Pateikt te, ja cita nav, kam pateikt
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 6 most recent journal entries recorded in pupinators' LiveJournal:

  Friday, December 4th, 2020
  2:01 pm
  Pastaiga
  Mana vakardienas pastaiga bija 50 metri - uz ielu pakaļ pēc miskastes konteinera. Toties pastaiga pa koku aleju.
  Wednesday, November 25th, 2020
  5:11 pm
  Kā students mācās
  Tipiska trešdiena. Modinātājs 7:30, tiek ignorēts. Pirmā lekcija ir 8:45, Zoomā. Mākslas pedagoģija. Kad tā bija klātienē, es laikam 2x neaizbraucu, jo es vienkārši nespēju piecelties, toties vienreiz aizbraucu rekord-ātrumā - no Codes ielas līdz Kronvalda bulvārim 16 minūtēs, ar velo. Šorīt no gultas izlīdu 6 min pirms lekcijas sākuma. Labi, ka L. atnesa kafiju un sacepa maizītes (vakar es taisīju kafiju un cepu rīta kartupeļus!). Neieslēdzās Zoomā mikrafons un es nevarēju noprezentēt savu darbu. Stulbi. Nu nekas jau traks, prezentēsim citeiz, bet man gribējās vismaz vienu izdarītu darbu. Nākošā lekcija uzreiz pēc tam, Kritiskais dizains. Vēl labi visu uztveru. Tomēr sevis izklaidēšanai nolemju pacelt savu galda virsmu uz visaugstāko iespējamo un nu man ir stāvgalds. Tas ir IKEA galds, tāpēc tas protams nav ideāls un mana stāvēšana nav pilnīga (man tomēr jāsaliecas, lai klabinātu taustiņus). Lekcija beidzas 5 min agrāk un es beidzot aizeju nomazgāt seju (pag, bet vai es iztīrīju zobus?). Nākošā 12:10 pie Helēnas Demakovas par Latvijas laikmetīgajiem māksliniekiem, grūti koncentrēt uzmanību, sāku slidināt telefonu. Lekcijas vidū apleju rolltonus un turku zirņus no saldētavas, manas pusdienas. Beidzas lekcija. 13:45. Vajadzētu kaut ko darīt, bet nonāku horizontālā pozīcijā atpakaļ gultā un pamostos 16:05 - tieši uz Taurena Estētiku. Noskrienu iekurināt krāsni, pa to laiku lekcija jau sākusies. Apbrīnojamā veidā es vispār nespēju uztvert viņa teikto - ne klātienē, ne tagad Zoomā, ne ar austiņām. Reiz arī L. paklausījās kādas 30 min un viņa man saka - nu bet tu klausies! Visu taču var saprast! L. pārfrāzēja Taurena teikto un man uzreiz pieleca. Es arī tagad neklausos, jo es vienkārši nevaru uztvert, man skan fonā. Jāatzīst, ka ne es vienīgā grēkoju ar Taurena lekciju - ļoti bieži netīšām kādam klausītājam ieslēdzas mikrafons un mēs varam klausīties sadzīves ainiņas, piemēram, vai ar 10 eur pietiks, lai veikalā nopirktu nepieciešmo. Lekcijas tiek ierakstītas, naivi ceru, ka es varēšu kādā brīvā brīdī (savā dzimšanas dienā, Ziemassvētkos vai jaungadā, jo tos jau neļaušot svinēt lielos baros) paklausīties. Jā, un šādas ir manas trešdienas - garo pusdienu pauzi es guļu. Un es pat neeju gulēt pusnaktī, vienos vai divos, es dodos pie miera ap vienpadsmitiem! Un man tāpat nepietiek. Viss rūdījums no inženiera laikiem sākot darbu birojā jau 8:00 ir pilnībā izčabējis.
  Tuesday, November 24th, 2020
  4:13 pm
  Izpārdošana
  Pilns e-pasts un nu jau nāk arī sms ar informāciju par mega izpārdošanām. Rieksti, žurnāli, apģērbi, apavi, Rimi - principā visi, kas tikuši pei mana e-pasta. Bet neviens nesūta informāciju, ka tur un tur, zem tā koka ir norakts naudas pods. Neviens nesūta - hei, cienītā, reku tieši Jums piemērots darbiņš (kaut ko uzrakstīt, uzradīt, samaketēt), mēs jums samaksāsim! Nu tā ka darba piedāvājums, kuru es varu arī paveikt, izpildīt. Tak tā pasaule jau nesaprat, ka patēriņa kults iet dibenā? Vienīgi žēl par One Wolf, tas man mīļš brends, gandrīz neko nevaru atļauties, bet tur ir tādas mega atlaides, ka šķiet, ka viņi cenšas glābties. Bikses no 230 eur uz 49 eur, tas ir vispār neiedomājami no One Wolf.
  Bet nu jā, es tikko pa savu studiju darbu samaksāju 320 eur avansa maksājumu :D un jau esmu iztērējusi ap 80 eur citām šim darbam vajadzīgām lietiņām. Man būs ekskluzīvas 20 lietiņas, kurai katrai pašizmaksa ir 20 eur. Cik labi, ka studijas ir bez maksas un trakums ar tām manām dārgajām idejām!
  Saturday, November 21st, 2020
  1:10 pm
  Ne-ti-cu
  Ir skaidrs, ka viss būs kārtībā, es tikai tam neticu.
  Saturday, November 14th, 2020
  10:27 pm
  Bieriņos
  Bieriņos un Mārupē viss smaržo pēc kurinātām krāsnīm. Lieliski atpazīstu, jo arī es tagad kurinu. Pavasarī man šo nepiedāvāja darīt, tagad jau gan esmu mājas galvenais kurinātājs, sevi šajā postenī pati esmu iecēlusi. Nesaprotu, ko tie mūsu mājas džeki sten un kunkst, kad viņiem lūdz iet kurināt, tur tak nav nekā grūta! Jā, dažas pagales ir tik lielas, ka var paņemt tikai pa vienai. Ar lielu prieku šodien pāršķēlu vienu uz pusēm, tik slaiki! Cirvis milzīgs, bet noturēt var. Man ir bērnības atmiņa, kur es kā sīcis (nudien neatceros vecumu) stāvu lielas bluķīšu kaudzes centrā un tos visus skaldu. Un vedu ar ķerru.
  Šīs mājas krāsns ir prasīga, bet tikai kādas trīs reizes dienā. Šī māja ir lieliska un es te gribu turpināt dzīvot, bet nav tik viegli. Cik ļoti grūti būs izvākties tad, kad būs jāizvācas. Es gribētu, lai te ir mākslinieku nams, mākslinieku dzīve, radīšana un kurināšana. Te ir arī kaķis un šīs pāris dienas vienatnē mājā man liek apjaust, ka es neesmu sajūsmā par mājas dzīvniekiem. Nekādiem. Ciemos jā, bet ne sev. Ne putns būrī, ne siekalpilošs suns, ne mačo kaķis, kas naktī baksta ar ķepu manu seju, jo pieprasa ēst.
  Braukšu vēl ar riteni vakaros un elpošu Bieriņu smaržu.
  Wednesday, November 11th, 2020
  10:26 pm
  Kā var...
  Kā te var tikt pie draugiem un vispār kaut ko saprast?? Es divus dabūju, a tālāk?
Laura   About Sviesta Ciba