Through the peephole // ieraksti|arhīvs|draugi|par mani


ena
Es naaku pie tevis -
- ej bojaa
Linkir doma


pajautaa

[sonnenwende]
Līki pirksti.
Baltu mitoloģijā ir tāds jēdziens kā pārdzimšana? Skaidrs, pēc nāves dodamies uz veļu valstību, tomēr arī citu tautu mitoloģijās reinkarnācijas tēma tiek mazliet bīdīta, pie mums čiks.
Lūdzu, info.
Link4 raksta|ir doma


iokaste
[Tags|]
[Mūzika |Guts - Aimer sans amour ]

vienādojumos cipari uzrodas un dzēšas, kā acis atveras un aizveras - mēs veidojam attiecības ar dzīvi, ne katru atsevišķo privātpersonu. bet intrumenti ir jā un nē, nezinu, šķiet, ir nē. un tādas garas neskaidras miriādes pašam pie sevis, virzienā no alas.
Linkir doma


virginia_rabbit
[Tags|, , , , , , , ]

simo: man ļoti patīk šie lauki
es: man arī. kas tev vislabāk patīk?
simo: lauku lego
(tas ir ķīniešu atdarinājums no lauku veikala)

šodien atbrauca vecāsmātes radinieks labot kamīnu, pagaidām tikai nojauca un aizmūrēja sienu. Simo no viņa neatkāpās - nabaga cilvēks - tā jau nebija medusmaize to darīt, bet mazais cilvēks viņam visu vakaru komentēja pakausī, atradis tehnisku sirdsdraugu. stāstīja par saviem ķieģeļiem, klučiem, cementiem. palaikam uzsākot jaunu sarunas pavedienu ar "klau, man ir ideja, uztaisām jaunu dronu ar sarkanām elektrībām..."
Link3 raksta|ir doma

Mazs viesu nams

pajautaa

[kemune]
Iesakiet, lūdzu, kādu mazu, omulīgu viesu namu (bed&breakfast), kur nolīst vienītī vai divatā, t.i. ne klasiskajā 'mēs te rīkojam kāzas, mums ir flīžu grīda, tumbas, garais galds, sauna un diskobumba' stilā. Saprotu, ka tādi ir retums un varbūt negribas dalīties publiski, bet nu ceru uz atsaucību. Vēlams līdz 100 km no Rīgas.
Link8 raksta|ir doma


teja
shodien jau 4.reizi shovasar pārliecinājos, ka man shajos platuma grādos vnk nav skolotāju, un nevar būt. un nesakiet, ka es nemēģināju. sajūta ir shķērna (shķērma?). to rada nevis skolotāju nekompetence, bet viņu attieksme pret cilvēkiem, no kuriem viņi ņem naudu. lai to mazinātu aizgāju turpat blakus mājā ciemos pie P.D. kursh man ļoti daudz ko iemācīja vienas kafijas un tējas laikā. toties Juglā, nākot no vilciena, redzēju kā 3 ļoti liela auguma vārnas spēlējās ar knābī paņemtu dzeltenu rudens lapu. varbūt tā bija pirmā reize, kad viņas redzēja rudens lapu? varbūt shīs vārnas bija mani skolotāji, lai arī enerģētika viņām bija kā fuckboys.
Link7 raksta|ir doma


virginia_rabbit
[Tags|]

Linkir doma


pajautaa

[ulvs]
Kas tagad notiek Rīgā, pretī O.Kalpaka piemineklim Katedrāles parkā- tur uzslieta skatuve un apkārt tusē matainie?
Link3 raksta|ir doma


virginia_rabbit
[Tags|]

"Dundagas nespējnieku namā neviens ilgāk par mēnesi nav noturējies. Vismaz neviens no melnsilniekiem - nav!" - vecāmāte
Link1 raksta|ir doma


dienasgramata
TVNET satura mārketings (tas nozīmē, ka reklāmu piemeklē atbilstošu raksta saturam, ja?)

Linkir doma


ena
Tu nevari sevi uzstiept otram cilveekam virsuu kaa taadu dzemperi
Linkir doma


virginia_rabbit
[Tags|, ]

bā, te ir vilki. naktī gāju čurāt un pati dzirdēju

no rīta izprenkojām Eiženu, pievedām lielo suni (kurš nekad nenāk istabās) pie gultas un pamodinājām E
Link5 raksta|ir doma

gopņiki

telefontubbie
Kad sarunā jautāju,vai Grīziņš ir krimināls ikdienā (jo spēcīgā intuīcija nojauš ka trakāks rajončixx kā Maskačka)un pēc apmēram 30 minūtēm charity šopā ieveļas 4 policisti,kas medī kurpju gopņiku no blakusbodes. What a day! Es laikam uz Rīgu vairs nebraukšu meklēt vietas,kur tirgo grāmatas.
Linkir doma


virginia_rabbit
[Tags|, , , ]

es (mēģinu dabūt simo mājās): ejam prom no pludmales, jau tumšs, tūlīt mežacūkas nāks dzert uz krastu
simo: mežacūkas dzers Mežezeru
Link1 raksta|ir doma


teja
Dažas lietas nemainās esmu iemīlējusies dainī īvānā tāpat kă 7 gadu vecumā we're meant to be
Link1 raksta|ir doma


iokaste
[Tags|]
[Mūzika |Shadowax - Николай Reptile]

cilvēki sazinās arī telepātiski.
satiekas - nolasa svarīgākās domas, nodod mesidžu (gribot vai negribot) un tad sāk runāt vārdos.
tikai štelle ir tāda, ka telepātiski mēs nevaram būt manierīgi, sapušķot krāsas vai ko noklusēt. tamdēļ tāda plika saziņa nav modē. labāk jau jaukos vārdus + jauko naudu.

var arī teikt, ka vārdos (tagad) runā tarakāni, kas mūsu galvās.
Linkir doma


pajautaa

[french_mime]
Kas jaadara, lai mati aatraak augtu?
Link14 raksta|ir doma

tā vienkārši ir

ingmars
Ja nav veloceliņa vai drošas velojoslas, ar velosipēdu visbiežāk pareizi ir pārvietoties pa ietvi, nevis pa brauktuvi, jo autosatiksme ir pārāk intensīva un bīstama.
Link1 raksta|ir doma


slepenaamaasa
Tikko uztaisīju katastrofāli, brīnumaini, pārsteidzoši šausmīgu mērci. Tā bija diezgan šaubīga jau no sākuma, tāpēc turpināju "pēc izjūtas" (vai cerības) pievienot aizvien jaunas lietas, beigās vienarpus porciju apēdot. Brīdināju māsu, ka mērce ir traka, bet viņa, acīmredzami ieintriģēta pēc mana brīdinājuma, tomēr nolēma pagaršot. UN NOŽĒLOJA, ahahhahahhahahaaaa!

Viņa bija šokā par to, cik briesmīga tā ir, un pēc tam vēl lielākā pārsteigumā iesaucās "un tā pēcgarša!".

Biju domājusi mērci kopā ar rīsiem ņemt līdzi uz darbu, bet tagad domāju, ja rīt vispār aiziešu uz darbu, tad tā mērce būs pēdējais, ko ņemšu līdzi.

Viss sākās ar parastu, pavisam nevainīgu burkānu, bet tad situācija strauji pasliktinājās. Kaut kādā aklā labticībā iedomājos, ka jāliek klāt gan puravi, gan sīpoli (galu galā mēs brīvdienās braucam uz laukiem, ka nesabojājas!). Piebēru sāli, kariju, kurkumu un piparus. Sekoja paprikas un sēnes. Piešāvu mazliet sojas ūdeni. Bija bail garšot, jo smaržoja nelāgi, tāpēc nolēmu noslīpēt mērci līdz izcilībai pirms garšošanas. Sāls, soja, Linnea lika klāt ēdienam medu, moš tad puravi mazāk kodīs? Šaujam klāt! Milti. Ūdens un saldais krējums - saldais krējums vienmēr ir garšīgi! Vēl sāls, vēl soja, baziliks, oregano, tagad es pagaršoju mērci. Nav labi. Bet ahā, kā gan es varēju aizmirst?! Trūkstošo kreptīgumu iedos un medus saldumu nomāks (varbūt pat kompimentēs?!) ķiploks!! Ģeniāli! Uzrīvēju ķiploku. Drošības pēc pierīvēju arī sieru - nav nekā, ko siers nevarētu labot!

Tad es to visu sajaucu ar rīsiem, soju, vēl sāli (jūs neticēsiet, bet bija par maz!) un ar muļķa varonīgo pārliecību apēdu.

Man ir žēl sevis.

Ja nu Jums gadījumā prasījās ļoti specifiskas instrukcijas, KĀ NEDARĪT, lūdzu un paldies!

Ja gribat ko zināt par manu raksturu, tad vēlos Jūs informēt, ka es ceru, ka mērce pa nakti savilksies un no rīta sagaidīs mani garšīga.
Link12 raksta|ir doma

Hey

teja
Šodien bija pirmā rudens diena. visu dienu staigāju pa āru un elpoju jauno gaisu. Man liekas vakar naktī nākot no vilciena redzēju kă viņš caur mežu atnāk. jau vakar no rīta manīju, ka lapām parădījusies tā rūgtā smarža. Bet šorīt bija nomainījusies visa realitāte reizē.
Link1 raksta|ir doma

palūko
[ apskata | most recent entries ]
[ go | earlier ]

hackers counter system