putenis' journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi


apmeklējumi
hackers counter system

Thursday, May 15th, 2008
20:56 - Darbu!
Sakarīgs un datorjomā apķērīgs puisis grib kļūt par maketētāju.
Profesionālas pieredzes šai jomā vēl nav, bet ir vēlme mācīties un iemaņas Photoshop CS3, Corel DRAW 12, patlaban pašāmācības ceļā apgūstu InDesign CS3.
putenis@gmail.com

(3 piebildes | ir ko piebilst)

Wednesday, March 5th, 2008
22:22
Svìnijs Tods: Flìtstrìtas dèmoniskais bàrddzinis manàs acìs ir kas ljoti Tuvs gjeniàlam. Pilnìgi viss skjita pàrdomàts, nekàdas liekas tìksminàshanàs par detaljàm, attèlu vai ko citu.
Filmas forma: shausmu mùzikls, ir kas apbrìnojami droshs un perfekti emocionàls.
Mani patieshàm sajùsminàja katra filmas minùte.


Vien zàlè tracinàja, pavadonim par prieku, uzkrìtoshi spiedzoshàs un kjikjinoshàs tìnìtes.

current mood: mèness apspìdèta nakts

(ir ko piebilst)

Monday, February 18th, 2008
22:57 - Mārtins Īdens
Beidzot es to pabeidzu, i mean Londona Mārtinu Īdenu, bet dīvaini ir tas, ka vienīgais, kas man no šīs grāmatas saglabājās ir dīvaini žēlas skumjas un atskārsmes par pasaules nebūtiskumu. Nevis pārliecība, ka viss ir iespējams, vajag tikai gribēt, vai tieksme pēc zināšanām, nē labi tā mazliet ir, bet krietni par maz. Vai man ir kaut kāda dīvaini maza pasaules uztvere, nu labi varbūt mazliet, un absolūta neieinteresētība tās procesos?, tam negribētos ticēt, kaut kam cēlam taču arī manī būtu jābūt?

(1 piebilde | ir ko piebilst)

19:23 - Jaudas palielinājums

Un vēl šodien šķiet beidzot izdevās pielikt punktu gandrīz nedēļu ilgušajai Latvenergo epopejai. Atradās kāda no klientu servisa meitenēm, kas spēja uztvert paša Latvenergo sūtītajā vēstulē paslēpto smalko ideju, jo līdz šim neviens no darbiniekiem divos klientu apkalpošanas centros un trijās reizēs kad zvanīju nebija spējis izskaidrot, ko viņi ar to domājuši un tikai izteica minējumus.

Izrādījās ka man nav nedz steigšus jāskrien pie nama apsaimniekotāja lai saskaņotu skaitītāja atrašanās vietu, nedz jāmeklē elektriķi, kas no pagraba līdz dzīvokļa durvīm atvilks kabeli. Man ir tikai jāparaksta akts, kurā apliecinu, ka elektrības līnijas kuras patlaban lietoju tiešām var lietot.

Jauki ka izdevās saprast..

(ir ko piebilst)

Sunday, February 17th, 2008
13:17

Tik ļoti daudz ko gribas pateikt,

bet pilnīgi neko neizdodas uzrakstīt

(1 piebilde | ir ko piebilst)

Monday, February 11th, 2008
11:19
Sasodīts, no šodienas man bija jāsāk ik rītu skriet gar Jūru, bet pašsajūta bija tik draņķīga, ka nācās atlikt.

(ir ko piebilst)

Friday, January 25th, 2008
00:25
turpinot iesākto tēmu par skype )

(ir ko piebilst)

Thursday, January 24th, 2008
20:52
Jums ļoti bieži skaipā uzrodas šādi aicinājumi ???? )

(ir ko piebilst)

Saturday, January 19th, 2008
20:32
Es sèdèju kino un vèroju kà viens pèc otra zàlè ierodas jauni vecàki ar bèrniem. Tai faktà bija kkas tik ljoti skaists un valdzinoshs, ka brìzjiem gribèjàs raudàt. Pie sevis es nodomàju, ja man kàdreiz bùs bèrni, es noteikti viñus biezji vedìshu uz kino, un nejau shàdu tàdu, bet uz tieshàm labu. Un viñi sapratìs kas ir labs un kas nè.
Kad viñi visi bija sanàkushi, sàkàs filma, ko gribu visiem ieteikt noskatìties. Forums patlaban ekonomiskajà rezjìmà (sestdienàs, svètdienàs pa diviem seansiem rìta pusè) ràda "Lapsu un Meiteni". Latvijà ne pàràk biezji izdodas redzèt dokumentàlu kino ar pseidoinscenèjuma elementiem, turklàt patieshàm baudàmà kvalitàtè gan scenàrija, gan jo ìpashi attèla un skañas ziñà. Radoshajai komandai shì nav pirmà filma shàdà zanrà, un katru reizi viñiem izdodas mani pàrsteigt, atstàjot noslèpumà unikàlo kadru iegùshanas tehniku. Patieshàm iesaku(!), nenozjèlosiet.

(3 piebildes | ir ko piebilst)

03:30
Šis ir gandrīz ģeniāls

(1 piebilde | ir ko piebilst)

Wednesday, January 16th, 2008
21:37
Kino es sastapu kādu gandrīz pusmūža sievieti, kura nekādi nevarēja saprast kādēļ es esmu atnācis uz šo filmu, nelīdzēja nedz mani argumenti ka iepaticies tās rullītis, nedz ka interesētu pati tēma. Viņa dīvaini līdzinājās manai pasniedzējai pie kuras apguvu filozofiju kad vēl biju students. Viņai bija pilnīgi skaidra atbilde uz visu: vīriešu uz šādām filmām labprātīgi nenāk kurnu vēl vieni par jaunākiem indivīdiem nemaz nerunājot.. Jāteic es bezmaz sajutos neērti, var jau būt, ka bija arī daļa manas vainas, paņēmu biļeti vietā kur cilvēki sēž tikai divatā, bet pirmo divu rindu brīvās vietas mani nebūt nekārdināja, godīgi. Vēl mazliet iztrūkos kad viņa piedāvāja CandyKing`ā sarūpētos gardumus.. Tā nu es sēdēju ierāvies krēsla malā, baudīdams filmu, ko nenācās baudīt.

(8 piebildes | ir ko piebilst)

02:24
trīs kandeli- ideāls gaismas daudzums Beigbederam

(1 piebilde | ir ko piebilst)

01:58
Izrādās lai padarītu istab mājīgāku pietiek to piejaukt un iedezdināt dažas sveces

(ir ko piebilst)> uz augšu
Sviesta Ciba