OM MANI PADME HUM // ieraksti|arhīvs|draugi|par mani

123
Par tramvajiem un baklažāniem uzrakstīt.

Šorīt tramvajā starp vārdadienu paziņojumiem un multiplikācijas filmām bez skaņas arī video recepti ieraudzīju.
Ceptus baklažānus ar siera, tomātu, vēl kaut ko pildījumu.
Nez vai RS speciāli veģetārās receptes izvēlējušies rādīt? Es jau tikai par!
Baigi arī sagribējās ēst skatoties šo video recepti, izskatījās ļoti garšīgi, būs jāmēģina atcerēties un pasūtīt, lai mājās E. uztaisa.
Linkir doma

122
Bērnībā Ziemassvētkus sagaidīt nevarēja.
Tagad paši nāk virsū.
Link1 raksta|ir doma

121
Būtu interesanti, ja varētu pierakstīt, kā citādi piefiksēt smalkākos savus mentālos stāvokļus. Par to, ka uz atmiņām šādu lietu sakarā paļauties nevar nav šaubu. Atcerēšanās notiek šajā brīdī, tās cēloņi ir šī brīža mentālie stāvokļi, kuri šīs atmiņas ietekmē, izmaina, pārveido.
Linkir doma

120
Šogad bez mazākajiem sirdsapziņas pārmetumiem Ziemassvētku dziesmas klausos jau no pirmā decembra.
Dāvanas meklēt arī jau bijām vakar aizbraukuši meklēt. Sapratām, ka veikalos neko neatradīsim un jāmeklē internetā. Varbūt Ziemassvētku tirdziņu laikā vēl kaut ko.
Dekorācijas arī jau saliktas.
Linkir doma

119
Piektdienā ir daļa pirmdienas, tāpat kā brīvdienās ir daļa darbadienas un darbadienā daļa brīvdienas.
Lietu mainīguma paturēšana prātā palīdz pret pieķeršanos.
Linkir doma

118
Šodien sāku lasīt grāmatu, kurā aprakstīts kā meditēt.
Linkir doma

117
Darbā sēžot salst plaukstas. Iespējams, ka džemperim piedurknes dažus centimetrus par īsām. Bet varbūt, ka tomēr ziema.
Linkir doma

116
Kaut kāda prāta skaidrība šorīt. Nogurums nedaudz atkāpies. Šoks par sezonu maiņu pierimis.
Linkir doma

115
Diena bez kafijas.
Divas kafijas porcijas no darba kafijas automāta darbadienas pašā sākumā dabūju, bet pēc pāris malku izdzeršanas izlēju visu krūzes saturu uz galda un arī sevis. Pēc tam, kad satīrījis visu biju aizgāju uztaisīt vēl kafiju, bet izrādās, ka kafija bija beigusies un pēdējās divas kafijas porcijas tikko biju izgāzis. Tagad nevar acis vaļā noturēt.
Linkir doma

114
Par pārmaiņām grāmatu izvēles procesā gribēju uzrakstīt.

Kādreiz to kādas grāmatas tika pirktas gandrīz pilnībā ietekmēja tas kādas grāmatas bija pieejamas tuvējos grāmatu veikalos. Tagad atliek apmeklēt kādu grāmatu pārdošanas vietni internetos un izvēlēties, pasūtīt precīzi to ko vēlies. Īpaši tāpēc, ka bezmaksas piegāde pasūtītajām grāmatām un arī lētāk grāmatas pirkt internetā nekā vietējās grāmatnīcās.

Trūkums, ka pazūd iespēja atrast un nopirkt ko tādu, ko nemaz neesi zinājis, ka vajag. Es, piemēram, sestdien Spicē JR grāmatu veikalā uzdūros pēkšņi grāmatai vienā eksemplārā par tēmu kas mani interesē, bet kuru noteikti nebūtu pasūtījis internetā meklējot grāmatas. Pie tam izrādījās, ka šī grāmata pat ir jūtami lētāka nekā ja es viņu pasūtītu no interneta vietnes kur parasti pasūtu grāmatas.
Linkir doma

113
Sāku šodien lasīt grāmatu par reliģijpētniecību. Diez vai pabeigšu.
Linkir doma

112
Forši, ka reizēm nejauši pareizās izvēles tiek izdarītas. Piemēram, šodien ar visu to klapatu uz Jelgavas šosejas un Ozolnieku tiltu. Labi, ka izvēlējos ar vilcienu nevis auto braukt uz Rīgu. Arī laiks pie tam labs un varēju ar kājām no stacijas līdz darbam atnākt.

Kādreiz, kad nebija mašīnas un autovadītāja tiesības nekad nebūtu iedomājies, ka brīžiem labāk patiks ar vilcienu nevis auto braukt. Toreiz šķita, ka ja varētu visur brauktu tikai ar mašīnu. Vēl aizmirsu pierakstīt, ka sestdienā beidzot tiku pie mašīnas ar automātisko kārbu atpakaļ. Šai mašīnai vismaz ar akumulatoru problēmas noteikti būs mazāk.
Linkir doma

111
Kamēr uz perona stāvēju un gaidīju vilcienu redzēju kā dāma, kāju uzlikusi uz peronu norobežojošās metāla malas, tīra savus melnos zābakus ar kaut kādu salveti. Es, piemēram, nomazgāju rokas pēc rudens apavu uzvilkšanas, jo viņi ir tik netīri un ir sajūta, ka pēc pieskaršanās tiem rokas paliek nedaudz putekļainas, netīras.

Vēl iedomājos, ka nepieciešamība vilkt rudenī un ziemā, arī agrā pavasarī cimdus ir viena no retajām šo gadalaiku patīkamajām blakusparādībām, jo tad publiskās vietās ar pliku roku nav rokturi un sabiedriskā transporta turamstieņi jāaiztiek.
Link3 raksta|ir doma

110
Par pārmaiņu ciešanām.

Kad vienu dienu uz staciju un atpakaļ iets ar kājām, tad nākamajā braucot uz to ar mašīnu ir baigā laime. Laime par ikdienišķām lietām pie kurām nav pierasts.
Linkir doma

109
Atkal akumulators izlādējies. Labi, ka pie mājas nevis vilciena stacijas stāvvietā. Cerams, ka sestdien tikšu beidzot atkal pie mašīnas kurai šāda problēma nav manīta vairāk kā gada laikā, kopš viņu lietoju. Baigi dabūju skriet uz staciju šorīt, lai paspētu un tā jau vēlo vilcienu. Tagad sēžu darbā un mežonīgs nogurums un strādāt negribās nemaz.
Linkir doma

108
Akumulatoru veiksmīgi uzlādēju.
Mašīnu iedarbināju.
Līdz Kuldīgai aizbraucām. Atpakaļ arī.
Bēbīti sievasmāte veiksmīgi diennakti pieskatīja.
Linkir doma

107
Nedienas ar mašīnām turpinās. Šodien mašīnai, kuru lietoju kamēr mašīnai, kuru parasti lietoju tiek veikti remonti nosēdās akumulators, vismaz tā šķiet. Nopirku akumulatora lādētāju, cerams, ka vaina būs tā arī atrisināma - vienkārši uzlādējot akumulatoru. Izdomāju tomēr nemēģināt pa brīvdienām braukt ar vēl citu mašīnu. Grūti pierast pie citām mašīnām. Rīt gan no Jelgavas jānokļūst Kuldīgā, tāpēc ceru tomēr ļoti uz to, ka izdosies tikt cauri ar to lādēšanu.
Link1 raksta|ir doma

106
Par apkuri nedaudz uzrakstīt.

Lasot citu prieka vēstījumus par apkures sezonas sākumu, gribēju pasūdzēties par to, ka man, piemēram, ir karsti, jo mūsu mājas apkures katla operātors ir ļoti salstošs cilvēks un pie tam nesaprot, ka rudenī un ziemā ir jāstaigā džemperī un biezajās vilnas zeķēs.

Tā es dzirdēju, ka cilvēki kuri citiem liek salt rada cēloņus savai nonākšanai aukstajās ellēs. Jāsāk darīt labus darbus laikam, lai metošā karma labāka, kaut vai tikai domās, bet tomēr kaut kāda vēlme, lai taču tas cilvēks bišķi pasalst un nekurina tik ļoti.

Cenšos mierināt sevi ar domu, ka bēbītim vismaz nav auksti un tas svarīgāk nekā tas, ka man piere slapja vakaros no tā karstuma.
Linkir doma

105
Šorīt vilciens kavēja. Pasažieri uz perona bija ļoti samulsuši. Es arī. Vilcieni nekad nekavē. Tās reizes, kad centrālā stacija ciet neskaitās.
Linkir doma

104
Zini kā kādreiz Tu varēji identificēties ar seriālu, filmu, teātra izrāžu, grāmatu varoņiem. Jo Īpaši galvenajiem varoņiem.
Sajūta, ka tas ir beidzies.
Tu esi tu un viņi ir viņi.
Viņi nav pa īstam un Tu jau arī īstenībā neesi tā pa īstam nekur atrodams.
Link1 raksta|ir doma

palūko
[ apskata | 20 entries back ]
[ go | earlier/later ]

hackers counter system