restart

Friends' Entries

You are viewing the most recent 17 entries.

14th October 2018

laba_doma @ 8:32pm: Kā es to jau biju nolēmis, oktobris ir kļuvis par manu saņemšanās mēnesi. Šomēnes neesmu staffojis, kas sākumā nāca ar pelēcības sajūtu un sliktu miegu, taču tagad esmu aklimatizējies, turklāt darbu produktivitāte ir augusi, un tas priecē.

Esmu arī atsācis lietot modinātāju un ievērot darba ļaudīm piedienīgāku dienas režīmu, taču šī pārmaiņa diemžēl atnāca kopā ar vēdera problēmu - acīmredzot līdzšinējā našķošanās līdz vēlai naktij bija manu vēderu pamazām samaitājusi, un tagad es par to maksāju. Tas izpaužas tā, ka no rītiem ēdu putru, pusdienās tikai vārītus ēdienus, neko ceptu, pēc 18-iem tikai ūdeni.

Tā kā vakaros vairs nav staffošanas un arī našķošanās ne, dienas beigu daļā nekas interesantāks par "Arrested Development" skatīšanos nenotiek, tāpēc eju agri gulēt, kas savukārt ievērojami atvieglo celšanos nākamajā dienā. Šomēnes man uz objektiem nav bijis jābrauc, tāpēc nekādas steigas no rītiem gan nav un es labprāt kādu brītiņu vēl pavārtos, tomēr fakts, ka man pie gultas atrodas svari, ir zināms motivētājs sākt kustēties - piespiedu diētas dēļ tie pa ilgiem laikiem atkal ir mans prieka avots.

13th October 2018

inese_tk @ 10:54pm: Oktobris
Lai cik neticami tas nebūtu, es esmu ceļā uz mājām. Mājām - mājām, nevis naktsmājām. Ir drausmīgs nogurums, neizgulējums, pohas, bet ir arī baigais prieks, lepnums un labi pavadīta laika/darba sajūta. Man ļoti, ļoti patīk strādāt šajā komandā un man liekas mums kopā ļoti labi sanāk.
Current Music: Kaut kāds radio

12th October 2018

methodrone @ 10:14pm: The Wife
Kad jāizvēlas starp mīlestību un savu suverēnu esību.

Nākamajā brīdī es vientulības veldzēta skrienu cauri vējam un rudens lapām, ik pa brīdim uzmetot acis debesīm grēkā un pateicībā.

Mazliet vaiboju ar Emīlijas Dikinsones arhetipu.

*

The heart asks pleasure first,
And then, excuse from pain;
And then, those little anodynes
That deaden suffering;

And then, to go to sleep;
And then, if it should be
The will of its Inquisitor,
The liberty to die.
f @ 10:12am:
vēl dažas dienas atpakaļ nezināju, ka "no 2010.gada 1.septembra Latvijā ir uzsākta valsts apmaksāta 12 gadus vecu meiteņu vakcinācija pret CPV. Latvijā vakcinē meitenes 12 gadu vecumā, lai tās būtu saņēmušas aizsardzību pret CPV pirms dzimumdzīves uzsākšanas". vakcinācija novērš lielāko daļu dzemdes kakla vēža gadījumu pirms to attīstības. cik sapratu no tvitera, austrālija šo vakcīnu kādu laiku atpakaļ padarījusi par obligātu un jau plūc augļus.

a mums, kas vecākas, sanāk, vairs nekā, vai. kā ir, tā ir.

11th October 2018

f @ 6:39pm: : pretty much
"i don't really see the point in buying a piece of art that i could've made myself."

10th October 2018

f @ 6:35pm: vispirms benu aptieka pārstāj tirgot la roche.
pēc tam deciem galva nāk klajā ar mistiskiem paziņojumiem, no kuriem netop skaidrs, vai tagad jāiepērk krājumi uz visu atlikušo mūžu (kurš jau nu var), vai arī pēc solītās divu mēnešu slēgšanas tomēr darbs tiks turpināts.

no vieniem esmu iecienījusi krēmus, bet no otriem - serumus. kaut kā negribētos atkal uzsākt nebeidzamus aizvietotāju meklējumus.
f @ 11:14am: : par rindām
vecmamma bija pierakstījusies rindā uz acu operāciju, un beidzot to rindu nudien arī izstāvēja, un nedēļu atpakaļ bija viņas kārta pienākusi. priecājos tā, it kā pati būtu izstāvējusi.
bet nedēļu un vienu dienu iepriekš pieteicās mikroinsults.
inese_tk @ 12:49am: tvnet: Andrejsalas gaistošā bohēma zviedru pensionāru un kapitālistu nagos

9th October 2018

methodrone @ 10:11pm: Jaunā Konservatīvā Mīlestība
Citiem tas nav svarīgi, bet man ir skaudrs izslāpums, un tas mani motivē.

Man pietrūkst dzirās latviešu patiesības valodas. Es deklamēju emocionāli tukšus, mehāniskus angļu vārdus, un tā pati palieku tukša arvien ilgākus laika posmus. Līdz es aizmirstu arvien vairāk, klīstu un neatceros un nezinu, kas es biju, kas es esmu vairs. Perfekti radīta savai labrātīgās trimdas robotlomai. Tad es palasu grāmatu latviešu valodā, un katrs vārds dur kā ar ērkšķi. Izdur cauri aizmirstības plēvei, un es redzu mazu stūrīti paradīzes, patiesības, mīlestības, tīras zināšanas, mūzikas, dzīvības.

Es vispār vairs nesaprotu ko es te daru, nekādi vairs nevaru sevi attaisnot, un kreņķējos par savu nodevējas statusu. Ja iesākumā mana nodevība bija neapzināta un determinēta, tad tai apzinātai kļūstot, tā ir spēja un akūti dur ar savu risinājuma prasīšanu.

Bet es jau vairs neatšķiru, kuras sāpes ir dzinulis, kuras pārbaudījums. Mana izvairība un izturība šķiet neaptverama un neizsīkstoša, līdz noved garlaicībā, tad aizmirstībā.

Drīz, vēl mazliet, un tad drīz.
inese_tk @ 9:31am: Oktobris
Lai cik neobjektīvi tas arī nebūtu, ņemot vērā manu iesaistes apjomu šajā projektā, ekskursijai cirkā būtu jāsanāk nenormāli krutai. Lielākais klupšanas akmens šobrīd ir augstās tehnoloģijas un par maz laika un cilvēkresursu to pilnīgai savaldīšanai.
Visādi citādi - drausmīgs miega bads.
Current Mood: Uz cirku
Current Music: Elektrovilciens

8th October 2018

ruk @ 8:34pm: ┐(❛ ᴗ ❛ )┌
f @ 11:03am: : ozark
kas tā ir par tendenci seriāliem, ka sākumā galvenie varoņi ir gudri un saprātīgi, bet pēc tam kļūst par ļoti kaitinošiem personāžiem ("tas viss ir mana atbildība/vaina" sindromu, piemēram), kura rezultātā sāk uzvesties kā pilnīgi nespējnieki.
pat ozark, kas visādi citādi gāja šņakstēdams kā riekstiņi - viena sērija pēc otras, bet tad tu skaties, ka tas galvenais varonis nevar un nevar neko ņemt un izdarīt. un viņa vietā rīkoties izlemj citi.

ja to paņem nost, tad paliek ļoti labs darbs. tieši tik krimināli, lai būtu reālistiski.

7th October 2018

laba_doma @ 11:19am: Ik pa laikam es savā prātā risinu iedomātus dialogus vai, pareizāk, monologus ar potenciāliem dzīvokļa pircējiem - ne tāpēc, ka es gribētu to pārdot, bet tāpēc, ka gribu kādam pastāstīt, ko tikai visu es te neesmu darījis, lai būtu smuki un ērti, un lai vispār viss būtu forši. Remontā un iekārtošanā esmu ieguldījis daudz laika, spēka un naudas, un es esmu lepns ar padarīto, ka ļoti gribas to kādam izpaust - pat ja tas notiek tikai manā iztēlē.

6th October 2018

inese_tk @ 10:19pm: oktobris
sēžu cirkā, no kaut kurienes skan costa diva un man liekas, ka es sēžu oblomova dežūrā. diennakts laiks ar atbilst. labi, ka nesēžu gan.

4th October 2018

slepenaamaasa @ 12:06am: It kā baigi labi viss
Ir visai labi. Sapratu to pēc uzdevuma D kursā un sevis izvērtēšanas. Ir patiešām visai labi. Objektīvi. Tomēr novēroju arī to, ka par spīti enerģijai, labam miegam, gana daudz naudas un darbu, mīlestībai pret sevi un vēl un vēl, un vēl tiešām vērtīgām lietām, iekšā sēž tāds trollītis un visu velk renstelē, un raud. Tāpēc ir jāiet uz terapiju. Kamēr tas trollītis bēdājas, pašsajūta vienmēr būs tikai "it kā" baigi laba. Fonā skan nereālas bailes neparedzēti (un tāpēc bezjēdzīgi?) nomirt jaunai tāpat kā L, trollīša ļaunie pieņēmumi par to, kāpēc lielāko daļu laika esmu viena, un izmisīga vēlme samīļoties. Būtu necilvēcīgi dejot tālāk, izliekoties, ka daļa no manis skaļi, žēlīgi, ziliem riņķiem un izpūrušiem matiem kaut kur stūrī nekauc pret mēnesi un nepieprasa atbildes. Pat, ja viss objektīvi ir baigi, baigi labi. It kā.

3rd October 2018

f @ 1:08pm:
vaimanuvai.
šķiet, mājās draud sastapties ar vīriešu saaukstēšanos.

2nd October 2018

f @ 1:39pm: : mcmafia
patiesībā, ļoti izbaudīju mcmafia.

vairāki paralēli stāsti iz kriminālajām aprindām čehijā, anglijā, turcijā, indijā un krievijā diezgan operatīvi savijas vienā, neļaujot garlaikoties.
diezgan veikli arī, manuprāt, apiets jautājums par lauzīto krievu valodu, kurā galvenais varonis runā.
žēl tikai, ka uzdūros versijai, kurā čehu valoda nebija tulkota. pamanījos vien uztvert vārdu "dīleris", pārējo piedomāju pati.
Powered by Sviesta Ciba