- 29.3.22 22:14
- Ja tiešām tā ir, ka Krievijas teritorijā esošo Oktjabrskas munīcijas noliktavu tikko uzlaida gaisā Ukrainas 19. raķešu brigāde, tad var sākt gatavoties kādam no iepriekš minētajiem scenārijiem. Nebrīnīšos, ja rīt pie Kremļa nāksies izgaiņāt demonstrantus, kuru rokās būs plakāti ar uzrakstu 'Za voinu!'. Tāds pats rezultāts gaidāms, ja tā bija Krievijas izplānota provokācija. Diktators varēs ērti visu novelt visu uz 'tauta pati gribēja'.
- 5 aksiomasieteikt virzienu
- 29.3.22 23:04
-
Ja Kijevu nones ar atombumbu, tad ukraiņiem nav ar ko atbildēt, vismaz es domāju ka nav, viņiem atliekt terors krievu pilsētās ar paštaisītām bumbām pa turieni kur vairāk sāp.
Un rietumu reakcija atomieroču izmantošanas gadījumā ar ļoti interesētu, jo uz ko tādu nevar nereaģēt, jābūt kautkādam plānam ko darīt šādā gadījumā, lai nebūtu nākamo bumbu un tā nebūtu padošanās. - ieteikt labāku virzienu
- 29.3.22 23:06
-
... nebūtu padošanās kodolšantāžai.
- ieteikt labāku virzienu
- 30.3.22 21:32
-
Palaist kodolraķeti no sauszemes nemaz nevar tā, ka nepamana, ka kaut kas tāds tiek plānots, vismaz Krievijas gadījumā. Jo komponentes glabājas atsevišķi un to savienošanai un palaišanai vajag diennaktis, un tas ir novērojams satelītos. Nevar arī izslēgt scenāriju, ka Krievijas atomraķete var uziet gaisā palaišanas brīdī, jo desmitgadēm ilgi nav bijis iespējams praktiski pārbaudīt, vai tehniski viss ir kārtībā. No zemūdenēm gan var, pie tam tad vēl būtu jāpierāda, kurš tieši palaida.
No Kijivas līdz Krievijas robežai ir ļoti mazs attālums, tātad postījumi būtu arī agresorvalsts pierobežas pilsētās, pie tam nokrišņu veidā varētu nokļūt arī lielā tās daļā. Piemēram, ja duriki savos plānos vadītos tikai pēc tā vēja virziena, kas tobrīd ir atmosfēras zemākajos slāņos, bet atomsēnes izmeši tipiski uzlido līdz 10km augstumam, kur vēja virziens var būt pilnīgi pretējs. Varētu jau, protams, apgalvot, ka Ukraiņi to izdarīja tīšām, lai ieriebtu Krievijai, un varbūt, ka pat šajā gadījumā zombiji tam noticētu, bet tam vairs nebūtu īpašas nozīmes, jo kodolposts ietekmētu ļoti lielu skaitu cilvēku.
Es drīzāk sliecos domāt par iespējamu Krievijas diversiju, uzspridzinot ČAES vai ZAES. Riski mazāki, jo var novelt visu uz nejaušību, tehnisku kļūmi, cilvēcisko faktoru vai 'nacistiem', un tādējādi neizsaukt uz sevi atbildes triecienu no Rietumu koalīcijas, kas būtu diezgan varbūtīga, ja Krievija sāktu kodolkaru ar raķetēm.
Jo, atšķirībā no Krievijas militārās doktrīnas, kurā 'ierobežots kodoltrieciens' nav tas pats, kas stratēģiskais, Rietumiem nav šāda nošķīruma. - ieteikt labāku virzienu
- 31.3.22 17:19
-
Lietot ātomieročus, vai staciju spridzināt varētu, ja būs bezcerīga situācija ar parastajiem ieročiem, kā atriebību par neizdošanos un lai piesegtu atkāpšanos.
Rietumu atbildes triecienu ļoti apšaubu, pat ja lietos raķetes no Krievijas teritorijas, jo var nepaspēt sarunāt, ka raķete pret raķeti un viss izbeidzam. - ieteikt labāku virzienu
- 31.3.22 20:31
-
Šobrīd tā situācija ar parastajiem ieročiem un karaspēka morāli ir diezgan švaka, labi ja sanāks Donbasa un Krimas noturēšanai.
Domāju, ka prettrieciens pa Krievijas bāzēm ir diezgan reāls, ņemot vērā to, ka atomieroči, kas ir uz zemūdenēm nav īpaši jāsagatavo, un to, ka kodolraķete pa Ukrainu tiešā veidā apdraud arī NATO valstis ar piesārņojumu. - ieteikt labāku virzienu