišu (strīpainā vaifbīterī, vai?). kā sauca? varētu beidzot noskatīties.
magnolia @ 1:42pm: Man vienkārši vajag vairāk laika no rītiem. Šorīt apm.1,5 stundu, lai sāktu justies kaut bikīt priecīgi.
magnolia @ 3:07am: Šis brīnišķais laiks, kad depresiju parasto plūstoši nomaina ziemassvētku depresija.

11th December 2018

inese_tk @ 10:36pm: 12. janvāris
kā es dzīvošu bez sava mīļākā bāra?
magnolia @ 5:13pm: Šādos laikos ir tik svarīgi, lai ir sava cieta ticība un pašdisciplīna, ap ko visu svarīgo apaudzēt un izfiltrēt lieko.
magnolia @ 5:08pm: Neiespējamā misija atrast vienkāršu, funkcionējošu ziemas pufaiku turpinās. Man nudien kļūst pretīgi, kad padomāju, cik daudz sliktu drēbju tiek saražots un visi tie lupatu kalni...un ka neko nevar ietekmēt.
magnolia @ 1:02pm: Man ir daudz par daudz lietu. Kaut vai trauku... Minimālisms būtu tik mierinoši attīrošs. Pievērst vairāk uzmanības sev, sajūtām, domām, augumam. Tāpēc man tā patīk ilgi iet un dejot.// izķepurošos arī šoreiz. Noteikti. Ir jāaizdzīvojas līdz brīdim, kad atkal jūtos labi, viegli un laimīgi.
magnolia @ 8:23am: Nē, man būs viss, ko gribu un vislabākais tieši man. Es atminēšu šo mīklu.
inese_tk @ 1:14am: decembris
grupas Direktori jaunākais hīts
Current Music: Direktori

10th December 2018

methodrone @ 10:19pm: Ok. Četri no pieciem Bitvas pusfināla ekstrasensiem apgalvo, ka amerikāņi nenolaidās uz Mēness.

Viss. Ko vēl jums vajag - viss!

Visas pasaules konspirācijas ir patiesība, es eju pie Aleksa Džonsa, atmostieties un redziet patiesības baisulīgo tumsu, krāmējiet apokalipses mugursomu vai iestājieties Nakts Sardzē, vienalga, bet ziņas ir doublethinky newspeak, un patiesības bubulis ir tik fundamentāli izblīdis un neatgarojami grotesks, ka nespēj iestūķēties mūsu tardigrade kognīzijās.

P.S. Bitvas čaļu topa virsotnē pārliecinoši izvirzījies Timofejs, kamēr Šeps var tīties dzert atšālējušās margaritas ex-ekstrasenu rēgu pludmalē, kur viņa vienīgie kompanjoni ir fantomi (bet jaukā nozīmē). Mani pāri visam imponē tikai Timofejs. 💘 Tikai Krievijā depresīvs čalis, kam ir šizofrēnija un kurš dzird miroņu balsis, var kļūt par unlikely psychic hero. Plus there is something seriously doubleplusgood heartache-y about wounded people who turn strong and calm and kind.
magnolia @ 11:47pm: Skatos black books un nesaprotu,- dilans morans...par ko tur fanot? Man ir bijuši daudz smieklīgāki un smīdinošāki klases, studiju un darba biedri. Tikai, diemžēl, nav pratuši saorganizēties, ka viņiem par to maksā. Kivičs gan ir smieklīgs. Citā nozīmē. Bet viņš, pieļauju, nav to tā domājis.
magnolia @ 9:54pm: Visums kaut ko cenšas pateikt šodien. Pazaudēju un atradu pasi, saplēsu, uzvelkot deju trenniņbikses (novalkājusi ha), atradu skaistu gredzenu.
methodrone @ 5:48pm: Always lament.
Šogad vispār baigi parāva tas politiskais virpulis un daļēji arī kristīgais virpulis. Ja vēl pirms gada es biju tomēr vairāk ignorant new-agey neirotiskais depresņiks with rare episodes of clarity that I ended up viewing aesthetically or as a curse anyways, tad šogad esmu no tās personas attālinājusies, un es nezinu vai esmu mainījusies uz labu vai sliktu. Sajūta, ka mans prāts ir palicis šaurāks un stingrāks, which is not necessarily great. Kamēr sirds varbūt tomēr ir palikusi mierīgāka un maigāka un pieļāvīgāka/paļāvīgāka.

Lai nu kā tur būtu, dzīvē tāpat nekas nav mainījies LOL.
inese_tk @ 1:04pm: decembris
dzīve un sadzīve internetā ir aizraujoša. ir cilvēki, ar kuriem neesi komunicējis gadiem, bet kuri randomly tevi atbloķē/nobloķē/atbloķē feisbukā. un tad ir cilvēki, kuri paši nav klabā, bet pēkšņi atrod tava klaba vairākus gadus vecos ierakstos savas, pirms ~9 gadiem tusējot, pazaudētās lietas.
inese_tk @ 12:46am: tvnet: Arvien biežāk roņiem degunā iesprūst zuši

9th December 2018

methodrone @ 10:22pm: "The wise soul offers what can be heard, and speaks when there is hope that a soul might listen and be moved. Wisdom does not speak to hear the sound of its own voice, or from a place of ego, or from desire to control. It speaks to teach, and to improve, wherever such an opportunity arises.

In times when evil walks loud and proud on the earth, it is the wise course of action to lay low and say little. Why? Because evil does not listen. Evil is sure of itself, even more deeply so when it holds the power for which it hungers. Evil will not be moved, or changed, or turned. The words of the wise, or of a prophet, mean nothing to the fool, the bully, or the tyrant.

In such a place and time, wise words are both pointless and very potentially dangerous. Reading back deeply into historical commentaries, this seems to be the consensus. Not a particularly reassuring consensus, I’ll admit. But one worth hearing, particularly in our current cultural context.

If we’re in a moment in our life together where patience, grace, and justice are parsed as cowardice, weakness, and treason, how can we meaningfully speak truth to those who wish to hear only their own power?"
otrkart @ 8:51pm: Autobusa biļete no Ģīmjiem uz Raganu.
methodrone @ 5:32pm: Tievas un garas egles ir daudz foršākas par kuplām bet īsām eglēm. Tievas un garas egles ir foršas, pat ja viņas ir pašķidras. Pārspīlēti kuplās eglēs ir kaut kas uncannily unaesthetic - piedod, daba.

8th December 2018

swirl @ 11:59pm: pēc tam, kad vakar ar draugiem dzerot un runājoties par dzīvi, nolēmu, ka tomēr esmu strong, independent woman, sapratu, ka varu pateikt sev interesējošam cilvēkam, ka labprāt satiktu viņu vēlreiz.  un tā nu satiku.

internets, ciba un Latvija ir tieši tik mazi, ka esmu izsecinājusi, ka ir kopīgi irl/virtuālie paziņas (no manas puses paziņas, nav ne jausmas, kas otrā galā), tāpēc prātīgāk būtu paklusēt par šo. 
slepenaamaasa @ 6:17pm: Neceļu klausules, izvēlos sēdēt mājās, nevis iet ciemos, ignorēju ziņas, nesaņemos satikties, un tad domāju, kāpēc ir tā, ka manā dzīvē paliek aizvien mazāk cilvēku. Sāku saprast, ko T domāja ar to, ka noniecinošā daļa uzdarbojas ne tikai pret mani, bet arī citiem un attiecībām kopumā. Viņa saka, ka nav vērts, tāpat nebūs tās maģiskās saskaņas, nav pareizie iemesli vai pareizie cilvēki, un tā nu es tupu savas istabas stūrī kā nenogatavojies pūpēdis. Sāku arī apšaubīt egoismu kā veidu, kā par sevi parūpēties. Cik var rūpēties par sevi, domāt par sevi, un vilkt arī citus savā atvarā? Reāli nevienam tas nepatīk, un tas arī nevienu, izņemot manu kaķi, nedara laimīgāku.
methodrone @ 3:31pm: Atnācu mājās un atradu sarkanu vēstuli no gāzes un elektrības kompānijas, kur rakstīts, ka ar nākamo gadu man samazinās tarifus. Vai tā pasaulē var notikt?
methodrone @ 12:04pm: A jūs vispār zinājāt, ka Ziemassvētku egli izdomāja un radīja Mārtiņš Luters, nekur citur kā mazajā, mīļajā Latvijā?
inese_tk @ 1:42am: decembris
ko darīt kopīgā neplānotā brīvdienā, kad ir tikko sācies atkusnis, viss ledainā, slidenā šļurā un biezā, gandrīz necaurredzamā dūmakā?
braukt uz ļoti reljefainu tēvzemes nostūri, kas izslavēts ar tāliem skatiem un skaistām ainavām, lai kāpelētu pa stāvām, slidenām nogāzēm.
es jau ieliku kalendārā, ka mazliet gaišākā un skaidrākā gadalaikā jābrauc vēlreiz. agrs pavasaris ar tikko plaukt sākušām lapiņām, varētu būt ideāli.

Drusku pilskalns )
Current Music: Neurosis - Fire Is the End Lesson
inese_tk @ 12:40am: decembris
šodiena man iemācīja to, ka, ja ir svaigi nopirkts jauns aķis, tad gadījumā, ja kūpēdama sairst ģeneratora siksna, ir iespējams aizbraukt no cirka līdz salaspilij tikai ar aķi, bez ģeneratora palīdzības.

7th December 2018

methodrone @ 10:22pm: Bezcerīgi mēģinu atrast tētim dāvanu, kas nebūtu pārāk trula un nožēlojama, un kaut pavisam klusu nomurminātu: "Piedod, ka esmu vilšanās un draņķis no meitas, ka ar tevi pavadu tikai dažas stundas gadā."
Powered by Sviesta Ciba