27 Maijs 2020 @ 21:58
 
lets try it with incongruity un tas dediktīvi atbalso mūsu ierastās sarunas, jo tas nav vienīgais, kas mūsu grabuļus atrausta, tas atrausta no tiesas, tas pieliek mūsu komatiem kļūdas, tas atraisa valodu, tas ir dediktīvs nav vārdam vietas šim brutālajam stulbenim šim galvas ripinātājam tas varētu būt ikdienišķs kašķis bet ik uz katra soļa mūsu vēlmes atbalsojas un tas nepadara šo iespēju dediktīvāku nedz arī labāku jo tikai tas ir mūsu iemaņu vērts kas ir visvairākais šis ir tik brīnišķīgi es kapitulēju kurgāna pētera abramoviča priekšā pret viņa prieku nespēju atbalstot savu balstu atbalsi un kumeļu kuram nav nekādas daļas gar aprobēšanu un strādāšanu jo tas ir viņa vienīgais iemesls uzpasēties lai manā priekšā nebūtu kaut kāds icukengšijs. tomēr manā priekšā tas neatbalsojas jo ir naendertāls un aeoronoms kas gan viņš būtu bez manas sejas tas ir vienīgais iemesls, kas man pieņem šajā skaistajā cūku key un tā tas turpinas līdz ecukengs ir atnesis mūsu mielastam kaut kādu nebūt retu sugu no viņtēviem un viņam pašam tas neko nenozīmē jo jokus saprot tikai pats galvenais no mūsu iemaņu veicējiem, kuriem nav nekādas saprašanas par pimpjiem un tas ir vienīgais kāpēc es viņam iemetu ar cepuri. ja es to ha būtu iemetis viņa paša sarkanajos iemantojumos es varētu no viņa mācīties, bet tas nebija viņa skavās, lai tajā būtu varējis iemesties vīruss un tas bija viņa dabā mani uzpasēt un tev bija viņa tējnīca tavs tīrasiņu suns es viņu mīlēju suni tējā tēja sunī es tevi mīlēju savās skavās savā delverībā savā amorālajā dabā savā dedukcijā tas ir tik krāsaini es speldzu un tu ulpē pudeļu viļķis ir vienīgais svētais grāls kas ir bijis starp mums visu šo laiku šo šļakatu laiku mēs saucam par amoru par amorālo otu tu to proti un tev tas izdodas leopolds apliecina leopards gardi žāvājas uz atpakaļu iet viens jējiņš tāds kā jāx3jas. mīlu šo spuldzi.
 
 
27 Maijs 2020 @ 07:16
 
Moleskine paper tablet komplekts ar pildspalvu, huion tabletes komplekts 1060.
 
 
27 Maijs 2020 @ 07:15
 
Dažāda veida kafijas automāti.
 
 
27 Maijs 2020 @ 07:12
 
Pieejamas gaming peles Corsair glaive rgb pro, ligitech g402, g502, benq s1
 
 
25 Maijs 2020 @ 00:59
Es esmu mamma.  
Viens no albumiem, kas man nekad neapniks ir Arcas "Xen". Laikam tādēļ, ka Donna. Tādēļ ka mamma. Tāpat kā es.
 
 
skan: RuPaul - Call Me Mother
 
 
21 Maijs 2020 @ 14:52
Mežoklasti  
Esmu pa šo izolāciju kluvusi loti picky ko es nemu līdzi uz mežu. Dažiem vnk mentālais aparāts turpina darboties ratatatatata cik ir pulkstens vai pat vēl ātrāk kā parasti, it kā lai pasargātu savu iekšējo ritmu no ārējās vibrācijas. Un tad vēl izrādās ir tādi cilvēki kam ir ok iet tikai pa taku un ja no tās nokāpj klusās šausmās saceljas kakla spuras - lai arī vini nekad par to iepriekš nebrīdina
Vārdusakot dziesma “māmiñ mīljo māmiñ” pēkšni meiko sensu
 
 
19 Maijs 2020 @ 15:30
 
Pirmā un pēdējā psihoterapeita vizīte.
 
 
18 Maijs 2020 @ 16:49
 
katru dienu mēs darām lietas, kas ir daudz lielākas par to, ko mēs spējam saprast.
 
 
18 Maijs 2020 @ 08:15
 
Domāšanas un runāšanas līmenis ir abstrakcijas līmenis. Ir mazliet bīstami ar to identificēties jo tā var visu dzīvot nodzīvot miglā par to kas notiek reālajā realitātē. Bet Jūs to noteikti jau tāpat dabiski zināt.
 
 
17 Maijs 2020 @ 17:54
 
282 dienas.
282 smaidi.