Through the peephole // ieraksti|arhīvs|draugi|par mani

Traktors ar traktoristu kurš stumj un krauj.

pajautaa

[gribu_gribu]
[Garastāvoklis: |busy]

Sveiki Cibiņi,

Varbūt kādam no jums ir pazīstams traktorists Ventspils pusē kurš vēlas palīdzēt par samaksu?
Pirms došanos uz nomas punktiem, ienāca prātā piedāvāt privātajam. Privātās pazīšanās varbūt nākotnē noder :)

Tātad par darbu - Uz aptuveni 600 m2 liela zemesgabala jāsastumj zālē ieauguši būvgruži/sadzīves atkritumi un jāiekrauj 7 m3 lielā konteinerī.
Zemes gabals atrodas pārventā, tajā rajončikā kur atrodas publiskā pirts. Gribētu to izdarīt pirms Ligo.

Ceru uz veiksmi
Linkir doma

žeņ

reeds
[Mūzika |dark doom]

Es redzu žeņku sapņos...
nu tā..bieži. Arvien biežāk...
nu, es to skaidroju tā, ka (te bļe Profesors MD Lagazons) sapņi atspoguļo slēptākās vēlmes tā tā saucamā zemapziņa, bļe.
Vot manai zemapziņai ir baigi piegriezušās šitās attiecības, kurās viss ir baigi sterili, neko nevar izrunāt un ir sajūta, ka ir viens vienīgs arišķīgs teātris. Varbūt ne visiem iesaistītajiem, bet man toč. Zuze, tai viss ir forši. Bet viņa ir suns, kurš bļe neko nerubī no abstraktās domāšanas...un tām bļe juuuutaaaaaaam.
Kāpēc mana dienazgrāmata ir aizdirsta ar postiem par juuuutaaam? Nu tapec, ka es te rakstu tikai tad, kad man kkas besi ar taam juuutaaam. Baidos, ka šī dienasgrāmata pilnīgi un galīgi neatspoguļo mani kā cilvēku. tikai lielākoties. ir vēl tā mazā daļa, kurš ir normāls čalis.Tjipa. Baigais offtopic sanāca.
Karoče!
Tajos sapņos...viss ir baigi forši tajos..Kaut kā ir iesēdusies viena konkrēta diena. Ir gandrīz vai sajūta, ka mana zemapziņa ceļo laikā uz to vienu konkrēto dienu...
Nesen pamodos ar tik spilgtu gandrīz reālu, taustāmu sapni, ka pamostoties pilnīgi rīta stabs vēl pulsēja no sajūsmas...Tik spilgtu, ka es visu dienu par to domāju, ikmēneša čeckouts FB, bet šoreiz savādāks nekā citas reizes.

Es viņu iečekoju FB...kur es atradu info, kur viņa strādā..un pēc tam apskatījos viņas darba vietas mājaslapu, kur atradu darba vietas adresi.
Tur es noskaidroju no cikiem līdz cikiem viņa strādā...un tur arī atradu adresi, kur viņa strādā.
Un kā izrādījās, ka viņa strādā relatīvi netālu no manis. un es minot savu pussarūsējušo lūzni pēc darba nobraucu grarām viņas darbam...
Bet tikai nobraucu garām....tjipa pilnīgi nejauši.

eh... man ir kkādas stalky tieksmes.
Nē, es gribēju teikt, ka šitā bļe stalkošana parasti sākas! i mean, jau ir sācies! Es pilnībā apzinos cik murgaini es rīkojos, bet es nevaru sev atteikt, mani kaut kas dzen...es gribu viņu "netīšām" satikt, redzēt viņu...kaut uz sekundi.. šī ir stalkošana!!!
Ne? Tu sāc pamazām, tu sāc apsēsties ar kkādu cilvēku, tu sāc lūrēt regulāri viņa sociālos tīklus, tu sāc pētīt, kur šo cilvēku varētu satikt un tamlīdzīgi....
I mean, why the fuck es braucu garām viņas darbam? Speciāli. Metu līkumu...
Tiem, kas nezin, es nestūrēju, es minos...

Man bija reāla cerība, ka es varbūt varētu kkā viņu ...notriekt ar savu velo? :D
Vai viņa mani? Viņai droši vien ir mašīna...viņa mani "netīšām" notriektu un tad izlektu ārā no mašīnas un redzētu
OMG Andri? omg omg es tevi notriecu!
un tad es klepodams spļaujot asinis pastieptu drebošu roku viņas virzienā un agonijā smaidot izdvestu "Ie...v...a.......... atceries to izlaidumu, kā mēs toreiz piepisām purnus?, argh, taa bija labākā diena manā mūžā un es to redzu visu laiku sapņos un es speciāli izbraucu tev priekšā, lai tu mani notriektu, lai es tev to varētu pateikt.... blheah(miršanas skaņa)" ....
Bet Zuzku paliktu bez manis :( Mana mīļā Zuzku kā viņai nav paveicies, ka saimnieks ir pilnīgs šizo..


Yeah, kaut kā tā...
btw viņa šodien bija rallijā netālu no Jekabpils, ne jau Zuzka, bet žeņka...
Linkir doma

Avio biļešu cenas

pajautaa

[hilda]
Sveiki, biežceļotāji!

Kā tur īsti ir - ja tagad, skatoties uz sev tīkamiem reisiem novembrī (Madride + lokālais no Madrides) man tīkamās biļetes maksā 302 eiro turp-atpakaļ, vai, sagaidot tos maģiskos 2 mēnešus pirms lidojuma, šiem pašiem reisiem biļetes būs dabūjamas lētāk?
vai arī tas ir mīts, tomēr?
Link5 raksta|ir doma

Deklarētā adrese un nekustamā īpašuma nodoklis

pajautaa

[zimbabve]
Jautājums ļaudīm, kas kaut ko saprot no nekustamā īpašuma nodokļiem.

Situācija šāda: ir mazpilsētas māja, kurā mēdza dzīvot omīte, diemžēl nesen nomira. Tagad mājā neviens nav deklarēts, kas nozīmē, ka vienam manam radiniekam, kuram māja pieder, būtu jāmaksā augstāki nekustamā īpašuma nodokļi.

Tad nu jautājums - vai ir svarīgi, vai tā ir fiziska vai juridiska persona, kas deklarējas? Tobiš, vai tur var piereģistrēt firmu, maksāt nodokļus savai iecienītajai pašvaldībai un tādējādi vienlaikus samazināt šī mana radinieka NĪ nodokli?

Principā radinieks tur varētu deklarēties arī pats, bet nepārzina likumdošanu un baidās, ka zaudēs kādas privilēģijas Rīgā, kur pamatā dzīvo un strādā. Uztraucas par medaprūpes pieejamību, bet, cik nu zinu, deklarētā adrese diez vai kaut ko maina, ne? Radinieks taču varētu turpināt iet pie saviem dakteriem Rīgā? Vai ir kādi zemūdens akmeņi?

Paldies!
Link13 raksta|ir doma


pajautaa

[ulvs]
Vai ir iespējams konstatēt, kas (tavā) cibā lasījis tevis postēto infu - konkrēti ieejot tavā postā, tā unique adresē? Iedomājos, ka varbūt kaut kur saglabājas IP, kā tas ir norādīts komentāros iekš jebkura tava posta (ja tu esi šo "save I.P." ieslēdzis cibas opcijās, utt.) adreses un to var redzēt.
Link5 raksta|ir doma

Dzīvā attieksme vai nez kas?

yoni
Es īsti nesaprotu, kāpēc vīriešiem lieks tik uzbudinoši tādā tīniskā veidā sarunāties ar sievietēm, prasīt bildes un vispārēji uzbudināties no tā, ko parasti viņiem nepieraksta - uzmanības? Parasti jau saka, ka vīrietim vajag pēc iespējas spēcīgāku vizuālo kairinājumu, un viss notiek. No tāda skatpunkta es nesaprotu - ko tā mana plikbilde īsti viņam dod? Pilns internets ar bildēm un video. Ieraksti tik parametrus un skaties visu, ko vēlies. Kāpēc tā plikbilde no sievietes, ar ko konkrēti runā, ir tik svarīga? Spēlītes ar izdomu - piemēram, saģērbies tā un šitā, un dari to un šito - to es saprotu. Bet ko dod tā vienkāršā plikbilde laikmetā, kad plikbilžu ir vairāk nekā sajēgas? Bet prasa tak visu laiku. Kāda jēga? Vismaz mani tās locekļu bildes nekādi neuzrunā. Un kāpēc ir tā lielā vēlme sarakstīties ar visādām neķītrībām un skatīties uz tām bildēm? Kas tur ir tik interesants? Es kaut kā piedūrienu neatrodu. Mana un lielākās daļas sieviešu pieeja ir tāda, ka parunāties normāli, pēc tam, ja patīk, var arī kādu bildi vai sexy talk, un tad ir jātiekas. Bet vīriešiem atkal - uzreiz sexy talk, un... tad neko, pazust. Jo vai nu viņi tiekas uzreiz, vai arī viņi ir tā frīku suga, kas grib to dīvaino saraksti un nez cik bilžu. Vai viņi visi ir impotenti? Runāt grib, bet darīt nevar? Man kaut kā nav piedūriena no tām bildēm, ja es netaisos tikties. Tad var skatīties nez cik bilžu internetā. Visām gaumēm. Un būtu vēl kaut kas interesants, tāda kā spēle vai kas, bet nē, "send pics, show boobs". Kaut kas patiešām nesaprotams.
Link2 raksta|ir doma

Šodien pamanīju 4?

slepenaamaasa
Es nezinu, ko šodien pamanīju. Šķiet, ka visas pamanītās lietas ir tik nelielas un kaitinošas savā niecīgumā. Pamanīju to, cik skaisti "nezāles" aug betona spraudziņās, kanalizācijas aku caurumiņos un citviet. Mani vienmēr tādas nezāles iepriecina, tomēr to ņemt un pierakstīt šķiet tik bezjēdzīgi. Pamanīju, ka diezgan spēcīgi smaržo jasmīni, bet, tiklīdz sāku ostīt apzināti, vairs nevarēju saostīt. Interesanti zināt, vai citiem arī tā ir?

Es pat nezinu. Varbūt par maz pamanu. Varbūt vienkārši katram vingrinājumam ir krīzes punkti. Respektīvi - jebkurš punkts kopš otrās dienas/reizes, kad jaunuma efekts jau novalkājies. Droši vien tāpēc to sauc par izaicinājumu. Varbūt arī tāpēc, ka ir tā nepatīkamā pārgulēšanās sajūta šobrīd. Atnācu no darba, aizgāju pasnaust un pamodos pusvienpadsmitos. Redzēju sapņus, bet ne pārāk patīkamus. Interesantus, bet tikpat samocītus kā pašsajūta šonedēļ. Tur bija māsas Instagram stāsts, kurā viņai ir lielas vistas kāju maskas čības, kas mums ar brāli un viņa draudzeni sapnī šķita ārkārtīgi komiskas. Tur bija sarežģītas virpuļdurvis, kas mani vajāja un sagrieza kāju. Tur bija mamma, kas pagaidu variantā dzīvoja kaut kur mūsu mājā, kaimiņiene, kas bija pie viņas ciemos, un sāka man lasīt pamācošu dzejoli, kā jāizturas pret mammu (kā pret lielu svētumu, jātur godā un cieņā, jāpalīdz utt.). Es sāku uz kaimiņieni kliegt, stāstot lietas, kas padara šādu mātes mīlestību par neiespējamu. Ārpus sapņa es neesmu mierā ar šo sajūtu, man tiešām gribas, lai visa ģimene ir vienota un mīloša, bet nespēju iedomāties, kā tas būtu iespējams. Kā būt mīlošai un vienotai ar kādu, kurš ir viss, bet ne mīlošs un... vienots pat pats ar sevi, kur nu vēl citiem?

Vēl bija interesants sapnis par iešanu uz ezeru. Aizgāju, tur atkal bija jokainas virpuļdurvis, es skrēju ūdenī, bet ūdens bija sveces, un sveces bija seklas, un izrādījās, ka ezers tagad ir norobežots aiz stikla ēkas sienām, kur lieli, pelēki viļņi skalojas pāri grīdas līmenim, bet visapkārt ir dažādas atrakcijas un baseins. Es peldējos baseinā, un arī tur bija mana ģimene. Tas likās tik jocīgi. Vienlaikus jutos atvieglota, ka varu būt gan ezerā, gan baseinā, kur ūdens ir caurspīdīgs un nevar slēpt zem sevis trakus vampīrus, dēles un citas briesmīgas, nepamanāmas lietas.

Manas desmit minūtes, šķiet, ir galā. Ir ļoti nepatīkami šobrīd būt.
Linkir doma


anonymous
Aiztur divas VUGD amatpersonas par kokaīna glabāšanu un nestrādāšanu

P. S. Priekš kam strādāt, ja kokaīns jau ir.
Link3 raksta|ir doma

par Chernobyl

telefontubbie
[Mūzika |Asten - Mechanics of heart (Kosmorama vision)]

Chernobyl apskats

Pirmkārt, labā ziņa, ka Latvijas melnajā grāmatu tirgū (ibook.lv) pirmajā vietā tagad stabili ir Svetlanas Aleksijevičas "Černobiļa.Lūgšana" un vēl viena grāmata par Černobiļu. Nevis Ādolfa Hitlera "Mein kampf" vai Karīnas Račko figņa.

Lai vai kāds būtu tas seriāls, love/hate, tas ir panācis to,ka paaudzes, kas jaunākas par mani, interesējas, kas ir totalitārisms, par informācijas pieejamību huiņas gadījumā un tā tālāk. Tas ir labi. Not great, not terrible.

Es sen biju izlasījusi vairākas grāmatas par to tēmu, skapī mētājas arī latviešu likvidatora foto albums, ko kaut kad iespieda Zvaigzne ABC. Pati kādreiz biju piemērījusi gan ķīmiskos aizsargtērpus, pačamdījusi dozimetrus, patestējusi lauka rāciju (šis ir goda vārds, fun), lasījusi Soviet laika literatūru par radiāciju, līdusi teju simts Rīgas/Dpils utt tā saucamajās nuclear fallout shelters, iejūtoties pagātnes totalitārajā domāšanā, ka "kodolkarš ir neizbēgams, jo pūstošie rietumi n shit".
Līdz ar to pirms seriāla lūkošanas bija burvīgs ieskats tajā radiācijas padarīšanā.

Tātad...

Lietas, ko man gribējās seriālā redzēt:
1)Posttraumatiskais stress. No Zonas evakuētajiem ļaudīm vēlāk dzīvē radās problēmas straujās vides maiņas dēļ. Pat Slavutičas iedzīvotāju dzīvē. Alkoholisms, ieciklēšanās uz pagātni u.t.t. To var lasīt Svetlanas Aleksijevičas grāmatā un redzēt atainotu filmā par Černobiļu "La Terre outragee"(2011)

2)Noslēdzošās paraugprāvas sērijas vietā gribējās tādu kā aftermath - problēmas, kas radās plašākā spektrā, it īpaši sociālajā. Daļa likvidatoru kļuva par invalīdiem ar zaudētām darba spējām un tie taisīja protestus 90tajos gados (Latvijas nac.vēst. muzejā ir fočenes), sakarā ar niecīgajām invaliditātes pensijām. Kas notika ar ģimenēm, kur pēkšņi vīrietis kļuvis par darbnespējīgu invalīdu? Tas netika parādīts, norādīts, protams bija un nojaušams, bet tur pēcāk skaidrs, ka dzīves salauztas un visi nevarēja būt kā Valdis Zatlers, kurš dzīves laikā paspēja kļūt par prezidentu.
Vai nez, nabadzīgi ļaudis, kas pēcāk devās uz Zonu marodierisma nolūkos, riskējot ar savu un citu cilvēku veselību, pārdodot melnajā tirgū "netīras" lietas vai tās ģimenes, kas uz laiku iedzīvojās Zonas pamestajās mājās (bij dažās doķenēs pieminēts).

Seriāls bija ar šoka elementiem, bez tiem nevarēja iztikt, jo... hmm, ē, kaut kas tāds notiek reti un ja notiek, sekas ir pamatīgas un ļoti, ļoti dārgas (pat augsti attīstītām valstīm, kā Japānai, tas ir dārgi).

Es domāju, ka tas piemineklis, kas ir uzstādīts pie Stradiņa slimnīcas ar tekstu
"BAISS ATGĀDINĀJUMS CILVĒCEI" ļoti makes sense. Tāpēc, ka Černobiļas scenārija atkārtošanās ir iespējama arī pavisam citos veidos - jā, tehnogēna katastrofa ir pilnībā iespējama no sasodītas zemestrīces un no tā izrietoša cunami, who would have think of this...
Par laimi, cilvēce nav nonākusi pie radikāliem kariem, kur cenšas ieņemt/iznīcināt atomelektrostacijas vai kodolatkritumu glabātavas - PAGAIDĀM...

Ok, tagad par to, par ko daudzi piekasījās:
Viss baigi tumšās krāsās, nolupis un vissirslikti (skatoties uz ekrānu gribas vien kliegt "Nēēēēē, ko tu dariiii!") . Hmm, nu tā seriāla autoru komanda tā gribēja, tādas krāsas uzlikt. Efektam. :) Protams, tagadējie 60+gadīgie,nekad neatzīs vienkāršas psihologu patiesības, ka jaunībā viss atmiņās šķiet skaists, košs, labs, svēts. Nu no tās sērijas, ka "MANOS LAIKOS.......A TAGAD...". Ai, pajāt. Nozombētas komunistu saskalotas grīdaslupatas paliek grīdas lupatas, kas nesaprot, ka krāsu filtrs tikpat labi varēja būt ļoti košs un saturēts priecīgās krāsās, ja vien kāds no seriāla veidotājiem tā būtu gribējis izdarīt, nevis speciāli tumšās krāsas taisīt, lai notašķītu melnu visu komunismu. Tas nemainītu to, ka TUR, Černobiļā notikušais bija šausmīgs.

!
Brīnišķīgs ieguvums no seriāla ir memes. Jā, jā, memes! Pat ja stulbas, bet tās panāk to, ka vairāk cilvēku to seriālu grib redzēt un saprast, par ko tā meme ir. Skatīt 9gag.com vai kur citur (meklētājā ierakstot Chernobyl vai roentgen, Dyatlov vai ko taml.) Jā, cilvēki ir drusku muļķīgi/neētiski, bet ja tas palīdz iedziļināties kādā tēmā, kāpēc gan ne. Tas šobrīd ir universāls informācijas pasniegšanas veids asprātīgā veidā.
!

Kopumā:
Seriāls tiešām ir labs, pat ja viss skaidrs, kas tur notiek un kāpēc. Jo seriāls ir baiss atgādinājums cilvēcei. Totalitārisms jau ir pieklauvējis pie dažādu Eiropas valstu durvīm un ieaicināts iekšā. Baltkrievijā būvē bēdīgi slaveno Astravjecas AES (Astravets NPP) , ko dāsni finansē Krievija. Kas it kā būtu sīkums, ja vien tā nebūtu kārtējā divu totalitāru valstiņu spēle, kuras dēļ cieš tas, kam vajadzētu būt prioritātei nr. 1 - drošība un caurspīdīgs būvniecības process, kurš tāds diemžēl nav. Astravjeca ar korupcijas un negadījumiem apvīta, ar slepenības zīmogu, godīgi sakot, Lietuvas ārlietu ministrija necepas par pliku velti. Protams, nevar tā viennozīmīgi teikt, ka par Astravjecas AES nākotne ir predestinēta sliktam scenārijam, tikpat labi NĀKOŠĀ var būt kādā no attīstītajām, demokrātiskajām valstīm (piemēram, Beļģija vai Francija).

Starp Černobiļu un Fukušimu bija 25 gadu starpība. Starp Černobiļu un Three Mile Island avāriju bija nieka 7 gadu starpība. Viss ir relatīvs. Mazākas lietas notiek ik pa laikam. Vienmēr viss var būt citādi.

Par vienu no seriāla aspektiem, informācijas ierobežošanu (cut the phone lines...contain the spread of misinformation), tas diemžēl ir ļoti aktuāls mūsdienās. Kaut vai Donbass. Tur joprojām krīt cilvēki abās pusēs, bet Krievija ni-un-ni mēs tur nekarojam, bet "kaut kādi" algotņi... phe. Babuškas Krievijas vai Donbasa kapos nenoslēpt, kas tur tagad raud par dēliem, mazdēliem, znotiem un tā tālāk. Damage is done, kaut kad jau būs pamatīgākas sekas tam visam. Cut the phone lines mūsdienās nedarbojas.

Vai vērts redzēt?
Jā, jā un vēlreiz - jā!
Kaut vai vienu sēriju no visām piecām, pēc patikas izvēloties jebkuru.


P.S.
Par Černobiļu apzinātā vecumā uzzināju vien 2006.gadā, kad no Lauku avīzes izgriezu katastrofas gadadienas ierakstu, kas saturēja arī pāris rindkopas par jauna sarkofāga steidzamu nepieciešamību. Vēlākos gados lēnām noskaidroju, kādas sekas videi nodarīja kodolraķešu bāzes, bezjēdzīgi izšķiesta aukstā kara nauda un tā tālāk. Laikam jā, iedziļināšanās tēmā maina skatījumu uz cilvēci. Ka tās rokās jau teju 100 gadus eksistē nāvējoši izgudrojumi, tikai brīnumainā kārtā kaut kur nostrādā common sense, kas palīdz planētu vēl atstāt apdzīvojamu.

Link3 raksta|ir doma

NOT INTERESTED class S.O.L.D.I.E.R.

ingmars
Linkir doma

no mans mazais fb, bet der atcerēties vispār komunikācijā ar cilvēkiem arī citās tēmās

usne
Īsumā par mammām

Kad mamma saka, ka ir nogurusi, viņa tikai to arī grib pateikt! Viņa nesaka, ka grib atstāt novārtā savu bērnu un aizmirst, ka viņš eksistē.

Kad mamma saka, ka vēlas pabūt viena - pavisam viena, viņa tikai to arī grib pateikt! Viņa nesaka, ka nožēlo būt mamma un, ka tā ir lielākā viņas dzīves kļūda.

Kad mamma saka, ka viņai vajag palīdzēt ikdienas darbos, tas nozīmē, ka tieši tas viņai ir nepieciešams. Viņa nesaka, ka nav spējīga to paveikt pati.

Kad mamma pagatavo ātri vārāmo putru vai makaronus vakariņām, tas nenozīmē, ka viņa tos gatavo katru nedēļas dienu un, ka viņas bērni nezina, kā garšo dārzeņi un kas ir veselīgs uzturs.

Kad apciemo kādu mammu un viņas mājās kārtība ir sajaukta, tas nenozīmē, ka viņas mājas ir nekārtīgas visu laiku.

Kad mamma saka, ka viņa vēlas iziet satikties ar draudzenēm, viņa tikai to arī vēlas pateikt. Viņa nevēlas atgriezties laikos, kad bija "neatkarīga/ ne-mamma", kad viņai nebija tādas atbildības.

Kad mamma saka, ka viņai ir nemierīgs prāts un uztraukums, viņa tikai to grib pateikt. Viņa nesaka, ka viņa ir gļēvule vai, ka ir gatava padoties.

Kad tu dzirdi kliedzošu mammu, tas nenozīmē, ka viņa patstāvīgi kliedz uz saviem bērniem. Droši vien viņa lūdza 300 reizes mierīgā tonī līdz tam.

Neizdomā melus, lai kādu tiesātu, īpaši sievieti, kura katru dienu atdod savu dzīvi kāda cita cilvēka dēļ, kura dzīve viņai ir svarīgāka par savu.
Link8 raksta|ir doma

Skumbrija/makrele

pajautaa

[sole]
[Tags|, ]

Tiem, kas iepērkas Centrāltirgū - vai zivju paviljonā var nopirkt jēlas skumbrijas/makreles?
Link4 raksta|ir doma


ingmars
What's on your mind, Ingmārs? Ilmārs Šlāpins. Born: November 8, 1968, Jelgava District. Latvian publicist, philosopher, translator, playwright, poet and world music DJ.

Link2 raksta|ir doma

nāvi tām

ingmars
Privātās automašīnas nav pelnījušas eksistēt.
Link3 raksta|ir doma


sirdna
Pa gadskārtu jānīcnāca, pa gadskārtu es arī.

Pļek.

Tas bija mans ieraksts cibā.

Augstcienībā

Sirdna.
Link6 raksta|ir doma


virginia_rabbit
[Tags|, , , ]

šajā mājoklī man ir kūrorta un airbnb sajūtas. viss ir jauns un tīrs, un uz tā negribas atstāt savas pēdas. pa logu mēs redzam tikai kaijas, debesis un jūras mirāžu.
vakar izskrējām tepat līdz AUCH aplīdzināt Eiženam matus, un es atstāju vaļā 4 jumta logus. tikko bijām izgājuši no frizētavas, sākās gāziens. 5 min laikā pielēja milzīgas peļķes uz grīdas.

Link5 raksta|ir doma

No sapņiem

anonymous
Redzēju nelaiķus – gan Dzubi, gan A. Kopā ar visiem pārējiem bijām MT. Bet nemākulis mākslinieks, kurš darbojās kā tāds ateljē fotogrāfs manu tēvu bija uzzīmējis pilnīgi nelīdzīgu un vēl piedevām ļoti štruntīgā kvaltatē savus zīmējumus izdrukājis. Visi bija sašutuši.
Linkir doma


slepenaamaasa
Kādam vēlbir bijuši brain zaps ne tikai atmetot, bet arī vienkārši lietojot antidepresantus?
Linkir doma


prtg
Sēne pirms lietus
Linkir doma

oy vey

pajautaa

[gnidrologs]
Vai kāds man var atgādināt kādi bija apstākļi pie kuriem žīdi, atšķirībā no visiem citiem, nedabūja tiesības denacionalizēt sovoka laikā zaudētos īpašumus? Visādi juristi varētu zināt.
Link6 raksta|ir doma

palūko
[ apskata | most recent entries ]
[ go | earlier ]

hackers counter system