puukas kuukas

Arhivētais

4. Aprīlis 2007

11:49: par negāzētu ūdeni saka stain vai unsparkling vai kā?

17:35: jā jā, viss čupā

23:17: rīt jārunā ar Imantu,
šoreiz Kalniņu,
varbūt jums kāds jautājums?

23:19: antaidī flō

Powered by Sviesta Ciba