Domuzīme's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Thursday, December 6th, 2007
13:04 - Arrividerči
http://rozaa.burti.lv/

(1 comment | ir ko piebilst)

Wednesday, November 7th, 2007
10:50 - nabaga mājssaimniece :)
It kā vispārzināms fakts - reklāmas ne vienmēr stāsta gluži patiesību. Bet (reklamščiki un citi viedie ) - pastāstiet, vai tiešām tas ir normāli, ka tu, muļķa patērētājs, saņem 0% no tā, kas tur tiek solīts? Mans gaužām banālais piemērs - "Tiret" - līdzeklis, kurš attīra jeb "izēd" aizdambējumus no caurulēm. Šajā gadījumā virtuvē ir aizštopējusies izlietne un, pirms mudināt vīrieti ķerties pie samērā nepatīkamiem un ķepīgiem šīs problēmas risinājumiem, es (pāris reizes pēdējo dienu laikā redzējusi "Tiret" TV reklāmas rullīti) iegādājos un vakar vakarā tajā trubā iegāzu puspudeli "brīnumlīdzekļa". Protams, pēc šāda ievada jums visiem ir skaidrs, ka rezultāts līdzinājās apaļai nullei un šorīt izlietne bija tieši tikpat nosprostota kā vakar un pēdējo nedēļu (mēs gandrīz neko neēdam mājās, tā kā ar trauku mazgāšanu nav tik traki:)).

Un, kad es tā padomāju, k.kad man bija issue arī ar "Cillit Bang" un vannas istabas flīžu šuvojumiem, kurus es naivi gribēju pataisīt tīrus un skaistus - kā tas onkulis to darīja reklāmā.

Wtf - uz kā balstās šis bizness? Vai tiešām tā nenormālā reklamēšana ir ar mērķi, lai katrs attīstīto valstu iedzīvotājs nopērk katru to draņķa līdzekļa paveidu tikai vienreiz? Jo es, piemēram, pilnīgi skaidri zinu, ka šajās reklāmās viņi, atvainojiet, d&^% bumbiņas, un es nekad vairs nevienu no šiem produktiem savā grozā neielikšu.

(6 comments | ir ko piebilst)

Sunday, October 28th, 2007
14:46 - España
Te dikti miil sunjus & beernus, toties paaraak neaizraujas ar taadiem siikumiem kaa sabiedriskajaam tualeteem vai ielu nosaukumiem uz maaju sienaam, kas ik pa briidim rada nelielas probleemas. Mini, economy vai kompaktklase ir 99% automobiilju. Drazo spaanji, kur pagadaas, bet pa starpu visam prot fantastiski labi atpuusties. Neviens nepaarstraadaajas, piemeeram, mazpilseetaas siesta tieshaam noziimee - neesi papusdienojis liidz 13, tad arii paliec needis liidz 20. Lai nu kaa, Andaluuzija ir lieliska vieta. Piipeet, starpcitu, var visur - jau bija piemirsies, cik tas ir forshi :) Sezona koridaa diemzheel ir cauri, bet flamenko shovu mees vakar redzeejaam un tas nu gan buus neaizmirstami.

(1 comment | ir ko piebilst)

Saturday, June 2nd, 2007
20:33 - ...un mājupceļš
Autobusā iekāpu pēc 19 un sēdvietu sākumā pietiek, bet nākamajā pieturā iesvempjas un man blakus apsēžas kaut kāds pretīgs tips - trennuškas, krekls vaļā, krūteža un vēders pliks, viss klāts ar nenormāli garām, neglītām rētām, rokās vēl tāds melns plastmasa maisiņš, kādus biežāk ielās varēja redzēt 90.to gadu sākumā... Es, protams, iekšēji noskurinos un sāku intensīvi cerēt, ka viņam ātri radīsies iemesls izkāpt, pārsēsties, nu, kaut vai vienkārši piecelties, ar ko jau arī būtu gana. Pēdējais variants uz sitiena arī piepildās - ietraušas tāda dikti korpulenta tantīte, autobusa svārstību rezultātā šim uzgrūžas un čalis lec kājās - saģiķes, saģiķes (bazars bija krieviski, es atstāstīšu latviski). Karoče, šiem rodas dialogs par tēmu - kā nu es tā sēdēšu, redzu padzīvojusi sieviete iekāpj! Jā, es droši vien tev par māti derētu. Te nu puisim atvērās un viņš sāk tantei klārēt - izrādās, šis tieši pie māmiņas ciemos brauc, 15 gadus neesot redzējis. Cietumā sēdējis. Droši vien ne par ko, tante sirsnīgi rezumē. Nē, nu kāpēc ne par ko - esot taču cilvēku nositis... Tantei protams šitādas atklāsmes kā medus balzāms dvēselē, sākās meksikāņu seriāla cienīga komunikācija ar bože moj katras frāzes galā - vai mammīte pazīs, bet tu tikai viņu apskauj, noskūpsti; vai tikai mammītei nebūs slikti ar sirdi (šis neesot savuapmeklējumu pieteicis); kur tad atsēdēji, ak Daugavpilī... Puisis nosūrojās, ka tikai 2,50 esot izsniegts uz brīvlaišanu, neesot priekš puķēm sanācis, velk no maisiņa ārā rāmi ar sagleznotām neļķēm - cietuma darbu vedot mātei dāvināt. Tante vēl lielākā sajūsmā - krusta un svētī viņu visādi pa pareizticīgo modei, īkšķi bučojot. Es arī vairs nevaru noturēties un paceļu acis, ko uzreiz nožēloju, jo to, kāds izskatās cilvēks ar izdurtu aci, nebija nācies redzēt un diez ko estētiski tas nav... Tetovējies arī zēns bija uz visu banku.
Īsi pirms izkāpšanas vēl dzirdēju, kā viņš savai sarunu biedrenei un vēl vienai entuziastei, kas turpat blakus sēžot visam pieslēdzās, ar lepnumu stāstīja, ka samagonačku jau dzērām, bet par narkomānu mani pataisīt neizdevās. Sirsnīgi, ka es jums saku.
Vārdu sakot, mīlu es sabiedrisko transportu. Kad beidzot tiku ārā, svaigā gaisā, šermuļi kādas 3 reizes noskrēja.

(1 comment | ir ko piebilst)

Thursday, May 31st, 2007
12:21 - domājam par labo šonedēļ
Fomenko meistardarbnīcas iestudētās "Trīs Māsas" manā skatījumā bija ģeniāls gabals.
Un vēl es atklāju ļoti labu Thai noodle ar tīģergarnelēm, vistu, kuskusu un soju iekš "Lounge 8".

(ir ko piebilst)

Friday, May 25th, 2007
14:17 - 5diena
Lēnas rīta šeptes tepat pa mājām, auksts D-light un pilnīgs po uz to, ka nākamnedēļ es droši vien darba slodzes dēļ redzēšu aizlidojam savu personīgo jumtu... Tā kā Skārletas princips man visu mūžu bijis tuvs, tad tieši tā - 1dien par to arī domāšu.
Brīvdienās sola +35. Šodien es vēl gribu paspēt k.kur nopirkt cepuri, k.kādu šitādu te, visdrīzāk http://www.street-soul.lv/zoom_brand/6/0 (man patīk baltā un arī tā haki, ar puķītēm sānos:))

(ir ko piebilst)

Wednesday, May 23rd, 2007
19:14
Pārmaiņas pēc jāpieraksta arī kaut kas no pozitīvā - nav jau tā, ka manā galvā dzīvo tikai gruzons.
Tātad - būs māja un būs man beidzot suņi. Kopš 6dienas (suņu izstāde Skonto hallē) cipars no kādiem trim ir kāpis augstāk.
Nu, Ričiņš mums jau ir (tikai es ļoti gribētu dzīvot ar viņu kopā diendienā), šie viņam vēl varētu pievienoties: višlists )

(7 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, May 2nd, 2007
17:09 - ka es jums saku
Daugaviņš (līdzīgi kā savulaik Verpakovskis) noteikti būs kļuvis par jaunu nacionālo varoni! Tagad par viņu lasīsim ne tikai sporta presē, bet arī visos sieviešu & tenku žurnālos pēc kārtas :)))

Upd. Nu, ok, varbūt tas spīd arī Dārziņam ;)

(ir ko piebilst)

Tuesday, April 10th, 2007
11:26 - 80 uz 50
Šorīt atkal viss tāds skumīgs un lēns.

(1 comment | ir ko piebilst)

Monday, April 2nd, 2007
10:38 - šapki i brasļeti
Pagājušonakt sapnī noņēmos ar vienkārši nenormālu iepirkšanos. Pamodos un sajutos neparasti jauki, tāpēc tagad kāpšu nost no kompja un došos drusku pasirot pa veikaliem :)

(ir ko piebilst)

Wednesday, March 21st, 2007
23:57
Ā, ja kas - vēl es sročna pieņemu ieteikumus, kur & kā atrast normālas kvalitātes un saprātīgu cenu viesnīcu Maskavā.

(ir ko piebilst)

23:52
Starpcitu, šī ir pēdējā nedēļa, kad vēl rāda to "Monotoniju" - ir kāds redzējis? Vai varbūt fiļm ņeviģel, no mņeņije imeju? It kā ir doma, ka rītvakar varētu aizdoties.

(10 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, March 20th, 2007
00:18
Eu, aizbraucam kaut kad tuvākajās dienās uz jūru? Saģērbsimies silti, pasēdēsim, iedzersim kādu vasarīgu kokču un iedomāsimies, ka ir jūlijs. Atvaļinājums.

(10 comments | ir ko piebilst)

Monday, March 19th, 2007
10:53
Mani nenormāli tracina cilvēki, kas pašsaprotamas lietas man cenšas pasniegt kā vērtīgus, novatoriskus padomus. Vai arī - es iszaku domu, a otrs tādā iebilstošā un argumentējošā veidā, citiem vārdiem varbūt, bet būtībā atbild tieši to pašu.

(5 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, February 21st, 2007
14:44 - un klusībā es mīlu arī Šubrovski :)
Skaitām dienas, kad atkāpsies ledus
Zilganā gāzes liesma deg lāstekām pretī
Kaķis murrā man klēpī - būs karš
Un uzvarēs tie, kuri domā, ka nebūs

Un sarkana, sarkana saule iekritīs ūdenī
Šņāks un plosīsies, verdošām šļakatām
Noplaucēs seju un rokas
Beigsies oranžās dienas
Un aukstums ielīdīs dzīvoklī
Bet mēs tik spītīgi turpinām gulēt
Pie atvērtiem logiem


Aizvediet mani uz Liepāju, uz Fontaine 5dien.

(4 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, February 13th, 2007
11:24
Vakar man bija taisnība - pati sev teicu, ka nevajag dzert to šampanieti, centos iestāstīt, ka sāpošam kaklam no burbuļūdens labāk nepaliks... Tā nu sēžu šodien tepat mājās, starp savām rozēm un kūkoju. Vajadzēja dzert šņabi, točna, točna.

(ir ko piebilst)

Tuesday, December 19th, 2006
15:02 - kino
TVnetā publicēts kaut kāds mistisks visu laiku skatītāko filmu tops. Izrādās, ka es ļoti atplieku no meinstrīma - no pirmā 20nieka esmu redzējusi 2 vai 3 (neesmu pārliecināta par Šreks 2)...
http://www.tvnet.lv/izklaide/filmas/movie.php?what=top

(15 comments | ir ko piebilst)

Thursday, November 23rd, 2006
10:35 - dievīgi
Man dikti patīk tā reklāma "mēs esam par suņiem". Īpaši ļoti - "slapjdeguņiem un siltpunčiem" :)

(3 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, September 27th, 2006
17:30 - vakar
Kā nu mācēju, tā izklaidēju sevi pati. Biju jaunajā, glīti stiklotajā unītī (nezinu gan, kāpēc visi jaunie lieveikali tagad pēkšņi jāsauc par galerijām?). Nu, ziniet, man patika. Kaut kāds tur tas laimes endorfīns, vai kā viņu tur, produktīvas ieprikšanās laikā tiešām izdalās. Piemēram, dāmas - iesaku aizdoties uz tādu jaunu, agrāk LV neredzētu veikalu kā 'La Senza' - pārdevēja ne tikai aplēkāja no visām pusēm, bet beigu beigās arī tā pirkumu saiņošana man iepatikās - satin zīdpapīros tās smukās vešiņas, aizlīmē sainīti ar firmas novilceni, ieliek firmas maisiņā, čekus saliek skaisti noformētā firmas aploksnītē, ieber vēl tajā maisā speciālus smaržu izdalošus bumbulīšus un aizlīmē arī pašu maisiņu ar to novilceni. Žeļezna, es jums teikšu. Es jau šai promejot sacīju, redzēsim, cik ilgi jūs šitā izcackāsieties ar mūsu publiku :)
Vēl kaut kādā jaunā apavu veikalā beidzot realizēju savas šī rudens ambīcijas un tiku pie nenormāli krutiem gumijniekiem (rīt vai parīt, starpcitu, solīja lietu). Tāda krāsaina komiksu stila apdruka ar bučošanos pa vidam un tā. Vārdu sakot - jaunas mežģīnes & kalošas ir, značit, esmu gatava sezonai.
Vot, kas ir svarīgi. Nekā cēlāka, ko jums šeit pastāstīt, man nav.

(14 comments | ir ko piebilst)

Friday, September 22nd, 2006
12:21
Man galvā ir tik daudz domu, ka es droši vien beigšu dzīvi, skaļi sarunājoties pati ar sevi.
Tā mēs abi vakarnakt secinājām.

(5 comments | ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba