[info]pecuminjsh
Add to Memories
Tell A Friend

Tātad šodien norisinājās Latvijas-Ungārijas valstsvienību mačs.
Es piebakstīju visu spēli kaut ko, es neteikšu gan, ka baigi sakarīgi, bet da vatevēr visus ievadus, man nāk miegs un jāmācās loģika.

Mača tiesnešfrrgvt [kaķis+klava]
Mača tiesneši no Zviedrijas, Norvēģijas un Austrijas, tīri objektīvi un smuki tiesāja. Kaķis tikko uzkāpa uz monitora, viņš tā nekad nedara.

Otrajā minūtē ungāri noraidījās un viskaut kas notika. Kas notika?

e) Kr. Rēdlihs arī paķimerējas, bet ungāri vēl arvien neko dižu nav paveikuši;
f) Cipulis uzmeta, visi noelsās (man Cipulis nepatīk, viņš man atgādina kaut kādu tizlu geju)
g) Spruksts netrāpīja ripai, un skatītāja sauca: "Dar ko var, Latvijai ir jāuzvar!" (Garš sauklis, tādēļ es atzīmēju.)
h) ungāri, izmantojot Jerofējeva kļūdu, iemet vārtus savā pirmajā uzbrukumā, tātad 0:1 ~8 minūte;

Pēc šiem vārtiem es secinu, ka Masaļskis nav formā un uzlieku vārīties tēju (kuru tā arī neuztaisu).
Karsums atkal smuki apmētāja ungāru vārtus, bet komentētāji pateica, ka tas nebija nekas īpašs un nepievērsa tam nekādu uzmanību.
Arī Jerofējevs izdomāja, ka savu kļūdu varētu labot, ņifiga viņam nesanāca.
Ungāri izdomāja uzbrukt, ripa pāri vārtiem, viss ok.

Miķelis Rēdlihs viens gāja uz priekšu, malacītis, Cipruss (tas, kurš man atgādina geju!) smuki piespēlēja viņam.

Ungāri mazākumā. Kā tas gadījās?
a) grūdiens mugurā;
b) paiet 10 sekundes;
c) rezultāts 1:1, Jānis Sprukts pēc Ģirta Ankipāna un Krišjāņa Rēdliha piespēlēm;
d) vēl viens noraidījums ungāriem;

Dārziņš tur mēģināja kaut ko bīdīt, bet Reķim atkal norāvās. Nu, respektīvi šitā varētu ilgi un dikti turpināt, jo vienkārši komanda galīgi nav saspēlējusies un īsti nesanāk līdz galam viss. Pirmajai maiņai - Spruktam, Ankipānam, Karsumam, viņiem sanāk, bet citiem ni, ni. Grūti un švaki iet.

Viena smuka epizode bija, kad Vasiļevskis divas reizes uzmeta un otrajā reizē Supers uzgāzās ripai virsū. Un acumirklī viņam blakus bija aizsargs, kurš skatījās, vai ripa ir nosegta un vai viņa vārtsargam nedara pāri. Vienkārši tā, bez jebkādas grūstīšanās, bez jebkā. Man liekas, ka mūsējie parasti tik čiņčango tālāk, cenšoties aizkaut pretiniekus vai arī, ja tas ir pie citu vārtiem, izķeksēt ripu. Parasti. Šoreiz tā nebija. Šiki. +1 Ungāriem.

Vēl arī Sprukts vienā lieliskā epizodē neiemeta. Kr. Rēdlihs atdeva ekselentu piespēli uz vārtu priekšu, kur Sprukts tieši slidoja garām, paķēra ripu, vārtsargs jau gulēja, bet Jančuks netrāpīja, bet mēs viņu par to vēl nenosodām, jo tālāk viņš parādīs brīnumus.

Mums parāda nabaga vientuļo Masaļski, kuram nav ko darīt, kurš taisa špagatiņus savā vārtsarga laukumā un skumst.

Vēl arī bija varinats, kad mūsējais fantastiski viegli atņēma ungāriem ripu, bet piespēlējot piespēlēja to ungāram. :D

Pēdējā trešdaļas minūtē komentētāji sāka nomētāt ungārus ar tomātiem: "Viņiem jau nav meistarības, nav ātruma, ņifiga viņiem nav, viņi tik cenšas, tas, protams, ir labi, bet viņiem nekā nav, blā, blā, blā..."
Ar ungāru noraidījumu arī beidzas pirmā trešdaļa.

Starpbrīdī komentētāji aprunāja ungārus: "Ungāri jau cenšas turēt līdzi mūsu hokejistiem, bet grūti viņiem iet..."
+ vēl visādi citādi bez maz  izteica līdzjūtību nabaga ungāriem.

Metienu attiecība pirmajā trešdaļā - 19:1, Masaļskim 0% atvairīto metienu XD, ungāriem 100% realizācijas.

Intervija ar Spruktu - viņš izskatās labi. Katrā ziņā labāk. Ir palicis smukāks un izsakās arī skaidrāk un nešvepstošāk. Bet man jau vispār patīk cilvēki ar bedrītēm vaigos.

Tad pa starpbrīdi komentētāji sāk runāt par nākošajām spēlēm, būdami pilnīgi pārliecināti par to, ka mēs šajā spēlē esam uzvarējuši.

Otrā trešdaļa.

"Rēdlihs... Nē, nu, Miķelis, protams!"
"Labs ātrums, laba piespēle... BET... divi ungāri!"
Ungāri palikuši nedaudz niknāki un tik viegli tā spēle vairs nevedas (kā nu kurma viegli - tiem, kas svīst laikam viegli tāpat nebija arī iepriekš).

Noraida ungāru, kuram uzvārds ir Horvāts, rezultātā 2:1 (Arvīds Reķis, piespēles - Sprukts, Ankipāns), rezultātā 3:1 (Dārziņš (bez piespēlēm, čalis pats visu dara (sun)))
Masaļskis vazājas apkārt.
"Hokejā reti gadās tā, ka nekas netiek mests... vispār nekad."

Mūsējos noraida, tagad tik sāksies!
"Beidzot ungāri varēs parādīt, ko viņi prot uzbrukumā... un cerams, ka viņi to neparādīs!"
Pēc minūtes vairākuma viņia rvien bija savā zonā, man viņus palika žēl. Tai brīdī, kad es pateicu, ka man viņus palika žēl, viņi iemeta vārtus. 3:2 (Galviņš un Jerofejevs atkal noguļ. Masaļškis pirmo metienu atvaira, otro vairs ne.)

"Spriežot pēc spēles ungāriem vispār nevar ļaut spēlēt - divas reizes ļāva - divi vārti."
Ungārs dabūja pa zobiem ar ripu, noasiņoja un aizgāja tusēties uz ģērbtuvēm, tā arī neatgriezās (r.i.p)

4:2 Mārtiņš karsums (Piespēles - Sprukts, Reķis)

Ungāri sāk sist ripu ar galvu, lai dabūtu laukā no zonas, citādi nekas nesanāk, viens ungārs apkrita uz līdzena ledus, tamēr Galviņš pie pretinieku vārtiem. Taisījās, taisījās taka tāda jaunkundze un beigās neko neuztaisīja. (šajā mirklī pa Masaļska vārtiem bijuši trīs metieni (pa abām trešdaļām)).
Noraida Ciprusu (to gejveidīgo!), mūs glābj (!) vārtu stabs (ja vien stabi spētu runāt...)
Palikušas trīs sekundes līdz spēlēšanai pilnā sastāvā un 4:3

Masaļskis te nedaudz notizlojās, jo aizsargs viņam patraucēja savākt ripu, kopistiski viņi radīja trešos vārtus ungāriem. (Ungāri, protams, nūju paši pielika)

Sprukts sanūjojās ar ungāru. Un ar to beidzās otrā trešdaļa.
Dārziņš: "Jāturpina močīt!"
Metienu attiecība - 13:7 (Laviņš teica: "Nu, tur arī jāmāk tos septiņus saskaitīt")

Noraidījums ungāriem. Kaķis uzlīda uz mana šķīvja un taisījās rīt ārā kotletes, ķēms.

"- Tas bija grūdiens mugurā!
- Jā, tas bija... Cipruss (tas, tas...) un tiesnesis!"

t.i., zilais Cipruss nogāž tiesnesi. Šiki.
+ Komentētājs Ciprusu nosauca par Edgaru.

5:3 Vasiļevskis (Piespēles: Dārziņš)
Ungāri atkal noraidīti.

"Piespēle.... METIENS... un RIPA... nav vārtos? :huh:" T.i., Pujats netrāpa pa tukšiem vārtiem.

Dārziņš iesit vārtus, bet vārtus neieskaita, jo tiesnesis saka, ka pirms tam nosvilpās. Neviens viņa mistisko svilpi nav dzirdējis, bet vārtu nav.
Ungāriem vēl viens noraidījums.

Laukumā pieci mūsējie, trīs ungāri. Trīs ungāri iet uzbrukumā, es sāku smieties par to.
Mūsējo noraida. Tirļi bums. + Vēl vienu mūsējo Pujatu noraida. Mēs tagad esam trīs un viņi - pieci.
Sprukts cīnās kā zvērs un ir baigais malacis un izčakarē ungārus no priekšas un pakaļas un vārtus viņi neiesit. :) Šajā spēlē nekad vairs.
Tad Sprukts viskaut ko dara un tad nomainās. Atnāk Lauris, "uzmočī" un ir 6:3 (piespēle: Miķelis Rēdlihs)