Through the peephole // ieraksti|arhīvs|draugi|par mani


teja
Vēl ir tā, ka neinteresē, lai mani slavē vai apbrīno - es vēlos, lai mani pagaida - lai aizdod jaku (eu aizdod jaku) - bet kur tad ir tie gaidītāji - es pats esmu vinu gaidītājs.
Link1 raksta|ir doma


pajautaa

[ulvs]
Tikko, pirms nepilnām 5 minūtēm, Brīvības un Matīsa ielas krustojuma rajonā dzirdēju tādu kā trauksmes sirēnu, kā frekvence kāpa no zemas, uz augstu. Uzkāpa līdz zināmam augstumam un pārstāja skanēt. Internetā nav nekā par to, ka notiktu tests. Varbūt kāds vēl dzirdēja?
Linkir doma


teja
Eu nu nepērciet vairs turku rozīnes griekjiem arī ir
Linkir doma


teja
es vienmēr esmu gribējusi dzirdēt bet maz sanācis in tāpēc tagad saku jums:

NEKAS ES TEVI PAGAIDĪŠU
Linkir doma


teja
Ar orgasmiem ir tāpat kā ar narkotikām, to visu var lietot lai no sevis bēgtu bet arī lai noklūtu tuvāk sev
- vai nav paradoksāli ka mēs beigās tāpat satiekamies vienā vietā - jā es to nevaru izskaidrot, bet saprotu - vai nav paradoksāli saprotu bet nevaru izskaidrot

Paradoksa vienīgās mājas ir valoda - un valoda nav mājas
Link1 raksta|ir doma


teja
[Tags|]

dienas beigās viss atduras tikai pret to kā mums iet intimitātē ar sevi.

"tevī man pietrūkst sevis"

"saucu savu vārdu palagu kaudzē"
Linkir doma

Meklēju vertebrologu

pajautaa

[pichshsh]
Nesen magnētiskajā rezonansē man atklājās muguras spondiloze ar ietekmi uz nervu saknītēm, konsultējos ar vienu vertebrologu (mugurdakteri), bet man viņš nešķita līdz galam uzticams, tāpēc vēlētos profesionālu second opinion. Vai varat ieteikt?
Link2 raksta|ir doma


telefontubbie
Patīk pamosties kopā ar draudzenes zvēru dārzu. Pa istabu lidinās un čirkstī kanārijputniņš un aiz gultas trusis ēd gultas pārvalku. Zvēriem piebalso burkšķošs radiators. Jāuzvāra čajs.
🐱🐱🐱🐵🐵🐵🐤🐤🐤🐘🐘🐼🐼🐼🐧🐧🐧🐢🐢🐙🐙🐕🐕🐆🐆🐆🐈🐈🐈🐾🐾🐾🌚🌚🌚
Vakar nopirku žurnālu Ir un momentloto biļetes un nocenotu psiholoģisko trilleri-zajbis, Valterā un Rapā visu oktobri 20% atlaide visam,arí nocenotām grāmatām. Līdz pirmajai algai in da ņū džab vairākas nedēļas un nauda vien ēšanai palikusi,bet grāmatas un lasāmviela ir svēta lieta.
🌈🌈🌈
Césu gingerbread porteris galīgi negaršo pēc piparkokiem.
Linkir doma

52h

ingmars
Pabeidzu Final Fantasy III. Vairākas nedēļas nevarēju iziet pēdējo cietoksni, bet šodien beidzot izdevās. Sakritības rezultātā šodien pastā saņēmu Final Fantasy IV.
Linkir doma

LSD trials

slepenaamaasa
Kopš noskatījos sēriju par LSD Netflix "The Mind, Explained", jūtu, kā mana attieksme lēnām, bet noteikti stūrē projām no ierastā. Šodien pačekoju LSD Trials iespējas, un pārsteigta atklāju, ka šobrīd to aktīvi testē ne tikai US, kā biju domājusi, bet arī vairākās vietās Eiropā.

Gribas nomirt un piedzimt no jauna. Viss, kas es esmu, ko jūtu un par sevi domāju šķiet tik nonēsāts un vairs nelietojams. Vienlaikus tik ierasts, ka grūti izkāpt no sliedes un sākt izpētīt citus ceļus. Es braucu pa mirušiem domu maršrutiem un netieku ārā. Terapija velkas jau gadiem, ilgiem un lēniem, un tik ļoti mazauglīgiem. Es gribu to svaigo sniegu, jaunās sliedes un neironu ceļus.
Link8 raksta|ir doma


slepenaamaasa
Šodien atbraucu mājās pēc darba, nolikos pagulēt un pamodos pēc 6 stundām. Redzēju skaistu sapni, kurā pāri kalniem un lejām savās bērnības mājās braucot domāju par dzīvi un secināju, ka ir tik muļķīgi tiekties pēc mērķiem. Ja es nekas neesmu (nekas konkrēts un nemainīgs jebkurā gadījumā), tad kas tieši tiecas pēc tiem mērķiem. Viss ir tagad, es domāju, skatoties uz saules un krāsainu lapu pielietu pļavu. Viss ir tagad un tik sasodīti skaisti. Cik labi būt brīvam no visa pārējā.
Linkir doma

END

ingmars
Es nerunāju daudz.
Link1 raksta|ir doma


virginia_rabbit
[Tags|, ]

vienu dienu pie manis ciemos bija Agnese K. un mēs cepām kupātus un papriku. tie kupāti vēl tā, bet paprikas trāpīja manā sezonas garšā - es tagad katru dienu gribu apcept sarkanu, gaļīgu paprikas gabalu.
man tas prasās kā mazasinīgam cilvēkam steiks.
Link10 raksta|ir doma


anonymous
Man šķiet, ka esmu salauzis ribu.
Link3 raksta|ir doma

Eh...

yoni
Ja vien cilvēkiem būtu tik viegli to izdarīt, kā mūzikai.
Linkir doma


prtg
Stay frugal
Linkir doma


prtg
Das Auto.
Was es war..?
Vol..
Vol..
Volvo.
Linkir doma

YC

ingmars
Your country.
Linkir doma

#kojimastrong

ingmars
A Hideo Kojima game.
Link1 raksta|ir doma


teja
Bailes no mēbelēm
Linkir doma

palūko
[ apskata | most recent entries ]
[ go | earlier ]

hackers counter system