Ceturtdiena, 2. Nov 2006, 22:46

Meet me tonight
Fifty miles high
Nothing but the sky
Shining in your eyes

Sestdiena, 4. Nov 2006, 20:28
(Anonymous)

esmu mazs sivēntiņš.

jā, nu ar tiem sīkumiem tā ir un smaciens jau trešajā dienā bij kā likts.. nemaz it kā negribās, bet atkarība ir baigais demons tieši tā - literatizē... cēli prozaisko*)&!) it visu. tas kaifs jau praktiski nekāds no vienas nav. tikai cemme, ka atkal Dievdāvatajam ķermenim iesists

super, esmu lepns par tevi, ka tev izdevās. diena tiešām skaista ļoti, bet arī stulba

Svētdiena, 5. Nov 2006, 02:37
[info]pelican: rudens izliekas par ziemu

turies Rrruksît :), tu to vari, jo neviens cits tavā vietā nevar varēt, tā kā tev nekas cits nemaz īsti neatliek un laika ir palicis maz..ļoti maz. un nekļūsti nīgrs:)
Tu tač izklausījies tik laimīgs.

vēl es arī izvairījos no situācijām un cilvēkiem, kuru klātbūtnē zināju, ka 100 punkti gribēsies pieturēties pie cigaretes. satiekoties ar nepīpētāju vispār aizmirstās, ka esi jebkad pīpējis.
izsecināju, ka lielākoties pīpēju, lai ieturētu pauzi. pauzi dzīvē. tas ir tas grūtākais [man bija], ka tad, kad atmetu man nebija vairs pieturas vietu, nebija apstāju, ka viss, kas notiek, notiek pārāk ilgi un intensīvi, to nevar izbeigt. uzpīpējot tu it kā atej. bet kā jau var nojaust- tā ir tikai psiholoģiska figņa. nav tādas apstājas, ir tikai lēnāki tempi.