Through the peephole // ieraksti|arhīvs|draugi|par mani


iokaste
par maniaku neviens neko skaidri nezināja. tikai to, ka tas ir ķīnietis un nogalina cilvēkus. pat ne nogalina, tikai gandrīz un arī tikai retumis. un jā, kāds ir dzirdējis, ka viens ne pārāk zināms aktieris, kuru neviens vairs neatceras, patrāpījies vīrusam ceļā. un vēl viens futbola komandas trenera palīgs.
bet pa īsto neviens redzējis nav - tie paši, kas bļāva par Trampa sakariem ar Krieviju, tie paši tagad kliedz - būsim atbildīgi, slepkava ir tepat blakus (četras kājas labi, divas kājas slikti)!!

tas viss atgādina garlaikotu cilvēku vēlmi pēc lampu drudža, vēl vienu vasabi piesātinājumu pie cūkgaļas ar sinepēm. bet ņemot vērā, ka 50% cilvēku dzīvo no roka smutē, bet 25% ir atkarībā no citiem - viss izskatās nelāgi nabadzīgi. ka nabadzīgie kļūs vēl nabadzīgāki, bet bagātie joka pēc vēl bagātāki.
Linkir doma

16.diena - šorīt skatos, kā gaisma aust

jojo
[Tags|]

pasaule strauji tuvojas pirmajam zināmajam saslimušo miljonam. šo skaitli labāk skatīt proporcijā pret 7,5-8 miljardiem pasaules iedzīvotāju (saslimis ir katrs viens 1 no 7000-8000). dažādi avoti spriež dažādi un zināmo saslimušo pret nezināmo saslimušo robežu sprauž starp 1 pret 5 līdz 20.

Vakar IT - 4782, BE - 1189, ES - 8195 jauni gad. pēc svaigākiem datiem apjautāties pie cibiņa puuces, viņa BE ciparu zināja jau vakar. Eiropas Parlaments piedāvājis Briseles pilsētai savus auto, šoferus un telpas, links zemāk. Pasaules tirgi (izņemot šanghaju, kura danco pati pēc savas mūzikas) draudzīgi un relatīvi kontrolēti turpina kristies, bet vēl joprojām turas virs 2020. gada zemākā punkta, ap 23. martu. (pēc vakardienas trampa paziņojuma, ka slikti ir un būs sliktāk). briti arī noskaņo savu publiku tam pašam scenārijam. vakar dauningstrītas brīfingā tautu gatavoja scenārijam, ka dažādu līmeņu ierobežojumi būs spēkā līdz jūlijam -

vakardienas prieciņš - ziedošie koki. pavasaris ir mans mīļākais gadalaiks un beidzot ielās var elpot - parasti, gan tur, kur dzīvoju, gan tur, kur strādāju, ir slikta gaisa kvalitāte.

pateicības:
visi veseli, pavasaris,
gaidu jaunas kurpes,
elektrība, ledusskapis, telefons, dators un visas citas ērtības,
veci džūlijas čaildas video - viņai kaut kā ļoti jauki sanāk pildīt plūmes, lai pildītu zosis, vārīt pastētes un vēžus. nomierina.


https://www.brusselstimes.com/all-news/belgium-all-news/104120/coronavirus-european-parliament-offers-its-services-to-brussels/

upd: šodien ir tā diena, kad dārzā plaukst bērzi!!!
Link5 raksta|ir doma


jojo
nevaru aiziet gulēt, kaut kāds dumjš drebeklis.
Linkir doma


virginia_rabbit
[Tags|]

mūsu skoliņā šodien )
Link5 raksta|ir doma


virginia_rabbit
Es skatos Hamletu (un ēdu siļkes), Ingmārs spēlē Jakudzu

Link3 raksta|ir doma

Nosaukums ģimenes ārsta praksei

pajautaa

[sirualsirual]
Draugi vēlas palīdzību, lai izdomātu nosaukumu ģimenes ārsta praksei.

Meklējumus sarežģī tas, ka vārdam jāsākas ar "ai".

Vai ir kādi ieteikumi? Šī ir iespēja atstāt savu nospiedumu pasaulē.
Link39 raksta|ir doma

Holding China’s Communist Party Responsible for the Global Spread of Coronavirus—Maura Moynihan

usne
skatos šo, jo uzticos savam draugam Matīsam Bauščiniekam
https://www.youtube.com/watch?v=_BJmhNT4lg4&fbclid=IwAR0qVWH054IX0mtFccFAyFKdJL_ir5T61KOC8ohsjIvPWtdv6lMj5q32c34
Link4 raksta|ir doma

bārs "Delfīns"

usne
I
I will be king
And you
You will be queen
Though nothing
Will drive them away
We can beat them
Just for one day
We can be heroes
Just for one day
And you
You can be mean
And I
I'll drink all the time
'Cause we're lovers
And that is a fact
Yes, we're lovers
And that is that
Though nothing
Will keep us together
We could steal time
Just for one day
We can be heroes
For ever and ever
What d'you say?
Linkir doma


virginia_rabbit
[Tags|]

Migrēnas atkāpšanās sajūta ir vienāda ar krēslas iestāšanās sajūtu
Link4 raksta|ir doma


prtg
Uzmanību! Bīstami! Sētā nikns viedoklis. Var izraisīt līdzcilvēku nāvi.
Linkir doma

😷🚆

ingmars
Linkir doma


narkoze
[Mūzika |Patrick Watson ]

cilveki runaa, ka par shiem laikiem stastisim saviem mazberniem. man ir daudz domu par sho 'neredzamo ienaidnieku', par to, ka pasaule vairs nekad nebus tada pati, kaa taa lidz shim ir bijusi, un ne labakajaa nozimee, bet shoreiz ne par sho, bet par divainu brivibu, ko ir devis shis majas ‘ieslodziijums’.

man, tapat kaa lielakajai daljai no cilvekiem, dzive paiet milzigaa skrejienaa, ir vienmer tik daudz kaa, ko darit, kur iet, ko redzet. lielakoties neko no taa tu nemaz nedari, bet laika tapat pietrukst, un visvairak - energijas. pirmdienas-piektdienas (uz ko ilgu laiku tiecos) darbs panjem no manis gandriz visu. pie taa, protams, ari vainojams tas, ka esmu vairak nekaa 100 procenti iekshaa darbaa, ko daru, un visu velos izdarit lidz pedejam perfekti. tas, kas paliek pari, ir laicinjsh sestdienaa, lai paguletu mazliet ilgak, paspeletu klavieres, mazliet pakomponetu (ja ir iedvesma), sakartotu maaju, un dotos pie drauga arpus Londonas, uz vietu, kas ir blakus Surrey Hills Area of Outstanding Natural Beauty. Gandriz 2 stundu braucienaa no manaam majas durvim lidz vinja, un esmu pavisam citaa videe. miera zonaa, kur laiks rit mazliet lenaak, cilveku ir mazaak, gaiss ir svaigaaks, un tu vari ilgi iet pa mezhu un lauku celjiem neredzot nevienu cilveku.

pie vinja ari esmu 'spiesta' pavadit sho 3 nedelju (bet iespejams ilgak) laiku, kas skjiet kaa sveetiiba no augshas. mums abiem, kas nekad ar nevienu taa pa iistam nav kopaa dzivojushi, un biezhi stridamies, shis ir liels parbaudiijums. shoreiz ne par vinja gruto raksturu, bet par to, cik mes izradaas labi varam sadzivot, kad citu variantu nav. kad ir pavisam mazinjsh dzivoklitis, kuraa katram nav sava stuuriisha, kur jaiemaacaas vienam otru saprast, un pienjemt, jo shis viss tik driz nebeigsies.

karantina sakaas pagajusho pirmdien. svetdienas vakaraa mums pazinjoja, ka uz darbu nebus jaiet (no majaam mes stradat nevaram), un pirmdienas vakaraa bija pazinjojums ar daudz stingriem noteikumiem, kas, kopsh taa laika, ir kljuvushi vel striktaaki. itkaa daba mums ko veletos pateikt, vai varbut lidzi jutot, taa davaaja mums visu nedelju ar absoluti zilaam debesim bez neviena makonja (un gandriz nevienas lidmashinas, kas vienmer sashviikaa debesis), un saules siltumu.

mana miljaakaa dienas izklaide ir vieniigaa dienas atljautaa aktivitate araa (ja neskaita veikalu) - pastaiga. Paldies Dievam, mums nav 1km vai 100 metru ierobezhojuma, un mes katru dienu ilgi, ilgi staigaajam pa mezhu un laukiem. pavasaris ir saacies, tas mostaas muusu acu priekshaa katru dienu. taurenji priecigi rinkjo apkaart, bites meklee pirmo nektaru, putni dzied, aitinjaam, kas ganaas pljavaas, piedzimushi jerinji, mezhus rotaa mazas pukjites dazhadaas krasaas (dzeltenas, baltas, zilas), kas vienmer aizver savus ziedus uz vakarpusi, zirgi ganaas laukos, un dazhreiz mees tos redzam pastaigaas pa mezha celjiem, briedis mums parsteidz uz vienas no mezha takaam.

vienaa no shiim pastaigaam es sajutu specigu un pazistamu, bet sen sen nejustu sajuutu. ka ir jaraksta, ka ir ko teikt, ka gribas iemuzhinaat sho sajutu.

katru dienu but pie dabas, katru dienu buut brivam no darba, kas tev IR. taa ir sensacionala sajuta, ko nevienas oficialas brivdienas nevar dot. kopsh saku stradaat universitates laikaa, es neatceros reizi, kad butu bijusi atvaljinajumaa vairak nekaa 10 dienas. vienmer censhos sadalit atvaljinajumu, lai sanak aizbraukt uz Latviju uz Ziemassvetkiem un vasaraa, pie teta uz Norvegjiju , un paliek pari prieksh atseviskaam dienaam, lai sanak garaka nedelas nogale, vai kads cits brauciens arpus Anglijas. shis ipashais laiks liek saprast daudz ko, bet visvairak - neiznieko to. dari to, ko vienmer velejies darit, bet kam nekad nepietika laika. esmu sakusi dariit 3 lietas, kas man liek katru dienu piecelties ar smaidu zinot, ka vareshu atkal ko jaunu iemacities. un pamosties blakus miljam cilvekam, bez nekadas distances.
Link1 raksta|ir doma


virginia_rabbit
[Tags|, ]

mūsu mājsaimniecībai pēkšņi ir radies jauns sapnis: aiziet uz šokolādes fabriku (kas agrāk nekad nav šķitis suģestējoši. bet uz šī interesantā fona Laimas fabrika liekas kā Leiputrija)
Link6 raksta|ir doma


dienasgramata


“No 25. marta līdz 10. aprīlim gulēju Ostroumova klīnikā. Klepoju asinis. Abās pusēs trokšņi izelpā, labajā pusē paliek trulāk. 28. martā bija atnācis Tolstojs L.N.; runājām par nemirstību.”

Antons Čehovs 1897. gadā aprīlī
Link1 raksta|ir doma

15. diena, atkal darba diena un 1.aprīlis

jojo
[Tags|]

pulksteņa pārgriešana 28? 29? manā bardakā pagāja nepamanīta... līdz šodienai. šodien es labprāt gribētu gulēt, bet nevaru, darba diena.

IT, BE, ES jauno saslimušo skaits krīt, kas ir labi. BE 876, IT 4053 griežas uz otru pusi un ES stabils, ES 7969 (stabils).

kāpēc šodien būs burvīga diena:
ir pavasaris, saule lec 7:17 un riet 20:15, dienas garums 12 stundas 58 minūtes, ir gaišs un paliek gaišās,
laiks auksts. ārā ir vienkārši auksts. un jocīga ziedēšana - kaut kā nezied šogad pilnā sparā - ziema bija silta un koki, man domāt, tā arī nav sapratuši, ka ziema pāri.
neviens nezina, kas citiem zem ādas -

pateicības:
jumts virs galvas,
drēbes mugurā,
jauna diena -

bēdas:
maz ticams, ka būšu nākamo paaudžu Samuels Pepijs (Pepys) - https://www.historyextra.com/period/stuart/samuel-pepys-diary-fire-london-cheese-facts/
Linkir doma


virginia_rabbit
#staybrutal
Linkir doma

bērniem armagedoni notiek otrdienās

virginia_rabbit
[Tags|]

- un kā tavam draugam veicās ar to mājasdarbu? - mēs nerunājām, mēs tikai iztēlojāmies, ka esam jaguāri un cēlām sev māju, kamēr visu pasauli bija pārņēmuši sliktie mērkaķi un tūristi. mūsu māja bija smilšu pils un tāpēc to nevarēja iznīcināt.
Link1 raksta|ir doma


virginia_rabbit
[Tags|]

burtiski ierauti citu cilvēku ārprātā - caur izglītības sistēmu

Link10 raksta|ir doma

fortress riga

ingmars
Es prognozēju, ka tuvāko nedēļu laikā tiks iesaistīta armija.
Link2 raksta|ir doma

vai babilona jau sadegusi

ingmars
Es ļoti ceru, ka COVID-19 dēļ nenāksies atcelt šī gada Positivus festivālu. Es tā gribēju pieredzēt to, kā policija ar suņiem pārmeklē mūsu telti pirms mēs ar ģimeni dodamies uz amerikāņu repera A$AP Rocky uzstāšanos.
Link4 raksta|ir doma

palūko
[ apskata | most recent entries ]
[ go | earlier ]

hackers counter system