Journal    Friends    Archive    User Info    memories
 

Obser Ver - June 4th, 2009

Jun. 4th, 2009 08:18 pm

Grūti jau izskaidrot sešgadīgam, kas ir birokrāts, kas ir šlesers un kāpēc visi tik ļoti grib slaukt govi. Beigās vienojāmies, ka birokrāts ir tas, kurš neko labu nedara, un, ja viņam ļauj, tad apēd svešus pīrādziņus visu acu priekšā. Šlesers rīgai, savukārt, apēd pīrādziņus tā, ka gandrīz neviens nepamana, un vispār reklāmās mēdz rādīt pilnīgas muļķības.

Ja nopietni, tad ļoti ilgojos lai pienāk vēlēšanas. Savu neizmērojami svarīgo Biļetenu ielaist Urnā protams, vajadzēs, bet daudz vairāk mani moka ziņķāre. Par to, ko Dombrovskis un kompānija pastāsīs par valsts nākotni nākamnedēļ. Jūt mana sirds, būs daudz interesanta.

5 comments - Leave a comment

Jun. 4th, 2009 09:41 pm

Iecienītais bistriņš šodien iepriecināja. Uz līdzenas vietas gadījās, ka paplāti ar savu pusdienu komplektu vienkārši aizstūmu pa leti tā, ka tur letes vairāk nebija. Vaimandieniņ. Šķīvis ar blīkšķi lauskās kopā ar visu paiku izsmērēts pusmetra rādusā. Dies vien zina, kā to var gatavu dabūt. Apkalpojošais personāls momentā uzradās ar mēšanas instrumentāriju, bet paikas komplekts tika momentā no jauna izveidots. Par zaudējumu kompensāciju neviens pat neierunājās, apkalpotāja metās mani mierināt: "Tas, nekas, nekas. Tas nekas!". Laikam izskatījos ļoti izmisis.

1 comment - Leave a comment

Back a Day - Forward a Day