Journal    Friends    Archive    User Info    memories
 

optimiste

20. Aug 2013 08:43

Ļoti gribu šo T-kreklu....

pieraksti arī tu

8. Aug 2013 18:37 karsts!

Ei, jūs, cilvēki, tur ārā! Jūs esiet citplanētieši!!!!!

pieraksti arī tu

17. Apr 2013 17:37

Divas dienas sabidriskajā trransportā, un tu uzreiz spēj novērtēt, cik labi, tomēr, braukt ar savu mašīnu (lai cik veca tā būtu).

Tags:

pieraksti arī tu

6. Apr 2013 12:07

Pavasars!

1 jau izteikušies - pieraksti arī tu

27. Feb 2013 09:32 sapnis

Nez ko šodien saka sapņu tulks? Atkal sapņoju TO briesmīgo sapni, kad es eju apskatīt pērkamu dzīvokli un tai mājā no griestiem pil un līst ūdens. Un neviens no klātesošajiem to it kā neredz vai izliekas, ka tas ir normāli.

Un, ja ar prātu to visu analizē, tad, ak Dies, var tak to vietu aizmirst un dzīvokli takš ar varu neviens neliek pirkt, bet mani tas kaut kādā veidā skar dziļi personīgi.

Tags:

4 jau izteikušies - pieraksti arī tu

4. Feb 2013 09:36

Lasot Koelju darbus jau uzkrīošas sākt palikt tēmas: nauda, vara, sex un iziešana ārpus cilvēcisko spēju robežām... Jādomā, lasītāji atkal sajūsmā lauž krēslus, bet jāatceras tikai vienu - ne visiem dzīves uzdevums ir vienāds un šī pamatdoma, kas atkal un atkal atrodama kātējā grāmatā (pamet visu un seko savam sapnim, dodies aiz, testē robežas..... u.t.t )nederēs visiem. Protams, ka grāmata uzakstīta pietiekami aizraujoši, lai liktos, ka šis nu gan ir īstais dzīves modelis un tie, kas tam neseko ir bailīgi, gļēvi vai mietpilsoniski, bet..... katram pašam ir jāizvētē savs dzīves modelis un savas vētības, lai cik pievilcīgas būtu citas...

Tags:

pieraksti arī tu

22. Jan 2013 10:34

pavasaris vai?

5 jau izteikušies - pieraksti arī tu

17. Dec 2012 20:30

Internets rāda, ka ir -9 grādi, bet patiesā sajūta esot kā pie -18.... Es pat to neapšauba, bet cienītais teic, ka tas gan esot pārspīlēti....

1 jau izteikušies - pieraksti arī tu

28. Nov 2012 19:52 domu graudi...

Kad jūsu intuīcija, sajūtas un iekšējā izjūta runā pārliecinošāk par citu šaubām, neļaujiet sevi pārliecināt citu argumentiem, kas glvenokārt pamatojas viņu pašu bailēs. Citu padomi, apzināti vai neapzināti, jūs var novirzīt prom no prieka avota.

Braiens L. Veiss

1 jau izteikušies - pieraksti arī tu

15. Nov 2012 13:14 Bezkofeīna kafija

Tīri teorētiski es saprotu, ka nevajag man to kafiju lietot (nu, vismaz tik daudz kā to daru), bet, no otras puses, man tā garšo. Varbūt kāds var ieteikt kādu bezkofeīna kaifiju?

Tags:

3 jau izteikušies - pieraksti arī tu

13. Sep 2012 20:44 domu graudi...

Ja, to darot, nav jautri, tad tu to dari nepareizi.

p.s ar "to" domāts jebkurš darbs, ko tu dari.

2 jau izteikušies - pieraksti arī tu

13. Sep 2012 12:42 istabene 4* viesnīcā Hamburgā

Caur paziņu paziņām padodu tālāk info no savas draudzenes, kura caur šo cilvēku pati savulaik iekārtojās darbā Vācijā. Neko vairāk arī nezinu. Ja ir interese, tad draudzene iedos tālāk kontaktus.
... tālāk ... )

Tags:

6 jau izteikušies - pieraksti arī tu

3. Sep 2012 13:10 skola

Apsveicam visus skolniekus ar jaunā mācību gada sākšanos un līdzjūtību mammām tai pat sakarā....

3 jau izteikušies - pieraksti arī tu

2. Sep 2012 10:13 pēdējā brīvdiena....

Nez vai šodien uz Jūrmalu ir vērts doties? Nenosalsim?

pieraksti arī tu

31. Aug 2012 08:16 Seno laiku tikumi

Pēc Puaro n-to sēriju noskatīšanās, kur viss tādā smalkā manierē ietruēts, tagad skatos Megrē. Un uzkrītoši ir ne tikai tas, ka detektīvs nemitīgi katrā kadrā to vien dara kā smēķē, bet arī regulāi dzer konjaku un vīnu ar nopratināmajiem un arī ar kolēģiem darba laikā. Arī filmu temps tāds mieīgs un nesteidzīgs, ja salīdzinam ar CSI, piemēam, kur visi visu laiku paniski skrien...

Tags:

pieraksti arī tu

27. Aug 2012 11:01

Laikam jau uz siltāku laiku vairs nav ko cerēt...

6 jau izteikušies - pieraksti arī tu

15. Aug 2012 09:51 Informācija, ka nonāk pie mums

Es ticu, ka nevienai ziņai, kas nonāk pie mums nav nejaušs raksturs. Katram notikumam (ziņai) ir noteikts mērķis vai nozīme. Droši ne es vienīgā esmu pamanījusi, ka informācija dažkārt nāk pie mums tādiem kā blokiem, t.i. kompleksi - viens un tas pats vēstījums dažādos veidos no dažādām pusēm. Pēdējais, ko saņēmu, vairāk līdzinās fantastikas romānam vai kādam sižetam priekš filmas par citplanētiešiem, tomēr cita starpā uzzināju, ka fluors, ko pievieno zobu pastām it kā zobu veselības vārdā, patiesībā ir toksisks. Iegūglēju - un tiešām saņemu kaudzi diskusiju un rakstu pa šo tēmu. Konservanti, ko pievieno pārtikai, ir ne tikai kaitīgi veselībai, bet bloķē mūu saikni ar intuitīvo uztveri. Nezinu vai varu tik viennozīmīgi ticēt šai it kā sazvērestības teorijai, ka cilvēki tiek indēti un "bloķēti" ar mērķi tos labāk kontrolēt, bet visiem tāpat ir skaidrs, ka piesārņojums neko labu nenes.

Tomēr, lai cik arī neticams būtu raksts, kuram uzdūros, ziņa ir tāpati:"Tev ir jāatīra savas domas un jāatrod saikne ar savu augstāko "es"!

4 jau izteikušies - pieraksti arī tu

13. Aug 2012 20:06 Grāmatas

Grāmatas pie manis nonāk pareizajā laikā un tieši tās, kuras meklēju. Tikko izlasīju Maikla Ņūtona "Dvēseļu ceļojums" un tad man kolēģe iedeva Koelju "Alefu", kas pēc tematikas neko daudz neatšķīrās, ja neskaita to, ka saturs visai autobiogrāfisks. Tagad esmu nolēmusi pierakstīties bibliotēkā, jo citāi - bankrots garantēts....

Bet visādi citādi jūtos kā iestigusi neredzamā purvā un nesaprotu kā virzīties uz priekšu. Esmu visa tāda gatava darboties un skriet, bet virziens nav zināms.....

Tags:

2 jau izteikušies - pieraksti arī tu

20. Jul 2012 11:38 ak, celojumi!

Nu...., ja man kads pajautatu, tad es gribetu, piem., so: http://www.perkamkopa.lv/tag/travel/

nu, labi, es tacu saprotu, ka no t.s. sakumcenas ir iznemtas visas ekskursijas un pieliktas sadalaa: papildus izdevumi, bet, ar visu so "mazo viltibu" piedavajums liekas tiri labs. (Vienigi, kad pareizinu to ar 5, tad tas skats tads pesimistiskaaks....)

Tags:

9 jau izteikušies - pieraksti arī tu

17. Jul 2012 08:28

Nu, kas par vasaru!!! 13 grādi!!!!

4 jau izteikušies - pieraksti arī tu

Back a Page