Every decoding is another encoding - [entries|archive|friends|userinfo]
D. Ašā

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Mar. 17th, 2013|05:58 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Kartejo reizi esmu mazliet vīlusies.
Rakstu darbu par Hiberno-English un vārds vārdā iekš WIkipedia lasu piemērus un teoriju, ko lekcijā stāstījusi pasniedzēja.
Un šī nav pirmā reize, kad pēc manām domām viss lekciju saturs ir vienkārsi izvilkts no Wikipedijas. Mums protams ir aizliegts izmantot šo avotu, bet ko lai dara, ja pat pasniedzēja nav spējusi atrast saturīgāku avotu par šo?
Manā mazajaā prātā tomēr pastāv uzskats, ka lekcijā būtu jāizstāsta kas tāds, ko es nevaru atrast ierakstot pašus primitīvāokos atslēgas vārdus un atverot pirmo googles piedāvāto lapu. Ir protams miljons citu avotu, ko es varētu izmantot un to arī daru, tomēr dzīve būtu tik daudz vienkāršaka, ja vien man būtu ļauts izmants so brīnišķo lietu, ko sauc Wikipedia.
linkpost comment

Comments:
[User Picture]
From:[info]betany
Date:March 17th, 2013 - 08:26 pm
(Link)
tur es piekrītu!!! Mums pasniedzēji gluži nestāsta wikija variantu, bet nu nāk pretī uzskaitot konkrētus wiki rakstus, ko atzīst par labiem un izmantojamiem.
[User Picture]
From:[info]indulgence
Date:March 17th, 2013 - 08:35 pm
(Link)
Gluži vienkārši vikipēdijas raksti top, studentiem un entuziastiem iepoustojot izvilkumus no populārāko lekciju krājumiem.

Atšķirība ir tur, ka pasniedzējs, paņemot kāda dižgara monogrāfiju par pamatu lekciju ciklam, spēj atšķirt galveno no mazsvarīgā, papildināt ar citām teorijām, salīdzināt, kamēr vikipēdijas rakstītāji pa lielam iztiek ar nekritisku sev tīkamas koncepcijas copy/paste.