puukas kuukas
Arhivētais
Jaunākais
Arhivētais
Draugi
Par sevi
Mājaslapa
Iepriekšējā diena
Nākošā diena
4. Aprīlis 2007
11:49
:
par negāzētu ūdeni saka stain vai unsparkling vai kā?
4pūkas
-
uzpūt
17:35
:
jā jā, viss čupā
uzpūt
23:17
:
rīt jārunā ar Imantu,
šoreiz Kalniņu,
varbūt jums kāds jautājums?
9pūkas
-
uzpūt
23:19
:
antaidī flō
uzpūt
Powered by
Sviesta Ciba