Through the peephole // ieraksti|arhīvs|draugi|par mani


dienasgramata
DELFI. (rubrikā IZKLAIDE) 71 gada vecumā uzstāšanās laikā festivālā nomiris daudzu mūziķu cienītais Nešvilas folka un kantri mūzikas dziesminieks un komponists Deivids Olnijs. Mūziķis aizvadītās nedēļas izskaņā uzstājās mūzikas festivālā Floridā, kad savas uzstāšanās laikā viņš negaidīti pārtrauca dziedāšanu, atvainojās faniem un aizvēra acis.
Linkir doma


virginia_rabbit
Heli mani aicina uz savu tūri in person un liek sveicināt. How cool is that?
es vislabprātāk pievienotos Alsungā, bet man tajā dienā jāpiedalās panelī par attēlu dzīvi un nāvi
https://www.norden.lv/jaunumi/somu-dzejnieces-heli-laksonenas-un-dzejnieka-guntara-godina-brauciens-no-kurzemes-uz-rigu/
Link3 raksta|ir doma


virginia_rabbit
[Tags|]

Ar šmurguļiem koncertos, ja

Linkir doma


virginia_rabbit
[Tags|, ]

Linkir doma


dienasgramata
Šodien saņēmu kontā 0.50 eiro no Latvijas Loto. Atceros, kaut kad biju reģistrējies viņu mājaslapā, kad 2018. gada pavasarī nopirku pāris Simtgades loterijas biļetes, kas neko nevinnēja. WTF?
Link1 raksta|ir doma

Alternatīva French press coffee

pajautaa

[aai]
Sveiki,

Ir kāda laba, lēta un vienkārša alternatīva t.s. French press kafijas pagatavošanai, kam būtu "apliešanas" un kaut kāds mehāniskās filtrēšanas princips? Espresso vārkanniņas vai papīrfiltrēšanas & lēnpilēšanas padarīšana īsti nesaista.
Vairāk tieši no apkopes viedokļa, kur nav čakars to sietiņu katru reizi rūpīgi iztīrīt no biezumiem utt.
Kādas ir atsauksmes par Aeropress - tur vajag padaudz spēka? Resp., vai kundzēm gados īsti piemērots?
Link4 raksta|ir doma


prtg
Dia dhuit, Baile Átha Cliath
Linkir doma

vēl viena Černobiļa

ingmars
Mums nav vajadzīga vēl viena Černobiļa.
Link1 raksta|ir doma


virginia_rabbit
2 dienas neesmu bijusi laukā, šodien ēdusi tikai kafiju. Ingmārs to sauc par privilēģiju. nevar noliegt, ka starp "iet uz veikalu" un "iztulkot lapiņu" izvēlos nr.2
Link9 raksta|ir doma


dienasgramata
DELFI. Vīrietis ar suvenīrbanknotēm nopērk speķi un nokļūst cietumā
Link1 raksta|ir doma


prtg
[Tags|]

Blāvi sarkanīga rīta saule ietrāpa spraugā starp apvārsni un zemo mākoņmalu, ieslēdzu pirti, arī šorīt bass rīta skrējiens gar jūru līdz akmeņiem un atpakaļ. Adaptācija ir tik ātra, ka, salīdzinot ar vakarrītu, kājas vairs nesalst, tikai paliek viegli nejutīgas. Skrienot jautāju zvaigznēm, vai tas, ko lūdzot saņemu, gadījumā nav uz parāda. Zvaigznes smejas eksplozīvās milzu protuberancēs, bet jo īpaši lielā, oranži melnā, nosacīti manējā.
Linkir doma


prtg
Pilnpiendziņa
Linkir doma


prtg
Afterwords
Linkir doma


virginia_rabbit
[Tags|, ]

ja Simo palīdz atskrūvēt korpusu, viņš prot pats izjaukt un salikt datorpults iekšu.

Linkir doma


ena
Puzzled by people ja es vareetu aizmirst t kurs mani pameta un dziivoja taalaak laimiigs un nekad nepaarliecinaajaas vai peec tam man vispaar ir pulss un vai es elpoju es vareetu iemiileeties savaa trenerii vins ir tik mieriigs un nomierinoss un stiprs un vins ir redzeejis kaa es sviistu un asinoju un kaa man birst asaras un vins tic man vairaak nekaa es un vins man teica ka es drikstu arii izvemties kad ir par gruutu un vins nokeera mani rokaas kad es kritu no sienas un vinam ir loti garas rokas kuraam vismaz pietiek vietas man un sodien vins paprasijaa no kaa veel man ir bail mees to visu izdariisim un paneema aiz rokas un lika noleekt no balkona un es protams noleecu apaksaa bija matracis i wanna go to heaven for the weather hell for the company
Link1 raksta|ir doma

alus un miegs, kaut kāds sakars tur ir

telefontubbie
Kā tas darbojas.
Sestdienas vakars. Neliela pastaiga iekš miesta. Arī veikals. O, mīļākajam ķiršu alum atlaide, 0.99 centi! Aizeju pie bezalko stenda. Tērvetes bezalko 0.85 centi. Paņemu bezalkaholisko, atstājot plauktā ķiršu alu.
Nu tas pats arī reizi nedēļā, kad baigi gribās junkfood, konkrēti, čipsus vai olīvmaizi. Reti var arī nočītot, paņemot kkādu Radler vai vienkārši kaut kādu limonādi, piemēram, Brūvera limonādes (ķiršu, meloņu, whatever), bet no tā paša Radler uznāk noguruma lūziens iedzerot, mistisks nespēks/miegs (bet kurš rezultējas ar mošanos kkādos 5AM kad vajadzētu būt dziļā miega fāzei, kļūda, kļūda!).

Rezultāts ir - laba miega noslēpums ir nedzert nekādu alkoholu, vispār.
Linkir doma

231 (drudzis)

temperature
ieraudzīju video ar to, kā zīmju valodas tulce tulko eminema koncertu, un tas ir tik nenormāli stilīgi, ka es teju apraudājos.
es šonedēļ visu laiku esmu tādā stāvoklī. sāp galva, ir drusku nelabi, lēkā karstuma un aukstuma periodi, neaprakstāmi nāk miegs un gribas raudāt. brīdī, kad bija terapeitei jāpaskaidro, kāpēc es gribu iet no viņas prom, pēkšņi izplūdu asarās un noraudāju visu stundu. un beigās pierakstījos uz nākamo reizi, jo negribēju viņu sāpināt un pievilt. tā bija izcila ilustrācija tam, kā es nepārtraucu nevienas attiecības, kurās jūtu, ka tās nenāk man par labu. es pieciešu nepatīkamus paziņas, palieku ar vīrieti, kas mani ir novilcis līdz pirmsterapijas līmenim, un nevaru aiziet no terapeites, pie kuras nejūtos ērti. jo visu laiku šķiet, ka "nav jau tik traki". "es tikai kaut ko esmu sadomājusies". "man tikai tā šķiet". "viss ir labojams". stulbākais ir tas, ka es tak nemaz necenšos neko labot. tikai ceru, ka viss notiks pats no sevis.

it kā jau tā stulbā pašsajūta ir viegli izskaidrojama. izrādījās, ka mans pms ir spēris vēl vienu soli absolūtas elles virzienā, un nu nāk arī ar "drudzi", tikai bez temperatūras. līdzko sākās mēnešreizes, pazuda visa kaulu laušana. tad es nostrādāju līdz vienpadsmitiem pa dienu (no iepriekšējās dienas pieciem..?) ar pusotras stundiņas nosnaušanos pa vidu. tas manam ķermenim, protams, arī nepatika, un sekas es jūtu vēl šodien. bet man, kā vienmēr, ir grūti pieņemt šo realitāti, un nepamet apziņa, ka tas ir kaut kas vairāk par sliktu režīmu un mazkustīgumu. man vienkārši gribētos, lai tā ir, jo tad es drīkstētu uzprasīties uz žēlošanu. tagad nedrīkst, jo, nu, būsim reāli, pati vien vainīga. jāveic ilgtermiņa izmaiņas dzīvē, nevis jāpīkst par sekām.

tikai tas raudulīgums dīvains. parasti tas pazūd kopā ar pms. bet šoreiz viss ievilcies, tāpēc man joprojām ir te auksti, te karsti, joprojām ir dulla galva un joprojām nākas pinkšķēt par sīkumiem.
Link1 raksta|ir doma

Kvalitatīvas basic drēbes
pajautaa
[p_petersons]
Ir nedaudz apriebušās lētās, nepareizi sašūtās Made in China/Vietnam/Bangladesh drēbes, kas ļoti ātri sāk izskatīties pēc mēsla, dilt un jukt ārā. No 20 gadus senas pagātnes, savukārt, man vēl arvien ir pāris t-krekli, kuri vēl arvien izskatās diezgan labi. Bet tādas drēbes taisīt laikam ir gandrīz vai zudusi māksla.

Kur mūsdienās Latvijā (vai varbūt ne pārāk eksotiskās ārzemēs) cilvēks var iegādāties kvalitatīvus, vienkāršus (t-)kreklus, bikses, džemperus, kas ir ilgtspējīgi? Apzinos, ka kvalitatīvas drēbes maksā naudu, bet negribētos iekrist citā slazdā - drēbes gabals tiek pārdots par lielu naudu, jo ir "brendīgs", bet tāpat ir mēsls.

Lūdzu, iesakiet veikalus (NE interneta, vajag mērīt). Interesē vīriešu un sieviešu veikali.


Edit: Paldies visiem par atbildēm, iesim lūkoties uz ieteiktajiem veikaliem!
Link11 raksta|ir doma


virginia_rabbit
es nezinu, ko E ir apēdis. vins saka: noņem hamburgeram augšu, tad gaļu, tad salātu, tad kečupīt, salvetīt, šķīvīt, tad galdautīt un tā līdz pirmā stāva apakšai, pēc tam sākas pazemīt, elletīt, antarktīt, kosmosīt
Link2 raksta|ir doma

Māju siltināšana

pajautaa

[slepkava]
Labdien, jaukie cibiņi, varbūt kāds zin, kāds ir process, lai pieteiktos ES atbalsta fondiem daudzdzīvokļu mājas nosiltināšanai, ar ko sākt un cik sarežģīts ir šis process?
Link11 raksta|ir doma

palūko
[ apskata | most recent entries ]
[ go | earlier ]

hackers counter system